Сумісність Скорпіона і Раку (27 фото): чоловік і жінка в любові, як завоювати хлопця Скорпіона дівчині Раку

Перед початком відносин багато хочуть дізнатися їх можливі перспективи. Допоможе в цьому зодіакальна сумісність Скорпіона і Раку. Ці чоловік і жінка в любові дуже схожі. Відповісти на питання, як завоювати хлопця Скорпіона дівчині Раку, зможе детальна характеристика знаків зодіаку обох партнерів.

Раки народжуються з 22 червня по 22 липня під впливом води. Їх планета-покровитель – це Місяць. Вона і визначає загадковий характер і глибину своїх підопічних. Раки здатні на великі почуття, але вони приховані під товстим панциром холодності і кілька презирливого ставлення до людей. Насправді під зовнішнім байдужістю живе дуже ранима людина, добросердечний і м’який. Саме ці якості і страх бути обдуреним, задетым за живе змушує представників знаку так ретельно приховувати свої почуття і душевні пориви.

Народжені під сузір’ям Рака вкрай недовірливі, мають досить обмежене коло друзів і не пускають чужих в своє житло.

Це про них складена приказка: «Мій дім – моя фортеця». При цьому Раки по-справжньому домовиті, це самі дбайливі господарі і вмілі господині. Все, що можливо, несуть в домівку для його поліпшення, створюючи комфорт і затишок для всієї родини.


Не люблять такі люди і самотності, тому намагаються обзавестися сім’єю. Це один з найбільш благополучних партнерів серед знаків зодіаку для створення сім’ї, при цьому досить складний партнер для міжособових відносин. За своєю природною недовірливості і скритності їх натура розкривається не відразу. Раки надто заглиблені в себе і свої переживання, про які, однак, не поспішають говорити своїй половині. Партнер приймає таке ставлення і скоро втомлюється від того, що доводиться здогадуватися про думки і настрої Раку. Він може відійти в сторону, але образливий водний знак таке не пробачить і може навіть затамувати мстиву лють.

Для гармонійного союзу Раку потрібен терплячий і розуміє партнер, який не стане тиснути, а з позитивом буде періодично витягувати з нападів меланхолії і поганого настрою. Втім, підопічних Місяця варто іноді і залишити наодинці зі своїми думками. При цьому головне – дати зрозуміти, що ви не кинули їх самостійно розбиратися зі своїми проблемами, а знаходитесь завжди поруч і здатні допомогти.


Це знак дуже емоційних і чутливих натур, часом навіть до сентиментальності. У них розвинена інтуїція, завдяки якій вони безпомилково відчувають можливі проблеми і неприємності в житті. Вони заздалегідь розуміють, що відносини будуть приречені або що не варто зв’язуватися з окремою людиною. Також відчувають і цілком життєві небезпеки: не сядуть за кермо, якщо терзаються поганими передчуттями.

Під знаком Скорпіона з’являються на світ з 24 жовтня по 22 листопада під управління планет Плутона і Марса. Найбільш загальний гороскоп описує цих людей як дуже діяльних, чарівних, мужніх і цілеспрямованих. Подібно Ракам, вони наділені завидною інтуїцією і емоційністю. Ще одна спільна риса, що об’єднує знаки – крайня ступінь ревнощів. Вона дуже негативно позначається на відносинах, тим більше що в більшості випадків не є обґрунтованою або підкріпленої фактами.


Ідеалізм, скритність і розважливість роблять складними процес побудови відносин з ними як на початковому етапі, так і в ближчий період. Скорпіон буде намагатися вколоти їдким жалом глузувань або раптовими перевірками.

Вони дуже недовірливі, не менше Раків, і великі власники по відношенню до всіх, хто хоч скільки-небудь їм близький.

В цьому водному знаку дивним чином поєднуються пристрасті і емоції з холодним розрахунком і тверезістю розуму. На службовому терені така людина може домогтися багато чого, а от в особистому житті буде складно знайти людину, якій Скорпіон зможе повністю відкритися. Через це виникає низка з сумнівних романів і любовних невдач, після яких представники знаку стають ще більш недовірливими.


Незважаючи на цілий ряд негативних рис, цей знак користується величезною популярністю у оточуючих завдяки своєї кипучої енергії і харизмі. Вони легко можуть зацікавити колектив своїми ідеями, а після цього самі охолонути до своїх проектів. Так проявляється їх своєрідний мінливий характер, адже настрій Скорпіона може змінитися десять разів у добу. Суперечливість і запальність – головні вороги знака на шляху побудови гармонійних взаємин з оточуючими. Вони занадто нетерпимі до чужих слабостей і вимогливі до людей, чого самі страждають через свого гіпертрофованого ідеалізму.

Сумісність у коханні

Можна сказати, що обом представникам зодіакального кола дуже пощастить, якщо вони зможуть в ранньому віці зустріти один одного. Це вбереже хлопця і дівчину від проб і помилок в невдалі стосунки. Якщо і є пари, які сумісні на сто відсотків, то це Скорпіон і Рак. Початок їх відносин, як правило, дуже яскраве. Про такі романи пишуть книги і знімають фільми. Їх тягне один до одного з шаленою силою, і вони у своїх відносинах просто перестають помічати оточуючих.

Дивіться також:  Сумісність Скорпіона і Риби (21 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, опис знаків зодіаку

Завдяки тому, що партнери і в ліжку ідеально підходять одне одному, вони можуть проводити (за можливості) разом просто тижня. Потім, однак, може наступити період непорозуміння і охолодження. Якщо відносини розвиваються по цьому шляху, парі дуже важливо постаратися максимально спокійно пережити цей перший складний період. Тоді вони зможуть побудувати довгострокові міцні відносини.


Завоювати представника спорідненої стихії кожному з них буде нескладно, адже вони буквально дихають в унісон. Загальні інтереси, мети і схожі погляди на життя – їх об’єднує дуже багато, а розуміють вони один одного буквально з півслова. Стосунки у такій парі засновані на інтуїтивному відчутті партнера і його глибинних запитів.

Це досить просто вдається представникам однієї стихії, наділеним фантастичної інтуїцією.

Добре, якщо у любовних стосунках чоловік – Скорпіон, а жінка – Рак. Вони будуть утворювати архетипичную модель відносин представників протилежних статей. Цілеспрямований і звабливий чоловік Скорпіон зможе підкорити тиху і домашню дівчину Раку своєю харизмою, розумом і надійністю. Єдине, що йому не варто спочатку вести себе занадто наполегливо і напористо, так як це може відлякати обережну даму серця.

У обох в цій парі немає рожевих окулярів, і вони здатні тверезо оцінювати один одного. Кожен бачить недоліки партнера і любить його з усіма особливостями характеру, адже навіть його негативні сторони закохані співвідносять зі своїми слабкостями і здатні пошкодувати іншого у відносинах, ставши на його місце. Такий союз привабливий тим, що дає обом духовний розвиток і непідробні почуття.

Якщо в парі жінка – Скорпіон, а чоловік – Рак, то можуть вийти досить цікаві стосунки, якщо вона проявить трохи мудрості. Активну і невгамовну особу з самого початку дратуватиме повільність партнера, його сумовите періодами настрій. Крім того, вона буде, швидше за все, підганяти обранця на діловому терені, прагнути просунути його. Можлива боротьба за роль головного у відносинах. Формально і фактично це буде жінка Скорпіон. Таке положення при всій м’якості Раку буде до вподоби його чоловічому самолюбству.

Для гармонізації відносин Скорпіону доведеться проявити жіночу мудрість і підштовхувати супутника до бажаних дій не так наполегливо і більш непомітно. Їй самій доведеться стати м’якше, хоча б зовні. Чоловікові ж в цьому дуеті варто іноді також прислухатися до устремлінням і побажанням своєї супутниці. Тоді поєднання їх самих сильних якостей буде робити обох тільки більш успішними. Вони і так завжди готові виручити один одного, підставивши вірне і надійне плече.

Є у Раку та Скорпіона і загальні не цілком привабливі риси. Обидва є страшними ревнивцем, навіть якщо друга половинка цілком надійна. Вони досить вразливі і злопам’ятні, причому Скорпіон ображається сильніше. Привести його в поганий настрій може навіть невдало сказаний жарт.

Раки ж зазвичай тихо і мовчки збирають свою образу, віддаляючись від партнера, у той час як його побратим по стихії просто вичікує зручного моменту, збираючи злість, щоб помститися сильніше.

Перспектива сімейного життя

Якщо якимось випадковим чином шляху цих представників водної стихії перетнуться, то вони можуть скласти дуже міцну сімейну пару на заздрість багатьом. Їх відносини можуть початися зі знайомства в парку або на березі тихого водойми, де обидва так люблять гуляти, а продовжитися на багато десятків років. Їх будуть зближувати навіть загальні переваги у вечорі. Цуравшись галасливих компаній, обидва будуть з задоволенням проводити час в затишному будинку зі своєю половинкою або на природі.

У шлюбі в будь-яких ситуаціях будуть незмінно підтримувати одне одного, що б не сталося. Вони чітко розуміють свої цілі і бачать спільне майбутнє. Цей союз підтримується і міцним матеріальним фундаментом, адже такий тандем може зробити неможливе. Подружжя не будуть боротися і хизуватися один перед одним своїми успіхами. Кожен чітко знає свою роль і виконує найбільш підходящі за його силам і здібностям функції. Скорпіон відмінно справляється із зароблянням грошей, а економний Рак примножує і бережливо використовує фінансові ресурси родини.

Дивіться також:  Сумісність Скорпіона (26 фото): характеристика чоловіки і жінки, хто підходить з інших знаків зодіаку

Сексуальна сумісність подружжя цілком благополучна. Скорпіони – прекрасні коханці, пристрасні й чуттєві, схильні до експериментів. Заняття любов’ю – їх стихія. Вони оцінять тонку чуттєвість Раку, яка ховається за зовнішньою скромністю і спочатку стриманим поводженням. Жінка Рак розкриється партнеру не відразу, але оцінить його досвідченість в ліжку. Чоловік Рак має не менший потенціал, ніж Скорпіон, але рідко здатний говорити про свої бажання і фантазії. Він буде вдячний своєю сміливою і розкутою партнерці.

Чоловік, народжений під сузір’ям Рака, – ідеальний сім’янин, зразок благородства та доброти. Він просто живе життям своєї родини, її самими дрібними повсякденними потребами, обожнює дружину і балує дітей. Продовження роду, збереження традицій – для нього сенс життя. Він з великим задоволенням буде проводити вечори в сімейному колі, ніж з друзями. Його половинка, народжена під знаком Скорпіона, навпаки, може захоплюватися, заводити невеликі нічого не значущі інтриги. При цьому Раку не варто побоюватися за свою честь – дружина завжди буде вірна йому. Вона зможе подати безліч сміливих ідей і підштовхнути до їх реалізації, надати вогню відносин. Єдине, з чим не варто грати, – це з довірою Раку.

Підірвавши його одного разу, відновити буде складно.

Чоловік Скорпіон може стати надійним, але складним характером супутником життя. Нерідко він проявляє спалахи гніву і агресії, що дуже болісно може сприйматися дружиною. Тиха, турботлива, вона не заслуговує подібного поведінки. І Скорпіон, звичайно ж, цінує її діяльність з облаштування спільного побуту і внесок у спільну сімейну справу. Йому не варто нехтувати душевним спокоєм подруги. А ось за її вірність можна ручатися. Хоча вона і має успіх у чоловіків, але просто не здатна на зраду, адже до свого партнера відчуває саму глибоку емоційну і душевну прихильність.

Пара легко долає дрібні сімейні негаразди, просто не вважаючи можливим сваритися по дрібницях. Їх найкращий помічник у боротьбі з нерозумінням – гарне почуття гумору. Вміння перевести образу або назріває конфлікт в жарт, простіше ставитися до деяких речей дуже важливо для цієї подружньої пари. Однак і тут треба бути обережніше, так як обидва дуже самолюбні. Слід відрізняти дружню жарт від злої іронії, бажання вколоти чи висміювання особистість близької людини. Їм не варто заглиблюватися в крайності, адже тоді, балансуючи на основі золотої середини, чоловік і дружина зможуть прожити в любові, щастя і повазі багато років.

Єдина слабка сторона такого союзу – це схильність знаків зодіаку чимось сильно захоплюватися, впадати в залежність. Їм треба бути помірним у всьому: шкідливі звички, сексі, азартних іграх. При згубної схильності одного партнера з великою ймовірністю і другий зверне на його шлях. Надмірність у всьому, непорядність і нерозбірливість у зв’язках може зруйнувати сім’ю.

Взаємовідносини у дружбі

Такі люди не вірять у дружбу між чоловіком і жінкою, але саме в цих знаків вона існує. Можуть пронести його через усе життя, здружившись ще в садку або початковій школі. Причому це будуть справді чисті стосунки, не заплямовані надіями одного з них на подальше зближення. Звичайно, можливо, що така дружба переросте і в любов з часом, але лише за обопільного бажання обох.

Якщо хтось із друзів має види на іншого, що складається в парі, то, швидше, розірве дружбу, але не стане розбивати відносини. Їм дуже комфортно разом, так як зрозуміти кожного з них не може настільки сильно ніхто інший.

Ідеально, якщо друзі не залучають один одного як представники протилежної статі.

Міцні дружні стосунки можливі завдяки великій кількості спільно проведеного часу, адже їх інтереси максимально схожі. Вони відчувають один одного буквально на якомусь тоншому рівні, не завжди зрозумілою для оточуючих. Рак і Скорпіон дуже відкриті один з одним, завжди можуть сказати товаришеві в обличчя те, що думають. При цьому постараються зробити це настільки тактовно, щоб не зачепити почуттів. Готові прийти на допомогу в будь-який час, вони точно знають, на кого можуть розраховувати у відповідь.

Взаємодія в роботі

Найкращим поєднанням в робочих відносинах буде начальник Скорпіон і підлеглий Рак. Хороший і дует рівноправних колег цих знаків. Разом вони здатні на багато чого, так як працьовиті, діяльні, цілеспрямовані і наполегливі. Кожен має свої плюси і важливі ділові якості. Обидва, працюючи в тісному тандемі, можуть компенсувати відсутні навички один одного.

Дивіться також:  Сумісність Скорпіона (26 фото): характеристика чоловіки і жінки, хто підходить з інших знаків зодіаку

Так, Раку потрібно багато часу, щоб увійти в курс справи. Він насилу приймає рішення, зате добре справляється з кропіткої та одноманітною роботою. З нього вийде хороший фінансист при генеральному директорі Скорпіоні. Раку важливо, щоб у нього було достатньо часу на всебічне ознайомлення з ситуацією і складання власної компетентної думки.

Скорпіон ж швидкий та спритний, може накидати план майбутнього проекту і передати його на виконання своєму діловому партнерові, відразу ж втративши інтерес до справи. Він поспішає отримати якомога більше нової інформації, контактів і можливостей для втілення в життя своїх грандіозних задумів.

Сумісність у бізнесі цих знаків зодіаку, просто чудова. Разом вони можуть далеко обійти своїх конкурентів, так як в парі змагатися і боротися за місце під сонцем не будуть. Свою енергію направлять краще в творче русло і на вирішення робочих питань. Поєднання креативних здібностей Раку і розумного раціоналізму Скорпіона вигідно виділяють їх серед багатьох. Завдяки здатності розуміти один одного буквально за поглядами вони заощаджують масу часу і здатні оперативно вирішити будь-яку ситуацію, адже доводити або пояснювати щось довго їм немає потреби.

Відносини дитини і батьків

Раки і Скорпіони – прекрасні батьки, з дбайливістю і трепетом піклуються про підростаюче потомство. Проблемою до порозуміння з власними дітьми можуть стати ті ж риси характеру, що заважають гармонії та їх взаємного союзу.

Скорпіони – власники, які дуже вимогливі до дитини.

Це доходить до того, що прагнуть диктувати дітям все: від вибору хобі та майбутньої професії до кола спілкування і друзів. Раки – надто тривожні батьки, які буквально трясуться від кожного вітерця і пчиху малюка. Вони прагнуть створити максимальний комфорт і затишок, забезпечуючи дитину всім необхідним, доглядаючи і направляючи його інтереси.

Скорпіону слід менше тиснути на дитину і дати йому можливість вибору. Нехай маленький людина здійснює свої помилки, тим більше якщо вони не такі серйозні. Бажання перфекціоніста Скорпіона дати всі можливості для реалізації синові або дочці похвально, але часто такий батько втілює свої з якихось причин нереалізовані амбіції.

Рак, навпаки, буває надто демократичним. У бажанні стати дитині іншому все ж варто пам’ятати про помірність. Не менш важливо, ніж свобода і самовираження, уміння усвідомити правила поведінки в суспільстві і повага до авторитету старших.

Можливі конфлікти

Незважаючи на вражаючу сумісність, навіть у такій гармонійній парі час від часу можуть виникати проблеми. Знаючи про можливі труднощі у відносинах, партнери зможуть працювати над собою і почати шукати точки дотику ще до виникнення непорозумінь і конфліктів на цьому ґрунті.

За відгуками подружжя, Рак часто веде себе як прихований агресор. Він не кричить і не ображає опонента, а схильний влаштовувати емоційний шантаж. Не висловлюючи прямо свою точку зору, такий партнер буде скаржитися на те, що його не люблять, не розуміють і не цінують. Скорпіону під час сварок щоб уникнути подібного ефекту варто проявляти більше стриманості, що буває непросто гострим на язик представникам знака.

Обидва супутника часто приховують в собі образи, внутрішньо ще більше распаляясь. Під зовнішньою доброчесністю вони можуть приховувати вулкани гніву і обурення. Психологи рекомендують таким чоловікові і дружині більше спілкуватися і не приховувати невдоволення різними сторонами сімейного життя, поки воно не накопичилося, щоб перерости у великий скандал.

Незважаючи на розумне ставлення до грошей у обох, все ж у сім’ї можуть виникнути розбіжності в цьому питанні. Раки дуже економні, аж до скупості. Вони не витратять зайвої копійки на себе, але необхідне для сім’ї завжди знайдуть фінанси. Скорпіон ж менш трепетно ставиться до грошей. Він вміє заробляти, але і більш легко витрачає.

Це обурює його дбайливого партнера, тим більше якщо у великих витратах Скорпіон не узгоджувався з чоловіком.

В цілому Рак і Скорпіон, незважаючи на дрібні невідповідності, дуже схожі, легко можуть знайти гармонію і прийти до взаєморозуміння у стосунках. Міцний союз зміцнить спільна сімейна справа і традиції, які так люблять обидва знака. При належному бажанні і сильної любові вони зможуть подолати будь-які життєві труднощі.

Про сумісність Скорпіона і Раку розповість астротиполог Дмитро Шимко в наступному відео.