Сумісність Стрільця (26 фото): з якими знаками зодіаку сумісний, які жінки і чоловіки підходять і які вони в любові

Стрілець – знак, що належить вогняної стихії, тому і люди вони яскраві, незвичайні, емоційні. З якими знаками зодіаку сумісний Стрілець? Простежується хороша сумісність з представником свого знака? Як веде себе Стрілець в побуті і сім’ї?

Дев’ятий за рахунком знак в зодіакальному гороскопі дуже допитлива, гиперактивен, знаходиться в постійному русі. Його стрімка сила тягне на пошуки пригод і незвіданих відчуттів. Кипуча натура не дає всидіти на місці. Якщо є можливість, вони багато подорожують, обожнюють азарт і ризик. Легкі на підйом, з чудовою пристосовністю до нових умов і несподіваним обставинам, вони відчувають себе комфортно буквально скрізь.

У Стрільця багато друзів і просто хороших знайомих завдяки його товариськості і легкості характеру. Чесність і відкритість має до нього людей. Великі зв’язки і знайомства допомагають легко просуватися по життю і обходити важкі моменти стороною.

Чесність і безкомпромісність може зіграти зі Стрільцями злий жарт. Адже вони зовсім не знають, що таке тактовність. Безпосередньо висловлює про людей те, що думає, зовсім не рахуючись з їх почуттями.

Ворогів таким чарівним і милим людям нажити складно. А ось уславитися грубими і дещо ексцентричними вони можуть.

Стрімкість і безпосередність Стрільців просто вражає оточуючих: такі люди терпіти не можуть одноманітності і всіляко уникають рутини, і всього з нею пов’язаного. Ось чому постійні тривалі відносини – не для них. Не люблять передбачуваність і дуже швидко втечуть від ідеального, але прісного партнера.

В голові у них кипить купа ідей, які з ентузіазмом змушують братися за нові справи, заражаючи оточуючих своєю енергією. Правда настільки ж швидко вони охолоджуються до своїх ідей, і прагнуть слідом за новими. Втілення ж грандіозних задумів, як правило, лягає на плечі більш відповідальних і посидючих оточуючих.

Який партнер потрібен?

Такого чоловіка може завоювати дівчина тільки під стать йому. Жінці буде не просто не закохатися в цього чарівного улюбленця долі. Але для того щоб утримати його надовго, доведеться бути трохи холодної і відстороненою.

Йому підходить дівчина з легким характером, товариська і вільна у вираженні своїх емоцій. Вона необов’язково повинна володіти надзвичайною зовнішністю. Але відсутність розуму і почуття гумору у своїй супутниці чоловік Стрілець не витримає. Цікавий співрозмовник, легко перескакивающий з однієї теми на іншу, він зацікавиться жінкою з такими ж рухомим розумом.

Дівчині Стрільцеві підійде цікавий в усіх відношеннях, привабливий чоловік з почуттям гумору. Найбільш вдало складатимуться відносини з двома типажами. Це може бути такий же любитель розваг і легкий за характером молодий чоловік. Також стосунки можуть скластися з мудрим, спокійним, терплячим і досить дорослим партнером, якщо він не буде проявляти деспотизму, обмежувати свою жінку.

Стрільці досить ревниві, але самі насилу можуть бути вірними своїй другій половинці.

Їх коханим або доведеться закривати очі на швидкоплинні романи, або стати настільки цікавими, щоб Стрільцеві не хотілося шукати чогось відсутнього на стороні. У відносинах важливо завжди розвиватися паралельно, не відстаючи. Деградуючого партнера Стрілець навряд чи стане тягнути за собою. Занадто важка ноша заважає їх постійним пошукам вражень і нових відчуттів.

Добре, якщо супутник без сумнівів може піти за своїм Стрільцем за першим покликом куди завгодно. Однак, не завжди відчувається впевненість в стабільності і статус поряд з цим вогняним знаком. А це робить побажання Стрільців до своїм коханим жорсткими.

Великі апетити Стрільця і в ліжку. Їм не підійде скутий, сором’язливий партнер. Такий ловелас оцінить досвідченість і готовність партнерки до експериментів і різним способам отримання взаємного задоволення. Йому потрібна пристрасна жінка для реалізації всіх його еротичних можливостей. А вогняні дами серед усіх представників зодіакального кола вважаються чудовими коханками.

Ознаки закоханості

За Стрільцем тягнеться низка його любовних романів. І часто незрозуміло, чи любив він хоч якусь із своїх жінок. Такий чоловік нерідко вступає в зв’язок виключно заради фізичного задоволення. Але це не означає, що він абсолютно холодний. Стрілець чоловік здатний по-справжньому закохуватися і віддаватися цьому почуттю з усією пристрастю.

Багато дівчат скаржаться на те, що не можуть зрозуміти справжнє ставлення до них представників цього знака зодіаку. Вони настільки неприступні, так добре вміють приховувати свої почуття, що закоханість в них складно і запідозрити. Часто маскують справжній інтерес під маскою роздратування і повної байдужості. Тоді як із дійсно нецікавими йому дамами може вести себе цілком мило і дружелюбно.

Дивіться також:  Чоловіки Стрільці (32 фото): характеристика знака зодіаку, характер і опис хлопця, відомі представники

На цьому етапі, як правило, і виникають непорозуміння. Миле звернення знайомі Стрільця сприймають як залицяння. А ось закоханість, приховану за жорсткою поведінкою, часто розгледіти не можуть. Такий чоловік може не пропустити в дверях або в ліфті, робити вигляд, що зовсім вас не помічає. Все тому, що ви самі несподівано для себе вторглися в його зону особистого комфорту, позбавивши звичної безтурботності. Як і багато чоловіків, він боїться бути задетым відмовою або втратити свою незалежність.

Але так Стрілець веде себе лише з тими, у взаємності яких не може бути впевнений. Якщо ж він отримує заохочують його дії неоднозначні натяки, то демонструє повністю протилежну поведінку. Цей представник сильної статі ніби розквітає на очах. Для його поведінки характерні основні характерні поведінкові особливості:

 • він намагається більше часу проводити з об’єктом своєї прихильності;
 • приділяє їй багато уваги, намагається розсмішити, робить милі сюрпризи;
 • частіше звичайного пригладжує волосся руками, підходить до дзеркала, жестикулює;
 • у розмові намагається непомітно торкнутися об’єкта свого обожнювання;
 • придумує приводи, щоб зайвий раз побачитися.


Втім, це єдиний знак зодіаку, представники якого можуть вести себе дуже по-різному з дівчатами різного типу. На їх реакцію впливає навіть настрій, погода і різні життєві обставини. Так, було відмічено, що блондинкам вони говорять багато компліментів. Брюнеток вважають дуже досвідченими і розумними, тому намагаються продемонструвати їм свій інтелект. А ось залицяння і підтримку найчастіше виявляють щодо рудоволосих і шатенок.Сумісність

Представники цього знаку зодіаку в любові найкращим чином сумісні з родинними ними представниками вогняної стихії. Кращою дівчиною може стати Стрілець або Лев. Якщо справа у таких закоханих дійде до шлюбу, то може вийти цілком ідеальний союз. Стрільцям також подобаються повітряні знаки. Близнюки і Терези можуть стати хорошими друзями або колегами. Але ось серйозні відносини в такій волелюбної парі будуть постійно перебувати під загрозою розриву.

З представниками інших знаків

Стрільці – дуже позитивні люди, люблячі розваги і враження, схильні до надмірностей у всьому. Ці не знають міри підопічні Юпітера легко сходяться практично з усіма іншими знаками завдяки своєму оптимізму і жизнелюбивому характеру.

Стрілець і Овен

Одна з найбільш вдалих пар. Двом вогненним знакам точно не буде нудно разом. Відносини постійно будуть балансувати на межі, перетворюючись на вулкан пристрастей. Обом знаків потрібен цей емоційний накал, щоб не занудьгувати. Однак, варто пам’ятати, що сім’я – це ще і рутина, і спокійне домашнє вогнище. Незграбні, необережні дії можуть розметати вогонь і влаштувати пожежу, який поглине все навколо.

В деякій конфронтації знаходяться і планети-управителі цих знаків, Марс і Юпітер. Найбільш сприятливо, якщо Овен – чоловік, а Стрілець – жінка. Познайомитися вони можуть з легкістю в будь-якому з безлічі місць, де ці енергійні люди люблять проводити час. Їм неважко закохатися один в одного. А їх відносини будуть сповнені яскравих моментів і можуть стати по-справжньому захоплюючими. Як складеться їхня подальша доля багато в чому залежить від самих партнерів.

Для благополучного сімейного життя їм доведеться попрацювати над деякими своїми якостями. Стрільцеві потрібно стати більш спокійним і не провокувати гневливого Овна. А Овен, в свою чергу, повинен залишити спроби вести себе як ревнивий власник по відношенню до партнера. Життєлюбні Стрільці дуже люблять свободу і швидко розлучаться з тими, хто її обмежує.

Стрілець і Телець

Їх відносини спочатку можуть будуватися на пристрасті, але пізніше шляху можуть розійтися через занадто різних характерів. У них просто занадто різний спосіб життя і цінності. Добре, якщо такі люди зустрінуться у свідомому зрілому віці. Тоді Стрілець стає дещо спокійніше, і зможе по достоїнству оцінити людські якості Тельця.

В іншому випадку вогненний знак може швидко занудьгувати поруч з надійним і немобільним земним партнером. А Телець не зрозуміє і не прийме бажання своєї другої половинки постійно перебувати де завгодно, але тільки не вдома.

Телець – ідеальний партнер для непостійних Стрільців. Він може врівноважити неспокійну натуру непостійним партнером. Кілька приземлитися, спуститися з небес до тлінним справах буде корисно для представників знаку Стрільця. Вони знайдуть тверду опору в упевненому в собі і спокійному Тільце. У свою чергу, земний супутник може навчитися у Стрільців легкому відношенню до життя, вміння відпочивати і весело проводити час.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець (27 фото): які жінки йому подобаються, як його завоювати і закохати в себе, як зрозуміти і повернути хлопця

Стрілець і Близнюки

Такий союз буде цілком вдалим для обох, адже вони розуміють один одного і мають однакові цілі в житті. Обидва люблять розваги і легкість у стосунках, цінують свободу і розумного, розвиненого партнера. Навряд чи будуть офіційно оформляти свої відносини, але зможуть прожити разом не одне десятиліття.

Побачення ці закоханих можуть бути дуже незвичайними і романтичними. Політ на повітряній кулі, вечеря на даху хмарочоса, прогулянка на орендованому трамваї. Хто знає, що ще можуть придумати ці креативні особистості. З роками цей формат відносин не зміниться, адже обидва представники цих знаків зодіаку ненавидять рутину і нудьгу. Їх рідко можна застати вдома, тому холодильник такі подружжя будуть тримати порожнім, але в ідеальній чистоті.

Додасть парі відповідальності народження дітей. Бути може, вони не самі хлібосольні господарі, але нащадків очікує дуже веселе і щасливе дитинство. Їх будуть оточувати друзі різного віку, а в будинку можуть з’явитися з тваринами.

Стрілець і Рак

Настільки різні, наскільки протилежні вогонь і вода. Їм складно ужитися разом. Можуть бути непоганими колегами або приятелями. Але особисті стосунки в цих знаків не будуть складатися просто. Рак дуже закритий, в протилежність Стрільцеві. Він носить все в собі, часто ображається і не висловлює своєї образи. Стрілець ж після спалахів швидко остигає. Йому незрозуміла злопам’ятність Раку і його вміння роздувати з мухи слона.

Вразливі Раки довго переживають кожну дрібницю. У той час як вогненний знак цих деталей часто просто не помічає в гонитві за чимось цікавим і захоплюючим. Це призводить до частого нерозуміння в парі. Раку не вистачає уваги Стрільця, вони звинувачують партнера в егоїзмі. Глибокий водний знак хоче від партнера повної віддачі і занурення у відносини. Стрілець ж нездатний обмежити все своє життя рамками відносин з однією людиною, як би цікавою була його особистість.

Стрілець і Лев

Являють собою дуже цікаве поєднання. Сонячний Лев стане відмінним партнером для прекрасного проведення часу зі смаком. Вони обидва люблять задоволення і розваги. Така пара буде просто блищати в суспільстві на заздрість багатьом. Вони розуміють сильні та слабкі сторони один одного.

Єдиним каменем спотикання в цих відносинах може стати невгамовна ревнощі Лева і його власницькі апетити. Адже супутник може захоплюватися лише його персоною. Для підопічного Сонця також важливі церемонії та офіційний статус, тому він буде намагатися узаконити стосунки. Якщо при цьому занадто тиснути на Стрільця, то останній може і втекти. В силах мудрих Львів підвести до вирішення важливого партнера так, щоб він відчував, що сам іде на доленосний крок.

У сімейному житті їх чекають проблеми побутового плану. Стрілець занадто зайнятий, часто відсутня вдома, і, взагалі, далекий від рутини. Лев також вважає нецарским справою домашні клопоти. Ідеально, якщо обидва будуть добре заробляти і зможуть найняти постійну помічницю по господарству.

Якщо це неможливо, то скандалів на побутовому грунті не уникнути. Обидва в парі, подібно студентам в гуртожитку, будуть намагатися перекласти весь тягар щоденних турбот один на одного.

Стрілець і Діва

Це поєднання відмінно для коротких необтяжливих стосунків. Рано чи пізно вони роздивляться особливості один одного і будуть розчаровані. Добре, якщо це станеться на початковій стадії романа до періоду сильної закоханості. Так вони зможуть безболісно розірвати відносини, отримавши цікавий життєвий досвід. Іноді чоловік і жінка можуть навіть залишитися друзями.

Разюче несхожі. Грунтовні, спокійні, відповідальні Діви здаються Стрільцям занадто прісними, і навіть занудними. Ще гірше, якщо Діва у відносинах в якийсь момент бере на себе роль мами або батька і починає повчати. Стрілець втече від такого партнера без оглядки.

Стрілець і Терези

Можуть утворити гармонійний союз, але до порозуміння прийдуть не відразу. За кілька років відносин вони встигнуть наламати занадто багато дров. І тільки любов і велика мудрість зможуть врятувати ці відносини від розриву. Навіть якщо вони і розійдуться, доля постійно буде зіштовхувати їх. Вони ніби створені один для одного. Але з-за пріоритету своїх інтересів кожен не хоче йти назустріч іншому.

Наполеглива робота над собою, вміння розмовляти і чути один одного можуть допомогти обом зберегти гідне обличчя при будь-яких обставинах життя. Якщо вони навчаться бачити сильні сторони один одного і миритися зі слабкостями, прощаючи їх іншим і собі, то зможуть бути разом.

Стрілець і Скорпіон

Не створені для щасливого союзу. Водні і вогненні знаки дуже рідко сходяться разом. Буває, що пара спочатку тримається з-за сильного тяжіння протилежностей. Але дуже скоро різниця життєвих пріоритетів розводить їх в різні боки.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець-Мавпа (8 фото): характеристика чоловіки, народженої в рік Мавпи і його сумісність в любові з іншими знаками

Складний, ревнивий, мстивий характер Скорпіона буде задушливо діяти на партнера. Життєрадісний, повний оптимізму Стрілець не зможе постійно миритися з претензіями та вимогами другої половинки. Від постійних скандалів він буде бігти в атмосферу легкості і приємних розваг, чим ще більше розлютить Скорпіона. Лайка, набираючи обертів з кожним витком, обірветься в самий напружений момент. Рішення про розірвання обидва приймуть, швидше за все, раптово і швидко.

Стрілець, Козеріг

Їм корисно залишатися на дружній ноті. Козеріг буде злегка заздрити веселої вдачі Стрільця і одночасно засуджувати розгільдяйське спосіб життя. Ґрунтовному і працьовитому Козерогові не зрозуміти, як можна витрачати стільки часу на розваги і порожні розмови. А далеким від трудоголізму Стрільцям неясно, як можна займатися рутиною. Адже вони люблять робити все витончено і швидко, як би ненароком. Якщо втілення задуманого вимагає занадто багато часу і зусиль, то Стрілець моментально втрачає до нього свій інтерес.

Яскрава приваблива особистість, проте, спочатку може сильно залучити Козерога. Але пізніше він, не зрозумівши сутність партнера, буде намагатися виховати і переробити його. Це одна з найстрашніших помилок у відношенні зі Стрільцем. Його треба любити, як є, чи просто бути поруч і підтримувати. Але Козероги нездатні мовчки сидіти склавши руки. На жаль, їх кипуча діяльність по переробці партнера піде крахом, а відносини будуть приречені.

Стрілець і Водолій

Відносини в цьому тандемі спочатку можуть складатися цілком вдало. Вони легкі на підйом, володіють творчою жилкою, цікаві співрозмовники, не люблять шаблонів і мають власну точку зору щодо всього.

Водолій веде щодо впорядкований спосіб життя і живе за законами, відомим тільки йому. Якщо він не присвятить в це свою половинку, то непорозуміння і конфлікти неминучі.

Краще, якщо в парі за відпочинок і сюрпризи буде відповідати вогненний знак. Водолій ж з притаманним спокоєм і розсудливістю зможе зайнятися основою сімейного бюджету. Тоді конфліктів на фінансовій і побутовому грунті буде легше уникнути.

Стрілець і Риби

Це не дуже гарне поєднання, схоже на пару з Раком. Риби надто прихильні містики і всього темного, загадкового, дуже закриті в собі. Така поведінка чуже відкритого вогненному знаку. Спочатку Стрілець може робити несміливі спроби розгадати таємничу натуру Риб. Але горе останнім, якщо за їх мовчазністю ховається лише порожнеча і удавана важливість.

Стрілець не зможе пробачити обманутих надій і розчарування. Але буває і так, що протилежні характери тягне один до одного, як магнітом. Це може бути випадок відносин Стрільця і Риб. У будь-якому разі їм доведеться осмислити і зрозуміти у своєму партнері, перш ніж між ними встановиться взаєморозуміння і довіру.

З представниками свого знака

  Найбільш вдалим у багатьох відношеннях вважається союз Стрільця з представником свого знака. Яскрава, товариська, весела натура приваблює до себе представників протилежної статі того ж сузір’я. У них багато точок дотику, і завжди є про що поговорити. У них прекрасна сумісність в дружбі і роботі.

  Любовні стосунки можуть бути затьмарені необов’язковістю і влюбливістю обох. Вони розуміють один одного і поважають чужі пріоритети. Бути разом на довгі роки для них продуктивно і цікаво. Навіть якщо вони не будуть поспішати вступати в офіційний шлюб, оточуючі вже сприймають їх як одне ціле. Якщо обидва пропрацюють свої слабкі сторони, то такому союзу будуть не страшні багато перешкод, а подружжя стануть надійною опорою один одному і дітям.

  Любовний гороскоп для Стрільця на відео нижче.