Сумісність Водолія (35 фото): відносини чоловіка і жінки з іншими знаками зодіаку, з ким сумісний і хто підходить

Той, хто народився під знаком Водолія, володіє складним характером. Ідеальна сумісність Водолія можлива лише з деякими знаками. Як складаються їхні стосунки з іншими знаками зодіаку?

Більшість представників знаку Водолій – реалісти. Але незважаючи на цей факт, вони не звикли жити тут і зараз. Вони постійно про щось мріють, бачать себе в далекому майбутньому, планують і забувають про те, що життя їх проходить.

Водолії – це ті люди, які абсолютно не хочуть жити за правилами. Свою впертість у цьому плані починають проявляти в ранньому дитинстві. Їм не подобається загальний розпорядок дня в дитячому саду, вони не хочуть сидіти за партою і носити форму в школі. Вони постійно протестують проти правил, де б вони не знаходилися. У дорослому житті це позначається на їхніх особистих відносинах і на кар’єрі. Ці люди люблять незалежність і свободу і намагаються жити так, щоб якомога далі відійти від звичних стереотипів у всьому.

Природа наділила Водоліїв спокоєм, добротою і розсудливістю. Але їх дуже просто вивести з себе, тому часто представники цього знака Зодіаку бувають дуже запальні і непередбачувані в своїй поведінці. Вони готові кинути виклик суспільству, комусь із рідних і навіть самим собі. При цьому самі до кінця навіть не усвідомлюють того, для чого їм це потрібно, чого вони хочуть досягти.

Перебуваючи поруч з представником цього знаку будьте готові до того, що він весь час буде вас дивувати. Деколи сюрпризи від Водолія можуть бути і не настільки приємними. Зовні спокійний і терплячий чоловік зненацька може вибухнути і проявити агресію. Астрологи кажуть, що шокуючи людей, представники цього знака отримують деяке внутрішнє задоволення. Знаючи про цю особливість Водоліїв, ви будете спокійніше реагувати на їх непередбачуваний характер.

Ще одна особливість Водоліїв полягає в тому, що вони завжди хочуть бути в центрі уваги. Частково з цієї причини багато хто з них вибирають для себе публічну професію, яка дозволяє їм бути на виду.

Незважаючи на все це, чоловіки і жінки Водолії мають деякі індивідуальні особливості характеру, про які розповімо докладніше. Представник цього знака Зодіаку – це завжди щедрий і щирий чоловік, який щиро переймається проблемами своїх близьких людей. Йому доставляє задоволення допомагати іншим, тому чоловік намагається активно брати участь у житті своїх братів, сестер або друзів. До речі, друзів у цього чоловіка дуже багато і він завжди готовий прийти до них на допомогу, навіть якщо його про це не просять.

У будь-якому суспільстві цей чоловік відчуває себе розкуто і невимушено. Потрапивши в незнайому компанію, вже через п’ять хвилин стає її лідером. Водолій – цікавий співрозмовник, з ним можна обговорити найнесподіваніші теми, у нього на все є своя думка.

Єдине, про що не говоритиме цей чоловік – це про особисте життя інших людей. Він ніколи не буде обговорювати вас або чийсь образ життя за спиною. Сам Водолій не терпить пліток і ніколи не допускає того, щоб їх поширювали поруч з ним.


В житті такого чоловіка завжди відбувається багато подій. І більшість цих подій він створює сам особисто. Водолій зовсім несподівано може змінити місце проживання, роботу і т. д. Часом здається, що цей чоловік складається з одних суперечностей, і в цьому є частка правди. Змінюючи багато чого в своєму житті, він все одно залишається у виграші завдяки тому, що природа наділила цього чоловіка могутньою інтуїцією. Коли Водолій приймає рішення, він думає виключно про себе. В такі моменти йому неважливо, що думають всі навколо.

Ці чоловіки не прагнуть до багатства і слави. Ідеальна робота для Водолія – це хороша заробітна плата і при цьому досить короткий, ненапряженный робочий день. Вони трохи ледачі, тому не хочуть працювати довго і наполегливо. Такі чоловіки взагалі не мають ніякого відношення до трудоголікам і щиро не розуміють, для чого потрібно трудитися день і ніч. Серед цих чоловіків дуже мало тих, хто дійсно здатний забезпечити свою сім’ю.

У жінок Водоліїв є одна дивовижна риса, про яку обов’язково потрібно знати їх близьким. Що б не говорила ця жінка, все збувається. З цієї причини вона завжди впевнена у своєму майбутньому.

Якщо чоловік Водолій відрізняється несподіваними спалахами агресії, то у жінок такої особливості у характері не спостерігається. Звичайно, вона емоційна, але абсолютно невспыльчива.

Ця жінка любить цікавитися всім новим і часто прагне до того, щоб здобути нові знання і навички. Така риса характеру допомагає їй проявити себе на роботі і виділитися серед колег. Її можна назвати справжнім трудоголіком. Водолій прагне заробити більше грошей заради того, щоб забезпечити близьких. В першу чергу вона думає про сім’ю. Але часом у гонитві за фінансовим благополуччям жінка Водолій зовсім забуває про те, що близьким потрібно приділяти ще й увагу, особистий час. У результаті з-за надмірного трудоголізму жінка втрачає друзів і близьких, які просто перестають з нею спілкуватися.

Дивіться також:  Стрілець і Водолій (62 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя, дружбу та роботі


Так само як і чоловік Водолій, жінка часом готова йти проти загальноприйнятих правил. Вона не любить робити все так, як інші. Це явно проявляється в її стилі.Ще з підліткового віку вона починає сміливі експерименти із зовнішністю, намагаючись виділитися з натовпу. У дорослому житті відбувається те ж саме.

Представниця цього знаку Зодіаку дуже дотепна, легко і розкуто почувається в незнайомих компаніях. З нею завжди легко знайти спільну мову. Вона працьовита і наполеглива, завдяки чому завжди добивається своїх цілей. На відміну від чоловіка Водолія, жінка завжди твердо знає, чого хоче від життя, вона не витає в хмарах, а діє.

Незважаючи на зовнішню відкритість і щирість, ця жінка всі свої емоції і почуття тримає в собі. Навіть близькі подруги рідко знають про те, що вона відчуває насправді. Своїми секретами Водолій навряд чи буде ділитися з ким-то.

Переваги і недоліки знака

Головна перевага представників цього знака в тому, що вони товариські і відкриті люди. Водолії зможуть легко зібрати навколо себе однодумців і завести велику кількість друзів. Якщо і далі говорити про плюси їх характеру, то варто згадати такі якості, як доброта, поступливий характер (незважаючи на запальність), готовність завжди подати руку допомоги, скромність, доброзичливе ставлення до всіх і високий інтелект.

Водолії – не тільки чудові співрозмовники, але й порадники. Вони дуже люблять, коли до них звертаються за підказкою. Їх поради завжди правильні, тому варто до них прислухатися. І ще один істотний плюс – це відданість і вірність у коханні.

Якщо говорити про недоліки, то вони, безумовно, є. Представники цього знака дуже багато мріють, говорять про майбутнє і при цьому часто просто байдикують в сьогоденні. Водолії трохи ліниві і це заважає їм багато в чому. Вони дуже часто судять про людей по зовнішності, не враховуючи їх характер і інші якості.

Крім того, Водолії часто втрачають інтерес до тих, хто перестає їх дивувати. Ця особливість їх характеру, швидше за все, відноситься до недоліків, ніж достоїнств.


Як закохати в себе?

Оскільки Водолії – це неординарні особистості, багато представників інших знаків зодіаку закохуються в них дуже серйозно. Тут виникає цілком логічне запитання – як закохати в себе Водолія?

Почнемо з чоловіків. Якщо ви хочете, щоб він звернув на вас увагу, то потрібно зацікавити його в перші ж хвилини знайомства. Водолії люблять звертати увагу на незвичайних дівчат. Вона повинна бути не просто красива і розумна, але і виділятися з натовпу, і тільки тоді Водолій помітить її і сам зробить перший крок назустріч.

При цьому важливо пам’ятати, що для цього чоловіка досить важливо, щоб у його обраниці залишалася якась загадка, таємниця. Водолій з тих чоловіків, які хочуть щодня відкривати в своїй жінці нові риси, дізнаватися партнерку з нового боку, а передбачувані дами їм нецікаві. Ідеальна жінка для представника цього знака – це та, яка зможе стати справжнім другом, кращою коханкою і цікавим співрозмовником.

Водолії прагнуть до спокійних відносин. Їм не потрібна надмірна пристрасть, а від сцен ревнощів вони і зовсім можуть зійти з розуму.

Найчастіше такі чоловіки вибирають в якості своєї другої половинки тих, з ким раніше дружили. Для багатьох Водоліїв любов починається з дружби. Вони можуть дуже довго придивлятися до дівчини, можуть дуже довго приховувати свої почуття. Але як тільки він зрозуміє, що жінка цікавить його не просто як цікавий співрозмовник і вірний друг, то почне проявляти до неї знаки уваги. В період залицянь цей чоловіки особливо проявляють свою ніжність, ласку і дбайливість.

Водолій звик робити все поступово, не поспішаючи. Тому ніколи не потерпить того, щоб жінка на нього тиснула. Якщо ви хочете бути поруч з Водолієм, то наберіться терпіння і дозвольте йому самостійно здійснювати вчинки і приймати рішення.

Незважаючи на те, що ці чоловіки часто вступають у шлюб, вони як і раніше відчувають себе вільними. Водолії не готові відмовлятися від колишнього способу життя, не готові змінювати свій розпорядок дня і звикати до нових правил.

Окремо варто згадати про те, що у представників цього знака зафіксований найвищий відсоток розлучень. А все тому, що у відносинах ними намагаються керувати, маніпулювати. Як тільки Водолій відчуває певний тиск з боку своєї другої половинки, то відразу ж втрачає до неї інтерес і готовий порвати стосунки.

Дивіться також:  Козеріг і Водолій (56 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя

Жінка Водолій не любить пристрасть у всіх її проявах. Вона мріє про велике і чисте кохання, про ніжних і довірчих відносинах. Незважаючи на свою чуттєвість, вона все одно керується розумом і навіть у стані закоханості намагається контролювати свої почуття.

Таким жінкам дуже складно знайти собі супутника життя, а все тому, що вони занадто ідеалізують відносини. Водолій прагне знайти собі ідеального чоловіка, який би відповідав всім її вимогам. Такі дівчата рідко виходять заміж до тридцяти років, адже на пошуки ідеалу йдуть роки. Взагалі, ці жінки не люблять поспішати і навіть коли заводять романи, то не прагнуть до того, щоб скоріше затягнути свого обранця в ЗАГС. Швидше, відбувається навпаки, – це її чоловіка хочуть одружитися, обзавестися сім’єю, але вона не поспішає.

Представниця знака Водолій готова вступити в шлюб лише в тому випадку, якщо буде повністю впевнена в своєму обранцеві. На відміну від чоловіків Водоліїв, які цінують в дамах загадку, ці жінки прагнуть до того, щоб повністю вивчити свого партнера. Її обранець повинен бути незвичайним, добрим, турботливим, але при цьому не потайливим. Якщо вона буде знати все про свого чоловіка з самого початку, то їй буде легше зважитися на те, щоб зробити наступний крок. Ці жінки не люблять несподіванок.

У відносинах жінка Водолій відкрита, чесна і щира. Така ніколи не буде змінювати і думати про те, щоб завести роман на стороні. Вона повністю занурюється у відносини і якщо щиро любить, то готова розкрити всі свої секрети. Чесності та відкритості Водолій чекає і від своєї другої половинки. Якщо їй здасться, що ви обманюєте або змінюєте, то вона без пояснень просто піде.

В шлюбі ці жінки ведуть себе дуже довірливо і вважають, що головою сім’ї має бути чоловік, тому Водолій намагається не сперечатися і не суперечити чоловікові. В цілому, можна сказати, що така жінка буде хорошою дружиною і матір’ю, якщо тільки знайти до неї підхід і не розчаровувати її.

З ким сумісні?

І чоловікам, і жінкам найбільше підходять за гороскопом ті знаки, які теж відносяться до стихії Повітря. Це Близнюки і Терези. З представниками повітряної стихії можна буде створити ідеальну пару.


Для початку розглянемо тип відносин у тому випадку, якщо об’єднаються два Водолія. Багато хто наївно припускають, що коли люди народжені під одним знаком зодіаку, це говорить про те, що складеться ідеальна пара. Але насправді це не так. Можливо, з першого ж погляду два Водолія полюблять один одного, а можливо, стануть головними конкурентами за життя.

Звичайно, Водолії можуть скласти один одному хорошу пару, вони відмінно поєднуються між собою. Але мінус таких відносин у тому, що обидва дуже добре знають свою власну натуру, свої переваги і недоліки характеру. Часом такі відносини будуть нагадувати спілкування з самим собою у дзеркала. Тому два Водолія – це не ідеальна пара. Обидва будуть витати в хмарах, мріяти, а тим часом їм потрібна людина, яка змогла б спустити їх на землю.

У разі відносин Водоліїв і Близнюків обидва ці знаки з перших же хвилин знайомства відчувають взаємний інтерес і потяг. Завдяки тому, що вони належать до спільної стихії, обидва знаходять багато спільних тем для розмови, краще розуміють один одного і знаходяться на одній хвилі. Цій парі буде добре разом, з боку вони будуть здаватися ідеальною парою. Але ці відносини може зруйнувати матеріальні питання. Обидва цих знака не прагнуть до того, щоб забезпечувати сім’ю. На цьому грунті можуть виникнути серйозні проблеми.

Крім того, легковажний чоловік Близнюки може зважитися на зраду, що не сподобається дівчині Водолію. Але все ж якщо обидва навчаться йти на компроміси заради один одного, то в шлюбі проблем не буде.

Водолій і Терези – це споріднені душі. Думки і бажання цих двох людей завжди будуть збігатися, завдяки чому можливий ідеальний союз. Обидва прагнуть до того, щоб дізнатися щось нове та цікаве. Це об’єднує їх, і часто міцні відносини між Водолієм і Вагами, що переростають у шлюб, починаються з самої звичайної дружби. Зруйнувати спільну ідилію може надмірна запальність і емоційність Водолія.

Крім того, представники цього знака звикли перекладати відповідальність на інших, а Ваги такого ставлення до себе терпіти не будуть. Тому ідеальні відносини можливі лише в тому випадку, якщо Ваги візьмуть на себе всю відповідальність і стануть главою сімейства. І неважливо, чи це чоловік або жінка.

Представники такого знака Зодіаку, як Водолій, цілком можуть спілкуватися, дружити або навіть будувати більш серйозні стосунки з тими, хто належить до стихії Вогню. Це Стрілець, Лев і Овен.

Дивіться також:  Рак і Водолій (37 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життяУ разі з’єднання Водолія і Овна виходить досить сильний союз. Дуже багато якості і риси характеру представників цих двох знаків збігаються. Обидва інтелектуально розвинені та небайдужі до всього прекрасного. У таких відносинах дуже часто лідером стає саме Водолій. Овна такий розклад цілком влаштовує. Вони можуть об’єднати свої сили і разом досягти великого успіху. Якщо Водолій позбавиться від своєї зарозумілості, то з Овном може вийти ідеальний союз і міцний шлюб. В іншому випадку представникам цих знаків Зодіаку краще тільки дружити або працювати разом.

Незважаючи на те, що Лев і Водолій здаються досконалими протилежностями, їх все ж тягне один до одного. Ідеальний шлюбний союз можливий у чоловіка Водолія з прекрасною Левицею, яка і в любові, і в побуті зможе бути такою, як він мріє. Такі відносини можуть розвиватися дуже стрімко. Леви, звичайно, готові до такого розвитку, а ось Водоліїв це лякає.

Тому представникам цих двох знаків Зодіаку варто краще вивчити один одного і лише потім переходити на новий рівень відносин. Цілком може вийти міцна і любляча сім’я.


Стрілець як ніхто інший буде розуміти душу Водолія. Саме завдяки взаєморозумінню вони можуть захопитися один одним і в результаті навіть закрутити роман. Дивним чином Стрілець зможе вплинути на ледачого Водолія, пробудив у ньому інтерес до роботи. Заради такої жінки чоловік Водолій буде заробляти гроші і добре забезпечувати свою сім’ю.

Взагалі, Стрілець і Водолій багато в чому доповнюють один одного. Характери у них зовсім різні, але ось принципи і ставлення до життя однакове. Обидва зможуть дати один одному те, чого їм не вистачає в цьому житті. Разом зможуть досягти великих висот і неважливо, в якій сфері. Це може бути ідеальний шлюб або міцні ділові відносини. Цікавий той факт, що обидва ці знаки потребують один одного і це їх об’єднує.

Телець цілком може розкрити таланти та потенціал Водолія. У тому випадку, якщо Водолій буде працювати під керівництвом Тільця, він зможе добитися таких успіхів, про які навіть не мріяв. Але у представників цих знаків можуть бути виключно ділові відносини. А ось роман або шлюб – це виключено. Їм не буде цікаво разом, вони не зможуть існувати поруч один з одним, так як мають зовсім різні цілі і погляди на життя.

Ще один відмінний союз, але тільки як колег або друзів, можливий з представником водної стихії Скорпіоном. Це досить-таки сильний знак з непростим характером. Нпро саме Скорпіон зможе бути вірним помічником в житті Водолія, який інколи потребує настановах. Водолій сам для багатьох є порадником, а от у такій же ролі для нього може виступити лише Скорпіон.

Сильний і трохи владний Скорпіон хороший стратег, володіє могутньою інтуїцією. Тому він зможе направити Водолія в потрібне русло, допоможе реалізувати мрії та фантазії. Водолій може бути натхненником, автором ідеї, а Скорпіон її виконавцем. Дружба між двома цими знаками буде міцною і вірною. Але тільки Водолію ні в якому разі не можна піддаватися на чари Скорпіона, який здатний зачарувати кого завгодно.

Якщо відносини перейдуть за рамки дружніх, то нічим хорошим це не закінчиться.

Хороші дружні стосунки можуть скластися з Рибами. Дуже часто Водолії починають дружити з представниками цього знаку Зодіаку ще в дитинстві, і дружба може тривати все життя. Риби добре відчувають і розуміють Водоліїв, приймаючи їх характер і не звертаючи увагу на їх мінливість і запальність. Можна з упевненістю сказати, що Риби зможуть стати для них найкращим другом. І часто в житті буває саме так. Об’єднує їх і те, що обидва – великі мрійники. Вони люблять відпочивати разом, подорожувати і відвідувати незвичайні вечірки. Незважаючи на те, що часто конфліктують, звинувачуючи у всьому один одного, все ж залишаються вірними друзями.

Ділові відносини у Водолія і Риб можуть не скластися. Вони можуть бути лише в статусі колег, але не в статусі начальник і підлеглий. Про особистих відносинах і мови йти не може. Взагалі, спочатку Водолії бачать в Рибах лише одного і ніколи не дивляться на них, як на свою потенційну другу половинку.


Про сумісність Водолія з іншими знаками зодіаку дивіться у відео нижче.