Сумісність Стрільця і Риби (23 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах, характеристика знаків зодіаку в сімейному житті

Стрілець і Риби – досить цікаве поєднання знаків. Є сумісність між ними? Жінка і чоловік проявляють себе в любовних відносинах? Чи можуть представники цих знаків стати хорошими друзями, колегами?

Стрільці чоловічої статі мають чіткі пріоритети в житті, вони не вештаються життя спонтанно, ними керують цілі, амбіції, плани. Перебуваючи під управлінням сильного Юпітера, який стоїть у своїй обителі, знаходять раціональність. Юпітер в якості керуючої планети показує, як саме захоче виражати себе людина. Чоловіки Стрільці спрямовані на вивчення навколишнього світу. Чи то історія, подорожі або бізнес, чоловіки будуть отримувати знання і застосовувати їх у своїй діяльності.

Стрільці жіночої статі можуть виглядати підкреслено жіночно, проте, у такої дівчини є міцний особистісний стрижень, який визначається тим, що управитель її гороскопу – Юпітер. Ця планета може бути дуже сильна у жінок.

Вона дає дівчатам наступні якості:

 • бажання вчитися – дівчатка хочуть бути кращими в школі і відчувають пристрасть до навчання у вузі;
 • прагнення займатися спортом та вдосконалювати красу тіла – це для них спосіб стати кращим за інших;
 • прагнення працювати – сузір’я Стрільця дає жінкам працездатність, працьовитість і любов до незалежності.

У знаку Риб сильні Юпітер і Венера, що дає схильність до діяльності у сфері мистецтва, наприклад, музиці і акторській майстерності.

Хоча професія у чоловіків цього знака може бути будь, хобі у них буде пов’язано з мистецтвом або філософією.

Жінки Риби мають більш виражену Венеру, тому у них велика потреба служити і любити. Такі жінки виглядають слабкими і беззахисними, одягнені по моді, але стильно і зручно. Люблять носити довгі спідниці, одяг в етнічному стилі. Іноді в’яжуть і шиють собі самі і часто обіцяють зв’язати або вишити що-небудь у подарунок. Жінки Риби не люблять виставляти сексуальність напоказ.

Основні сфери діяльності жінок Риб:

 • дизайн;
 • музика;
 • навчання і виховання дітей;
 • благодійність.

Сумісність у коханні

Не всі представники одного знака будуть вести себе однаково, астрологія може підказати вплив керуючої планети на цінності, інтереси і спосіб життя людей. Зупинимося докладніше на сумісності в любові між різними типажами одного знака зодіаку.

Чоловіки Стрільці і жінки Риби

Чоловіки Стрільці діляться на кілька типів у залежності від положення Юпітера.

 • Кар’єрист. Головне для нього – це фінансове процвітання. До таких чоловікам знайдуть підхід малоэмоциональные жінки Риби інтуїтивного типу, які цікавляться програмуванням або читанням бізнес-літератури.
 • Вчитель. Такий Стрілець прагне одержувати і поширювати знання, жінки Риби охоче відвідують заняття, жваво цікавляться своїм учителем і намагаються підібратися ближче.
 • Мандрівник. Він знає, як дешево подорожувати по всьому світу, проте, жінки Риби рідко бувають путешественницами, зате добре вміють чекати, любити на відстані. Уявлення про кохання у жінок Риб часто засновані на ідеальних образах і відчуттях, які на відстані лише зростають. Жінку може радувати листування з мандрівником.

 • Екстремал. Це один з рідкісних видів Стрільців, які люблять качати м’язи і їздити на джипах або мотоциклах. Жінка Риби може серйозно злякатися Стрільця з такими звичками. Зазвичай подібні хлопці самі є ініціаторами спілкування і можуть вразити жінку своєю сміливістю. Якщо романтична персона прокотилася з мужнім Стрільцем, то вона може довго згадувати це.
 • Письменник. Такі представники знаку пишуть книги на езотеричні або духовні теми. Письменники найкраще сходяться з письменницями або музикантами. Їх спілкування буде наповнений цікавою філософською тематикою, що зробить їх хорошими друзями, однак, з такої дружби можуть зрости любовні відносини.

Жінки Стрільці і чоловіки Риби

Жінки Стрільці також діляться на декілька типажів, оскільки Юпітер іноді штовхає на пригоди, а іноді викликає бажання вчитися.

 • Бізнесвумен. Така дама стежить за фасоном одягу, прагне приходити вчасно, а найбільше вражає її похвала начальства. Воліє працювати на посадах, де крім окладу, є відсоток, це заряджає її азартом. Таким жінкам підійде чоловік Риби, також займається бізнесом, але більш креативними професіями. Наприклад, дизайном, продажами. Знайомиться ця пара на роботі, причому чоловік має менш амбітне посаду, однак йому вона подобається, оскільки йому важливіше всього дарувати свій гарний настрій людям.
Дивіться також:  Сумісність Стрільця і Скорпіона (37 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, характеристика знаків зодіаку

 • Мандрівниця. Такі дівчата Стрільці постійно переміщуються по самим бюджетним маршрутами, наприклад, живуть у країнах Азії. Їх звичайний зовнішній вигляд – це дреди, засмагле худорляве тіло, татуювання і східні штани. Дами нічого не бояться, головне для них – подивитися світ. Мандрівниці не шукають стабільних відносин. Чоловік знака Риби може познайомитися з дівчиною на пляжі і закохатися в неї. Сумісні Стрілець-мандрівниця і Риби-музикант, йог, художник, астролог, езотерик. У ньому вона побачить споріднену душу.
 • Вчений. Стрілець, який поринув у науку, неактивний в особистому житті. Вона не думає про те, щоб крутити романи, одягається скромно і суворо. Однак нестриманості в їжі у неї немає, і вона зберігає хорошу фігуру. Може працювати викладачем, науковцем чи бібліотекарем. Обранець Риби сам зверне на неї увагу, однак, це буде не на роботі, а, швидше за все, в гостях або в інтернеті. Такого серйозного Стрільця може завоювати лише яскравий і емоційний чоловік-романтик. Адже їй так не вистачає розваг у житті.

Перспектива сімейного життя

Стрілець і Риби можуть створити сім’ю один з одним, оскільки союз у шлюбі є одним із способів побудови соціального іміджу, що важливо для обох знаків. Крім того, у сімейному житті підвищується ймовірність фінансового процвітання. Тим не менш Стрілець чоловік буде довго триматися за свою свободу, а одружується тільки після декількох років близьких відносин. Чоловіки Риби прагнуть до шлюбу, оскільки моногамія – їх рідна стихія. Риби не схильні до частої зміни партнерів, що їм підходить фізична близькість з вже рідною людиною.

Жінки Риби так парадоксально влаштовані, що можуть зустрічатися, але не хотіти пов’язувати своє життя з конкретним індивідом. Про те, чи можлива одруження, Риби дізнаються за гороскопом, на сеансі у ворожки або інтуїтивно.

Якщо сімейний союз вже створено, то велике значення буде віддаватися самої церемонії одруження, весілля буде пишною. Юпітер і Венера відповідають за шикарні свята. Так і будуть жити Риби і Стрілець: від свята до свята. Пріоритетом для них буде створення затишної атмосфери в квартирі або придбання заміського будинку, а якщо він вже є, то благоустрій. Ремонтом Риби займатися не люблять, це завдання Стрільця, який найме для цієї мети будівельників.

У зв’язку з тим, що сімейне життя для Стрільця пов’язана з ремонтом будинку, святами і спільними подорожами, то й рішення про одруження він буде приймати тоді, коли на це у нього є гроші. Якщо грошей немає, то Стрілець може довго відкладати одруження. Це викликано тим, що підсвідомо він асоціює шлюб з новим соціальним іміджем пари. Родинне гніздо є для Стрільця символом шлюбу, слід розуміти, що спочатку він повинен захотіти жити разом.

Особливістю відносин є те, що рішення про оформлення шлюбу приймає завжди Стрілець.

У сімейному житті відносини складаються наступним чином. Дружина Риби прагне зберегти стосунки і стає вірним соратником чоловіка Стрільця, допомагаючи йому у всьому. Іноді жінка може закинути власну самореалізацію у творчості і повністю зануритися в справи чоловіка.

Чоловік Риби піклується про розвагу дружини Стрільця, займаючись організацією свят, виходу в світ і поїздок.

Взаємовідносини у дружбі

Дружба між Рибами і Стрільцем виникає в місцях роботи, навчання, на тренінгах. Перша розмова буде по темі спільних інтересів.

Дивіться також:  Сумісність Стрільця і Козерога (28 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах, дівчина і хлопець цих знаків зодіаку в дружбі або сімейного життя

Найчастіше представники обох знаків відвідують такі групи та тренінги:

 • йогу;
 • психологію;
 • країнознавство і туризм;
 • філософію.

Велика ймовірність дружби у студентів філософського та географічного факультетів. І ті, і інші обожнюють старих друзів. Однак при цьому легко можуть йти на дистанцію, якщо відносини зжили себе.

Завжди раді побачитися через кілька років.

Розглянемо особливості дружнього спілкування за статевою ознакою.

 • Стрілець один – Риби подруга. Дівчина Риби не прагне спокусити хлопця, а, навпаки, намагається познайомити його зі своїми подружками. Дівчина Риби часто має інтуїтивний даром і відчуває, хто один одному підходить, також вона може підібрати пару за гороскопом.
 • Риби друг – Стрілець подруга. Стрілець в молодості обожнює клуби, тому вона розширює способи проведення дозвілля у хлопця знака Риби, а той запрошує її на концерти і постачає музичними новинками. Також друзі часто ходять в кіно і навіть відвідують кінофестивалі і фуршети.
 • Дві подруги. Ініціатива знайомства належить Стрільцеві, вона часто шукає допомоги у подруги знака Риби. Якщо навчаються разом, то просить позичити конспект чи шпаргалку, а якщо працюють, то Стрілець переманює колегу на свою сторону, щоб мати більше авторитету в групі.
 • Два приятеля. Приятелі цінують один одного за почуття гумору і талант. Якщо вони читали одні і ті ж книги, а також їх рід діяльності збігається, то будуть спілкуватися як в загальній компанії, так і удвох. Воліють компанію друзів, щоб жартувати над іншими і знайомитися з дівчатами.

Взаємодія в роботі

Робочі відносини у Стрільця і Риб можуть виникнути в процесі роботи на велику компанію або при створенні свого бізнесу.

 • Співробітники одного відділу. Якщо Стрілець і Риби працюють разом, то краще віддати Стрільцеві такі завдання, як складання завдань, спілкування з начальством, оцінка виконаної роботи. Стрілець чудово може оцінити якість і мотивувати інших. Риби в цих відносинах чудово впораються з креативними завданнями, дизайном, а також мозковим штурмом. Взаємодія вдало, якщо Риби вносять нові ідеї, а Стрільці затверджують остаточний варіант.

 • Начальник і підлеглий. Керівна роль ідеально підходить Стрільцеві. Вогненний знак спокійний, справедливий, відноситься до будь-якої проблеми на роботі філософськи, без проблем звільняє співробітників. Якщо у начальника Стрільця є підлеглий Риби, то краще не давати йому ініціативи, а надавати чіткі інструкції. Жінки Риби в роботі дуже старанні і можуть навіть затримуватися або проявляти зайву турботу. Їм підходить робота секретаря. Секретарка Риби у начальника Стрільця може бути вірним співробітником. З Риб виходить поганий начальник, йому керівна робота приносить нервування, адже він багато переживає від відповідальності і буває жорстким з людьми. Тому якщо Стрілець є рядовим співробітником, а Риби – начальником, то краще довірити роль заступника саме Стрільцеві.
 • Ділові партнери. В партнерських відносинах Стрільця і Риб працює в основному Стрілець, а Риби може часто впадати в творчу кризу. Щоб мотивувати їх працювати, потрібно взяти роль керівника і все контролювати, обіцяючи високі доходи. Партнерство з Рибами – не найкраща ідея для Стрільця, але якщо це сталося, то краще взяти все на себе, а водяному знаку залишити виконання тих завдань, в яких він сильний. Риби буде майстром в організації корпоративів, також він може вести переговори на вищому рівні, завжди знайде, як зачарувати клієнтів.

Відносини дитини і батьків

Батько знака Риби може дати дитині Стрільцеві додаткову освіту, він завжди дбає про те, щоб дитина добре вчився і зростав у предметах, які йому цікаві. Мама Риби схильна до нескінченного контролю, а діти Стрільці хочуть незалежності як можна раніше.

Дивіться також:  Стрілець і Близнюки (32 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах, дружба знаків зодіаку

Коли діти вступають у підлітковий вік, батькам неможливо їх обмежити. Стрільців тягне не тільки на вечірки, але і в поїздки за місто. Рибам важко прийняти зростаючу ініціативність Стрільця і дати йому свободу. Якщо цього не зробити, то підліток може звернутися за підтримкою до іншого з батьків.

Дитина Стрілець рано прагне піти з дому, він намагається вступити до вузу в іншому місті або виїхати до родичів.

Риби батько може відпустити свою потребу в контролі, тоді він стане млявим і апатичним батьком, надасть дитині повну свободу і максимально займеться собою. Однак з такою дитиною це і є найкраща стратегія.

Батько Стрілець завжди вміє змусити себе поважати, він часто нагадує дитині про те, що той залежимо від нього і ще не дорослий. Однак малюк Риби не прагне до незалежності, а, навпаки, любить слухатися. Дочка водяного знака обожнює тата і росте красунею, той купує їй вбрання і приходить на всі шкільні свята.

Одна з переваг батьків Стрільців в тому, що вони завжди готові оплатити будь вибране дитиною вища освіта. Мами Стрільці не контролюють підлітків, їм головне, щоб ті старанно вчилися. Стрільці мами люблять проводити з дочками Рибами час і розважатися разом. Наприклад, мати і дочка можуть ходити на пляж і влаштовувати гучні дні народження.

Часто буває, що мати Стрілець вже в розлученні, коли діти досягають підліткового віку, однак, вона чудово виглядає і ходить з донькою на світські заходи. Також мати Стрілець і дочка Риби люблять викладати фотографії з подорожей. Товариство красивої дочки Риби, якій мама віддає свої наряди, дозволяє Стрільцеві познайомитися в подорожах з чоловіками.

Хлопчик Риби у батьків Стрільця може залишитися незрозумілим, адже його влаштують в той вуз, який вважають найбільш перспективним. Дитині краще підкоритися і освоїти дві сфери, адже батько ніколи не оплатить навчання професії, яку вважає недостатньо прибутковою.

Можливі конфлікти

В дружніх відносинах Стрілець вважає сварку марною тратою часу, це знижує його авторитет для самого себе. Тому людина намагається проаналізувати причини нерозуміння і знайти компроміси, проте, цей метод не завжди підходить емоційним Рибам.

У багатьох випадках Риби можуть влаштувати невеликий, але яскравий скандал, реакція Стрільців при цьому індивідуальна. Деяких емоційний струс виводить з апатичного байдужості, а когось змушує дистанціюватися. Але неможливо будувати відносини з водяним знаком, не дозволяючи йому вихлюпувати емоції.

Тому з тим, що скандали будуть іноді відбуватися, спокійного Стрільцеві краще просто змиритися.

Варто зупинитися на причинах конфліктів між знаками в інших сферах життя.

 • Чоловік знака Риби часто незадоволений волелюбністю Стрільця, тим, що він мало приділяє уваги його інтересам.
 • Однією з причин конфліктів в сімейному житті може бути невірність Стрільця, для Риб – це удар, адже у них відносини будуються на вірності. Утримати Стрільця від зрад методом заборон і істерик неможливо, можна лише вірити в те, що свою половинку він цінує більше за інших.
 • Начальник може бути незадоволений лінню підлеглого Риби і його схильністю хворіти у відповідальний момент. Однак якщо робота Риб буде на належному рівні, то він дозволить взяти лікарняний без проблем.
 • Діти Риби ніяк не можуть відстояти перед батьками Стрільцями право вибирати собі професію.
 • Якщо судити з відгуків багатьох представників даних знаків, основна причина конфліктів полягає все ж у тому, що Риби хочуть контролювати все, а Стрільці цього не терплять.


Детальніше про союз Стрільця і Риб ви дізнаєтесь із наступного відео.