Сумісність Водоліїв і Львів (41 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя

Сумісність Водоліїв і Львів можна вважати як мінімум відмінною. Жінка та чоловік, народжені під цими знаками, в любовних відносинах і сімейного життя знайдуть ідеальну гармонію і щастя. Але які проблеми можуть підстерігати?

Знак зодіаку Водолій відноситься до повітряної стихії. По своїй натурі не виявляє великої радості до змін у житті. Його внутрішній склад душі сповнений суперечливих настроїв. Настрій Водоліїв, немов осіння погода може змінюватися протягом усього дня. Його індивідуальність постійно проявляється в абсолютно різних речах. Сьогодні він виглядає елегантно, завтра забуде погладити сорочку, післязавтра взагалі змінить стиль. Один важливий недолік Водоліїв – це відсутність дисципліни. Але цей факт не заважає йому проявляти яскравість свого темпераменту і рішучість у діях.

Водолії негативно ставляться до стандартної рутиною роботи, до виконання нудних і непотрібних обов’язків. Їм потрібна свобода, незалежність. Можна сказати, що ці дві складові є важливою умовою для будь-якої діяльності цього повітряного знака.

Енергія Водолія володіє творчою силою. Оптимізму у представників цього знака хоч відбавляй. Розвинена інтуїція Водоліїв часто допомагає їм обходити стороною гострі кути різних ситуацій. Ця людина інтелектуальний, привабливий, завдяки чому отримує увагу оточуючих людей.


Водолії по своїй натурі є експериментаторами. Вони люблять виділятися в натовпі. Основна частина життя Водоліїв полягає в пошуку і подолання ризикових ситуацій. Любов до новизни змушує представників повітряної стихії постійно вносити щось нове в своє життя.

Шляхетність – це ще одна якість Водолія. Крім того, вони мають імпульсивним характером. Водолії не можуть тривалий час працювати в одному місці, для них важливі постійні зміни в житті.

Найприємніше якість Водоліїв полягає в доброті. Вони бажають щастя всьому світу, тому в потрібний момент можуть просто не помітити призначеної саме для них персони.


До недоліків Водоліїв можна віднести легковажність та непостійність. У своїх манерах можуть проявити більш високий показник ексцентричності. Більшою мірою представники цього знака залежать від думки оточуючих. Вони прагнуть до зростання духовної сили, але в той же час безвольны і сугестивності.

При необхідності взяти участь у тому чи іншому справі Водолій проявляє холодну емоційність. У випадках, коли Водолій повинен бути впертим, він стає покірним долі, тим самим вводячи оточуючих в ступор. Блеф для представника повітряного знака відноситься до стандарту життя, але якщо питання торкнеться почуттів, тут він розкриється і виявить найбільш виразні та щирі емоції. Водолії наділені багатьма талантами, наприклад, в якості винахідника вони є незаперечними лідерами.

Водолії обділені логікою, але натомість отримали високий рівень абстрактного мислення.

Леви ж по своїй натурі залежать від оцінок, які їм ставлять оточуючі. Головне, щоб їх досягнення в тій чи іншій сфері були оцінені по достоїнству. Якщо ж думку оточуючих, похвала та визнання Львів ростуть в їх власних очах, у них з’являється більше сил для руху вперед і підкорення нових вершин.

Леви ніколи не звертають увагу на труднощі. Завдяки своїй винахідливості представники вогненної стихії зможуть без зусиль вийти з скрутного становища. Характер у Львів рішучий, людина із задоволенням візьме на себе відповідальність за вчинки своїх друзів і знайомих.

У Лева відмінні організаторські здібності, але часто йому потрібний помічник, який буде виконувати рутинну роботу. Леви люблять бути в центрі уваги, саме тому прагнуть стати керівниками в різних сферах.


У представників цього знака практично не буває проблем зі здоров’ям, саме тому вони домагаються великих успіхів у спортивній сфері. У конкурентній боротьбі воліють битися з допомогою завзятості і відваги.

Також як і Водолій, Лев володіє привабливими зовнішніми даними. У них відмінний смак щодо стилю одягу. Володіють тонким чуттям у спілкуванні з людьми. Леви наділені різноманітними талантами, у них розвинена мрійливість, а в кулінарії вони виконують такі шедеври, що їм можуть позаздрити шеф-кухар світового масштабу. Це ідеальні якості для початку любовних відносин.

Леви, на жаль, не можуть похвалитися повною бездоганністю в любові, так як абсолютна вірність їм чужа. А ось якщо їм змінить друга половинка, то такої зради вони не пробачать.У будь-якій ситуації Лев вважає себе правим, і довести йому протилежне просто неможливо. Якщо Леви допустили помилку в тій чи іншій справі, відразу визнавати її вони не стануть, тільки через якийсь час гордість відійде на задній план, і він зможе погодитися з невдачею, допущеної з своєї вини.

Левам протегує Сонце. Цій планеті притаманна влада, якою наділяється Лев. Водолії ходять під планетою Уран, яка наділяє своїх підопічних можливістю бути яскравим серед сірої маси.

У цих знаків зодіаку багато спільного, а протилежні якості притягуються. Повітряна сила Водолія підходить для вогняного запалу Лева. Сумісність цих знаків ідеальна, вони поєднуються і в повній мірі доповнюють один одного.

Плюси і мінуси союзу

Сумісність пари Лев і Водолій можна назвати специфічною. Вони вільно доповнюють один одного. Обидва знака зодіаку гармонують із стихіями партнера. Саме Вогонь і Повітря дозволяють Леву і Водолію створити гармонійний союз. Але який буде результат – любов до самого кінця або ж з’явиться неприязнь, аж до розриву – дізнатися відразу не вийде.

Під час першої зустрічі Леви і Водолії будуть поглинені масою вражень, які визначать можливість продовження відносин. У більшості випадків перше побачення грунтується на взаємних нотах. Якщо почуття обох знаків прокинулися відразу, то їх відносини почнуть набирати обороти з першого погляду.

Дивіться також:  Водолій і Риби (33 фото): сумісність жінки і чоловіка в любові і сімейного життя

Незважаючи на різницю між стихіями, знаки зодіаку володіють великою кількістю схожих якостей. Головне для них – зуміти об’єднати зусилля. З часом Водолій і Лев зрозуміють, наскільки їм пощастило. Вони гармонійно доповнюють один одного. Лев завжди домагається успіхів, прагне вперед і жадає мати все тільки найкраще. А у Водолія життя наповнена пригодами, він не може знаходитися на одному місці тривалий час.


Сумісність цих стихій є основою для міцного і тривалого роману, який переросте в щось більше, ніж просто інтрижка. Їх спільне життя кожен день просякнута святковою атмосферою, масою яскравих вражень, неймовірних ідей.

У таких союзах можуть виникнути деякі незначні розбіжності, але розрив на цьому тлі відбувається вкрай рідко.

Наскільки сумісні?

Союз, в якому представник знака Лева – чоловік, а жінка – Водолій, вважається найбільш правильним, але трохи старомодним. Чоловік Лев несе в собі лідерські якості і, відповідно, є чільним в любовному зв’язку. Водолій, навпаки, приймає умови Лева і готовий йому підкорятися.

На самому початку відносин Лева бентежать погляди представниці слабкої статі в знаку Водолія. Але проявляти свою настороженість чоловік Лев не буде. Він знаходиться в замішанні з-за деяких якостей своєї другої половинки – її способи спілкування, манери, те, що вона не може чітко і ясно висловити свої думки і почуття. Від цього в принципі будь-який чоловік впадає в ступор. Але чоловік Лев не покаже свого збентеження, навіть навпаки, зробить все, щоб зрозуміти жінку і розгадати всі його загадки.

Жінка-Водолій вносить у відносини величезна кількість загадок, а Лев, немов йому кидають виклик, прагнути зрозуміти їх. Ця забава інтригує обох, вона затягує, притягує і прив’язує людей.

Як і у будь-яких спілках, у відношенні чоловіка Лева і жінки Водолія можуть виникати невеликі конфлікти. Через деякий час після першого побачення Леву може здатися недостатнім кількість уваги від його обраниці. Вона ж не зможе розібрати, навіщо її молодій людині необхідно так багато фанфар, коли достатньо просто поважати його і самого себе. З цією ситуацією пара зможе розібратися без кровопролиття.

У парі, де жінка є Левом, а чоловік – Водолій, виявляється величезна інтрига. Початок роману переповнене чуттєвістю, емоціями, бажанням бути постійно поруч, разом. Дама Лев віддається своєму обранцеві сповна, зовсім не помічаючи, що зникає, тоне в його чарівності, яке і примушує її підкорятися.

Хлопець-Водолій зазвичай убитий наповал своєю дамою серця. У нього виникає величезна потреба поклонятися їй, віддавати їй усе, і навіть самого себе. Вони немов магніти, які притягують і манять один одного. Їх союз наповнений емоціями, любов’ю, пристрастю, гармонією та щастям. Але, на жаль, це тільки початковий етап відносин.


Після того як рожева мантія почне розчинятися, Лев і Водолій побачать дійсність в сірих тонах. В один момент Левиця перетворюється в «Снігову королеву», від якої віє холодом і зарозумілістю. Водолій на цьому тлі змінює свою тактовність і галантність на грубість. І тут починається протистояння, яке, на жаль, іноді призводить до розриву союзу.

Суть конфлікту полягає у відсутності бажання вчитися один у одного. Замість того, щоб поділитися досвідом, у коханців спалахує почуття заздрості, яке пожирає тільки що народилися відносини.

Головна помилка полягає в гордості знаків і небажання аналізувати свої почуття, переваги і дії. Саме це і призводить до розриву ідеальної протилежності Лева і Водолія.

У дружбі

Дружні стосунки між хлопцем Левом і дамою Водолієм засновані на комунікабельності цих людей, громадської активності і, звичайно, на спільних інтересах. Дружба між представниками цих стихій міцна і міцна. Часто відбувається так, що Лев і Водолій мають різні точки зору, але це не критерій, щоб псувати відносини і відмовлятися від приємного спілкування.

Вони відрізняються увагою один до одного. Водолії чуйно ставляться до своїх друзів, а Левам потрібно постійне вихваляння.

А ось для дружнього дуету, де дівчина – Лев і хлопець – Водолій, все може піти не так вже й гладко, можна сказати, що така дружба стане випробуванням для обох. Якщо подивитися з позитивної точки зору, то між ними є безліч загальних рис, їм подобається проводити час разом, у них спільні теми для розмови. Але з іншого боку, кожен наділений якостями, які починають дико дратувати один одного.

Левиця проявляє свої лідерські амбіції в дружньому спілкуванні, а хлопець Водолій не сприймає такого жесту. Їй необхідно виділятися серед натовпу, а йому немає необхідності навіть виводити її на публіку.

Дружбу зберегти цим знакам зодіаку непросто, але можливо. Потрібно всього-то оберігати свою незалежність і не намагатися переробити свого дружнього союзника.

В любовних відносинах

У коханні між чоловіком Левом і жінкою-Водолієм складається повна ідилія. Лев насолоджується і дивується тонкістю і чуттєвістю своєї обраниці. Її щирі спонукання і дружелюбна безпосередність викликає захват у чоловіка Лева. Ці якості представниці прекрасної статі змушують Лева показувати чоловічу твердість і проявляти лідерські риси. Завдяки цим діям жінка Водолій буде відчувати себе під захистом і в безпеці.

Всі недоліки, які присутні у Лева, жінка прийме, але більше уваги приділить переваг свого обранця. При необхідності навіть підкреслить багато особливості свого чоловіка, тоді як не кожен знак зодіаку може похвалитися щедрістю, вмінням справлятися з покладеним на нього відповідальністю, а головне, бажанням вчитися і розвиватися заради рідних і близьких людей.

Дивіться також:  Терези і Водолій (34 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя


Союз, укладений між дівчиною Левицею і хлопцем Водолієм, наповнений яскравими фарбами. Ця пара виділяється серед величезного натовпу. Лев і Водолій притягують до себе увагу. З ними цікаво поспілкуватися, вони дарують тільки позитивні емоції. Навіть буває, що атмосфера, яка витає навколо цієї пари, викликає заздрість оточуючих. Але Льву і Водолію зовсім ніколи звертати на це увагу. Якщо вони вирішили бути разом, то не відступляться від цього ні за що.

Любов між представниками стихій Вогню і Повітря не знає кордонів. Причому цей факт дивує саму пару. Дівчина Левиця в основному віддавала перевагу хлопцям з передбачуваним характером і послідовністю дій. А хлопець Водолій практично ніколи не привертав уваги таких яскравих жінок.

Любовні стосунки між ними розкриються і виявляться дуже швидко. Навіть незважаючи на той факт, що Водолії нечасто показують свої почуття, його обраниця завжди відчуває емоційний зв’язок. Що стосується оригінальності та креативності, тут Йому немає рівних. Він готовий і буде задаровувати свою даму серця самими незвичайними подарунками.

Дівчина Лев і хлопець Водолій постійно перебувають в оточенні людей, з однією лише різницею, що оточують дівчину шанувальники, а хлопця його друзі. Але і в цьому немає ніяких протиріч. Між ними прихована зв’язок. Вона йому вірна і він це цінує. Чоловік не обмежує її свободу і натомість отримує відданість і підтримку.


У сімейному житті

Сумісність чоловіка Лева і жінки Водолія на сімейній ниві вельми і вельми висока. Цей шлюбний союз є яскравим прикладом постійного самовдосконалення подружжя. Причому така ситуація не лякає представників стихій Вогню і Повітря. Кожен партнер буде працювати над собою, вчитися краще розуміти чоловіка, відчувати і постійно змінювати самого себе для підтримки комфортної аури.

Перебуваючи в шлюбі, чоловік Лев і жінка Водолій доповнюють один одного. Дружина Лева мудра і постарається подарувати своєму чоловікові спокій і затишок, підбадьорюючи і підтримуючи його у всіх починаннях. З такою другою половинкою чоловік Лев зможе досягти величезного успіху.

В інтимних відносинах ці знаки зодіаку просто створені один для одного. Особливо яскраво вони поводяться в ліжку після конфліктних ситуацій. Вибух емоцій, загострення пристрастей і незабутня ніч пристрасті. Що найцікавіше – чим сильніше був конфлікт, тим більше яскравих відчуттів обидва отримають від процесу примирення. Часом буває незрозуміло, в чому причина сварки – небудь дійсно накипіло, або пара хоче помиритися.

Тяжіння сексуального характеру між Левом і Водолієм виникає з самої першої секунди знайомства. Можливо, тому інтимне зближення між ними відбувається набагато швидше загальноприйнятих рамок. В цьому союзі вона готова йти на будь-які експерименти, а він готовий втілити в реальність всі її примхи і сексуальні фантазії.


Жінка Лев і чоловік Водолій зможуть створити міцний шлюбний союз. Вони підходять один до одного по багатьом пунктам, готові вчитися вдосконалюватися, переймаючи один в одного найкращі якості. При правильному підході Левиця охолодить запал, стане безболісно сприймати зауваження на адресу своєї персони, зможе почати визнавати свої помилки і звертати менше уваги на лестощі. Водолій зможе подарувати своїй дружині почуття значущості, любові. Дасть їй зрозуміти, наскільки вона особлива і бажана.

За все життя осягнути знання і тонкощі характеру один одного Лев і Водолій не зможуть, але це буде тільки доповнювати їх відносини якийсь невеликий таємницею, загадкою.

Завдяки спільним рисам Лева і Водолія їх сімейний союз може досягти величезних висот у будь-якій сфері. Водолій по своїй натурі не може придумати непогану ідею, а Лев втілити цей задум у реальність.

В інтимному плані стосунки пари ніколи не стоять на місці. Вони постійно відкриті новому, готові до гострих відчуттів. Сексуальна привабливість з самих перших хвилин знайомства накриває кожного партнера. Водолій наповнює інтимне життя гостротою, яка підкреслюється відкритістю і пристрастю Лева. Близькість між ними дасть початок міцного і міцного союзу.


В роботі

В робочих відносинах у Водолія і Лева можуть виникати конфліктні ситуації. Чоловік Лев є безперечним лідером, для якого швидкий стрибок по кар’єрних сходах вважається нормою. Він біжить до найдальших висот, не помічаючи нічого на своєму шляху. Але після досягнення мети він втрачає інтерес до справи і починає холодно ставитися до робочих питань, попутно перебуваючи в пошуку нових вершин.

Жінка Водолій по своїй натурі не прагне піднятися до п’єдесталу, вона не мчить стрімголов до успіху. Працюючи спокійно і в нормальному темпі, хвала і шана приходять до неї самі. Зростання кар’єрними сходами відбувається не миттєво, але досить швидко. Така жінка цінується керівництвом компанії за свої знання і прагнення внести свій внесок у робочий процес.

Відповідно, Лев, бачачи цю картину, починає відчувати до колеги Водолію деяку неприязнь. Вона, як конкурент, може перейти йому дорогу. Лев докладе всі можливі зусилля, щоб прибрати зі свого шляху «кар’єристку». Але щоб він не зробив, представниця прекрасної статі навіть не подивиться на дії Лева, вона просто буде далі займатися справою, яка приносить їй задоволення. Чоловікові Леву слід заспокоїтися і зважити всі «за» і «проти». Не варто намагатися зламати Водолія, краще перетягти її на свій бік.

У процесі роботи чоловіки Леви відмовляються брати участь у справах, пов’язаних з фінансами. Проводити підрахунки вони не люблять, а ось витрачати зароблене – це саме те. Жінка Водолій відноситься до фінансових питань на роботі байдуже. Щодо особистого капіталу, у неї він завжди є, причому в чималій кількості.

Жінка Лев, за своїм характером, ні за що і ніколи не стане працювати в підпорядкуванні. Її лідерські якості вимагають досягати кар’єрних висот. Левиця – досить пафосна натура. Вона буде щаслива тільки тоді, коли займе затишне крісло глави компанії і їй будуть прислужувати ввічливі підлеглі.

Дивіться також:  Стрілець і Водолій (62 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя, дружбу та роботі

А ось чоловік Водолій досить простий по своїй натурі. Це еталон незалежності і яскравий приклад самостійності. З самого дитинства він ставить для себе мету і рухається до неї. Якщо виникають перешкоди, він не боїться, навпаки, тільки збільшує темп руху. Грошові винагороди для чоловіка Водолія в принципі нецікаві. Його б воля, він би працював тільки за ідею, якою буквально загоряється.

Винахідливість Водолія дозволяє йому не витрачати час на фізичну роботу. Світлий розум дає можливість займати посади керівників і менеджерів середньої ланки. А от уявити Лева на посаді, наприклад, секретарки, просто смішно. Вона може тільки керувати, причому вельми талановито.


Якщо жінка Лев і чоловік Водолій стануть партнерами по бізнесу, то разом зможуть досягти великих вершин. Тільки головний аспект на початку роботи – це розстановка кадрів. Лев повинен зайняти місце керівника, Водолій, відповідно, буде його помічником. Ця пара зможе звернути гори. Конкуренти не зашкодять їх міцному союзу і навіть будуть замислюватися змінити рід діяльності, лише б ніяк не стикатися з вогненно-повітряним дуетом.

Якщо розглядати бізнес-проекти, перевагу даного союзу слід направити в сферу видавничої справи. Крім того, можна розглянути варіанти роботи з мистецтвом, наприклад, створити картинну галерею. Союз Лева і Водолія принесе світу позитивний внесок у розвиток культури, а собі – непоганий заробіток.

Над чим слід попрацювати у відносинах?

Між Левом і Водолієм, незважаючи на спорідненість душ і ідеальну сумісність, можуть виникнути конфліктні ситуації. Нехай навіть і дрібні, але все одно на душі залишиться осад.

Водолій повинен повчитися у Лева такої якості, як організованість, він міг би перейняти у партнера цілеспрямованість і ділову хватку. В робочому процесі ці два достоїнства дуже необхідні для представника повітряної стихії.

У свою чергу, Лев міг би запозичити у Водолія адекватність. Особливо це стосується питань критики, які він так не переносить. Водолій може навчити Лева послідовності дій, довівши, що спочатку треба подумати, а потім вже робити.

Але в будь-якому випадку, натура Лева говорить про те, що він є постійним лідером, що всі дивляться на нього з повагою, а головне, що у нього немає ніяких недоліків. У відносинах Лев вважає, що Водолій не може повною мірою зрозуміти, яке величезне щастя на нього звалилося, що він повинен поклонятися своїй другій половинці. При такому розкладі максимально комфортними будуть відносини між чоловіком Левом і жінкою-Водолієм. Ця гармонія в майбутньому переросте в міцний шлюбний союз.


Шлюб між Водолієм і Левом назвати рівноправним неможливо. В даній парі складно судити про щось конкретне, все залежить від них самих, від їхнього ставлення один до одного, від поваги до свого партнера. Такі союзи перевіряють міцність роками і дають тріщину в самих крайніх випадках.

За великим рахунком, в цій парі головним вважається той, хто сильніший в моральному, емоційному, чуттєвому плані. Практично завжди почесне місце глави сімейства займає Лев. Вкрай рідко ця посада дістається Водолію.

В любовних відносинах пара знаходить спільну мову відразу, вони не будуть придивлятися один до одного, а відразу кинуться у вир подій. Поряд з цим, Леву слід пам’ятати, що почуття Водолія більш тонкі і витончені, іноді їх треба доповнювати емоціями. Хоча і сам Водолій буде робити свято з кожного прожитого дня зі своїм партнером.

В інтимному плані поради для пари не потрібні. Вони прекрасно розуміють мову жестів і готові розкритися один перед одним з самої першої хвилини знайомства. Постійні вигадки Водолія наповнюють сексуальні відносини новими фарбами. Лев розкриває всі свої таємні якості, які доповнюють пристрасть повітряного знака.

Що стосується дружби, то тут Лев повинен змінити своє ставлення до Водолія. У спробах бути на першому місці Лев може поранити почуття свого друга. Саме тому Водолій може навчити стриманості. В іншому дружба між вогненної і повітряною стихією несе тільки позитивну хвилю.

Як такий союз між Левом і Водолієм – це щось досконале. Пара ідеально поєднується за всіма параметрами. Ігристий вдачу Лева доповнюється терпимістю і спокоєм Водолія. А винахідливість Водолія доповнюється завзятістю і наполегливістю Лева. Вони є відмінним симбіозом для сімейного щастя.

Шлюб між цими знаками зодіаку полягає буквально на небесах. Відсоток розлучень мінімальний. А все тому, що партнери цінують один одного і не хочуть втратити гармонію у відносинах, яка так рідко досягається в парах партнерів, які народилися під протилежними знаками.

Ще більше про сумісність Лева і Водолія дивіться у наступному відео.