Сумісність знаків Телець і Близнюки (85 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах і сімейного життя, дружбу

Сумісність знаків Телець і Близнюки: у чому складність союзу? Чоловік і жінка в любовних відносинах, сімейного життя, дружбу та роботі: наскільки можливий такий союз? Які основні конфлікти і шляхи вирішення?

Телець відрізняється мовчазністю і навіть певною замкненістю. Людина, народжена під земним знаком Тельця, небагатослівний, його характеризує манера розміреного спілкування, руху його плавні і спокійні.

Це завжди стримані люди, які віддають перевагу вирішувати проблеми на словах, а краще і зовсім їх уникнути.


Однак при тиску на Тільця інший знак може проявити гнів і агресію. Довгі роки Телець може зносити різні неприємності, але в один з днів його «прорве», і ось тоді краще не потрапляти йому на шляху. Тим не менш, триває цей лютий момент недовго, через деякий час Тільця знову відпустить і він знову впаде в злегка меланхолійний розмірений спосіб життя.

Пасивний Телець не стане нав’язуватися приглянувшемуся людині, а спробує привернути увагу до себе, хоча прагнення до популярності у цього знака немає. Зазвичай це люди, які віддають перевагу домашній затишок, їх рідко витягнеш в гості, але при відвідуванні їх квартири завжди відчуваєш гостинність господаря.


Звикаючи до одного обстановці, Тельцям складно адаптуватися в нових умовах. Схильні до роботи на землі, їх не покидає бажання придбати власний будинок, в ідеалі за містом. Взагалі, міська життя не особливо приваблює цей тип людей, на природі вони відчувають себе більш впевненими і задоволеними.

Що стосується здоров’я, то тут Телець може похвалитися стійкістю до хвороб. Якщо все ж якесь захворювання наздожене Тельця, то одужання буде протікати досить повільно. А все тому, що пацієнт, народжена під цим знаком, досить пасивний, злегка песимістичний і впертий перед призначенням лікарів. Найчастіше у Тельців страждають горло, шия, ноги, спина.


Впертість проявляється і в інших областях. Незважаючи на спокій і виняткову терплячість, Тельці зазвичай домагаються бажаного своєю старанністю, кропотливостью, відданістю своїй справі. Жорстокість, мстивість і жадібність – це не про Тільця.

З боку здається, що чоловік, народжений під знаком Тельця, ледачий, але це не так. Телець дуже витривалий і працездатний, своєю неквапливістю такий чоловік завжди домагається успішного результату. Неприємності і проблеми, що виникають під час роботи, лише загартовують. Однак примушувати його до діяльності не можна, тиску Телець не виносить.

Ризик для представників чоловічої статі не характерний. Перед тим, як зробити якийсь вчинок, Телець адекватно оцінює все, що відбувається, заздалегідь прораховує і планує. Чоловік організований і стабільний.

Почуття гумору у цього молодика досить приємне, «туалетних» жартів за ним помічено не буде.

Він вірний дружині, друзям, володіє тонким смаком і намагається створити навколо себе приємну умиротворену атмосферу.

Про цілеспрямованості Тільця вже було сказано вище, цей аспект відноситься і до добробуту, як до однієї з цілей Тільця. Навряд чи сім’я на чолі з представником цього земного знака буде мати потребу в грошах.


Жінка Телець завжди добре і акуратно виглядає, в компанії вона славиться своєю кмітливістю і розумом. Дама, народжена під знаком Тельця, завжди знає, де доречно застосувати свою чарівність. Деякі недооцінюють розум такої жінки, і дуже даремно. Тому що створення неправильного враження – це хитрість, застосовувана жінкою Тельцем, для досягнення своєї мети.

Вона швидко прив’язується до людей, однак голову від свого обранця ніколи не втратить, бо на першому місці для неї все ж здоровий глузд. Добре відчуває фальш і обман, її складно ввести в оману. При прояві щирого гарного ставлення відповість взаємністю.


Емоцій у такої жінки хоч відбавляй, однак вона завжди тримає себе в руках і не показує щирих почуттів оточуючих. У спілкуванні легка, свого неприхильності до співрозмовника не покаже, просто перестане спілкуватися з ним.

Люди до неї тягнуться за порадою, турботою, теплом. Ця жінка здатна без допомоги чоловіка вирішити найскладніші питання, однак вона мудра, і тому надасть цю проблему своєму коханому, щоб той відчув свою мужність і побачив у ній ніжну і беззахисну обраницю.


Близнюкам жіночої статі властива непостійність у своєму рішенні. Думку вони можуть міняти кілька разів на день. Часто легко піддаються масовому рішенням. Люблять перебувати в центрі уваги, але не прагнуть до лідерства і всіляко намагаються уникати відповідальності. Їм більше подобається вносити легке занепокоєння або проявляти ініціативу під час зборів.

У крові Близнюків – постійно займатися якою-небудь справою, зазвичай вони хапаються одночасно за кілька занять, не доводячи до кінця ні один. Тобто для цього знака зодіаку важливіше процес, ніж результат. Серйозні питання зазвичай сприймають злегка поверхнево і навіть легковажно.


Близнюки не можуть перебувати на самоті. Часто їх діями керує розум, а не почуття, і тому такі люди можуть відрізнятися деякою беземоційністю.

Близнюки чутливі до чужих бід, у разі видимої несправедливості по відношенню до близьких можуть проявляти щиру участь і турботу, знають слова, які зможуть підтримати в скрутну хвилину.

Правильно оцінюють людей та їх вчинки, мають схильність до «перетравлювання» в пам’яті різних ситуацій, і на основі їх рішення роблять адекватні висновки про людей.


Різноманітність у всьому і мінливість – це те, що відрізняє чоловіка під знаком Близнюки, який не сидить на одному місці, знаходиться в постійному русі і пошуках. Для нього характерний мінливий образ життя і легке до неї ставлення.

Молодого чоловіка, народженого під цим знаком, тягне все незнайоме. Затягнувшись в круговорот різноманітних подій, чоловік відчуває себе в своїй тарілці і може начисто забути про своїх близьких і друзів. Рідні не ображаються на навіженого хлопця, вони звикли до цього буйним характером. Чоловік-Близнюки часто змінює своє коло спілкування, це пов’язано з постійною зміною інтересів. Краще не довіряти обіцянкам цієї людини. Він може її не виконати, але зовсім не тому, що не захотів, просто «забув» або щось не передбачив.


Серед друзів повітряного знака зодіаку багато впливових знайомих, він легко адаптується в будь-якій компанії. Це розумний і уважний молодий чоловік, часто обдаровує жіночий підлогу компліментами, при цьому абсолютно щиро. Самотність його лякає.

Жінка, народжена під знаком Близнюків, відчуває постійну потребу в спілкуванні, вона легко заводить нові знайомства, комунікабельна, є приємною співрозмовницею, уважною до чужих проблем, але сама розкриється тільки перевіреним і розуміючим її людям.

Жінка Близнюки менш легковажна, ніж чоловік того ж знака. Перед вчинком вона завжди зважить всі «за» і «проти», однак до останнього буде сумніватися у своїх силах. Свої уподобання ця дама швидко змінює. Захопившись одним заняттям, через пару днів вона зацікавиться новим, кинувши колишнє справу.


Їй подобається бувати на публіці, самотність викликає депресію. Її компанія – це успішні, цілеспрямовані люди, які готові до інтелектуальних бесід. Ця дівчина завжди знає, як правильно підібрати слова в потрібних ситуаціях, може дати щиру пораду, правда, не завжди правильний, так як у неї дуже своєрідний погляд на життя.

Для оточуючих людей представниця знаку Близнюки здається таємничою і загадковою, так як вона дуже мінлива. Це пов’язано з подвійністю цього знака зодіаку.

Улюблене заняття дами Близнюки – діяльність, яка вимагає концентрації, витрати сил і часу, проте не чекайте, що вона доб’ється успішного результату – під час дії її може захопити щось інше.


Плюси і мінуси

Характер обох знаків складний і загадковий. Кожен з них має привабливі сторони, а також деякі недоліки вдачі, які обмежують спілкування з іншими знаками зодіаку.

Серед достоїнств характеру Тільця можна виділити наступні:

 • конструктивність і практичність, непохитна сила волі, ще більше наростає з віком;

 • цікавиться мистецтвом, особливо музикою;

 • має схильність до ведення внутрішніх монологів, чутливий до несправедливості навколо;

 • цілеспрямованість, упертість перед досягненням мети, не панікер;

 • вірний протилежної статі, своїм друзям.

Дивіться також:  Сумісність Тільця (29 фото): союз з іншими знаками зодіаку, хто підходить чоловікам і жінкам


Звичайно, в різних ситуаціях характер Тільця розкривається по-різному, спочатку він вразливий перед важкими умовами середовища, вчинки інших людей йому часто незрозумілі і здаються неправильними. Адже у нього все давно розплановано, грамотно розраховано, чому ж інші люди не поділяють подібних цілей? Чому вони так не серйозні? Адже це не правильно! Ці питання завжди у думаючої голові Тільця.

Серед рис, що відрізняють цей знак зодіаку, можна відзначити кілька недоліків:

 • консервативність, пасивність;

 • прагнення до домашнього затишку часто переростає в лінь і любов до випивки;

 • якщо терплячого Вола довели до агресії, то краще уникати з ним зустрічі;

 • часто їм властива самозакоханість і егоцентризм.


Представник знака Близнюків зазвичай характеризується природним цікавістю, умінням справити враження, легким ставленням до життя.

Переваги в характері Близнюків:

 • добре володіють словом, тягнуться до навчання і отримання нових знань;

 • виявляють щирий інтерес до читання;

 • не тягнуться за забобонами більшості, орієнтуються тільки на особистий інтерес;

 • делікатні і ввічливі.


Питання, що мучать Тельця, ніколи не прийдуть в голову Близнюків. Цей повітряний знак не стане з’ясовувати, чому йому заважають інші люди. Він спробує адекватно оцінити їхні вчинки, можливо, навіть стати на їхній бік, постаратися побачити протилежну точку зору, а також інтуїтивно з’ясувати мотиви.

Недоліки, що характеризують Близнюків:

 • прагнення до скоєння відразу декількох справ часто призводить до нульового результату;

 • злегка розсіяні і неуважні, цікаві оповідачі, але можуть перескакувати з теми на тему;

 • вміло приховують свої справжні наміри, в бесіді можуть прибрехати.


Особливості союзу

При спілкуванні один з одним представникам цих знаків буде непросто. Розмірене спокійне життя Тільця мало відповідає активного ритму Близнюків. Тельцю буде важко гнатися за Близнюками, Близнюкам ж, навпаки, швидко набридне одноманітний спосіб життя Тельців.

Це не означає, що такий союз чекають постійні конфлікти і сварки, але підлаштуватися один під одного Бичка та Близнюкам буде нелегко.


У дружбі

Дружба чоловіка Тельця і жінки Близнюків практично неможлива. У них немає спільних інтересів. Вечори таких друзів будуть проходити в мовчанні. Жінка буде відчувати себе понуро в компанії спокійного нетовариський молодої людини, йому простіше знайти собі більш передбачуваних друзів.

Звичайно, такий союз не виключений, але все ж часто пояснюється давніми відносинами, що йдуть ще з дитинства, або ж це не міцна дружня зв’язок, а просто легкі приятельські стосунки.


Приблизно те ж можна сказати і про дружбу хлопця Близнюків і дівчата Тільця. Їх образ життя настільки різний, що не перебуває ні однієї загальної теми для розмови. В очах жінки молодий чоловік виглядає злегка вітряним, несерйозним, вона не бачить у ній надійного друга, здатного підтримати. Хлопцеві ж нудно проводити час з дівчиною Тельцем, їй нічим відповісти на його розповіді, захопитися його діяльністю, часто дама Телець навіть не розуміє жартів одного, народженого під знаком Близнюків.

На самому початку дружніх відносин двом людям, знаки зодіаку яких Телець і Близнюки, може й цікаво, але це зовсім ненадовго. Швидше за все, після пари зустрічей ці дві людини залишаться просто знайомими. У них різне ставлення до життя: якщо Телець звик все планувати, прораховувати, відповідати за кожен крок, то Близнюки – це показник якоїсь легковажності, легкої безвідповідальності.


Між тим, якщо дружній союз всупереч пророкуванням зірок все ж таки відбувся, то в цих відносинах є навіть деякі переваги.

 • Телець буде опікати свого безтурботного одного під знаком Близнюки, приходити йому на виручку.

 • Цей серйозний супутник зможе допомагати Близнюкам у вирішенні багатьох питань, адже один Близнюки схильний до того, щоб хапатися одразу за кілька справ.

 • Близнюки здаються Тельцю кумедними, іноді смішать його, вносять різноманітність у спокійне життя. Головне – не переборщити з цим, інакше дружба закінчиться.


В любові

Це не самий вдалий союз, але якщо він все-таки відбувся, то не варто впадати в паніку. Серед рис є і дещо спільне, а саме цілеспрямованість. Якщо Близнюків щось зацікавить, то він легко приверне до цієї справи Тільця, який, в свою чергу, дозволить домогтися успішного результату. Прагнення створити міцну сім’ю може об’єднати обидва знака.

Такій парі варто підготуватися до безлічі проблем. Повітряний знак буде тягнутися до нових знайомств і спілкування, Телець буде постійно застерігати обранця від спілкування з підозрілими людьми.

Повітря і Земля – несумісні стихії, під якими довелося народитися цим знакам. Їм складно зрозуміти один одного і важко йти на компроміси, але це можливо.

На самому початку союзу чоловіка Тельця і жінки Близнюків вони будуть цікаві один одному. Це протилежні знаки, і саме це їх притягує один до одного. Чоловіка приваблює легке ставлення до життя своєї супутниці, а також її розум і вміння зачарувати оточуючих. Вона завжди в центрі уваги, і тому він пишається своєю коханою. Однак через деякий час дама мінлива втомить чоловіка Тельця, звик до спокійного пасивного способу життя, галасливі незнайомі компанії його не привертають, він не встигає за її думками і способом життя.


У свою чергу, дівчина Близнюки спочатку захопиться загадковим мовчазним молодим чоловіком, народженим під знаком Тельця, адже ми вже знаємо, як її цікавить все таємниче. Можливо, вона навіть спробує прийняти умиротворений спосіб життя, щоб завоювати серце незвичайного обранця, але це їй швидко набридне. Спокійний пасивний ритм – не для неї. Цій жінці потрібно перебувати в центрі уваги і відчувати на собі захоплені погляди, тому втримати її вдома неможливо.

Якщо зустрілися чоловік Близнюки і жінка Телець, то їх чекає більш міцний союз. Цей молодий чоловік цінує в своїй загадковій обраниці відданість і жіночність, він упевнений в її вірності і знає, що вона не підведе ні в чому.

Однак дама Телець не буде настільки впевнена у своєму коханому. Втім, не дарма. Незважаючи на те, що чоловік буде прагнути до вірності і щиро любити свою другу половинку, все ж в силу характеру його будуть залучати і більш цікаві представниці прекрасної статі. Мова йде не про зраду, а скоріше про флірт, легкому захоплення, хоча у відношенні чоловіка Близнюків не можна напевно сказати і про його відданості. Він і сам в собі не може бути впевнений, а прониклива дама Телець прекрасно знає про цих рисах характеру коханого. У зв’язку з цим і виникає конфлікт.

Жінка Телець прагне до серйозних стосунків, вона вже продумала свій план щодо майбутнього сімейного життя. Якщо чоловік Близнюки продовжить свою легковажну поведінку, то, швидше за все, його стримана обраниця знайде собі більш відповідального молодої людини.


Щоб домогтися успіху в любовних відносинах, обом знаків варто прислухатися до наступних порад.

 • Постійна робота над собою.

Потрібно пам’ятати, що погляди партнера кардинально відрізняються, тому потрібно вміти йти на поступки.

 • Добре б навчитися знаходити спільні цілі – це може відмінно зблизити представників цих знаків.

 • Розподілити обов’язки по дому.

 • Організувати спільний бізнес.

 • Налагодити стосунки допоможе народження дітей.


У сімейному житті

Якщо союз Тельця і Близнюків відбувся і вони вирішили узаконити свої відносини, то кожному потрібно бути готовим до різних проблем. Така сумісність досить низька. Сім’я може бути міцною тільки при постійній роботі над собою кожного з подружжя.

У перші дні шлюбу конфлікти можуть і зовсім відсутні. Телець задоволений своєю черговою досягнутою метою – створенням сім’ї, він зачарований здатністю другої половинки легко адаптуватися до нових умов. Для Близнюків ж шлюб – це нова пригода, і тому обранець, народжена під цим знаком, цілком відчуває себе щасливим і насолоджується домашнім затишком. Весь цей комфорт сім’я відчуває лише перший час.

Дивіться також:  Сумісність Тільця і Ваг (45 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, союз знаків зодіаку

Після декількох тижнів починаються перші конфлікти. Телець відчуває, що обранець не організований і безвідповідальним, він залишається вдома, поки партнер під знаком Близнюки розважається в компанії друзів. З часом не виключені і захоплення іншим протилежною статтю з боку Близнюків, це пояснюється нудьгою. Телець ніколи не пробачить зраду. Однак при конфліктах у побутовій сфері земний знак легко відходить від образи, його досить приголубити. Такій парі рекомендується частіше влаштовувати романтичні вечори, постаратися дивувати один одного, вміти розуміти партнера і йти на компроміси.

Шлюб чоловік і жінка Телець Близнюки не можна назвати вдалим союзом. Для цього чоловіки зразок жіночності – дружина, копошащаяся на кухні, створює в будинку комфорт і затишок, найкраще проведення часу – це спільний сімейний відпочинок у вигляді прогулянки по парку, поїздки за місто, відпустку на море. Молода дружина, народжена під знаком Близнюки, не зможе цього дати. Спочатку вона із задоволенням облаштує будинок, добре організує дизайн і побут, але незабаром одноманітність їй набридне і її потягне до нових пригод.


Телець ж, спочатку захоплений своєю чарівною другою половинкою, піде на поступки, хоч і буде незадоволений. А незабаром же впертий Тілець і зовсім перестане йти на поводу у своєї дами.

Якщо в цій родині з’явилися діти, то вони зможуть налагодити стосунки своїх батьків.

Телець – зразковий батько, він не соромиться відкрито говорити про те, що хоче дітей. Якщо він став батьком у дуже молодому віці, то не тікає від відповідальності, а зазвичай навіть радий цій події. Виховання він відводить особливу роль, але дотримується більше консервативних поглядів. Новомодні комп’ютерні іграшки навряд чи стануть подарунками від батька Тільця. Досягнень величезних висот від дитини він не чекає і надає йому свободу вибору, але все ж спробує висунути цілком розумні вимоги до освіти і майбутньої спеціальності сина або дочки. У питаннях виховання та розвитку дитини на неї цілком можна покластися. Він завжди зможе забезпечити добробут своєї сім’ї.


Мати Близнюки – це весела, ніжна і лагідна жінка. Вона зацікавлена в тому, щоб виростити з дітей різносторонні особистості, що вміють з легкістю виходити зі складних ситуацій. У побутових питаннях мама Близнюки не дуже сильна, вона не звертає увагу на розкидані іграшки і не надто привчає дитину до порядку. Для неї важливіше моральне і розумове виховання. Така мати бере активну участь у житті дитини, вона полягає в батьківських комітетах, завжди присутній на концертах та святах. Зірвана на дітей жінка, виявивши строгість, часто потім шкодує про це. Незважаючи на все це, у матері, народженої в сузір’ї Близнюків, завжди має залишатися вільний час на свої інтереси і особистий простір, інакше вона не буде відчувати себе щасливою в сім’ї.

В парі чоловік Близнюки і жінка Телець спільне життя наповнена суперечливими почуттями та емоціями. Між подружжям завжди відчуваються натягнуті відносини. В будинку напружена обстановка. Часто з легкої подачі чоловіка про конфлікти в сім’ї знають всі знайомі. Цей чоловік – дуже необов’язковий, спочатку його приваблює розмірене сімейне життя, але потім захоплюють нові пригоди, і, як правило, відбувається це за межами дому.Спочатку жінка Телець прихильно ставиться до легковажності дружина, сприймає її як примха, а також її тягне вміння чоловіка витягувати з усього вигоду. Але ця мобільність і неорганізованість призводить до того, що жінка Телець перестає серйозно сприймати точку зору обранця, вона багато в чому не вважається з ним, що знову призводить до конфліктів. І навіть якщо чоловік за підсумком виявився прав, уперта жінка Телець не стане визнавати своєї помилки. Але між тим це прекрасна господиня.

Якщо чоловік Близнюки зупинить свій запал і спробує ставитися до життя більш серйозно, то домашній затишок і комфорт, ідеальна чистота і прекрасний щоденний вечерю йому забезпечені.


Зосередитися на думках про майбутнє батьківство чоловіка, народженого під знаком Близнюків, не просто. Швидше за все, він до останнього буде відкладати це подія. Як і до всього іншого, до дітей батько Близнюки буде ставитися не дуже серйозно. Його більше захопить збірка дитячого конструктора Лего, ніж процес морального виховання. В особі цього чоловіка діти бачать друга і товариша, він грає з ними у футбол у дворі, причому не тому, щоб доглянути за синами, а тому, що йому це і правда цікаво. Якщо гра на скрипці дочки не викликає у батька особливих емоцій, то навряд чи його варто чекати на її виступі. Тактильний контакт з дітьми теж не для цього чоловіка. Тим не менш, дітей він щиро любить, ніколи не залишить в біді, а діти завжди будуть чекати з роботи веселого і енергійного тата.

Мати Телець – це ощадлива господарська жінка. У неї заздалегідь розплановано майбутнє дитини. Часто діти відвідують школу, спортивну секцію, а на додачу ще кілька гуртків. Добробут сім’ї майже завжди в пріоритеті у цій матері. Вона активно бере участь у житті дітей, однак іноді вони не бачать в ній ласкавою і ніжною матері. Тельці за характером рідко проявляють свої емоції, але це зовсім не означає, що до дітей жінка Телець ставиться холодно. Вона дуже любить їх і вже з дитинства мріє про сина або дочки. Часто у цих дітей наймодніший одяг, люба школа, сучасні іграшки. Жінка Телець дуже намагається створити враження ідеальної сім’ї.

В ліжку

Якщо ж пару Телець і Близнюки пов’язує лише секс, то, ймовірно, ці люди розбіжаться в найближчому майбутньому. Часто каменем спотикання в такому союзі є питання про особистої сексуальної свободи кожного з партнерів. Союз можливий, якщо тільки у основу відносин закласти матеріальний фундамент. Інакше вони не будуть вірні один одному, швидко розчарувавшись в обранцеві.

На початку відносин Телець і Близнюки щиро захоплені один одним. Тельцю цікаві нові враження, а Близнюкам хочеться розкрити і розгадати потенціал загадкового Тільця. Однак незабаром ця пара перестає відчувати зацікавленість один до одного. Телець більш консервативний у сексуальних питаннях, до того ж представники цього знака рідко дозволяють собі інтимні стосунки без всяких зобов’язань.

Близнюки ж винахідливіші, вони прагнуть до чогось нового, тому одноманітність, до якого звик Телець, з кожним разом починає розчаровувати.

Тим не менш, інтимна близькість для Тельця – це найважливіша складова шлюбу. Його не можна назвати скутим, просто він більш чутливий, ніжний і ласкавий, він дарує партнеру щиру любов і намагається і в ньому розбудити цю чуттєвість. Близнюкам ж, навпаки, цей підхід здається нудним, він не проти рольових ігор і використання інтимних іграшок. Для Тельця ж головне в ліжку – це почуття, і якщо він не зважиться на експерименти, які пропонує партнер Близнюки, то навряд чи ця пара протримається довго.

Чоловік Телець отримує щире задоволення від сексу і в тій же мірі дарує задоволення партнерці. Все робить впевнено, його характеризує тонка оцінка жіночої краси. Для нього ідеальна жінка поєднує в собі витонченість душі і тіла. Зазвичай цей чоловік сам визначає час і місце сексуальних утіх. Молодої людини не можна квапити, він підпорядковує життя власного ритму, ця особливість проявляється і в ліжку. Його не цікавить область фантастики, більше приваблює натуральність і природність. Тілесна близькість для цього знака зодіаку – спосіб вираження володіють ним почуттів насолоди, того ж він чекає від партнерки.

Дивіться також:  Телець і Стрілець (22 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя


Вся чуттєвість і любов проявляється в жінці Тільце під час сексу. Якщо в побутовому житті її можна назвати холодною і беземоційної, то в ліжку вона повністю знімає з себе це клеймо. Як і представник чоловічої статі цього знака зодіаку, жінка віддається партнеру душею і тілом. Вона любить ніжний масаж, обійми, часту інтимну близькість. Навряд чи ця дівчина дозволить собі «брудний» секс, зате з нею можна скуштувати полуничку в шоколаді і збиті вершки в якості атрибутів сексуальних утіх. Це досить витривала партнерка, хоча і вимагає тривалої прелюдії. Любить захоплювати свого чоловіка.


Чоловік Близнюки – хороший і пристрасний коханець. Чудово знає, як задовольнити партнерку, але все ж в більшій мірі піклується про власну насолоду. Тим не менш, у цьому еротичному виставі молода людина є актором, так і глядачем, тому вибирає красиві жіночі тіла. Йому подобається прелюдія, його цікавить реакція жінки на ті чи інші дії, він любить займатися сексом при світлі. Не проти перегляду еротичних фільмів. Частіше сам статевий акт не можна назвати довгим, але слово дикий – цілком відповідне.

Зазвичай дівчата для нього – всього лише досвід.

Жінка, народжена під знаком Близнюків, в сексі непередбачувана. Вона може бути люблячою та ніжною, може перетворитися в еротичну тигрицю, а в наступний раз уявити себе партнеру в образі розпусну спокусниці. В сексуальних питаннях це досить смілива партнерка, вона не боїться експериментів, хоча і не буде ініціатором цих дій. У сексі ця дівчина не поспішає, хоча легко збуджується. Якщо її партнер швидко завівся, то вона зупинити запал. Одночасно дама може цілувати чоловіка і стимулювати йому ерогенні зони. Саму її заводять будь-які ласки, але важливо, щоб кожен раз вони відрізнялися.

Загалом, поведінка Тільця в ліжку можна охарактеризувати наступним чином:

 • ніжність, ласка;

 • часті поцілунки в губи;

 • можливо лагідне шепотіння ласкавих слів;

 • визнання в любові під час сексу;

 • чуттєвість;

 • пристрасть укупі з ніжністю;

 • щирість;

 • навряд чи варто очікувати від партнера Тільця брудного сексу;

 • інтим в стані стресу (в ліфті, в примірювальній) – неприйнятний.


Близнюків ж можна описати протилежними словами:

 • стримана пристрасть;

 • цікавість по відношенню до прелюдії;

 • прагнення до експериментів;

 • Близнюки не проти сексу втрьох;

 • непостійність в інтимних відносинах;

 • вибір нестандартних поз;

 • злегка егоїстичний в сексі, більше зосереджений на собі, ніж на партнера;

 • навряд чи зможе подарувати тепло і ласку, від нього можна чекати тільки красивий відточений акт, в який буде вкладено все майстерність.


Незважаючи на всі недоліки цього союзу в ліжку, є у такої пари і деякі перспективи. Всупереч своєї сексуальної егоїстичності Близнюки не примушуватимуть більш консервативного партнера до брудних експериментів, так як повітряний знак все-таки любить, коли його хвалять і захоплюються ним. А саме це і робить зазвичай безэмоциональный Телець, повністю розкриваючись в сексуальних стосунках і віддаючись почуттям.

В роботі

У ділових відносини Телець і Близнюки так само мало сумісні. Незважаючи на всього лише один місяць у календарі, що відокремлює два цих знака, їх погляди на життя кардинально різні.

Тельці можуть домогтися успіху в сфері мистецтва, багато з них стають співаками і художниками. Добре підійдуть і професії журналіста, телеведучого, конферансьє. З них можуть виходити непогані медичні працівники, кухарі, слюсарі.

Прекрасне рішення для Тельця – вибір діяльності, пов’язаної з землею: фермерство, ботаніка, розведення квітів.


Близнюки – подвійний знак зодіаку. Він також може знайти себе в абсолютно різних сферах. Найкращі з них – мистецтво, комерційна діяльність, наука і техніка.

Телець впевнено йде до своєї мети, перед цим він вже намітив собі успішний план і ретельно дотримується поставлених пунктів. Тим не менше, йому важливо, щоб умови праці повністю задовольняли його, відношення з колегами – теж важливий чинник. Навряд чи ці проблеми зупинять Тільця в досягненні мети, але все ж можуть збити з пантелику.

Співробітник компанії, народжений під знаком Близнюків, домагаючись кар’єри, прагне до досягнення мети без усякого плану, зазвичай схоплює все на льоту, рідко прораховує бізнес-ходи. Хоче швидше досягти бажаного, але часто кидає це заняття на середині шляху. Йому набридне робочий процес, або захопить інша сфера діяльності.

Тим не менш, стаючи партнерами по бізнесу, Телець і Близнюки можуть досягти досить великого успіху. Компаньйон-Близнюки стане генератором ідей, виконавцем та реалізатором деяких з них. Телець ж ретельно прорахує, спрацює план Близнюків, і якщо засумнівається в успіху, то розробить свої власні ідеї, а також направить енергію свого активного партнера по бізнесу в потрібне русло. Фінансова основа загальної фірми зміцнить відносини двох представників цих знаків, але кожен повинен знати свої обов’язки і відсоток доходу, на обох повинні бути покладені тільки свої посильні завдання.


Щоб спільний бізнес став успішним, варто прислухатися до наступних порад:

 • двом цим партнерам необхідно погоджувати всі питання;

 • заздалегідь професійно спланувати всю діяльність, краще надати рішення цього питання Тельцю;

 • покласти на кожного обов’язки, доступні відповідного характеру.

Різний підхід до ведення бізнесу може розвалити прибуткова справа, але якщо все правильно організувати і розрахувати, то бізнес-тандем Телець-Близнюки – цілком перспективний багатообіцяючий проект.

Основні конфлікти

У любовних, дружніх і ділових відносинах Тельця і Близнюків можна виділити загальні риси і конфлікти, які не призведуть цей союз ні до чого хорошого.

 • Згідно з календарем, ці два знаки – сусіди, які склочно ставляться один до одного, а часом і заздрять. Телець часто заздрісний, він бачить, як Близнюки легко завойовує серця оточуючих.

Телець кусає лікті, дивлячись на популярність Близнюків.

 • Близнюкам нудно перебувати поруч з Тельцем, у них рідко знаходяться спільні теми для розмови. І якщо Телець ще може терпіти мовчазних співрозмовників, то людина, народжена під знаком Близнюки, краще знайде собі більш балакучу компанію.

 • Ідеї та думки, які видає різнобічний представник знаку Близнюків, часто здаються нереальними, несерйозними, а часом і відверто смішними раціонального Тельцю, про що він постійно нагадує співрозмовника, ставлячи його в незручне становище.


 • Посидючість і деякий занудство Тільця може вивести з себе Близнюків, який в моменти вибуху емоцій висловить не найприємніші речі щодо Тільця. Той же, у свою чергу, з вигляду залишиться таким же байдужим, але в душі запам’ятає образу і постарається скоротити спілкування з цим нестриманим людиною до мінімуму.

 • Телець не любить несподіванок. Цікавий до всього представник знаку Близнюки намагається розворушити беземоційного Тельця, намагаючись підкладати сюрпризи, що знову призводить до конфлікту.

 • У спілкуванні ці два знаки можуть прибріхувати один одному, але в той же час кожен з них заздалегідь не довіряє словами партнера. Телець дуже проникливий і його складно надурити, Близнюки ж знає про хитрощі і марнотратства Тільця, і тому слова земної знака також не викликають довіри.


Таким чином, союз знаків Телець і Близнюки не можна назвати успішним. Оцінка цієї пари – слабенька трійка. Це кардинально протилежні знаки, що мають абсолютно різні погляди на життя, що виявляються як в сімейних та любовних відносинах, так і в робітників. Тим не менш, неможливо назвати союз абсолютно безперспективним, і розривати відносини з обранцем, дізнавшись про протилежності знаків зодіаку, буде великою помилкою. Будь-які відносини – це беспрестанная робота над собою. І якщо Телець і Близнюки будуть дотримуватися цього правила, то у них все вийде. Якщо ж в їх спільного життя з’явиться спільна мета, наприклад, народження дітей, купівля нерухомості або загальний бізнес, то їхній шлюб може стати зразком сімейних відносин.


Астротиполог Дмитро Шимко розповість про сумісність Тельця і Близнюків у наступному відео.