Сумісність Ваг (19 фото): хто підходить жінці і чоловікові в любові з інших знаків зодіаку, з ким сумісні такі люди і характеристика ідеальної пари

Сумісність Ваг з іншими знаками – це можливі спілки та їх особливості. Хто підходить жінці і чоловікові в любові з інших знаків зодіаку? Як будуть складатися такі відносини? З ким сумісні такі люди? Яка характеристика ідеальної пари?

В цілому у Терезів чимало шансів завоювати прихильність оточуючих – представники цього знака зазвичай вміють подобатися людям, вони товариські, життєрадісні і легко заводять нові знайомства. Ваги намагаються робити навколишній простір більш гармонійним, і це поширюється на спілкування – вони здатні знаходити компроміси і уникати гострих кутів. Крім того, цього знаку протегує Венера, яка відповідає за ніжність, чуттєвість і тяжіння, що часто робить Ваг більш привабливими в очах інших людей. У цього знака чимало позитивних якостей, які допомагають у спілкуванні, а саме:

  • здатність контролювати емоції і стримувати роздратування навіть під час конфліктів, щоб розібратися в ситуації і зробити об’єктивні висновки;
  • почуття стилю, хороший смак і любов до прекрасного;
  • неприязнь до скандалів і сварок, показовим з’ясувань відносин;
  • вміння співчувати оточуючим, співпереживати і надавати підтримку в скрутну хвилину;
  • наявність розвиненого інтелекту, ерудованість та кмітливість, а також гарна інтуїція, що дає можливість в рівній мірі використовувати логіку в своїх судженнях і при цьому тонко відчувати.


Однак є і негативні якості, властиві людям, народженим під цим знаком, такі як:

  • вони часто схильні до змін настрою, які не завжди виходить контролювати;
  • чутливіше реагують на стреси і переживання;
  • занадто довірливі до оточуючих, що може обернутися негативними наслідками;
  • не завжди можуть протистояти шкідливим звичкам або іншим слабкостям.

Терези володіють терпінням, що дозволяє їм уживатися з будь-якими знаками, але найбільш сприятливо відносини складаються з представниками вогненної або повітряної стихії.

Складеться союз двох Ваг?

Представникам одного знака простіше буде зрозуміти прагнення і цілі один одного, але це все ще не означає повної гармонії. Часто те, що людина дозволяє собі зовсім інакше виглядає для нього у виконанні іншого, і це може бути перешкодою у спілкуванні. Втім, Ваги відрізняються гнучкістю характеру і кмітливістю, тому цілком ймовірно, що через якийсь час їм вдасться побудувати гармонійні стосунки і знайти той варіант, який буде влаштовувати обох.

У дружбі

Наявність глибокого взаєморозуміння робить спілкування Ваг більш розкутим. Вони бачать у співрозмовника людини, який може в повній мірі оцінити їх прагнення і цілі. Це швидко народжує взаємна довіра, коли люди готові ділитися один з одним навіть найпотаємнішими таємницями і секретами. Ваги зазвичай не люблять набридати друзям своїми проблемами і воліють не говорити, якщо у них в житті щось йде не так. Але їм простіше буде поділитися наболілим з іншим представником цього знаку, за рахунок наявного взаєморозуміння.

Крім того, один-Ваги в змозі проявити достатньо чуйності та кмітливості, щоб розібратися, де треба висловити співчуття і запропонувати підтримку, а коли потрібно просто дати людині побути одному. В дружбі представники цього знака цінують душевні якості особистості. Оскільки вони не люблять сварки, то зазвичай яскравих конфліктів в таких відносинах не буває, а при необхідності друзі завжди зможуть прийти до компромісу.

Розвинене почуття прекрасного і схильність до естетики у всьому допоможе їм знайти один одного приємних співрозмовників і розділити спільні інтереси.

В коханні та шлюбі

Хлопець і дівчина, народжені під одним знаком, мають всі шанси, щоб добре порозумітися і розуміти один одного з півслова. Їх буде об’єднувати не тільки спалахнула пристрасть і романтичні почуття, але й наявність спільних інтересів, життєвих принципів, схожий світогляд. Крім того, вони обидва в достатній мірі спокійні і розважливі, що додає такій парі взаєморозуміння. Найчастіше вони будуть проводити дозвілля спільно, не потребуючи великих компаніях і насолоджуючись товариством один одного.

Ваги – естети по натурі, тому цілком ймовірно, що серед їхніх улюблених розваг будуть походи в театри, на виставки, концерти інструментальної музики. Якщо їх не пов’язує спільний побут, такі відносини будуть гармонійними і спокійними протягом довгого часу.

Якщо Ваги вирішать узаконити свої відносини і почати жити разом, то перші кілька місяців новоявлені чоловік і дружина будуть насолоджуватися товариством один одного і відчувати себе спокійно. В інтимній області їх потреби збігаються, тому в цій сфері ніякої напруги не виникне. Труднощі можуть початися, коли у пари з’являться якісь проблеми, які необхідно вирішувати спільно. Необхідність нести відповідальність не тільки за себе, але і за сім’ю може нервувати Ваг, тому вони довго вагаються, перш ніж щось зробити.

Ситуацію можна виправити, якщо в життя такої пари будуть брати участь інші люди, наприклад, старші родичі, які підкажуть, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації.

На роботі

У Терезів непогано виходить просуватися по кар’єрних сходах. Ввічливі і приємні жінки легко налагоджують контакти з колегами або начальством, а доброта і невимушеність чоловіків розташовує до себе навіть конкурентів.

Спільний бізнес такої пари може принести значний успіх. За рахунок хорошого взаєморозуміння та вміння йти на компроміси двом Терезам буде складно співпрацювати між собою.

Сумісність з іншими знаками зодіаку

Терези та Овен можуть стати хорошою парою, яка доповнює один одного. Як вогненному знаку, Овнам властива імпульсивність, нестриманість, вони вміють швидко приймати рішення там, де Ваги будуть довго вагатися. У той же час вогонь штовхає Баранів на нестримані і необачні вчинки там, де варто було б поспішати, крім того, вони можуть мати запальний норов і схильність до конфліктів. Союз з представником повітряної стихії це допоможе врівноважити.

Одна з проблем, яка може підстерігати таку пару – це прояви ревнощів з боку імпульсивних Баранів, особливо ревниві жінки цього знака. Крім того, їм не варто вступати в скороспішний шлюб, а краще якийсь час звикнути один до одного, і вже потім приймати виважене рішення.

Ваги і Тілець в повній мірі сумісні один з одним, їм легко буде знайти спільну мову. Цьому сприятимуть не тільки можливі схожі захоплення, але і склад характеру, властивий цим знакам. Наполегливі і наполегливі Тельці допоможуть Терезам проявити рішучість або візьмуть на себе відповідальність там, де це необхідно. При цьому Телець досить спокійний знак, тому Терезам не доведеться постійно займатися згладжування конфліктів у сім’ї.

Дивіться також:  Близнюки і Терези (45 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя, характер знаків зодіаку

Заступництво Венери наділила обох партнерів чуттєвістю, їм буде не нудно один з одним. Згодом вони зможуть створити міцну сім’ю, в якій будуть щасливі не тільки батьки, але і їх діти, оточені любов’ю і турботою.

Ваги і Близнюки належать до повітряної стихії, але суть в цих знаків – різна. У Терезів повітря спокійний і врівноважений, а у Близнюків – це мінливий вітер. Крім того, обидва знака не люблять вторгнень на свою особисту територію. Вони можуть почати відстоювати свої права, що призведе до погіршення відносин. Тому їм доведеться докласти зусилля, щоб знайти шлях до взаєморозуміння.

Ваги і Рак можуть стати ідеальною парою. Стихія Раку – це вода, що додає характером гнучкості і дає можливість йти на компроміс заради коханої людини. Для неконфліктних і спокійних Ваг добре підійде такий партнер, який розуміє. При цьому Раки, як і Ваги, не позбавлені творчого начала, тому їм не буде нудно разом, вони обов’язково знайдуть, чим зайняти себе та урізноманітнити дозвілля.

Обидва цих знака цінують справедливість і порядність, але Ваги більше ніж Рак потребують спілкування, що іноді може викликати ревнощі з боку партнера, тому Терезам краще не давати зайвого приводу для таких підозр.

Ваги і Лев мають всі шанси для міцного союзу. Яскравий і емоційний характер Львів – це те, що потрібно спокійним Терезам, щоб не занудьгувати. По натурі Леви – це лідери, адже вони прагнуть домінувати у всьому, але Ваг це цілком влаштує, вони не будуть боротися за старшинство в сім’ї. Разом з тим Терезам притаманна чуйність і проникливість, тому вони, як ніхто інший, зможуть зрозуміти настрій Лева і підтримати в скрутну хвилину.

Дивіться також:  Близнюки і Терези (45 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя, характер знаків зодіаку

Незважаючи на те, що у цих знаків краща сумісність порівняно з іншими, їм теж доведеться попрацювати над відносинами. Леви досить ревниві, а Терези не люблять зайвих докорів і сумніви у своїй порядності, тому парі потрібно приділити особливу увагу питанням довіри.

Ваги і Діва можуть прийти до порозуміння, але на шляху до цього будуть свої складності. Діви дуже педантичні, особливо чоловіки цього знака, що належать до повітряної стихії Ваг це буде дратувати, незважаючи на властиве їм спокій.

Тим не менш такі люди мають шанси порозумітися, особливо якщо у них досить спільних інтересів, які допомагають зберегти свіжість відносин. Головне – це навчитися йти на поступки і компроміси.

Ваги і Скорпіон відрізняються один від одного. Терезам властива товариськість і доброзичливість, вони легко знаходять нових друзів, в той час як Скорпіон часто здається неприступним і закритою людиною. Однак саме відкритість Ваг може залучити Скорпіона. Ці знаки цінують спілкування з друзями, добре, якщо у них буде спільна компанія, інакше може вийти так, що вони часто будуть розриватися між рішенням – провести вечір зі своєю половинкою або відправитися на дружні посиденьки.

Крім того, Скорпіонам властива схильність до ревнощів, тому вони віддадуть перевагу своїми очима побачити, що Ваги не заграють з ким-то ще в компанії.

Ваги і Стрілець можуть стати гармонійною парою. Їх стихії – це повітря і вогонь. Таке поєднання відмінно підходить і врівноважує один одного. Незважаючи на те, що Стрілець часто цінує свободу, спокій і легкий характер Ваг, його приваблюють представники вогняного знаку. Веселий і творчий Стрілець може урізноманітнити життя Терезів. Такі люди здатні створити міцну сім’ю, в якій буде панувати любов, а діти будуть щасливі.

Дивіться також:  Близнюки і Терези (45 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя, характер знаків зодіаку

Терези й Козеріг мають не надто багато спільних точок дотику. Усунені і стримані Козероги часто мовчазні, вони воліють аскетичний спосіб життя, в той час як Терези люблять спілкування і цінують усе прекрасне. Часто причиною сварок в таких парах стає те, що Козероги – занадто приземлені для повітряних Ваг, яким не вистачає чуттєвості та емоційності з таким партнером.

Втім, при наявності взаємного інтересу пара все ж зможе домовитися і прийти до взаєморозуміння.

Терези і Водолій добре розуміють один одного, адже вони належать до однієї стихії. Це дозволить їм знайти спільну мову, але в відносинах можуть виникнути проблеми. Обидва знака не люблять обмеження і високо цінують свою свободу, крім того, вони часто більше уваги приділяють переживанням і можуть бути не готові до спільного побуті.

Ваги і Риби схильні до мрійливості, часто мають витончений смак, що допоможе їм комфортно почувати себе в товаристві один одного. Однак непрактичність може стати проблемою в побуті. Крім того, Риби надто мінливі для спокійних Ваг, яким також необхідно особистий простір, що у Риб може викликати образу і відчуття відстороненості.

Найбільша сумісність у Терезів з представниками вогняної стихії, саме ці знаки часто стають супутниками життя, і спілкування з ними буде максимально комфортним.

Гороскоп сумісності Ваг дивіться у наступному відео.