Сумісність Стрільця і Козерога (28 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах, дівчина і хлопець цих знаків зодіаку в дружбі або сімейного життя

Представник стихії землі Козеріг і вогненний Стрілець мають багато спільного, а відмінності в темпераменті і характері негативно позначаються на побудові довгострокових відносин між такими людьми. Яка сумісність Стрільця і Козерога? Чи зможуть вони дружити? Як проявляють себе жінка і чоловік в любовних відносинах? На що повинні звернути увагу дівчина і хлопець цих знаків зодіаку в дружбі або сімейного життя?

На сумісність Стрільця і Козерога істотний вплив роблять різні погляди на світ, звички і оточуючих. Стрілець дуже легковажний, чим сильно відрізняється від представника земної стихії, який володіє такими якостями, як серйозність і грунтовність. Хандрить Стрілець вкрай рідко, найчастіше він налаштований дуже позитивно, посміхається, жартує.

Кожне своє слово або дія Козероги ретельно обмірковують, а Стрілець рідко замислюється над тим, що і коли він говорить. Цілком можливо, що представник цього знака забуде про дану ним обіцянку через кілька хвилин.

Гармонійні відносини складаються у представників цих знаків, якщо вони готові піти назустріч своєму партнеру і навчитися чомусь новому.

Пристрасть до подорожей – відмінна риса всіх представників вогняної стихії. Зазвичай представники знаку Стрільця захоплюються вивченням релігійних навчань, філософських трактатів та географії. У той же час Козероги погано сприймають активність і суєту. Земний знак наганяє тугу повідомлення, що скоро необхідно зібрати валізи і кудись поїхати.

Не готові також народжені в січні представники земної стихії вступати в суперечки на релігійні та філософські теми. Вже доведені кимось істини, на думку представника землі, не потрібно заперечувати. Ці розбіжності можуть істотно зіпсувати їх сумісність.

Любовні стосунки

У представників цих двох знаків завжди знаходяться спільні теми для розмови, при цьому вогненна і земна особистості дуже відрізняються. Пару сусідніх знаків у гороскопі, стихії яких не поєднуються, прийнято визначати не найсприятливішою. Однак у такій ситуації можна її назвати цілком терпимою. Відносини сусідніх знаків можна описати наступним словосполученням: «Кращий кращий друг і ворог».

Цікавою та яскравою можна назвати сумісність цих двох знаків любові. Немов вихор ці двоє носяться всюди і скрізь знаходять собі заняття по душі, слово «нудьга» їм не знайоме точно.

«Гарячі» – таким словом можна охарактеризувати любов між вогнем і землею.

Між партнерами може виникнути прекрасне взаєморозуміння за умови, що на перший план для чоловіка і жінки вийдуть не емоції, а розум і таланти партнера.

Не по роках дорослий і мудрий Козеріг, як ніхто інший, допоможе Стрільцеві стати більш розважливим. Контраст характеру і темпераменту Козерога і Стрільця може стати основою взаємовідносин.

Забавне видовище спостерігати за тим, як вони допомагають один одному інакше сприймати життя. Ці відносини можуть надати на представників даних знаків істотний вплив. Спільне життя принесе багато користі такій парі, оскільки так кожен зможе навчитися поступатися своєму партнеру. Двом закоханим слід дбати про свою кохану людину і приділяти йому більше уваги. Поцілунки, обійми і несподівані сюрпризи допоможуть істотно скріпити пару Стрільця і Козерога. При цьому від критичних зауважень партнеру слід повністю відмовитися, оскільки це може сильно заважати побудови міцних відносин і йти на компроміси один одному.

Сумніваються натури серед Козерогів іноді також зустрічаються, і серед Стрільців їх предостатньо.

Не кожен представник даних стихій зможе твердо відстояти свої переконання.

Дружба й ділове співробітництво виникають між ними набагато частіше, ніж любов. Стрілець зазвичай більше розказує, ніж робить, а Козерогові іноді дуже приємно приміряти на себе роль слухача. Знання, мудрість і досвід отримує Козеріг таким чином. Розповіді Стрільців зазвичай приводять навколишніх у захват, оскільки представники цих знаків дуже кмітливі та розумні.

Прагнення слухати чужі поради у Стрільця відсутня повністю. Веселитися, сміятися над іншими і мучити оточуючих питаннями найбільше люблять представники цього вогняного знаку. Стрільці не люблять обмеження і сталість і цим сильно відрізняються від врівноважених Козерогів.

Ігри, затіяні представником вогняної стихії, Козеріг не дуже любить, оскільки земні знаки знають ціну часу і прагнуть витрачати його на значущі справи.

Дивіться також:  Сумісність Стрільця і Риби (23 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах, характеристика знаків зодіаку в сімейному житті

Стрілець постійно знаходиться у пошуку правди, а Козеріг – справжній ідеаліст. Обережність і скритність земної знака може лякати представника вогняної стихії, тому він часто побоюється того, що раптом ця людина має недобрі помисли щодо нього. Суматошность і постійна балаканина представника вогню бентежать Козерогів. При цьому вони досить добре сумісні і підходять кожен іншому. Корисними для партнерів можуть виявитися взаємні відмінності. Ці знаки багато чого здатні навчити один одного.

Дівчина Стрілець і чоловік Козеріг

Оптимізм та здатність не сумувати при будь-яких збігу обставин – головні достоїнства вогненної жінки. Представники стихії вогню досягають великих висот манівцями, так як дуже старанні і здатні доводити будь-яку справу до логічного завершення. Ніколи не зупиняться у досягненні своїх цілей земна і вогняна особистості, що може об’єднати їх.

Однак методи втілення мрії в реальність у представників різних стихій кардинально відрізняються. Чоловік Козеріг звик діяти обережно там, де жінка Стрілець готова взяти своє нахрапом. Прямота вогненної жінки часто шокує чоловіка земної стихії, вона завжди висловить те, що їй не подобається. Чоловік же мовчки слухати докори і повчання, а в самий невідповідний момент може влаштувати скандал.

Відмінності в характерах в деяких випадках практично не впливають на сумісність вогню і землі.

Є багато факторів, які їх об’єднують, тому партнерам доведеться прикладати масу зусиль для збереження свого союзу.


Чоловік Стрілець і дівчина Козеріг

Пристрастю, емоціями і скандалами наповнені відносини між партнерами даних знаків зодіаку. Тиха і мудра жінка, перебуваючи поруч з вогненним чоловіком, перетворюється в божевільну фурію. Відвертість представника вогню одночасно викликає роздратування і приваблює Козерога, оскільки земна жінка хоче розгадати секрет чарівності і привабливості вогняного чоловіка і завоювати його.

Увагу Козерогів слід високо цінувати, оскільки такі люди не звикли роздаровувати свою любов усім підряд. Союзи між цими двома несхожими людьми полягає найчастіше на основі інтересу, який об’єднує обох. Ніжності в такій парі практично немає, зате драйву буде предостатньо. Підтримка яскравих і захоплюючих відносин протягом тривалого часу жінці Козерогу та чоловікові Стрільцеві однозначно по силам.


Взаємовідносини в сім’ї

Шлюб Стрільці і Козероги часто утворюють з чисто життєвих основ, таких, наприклад, як фінансова залежність. Спільна справа і спільна робота часто виявляються важливими для зближення факторами, але зберігаються вони до тих пір, поки кожен партнер потребує іншому. Проте біди і нещастя можуть не тільки згуртувати, але і зміцнити такий союз. Причиною цього є те, що обоє представляють земну або вогняну стихію і відрізняються впевненістю у своїх силах. Прикрості зміцнюють союз чоловіка і жінки і роблять їх однодумцями і добрими приятелями. В такому шлюбі Козероги стають ще рішучіше, а Стрільці – цілеспрямованою і спокійніше.

Чоловік і дружина

Одноманітними взаємини Стрільця і Козерога назвати ніяк не можна. Шлюб робить на подружжя особливий вплив, а їх особисте життя насичена безліччю пригод та динамікою відносин. Основна проблема даного союзу пов’язана з тим, що ніхто з подружжя не готовий відмовитися від встановлених ними порядків.

Козероги прагнуть до створення стабільного життя, внести зміни в яку не під силу нікому: особисті переваги для них стоять на чолі кута. Стрілець не готовий відмовитися від своїх принципів просто так, тому часто діє жорстоко і безкомпромісно, намагаючись настояти на своєму. Представник стихії вогню не готовий виконувати обов’язки покірного чоловіка, а Козерогові цей факт видається дуже прикрим.

Напруга між представниками даних стихій через якийсь час приводить до відкритих скандалів.


Навіть незначний конфлікт може привести до завершення відносин, навіть якщо це офіційний шлюб. Однак якщо чоловік і жінка зможуть подолати негаразди і далі обачнішою, то, швидше за все, конфліктів між цими людьми стане значно менше.

Дорогі для кожного з нас ресурси – час та сили – віднімають у пари численні конфлікти, вони-то і не дають союзу стати по-справжньому щасливим. Свої ресурси кожен з подружжя повинен витрачати на творення чогось нового. Якщо ці двоє будуть спільно будувати бізнес або кар’єру, то скоро стануть не тільки друзями, але ще й близькими людьми. В такому випадку життя разом цілком задовольнятиме кожного.

Дивіться також:  Сумісність Львів і Стрільців (28 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя, характеристика знаків зодіаку

Спільну мову важко знайти подружжю навіть у ліжку. Кожен з знаків можна віднести до темпераментним. Але при цьому Козеріг готовий розкритися тільки в компанії близької і люблячого партнера. Тому імпульсивний і дуже відвертий представник вогню може шокувати. Закомплексованість і занудство Козерога відштовхують Стрільця, який прагне привнести в сексуальні відносини пристрасть і романтику.

Дитина і батько

Незважаючи на те, що знаки Стрільця і Козерога розміщуються зовсім поруч один з одним на астрологічному колі, їх характери різняться кардинально: Козеріг неквапливий і завжди обдумує свої дії, а Стрілець, навпаки, поспішає вперед і ніколи не сидить без діла.

Взаємини батьків і дітей, які є представниками даних знаків, не можна назвати ідеальними. Однак якщо батьки маленького Стрільця будуть враховувати його прагнення до активної діяльності і не будуть лаяти за необачні вчинки, а мама і тато Козерога навчать свою дитину показувати свою емоційність і душевність, то між представниками різних поколінь може встановитися міцна зв’язок і справжня дружба.

Дитина Стрілець і батько Козеріг

Батьки Козероги зазвичай мають безліч честолюбних планів у відношенні своїх дітей. Проте юні стрільці, незважаючи на свій розум і кмітливість, зовсім не прагнуть слідувати їх серйозним застереженням.

Музика, мистецтво і релігія об’єднують дітей і батьків, народжених під різними знаками. Представники даних стихій – справжні трудоголіки, при цьому Козероги часто бувають незадоволені тим, що їх діти мають занадто багато інтересів, оскільки життєві пріоритети земної знака визначені чітко і ясно.

Маленькі Стрільці хочуть просто радіти життю і не піклуватися про те, щоб стати процвітаючим людиною.

Його батьки, навпаки, переживають за його майбутнє і прагнуть дати своїй дитині найкращу освіту і умови для навчання.

Оцінки Стрільців у школі більше залежать від їх настрою та ентузіазму. Батьки Козероги будуть серйозно контролювати успішність нащадка і робити йому досить суворі зауваження, які можуть призвести до того, що дитина зовсім закине навчання.

Козероги зазвичай дуже страждають через те, що не можуть в повній мірі висловити свою прихильність і любов, а також створити довірчі відносини з дитиною Стрільцем. Тому дуже важливо проводити разом якомога більше часу в колі сім’ї, що обов’язково допоможе згуртувати дитини і батьків.

Дитина Козеріг і батько Стрілець

Батько Стрілець для маленького Козерога – справжня радість і джерело постійної енергії. Папа або мама, будучи представником вогняного знаку, відрізняється балакучістю, рухливістю, бажанням вивчати і пізнавати нове. Маленький Козеріг, навпаки, – дуже серйозний і вдумливий малюк.

Стрільці допоможуть відкрити дитині весь світ у всьому його різноманітті, вони не пошкодують часу на екскурсії, нові знайомства та враження.

При цьому дитина Козеріг буде відчувати якийсь дискомфорт через те, що батько не здатний дотримуватися порядку і правил. Будь-які несподіванки можуть серйозно налякати малюка, а для Стрільця нове – необхідна частина повсякденного життя.

Не завжди батьки Стрілець відрізняється тактовністю під час розмови з дитиною Козерогом. Мамам і татам таких малюків краще частіше хвалити своє чадо, оскільки, незважаючи на гадану холодність і відстороненість, представники землі дуже ранимі й чутливі.

Стрілець допоможе маленькому Козерогові повірити в себе і позбутись від песимізму. Крім того, малюк навчиться отримувати масу вражень завдяки щоденним змін у звичному укладі життя.

Приятельство

Хороша сумісність у дружбу у Стрільця і Козерога можлива, тільки якщо ці представники гороскопу заздалегідь обговорять всі в мирній і спокійній обстановці. При бажанні люди даних знаків зможуть вирішити виникаючі розбіжності, навіть незважаючи на те, що вони володіють різними характерами і темпераментом.

Навіть якщо на вулиці йде дощ, ці двоє ніколи не будуть сумувати в компанії один одного. Завдяки Козерогові Стрілець може стати більш врівноваженим і стабільним. Успіх буде переслідувати цей союз у всіх починаннях за умови, що вони зможуть стати самими надійними і вірними друзями.

Козеріг під впливом Стрільця навчиться спокійніше ставитися до обставин і керувати своїми почуттями.

Козерогові і Стрільцеві слід навчитися сприймати гідності один одного з захопленням, а з недоліками – спокійно змиритися. Стрільцеві слід стати більш терплячим і менш зухвалим, а Козерогові не варто невпопад демонструвати свій інтелект і мудрість.

Дивіться також:  Сумісність Стрільця і Скорпіона (37 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, характеристика знаків зодіаку

Результатом взаємних компромісів може стати міцна дружба, яка дасть зрозуміти кожному, що один без іншого просто не зможе існувати далі. Який толк доводити свого друга до сказу, якщо можна просто припинити сперечання? Кожному з представників даних знаків слід повчитися бути скромним, дипломатичною і лагідним.

На сумісність Стрільця і Козерога також може серйозно вплинути ставлення кожного з представників до фінансів. Козероги зазвичай дуже дбайливо ставляться до грошей, вони вміють їх заробляти і збирати. Представники цього знака не можуть уявити своє життя без банківського рахунку. Стрілець сприймає гроші інакше. Він вважає, що фінанси створені для того, щоб їх витрачати. Однак між представниками різних стихій цілком може скластися фінансовий тандем, оскільки один знає, як заробити багато грошей, а інший – як можна швидко їх витратити.

На ґрунті фінансів виникають найзапекліші суперечки між Стрільцем і Козерогом, оскільки представник стихії землі дуже не любить слухати вказівки тих, хто зовсім нічого не розуміє в заощадження і накопичення.

Планета Сатурн, яка є управителем Козерога, наділяє представника цього знака педагогічним талантом. Саме цей дар дозволяє йому докладно і дохідливо пояснювати імпульсивної вогненному Стрільцеві те, що інші розуміють без слів.

Якщо Стрілець, Козеріг навчаться не осуджувати один одного, а ставитися до приятеля з розумінням, то між ними можлива гарна сумісність. При погляді з боку здається, що Стрілець знаходиться під командуванням Козерога, але це не так. Оскільки земний знак поступливіший, він не звик вступати в суперечки, але при цьому він завжди залишається вірним своїй думці, і його важко переконати.

Можливі складнощі у взаємодії та шляхи їх вирішення

Безліч складнощів буде підстерігати Стрільця і Козерога у випадку, якщо вони наважаться свою дружню симпатію перевести в сімейний союз. Складно уявити представника вогняної стихії виконують нецікаві побутові справи в компанії Козерога, який не менш нудний для нього. Кожен свій вечір Стрілець прагне провести яскраво в галасливій і веселій компанії.

Козеріг ж звик слідувати чітким графіком, пару раз розвіється він погодиться, постійний ритм його життя таке проведення часу не впишеться.

Активність і невгамовна натура Стрільця буде сильно дратувати Козерога. Земний знак буде здійснювати спроби змінити свого партнера, але представник вогняної стихії не потерпить таких посягань на особисту свободу. Дані обставини можуть суттєво зіпсувати найкращі стосунки між людьми. Стрілець будь-якого віку і положення завжди залишається імпульсивним, мінливим і непередбачуваним.

Слово «свобода» представники кожного з знаків сприймають по-різному. Для Козерога це можливість вільно розпоряджатися своїми фінансами, працювати на себе, вільно викладати своїми думки. «Свобода» для Стрільця полягає в незалежності від людей, обставин, партнерів. Для вогняних знаків цілком прийнятні «вільні стосунки», які сильно розходяться з цінностями сім’ї для Козерога. Також слід враховувати той факт, що обидва знака відрізняються особливою егоїстичність, тому піти на компроміс один одному їх представникам дуже складно.

Козеріг дуже часто може попереджати Стрільця про майбутні невдачі, тому дуже часто вогненний представник звинувачує партнера в тому, що той радий його промахів. Земний знак, в свою чергу, просто своєрідним чином намагається самоствердитися у власних очах, але при цьому завжди готовий простягнути руку допомоги своєму другові.


В пошуках чогось нового і втомившись від Козерога, Стрілець може відокремитися. Представник земної стихії, навпаки, дуже постійний в своєму виборі і рідко здатний залишити те, до чого звик і прив’язався.

Про сумісність Стрільця і Козерога розповість астротиполог Дмитро Шимко в наступному відео.