Сумісність Раків і Львів (32 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах і сімейного життя, характеристика знаків зодіаку

Яка сумісність Раків і Львів? Як проявляють себе чоловік і жінка в любовних відносинах і сімейного життя, дружбу та кар’єрі. У чому основні конфлікти пари? Як можуть розвиватися відносини батьків і дітей? Відгуки представників обох знаків, характеристика знаків зодіаку.

Мабуть, немає більш емоційного знака зодіаку, ніж Рак. Однак з боку цього зовсім не видно. Рак ретельно тримає свої почуття під замком, тим самим ставлячи перед собою захисний бар’єр.

Зазвичай Раки мають тісні стосунки зі своєю сім’єю, дуже прив’язані до матері. Незважаючи на те, що вони приховують свої емоції глибоко в душі, куди не дозволять проникнути нікому, чуже настрій вони розуміють з ходу, вбирають почуття оточуючих.

Це ініціативні особистості, які вміють правильно вибирати собі друзів або ділових партнерів. У зв’язку з тим, що Рак завжди глибоко розуміє справжні причини явищ, його дуже складно обдурити. Рак любить піклуватися про близьких, воліє стабільність у відносинах, потребує довгострокових зв’язках.

З-за надмірної внутрішньої емоційності Раку легко образити. Його глибоко ранять слова, які промовляються неспеціальних, іноді він навіть бачить у них звернення до себе, хоча по факту це не так. Це недовірливі люди, але іноді зайва обережність дозволяє Раку уникати невдач і домагатися успіху.

Представник цього знака зодіаку проявляє дитячу наївність навіть у зрілому віці, він прив’язаний до предметів і місць з минулого, сентиментальний.

Лев має абсолютно протилежний характер. Його вчинки визначаються оцінкою або думкою оточуючих. Лев отримує впевненість в собі тільки тоді, коли його дії високо оцінені іншими людьми.

Це винахідливі і рішучі люди, вони чудові організатори, намагаються уникати рутинної роботи. Лев вміє керувати, не боїться стати відомим, вміє звернути на себе увагу і справити враження на оточуючих.

Зазвичай Леви мають відмінне здоров’я, у зв’язку з чим вони домагаються успіху в професійному спорті. Вони чарівні і талановиті, люблять готувати, завжди щирі з оточуючими і не приховують намічених цілей. Лев любить суперництво, але його завжди пригнічують невдачі слабких. Він привабливий зовні, привабливий у будь-якій компанії йому раді, але одночасно з цим у Лева буває багато заздрісників.

Лев дуже серйозно ставиться до любовних відносин. Почуття любові може розкрити потаємні двері вогняної природи знака.


Поєднання в любові

Шляхи Раку і Лева практично не перетинаються ні в чому, і тому любовні стосунки між ними малоймовірні. Наприклад, стриманий і безпристрасний Рак віддає перевагу спокійному відпочинку на самоті. Імпульсивний Лев, навпаки, у свій вихідний відправитися з друзями на природу або відвідає вечірку.

Рак, що любовне почуття до Лева, буде вразливо сприймати відмову свого коханого залишитися у вихідний будинку, почне ображатися. Волелюбного Льва це буде тільки дратувати, адже він не терпить посягань на свою свободу.

Конфлікти будуть протягом багатьох років переслідувати цю пару. Їм обом доведеться йти на компроміси, якщо вони хочуть утримати свої відносини.

Лев зі своєї вогненної і пристрасною натурою буде завжди роздувати з мухи слона, врівноважений Рак спробує вгамувати обранця, підлаштувати під себе, що «підірве» Лева ще більше.

У відносинах дівчини, народженої під знаком Раку, і чоловіки Лева головні проблеми виникнуть у прояві почуттів та емоцій. Недовірлива і ранима жінка Рак може таїти в собі образи, не виявляючи претензій, замикатися у своєму світі. Лев, який ніяк не може домогтися, чому змінився настрій у його партнерки, буде сприймати її стан як примха.

Іноді він може бути у відносинах грубим, запальним, образити свою кохану словом. Сам Лев швидко забуде про сказане, але Рак може запам’ятати це слово на довгі роки і весь час переживати з-за цього.

Лев подобається жінкам своєю чарівністю, оптимістичним характером, вічним позитивом і мужністю. Знаючи про ці якості свого партнера, жінка Рак, залишившись черговий раз вдома у вихідний, буде весь час думати, що її вітряний Лев, який знову відправився на зустріч з друзями, змінює їй. Ревнощі може стати черговим каменем спотикання у відносинах цих двох людей.

Пару жінка Лев і чоловік Рак підстерігають ті ж конфлікти. У цієї дами ніколи не буде відбою від шанувальників, а злегка меланхолійний Рак буде гризти нігті, бачачи, як його улюблена блищить в компанії друзів. Часто любовні стосунки можуть розвинутися після дитячої дружби. І тоді у цієї пари є перспектива. Однак навіть у цьому випадку Левиця розглядає свого друга Раку як «запасний аеродром». З часом вона здатна оцінити чутливість, силу, вірність і надійність свого партнера, але для цього мине чимало років.

Дивіться також:  Сумісність Раку і Стрільця (21 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах, характеристика знаків зодіаку

Якщо ж Рак і Левиця знайомляться в зрілому віці, то зазвичай злегка замкнутий і загадковий Рак дуже приваблює жінку Лева своєю таємничістю. Він здається їй холодним і неприступним, чим ще більше здатний підкорити Левицю, яка прагне до вічної боротьби. Проте завоювати серце Раку вона може тільки хитрістю. На відміну від неї чоловік Рак завжди серйозно ставиться до будь-яких відносин.


Перспектива сімейного життя

Шлюб між Раком і Левом буде протягом свого існування супроводжуватися конфліктами, проте в цілому сумісність у сімейних стосунках не так вже безперспективна. Рак прагне до життєвої стабільності, цілі Лева також орієнтовані на створення благополучної у всіх відносинах сім’ї. Це завзятість зближує двох таких різних партнерів.

Рак завжди зсередини бачить людей, бо знає, яким чином добитися свого у розмові з Левом так, щоб той нічого не запідозрив. Лев же, в свою чергу, захищає покірливої, як йому здається, партнера.

Якщо говорити про поєднання жінка Рак і чоловік Лев, то в цілому союз може бути цілком щасливий. Дружина Рак завжди перекладає кермо правління на плечі чоловіка, який чудово справляється з цими своїми обов’язками. Без варіантів чоловік буде в сім’ї головний. Такий стан справ влаштовує обох партнерів. Однак прониклива дружина зможе нишком направляти енергію свого чоловіка в потрібне русло.

Лев знаходить в шлюбі так улюблену їм свободу, розумна дружина намагається не обмежувати свого чоловіка у цьому, їй і самій зручніше залишатися на самоті і займатися домашніми справами, поки чоловік розважається з друзями. Ревнувати мудра дружина Рак навряд чи буде.

Заробляти гроші чоловік Лев вміє, а от витрачає їх більше на себе, економити він навіть не намагається. У свою чергу, розважлива жінка Рак візьме витрати сімейного бюджету в свої руки, не забуваючи відкласти частину на «чорний день». Зусиллями обох партнерів сім’я не буде потребувати.

Щоб звикнути до характеру один одного, чоловікові Леву й жінці Раку потрібно прожити 4-5 років. Саме цей період є для них найбільш критичним. Якщо цей рубіж успішно пройдено, то можна сміливо говорити, що шлюб склався вдало.


Союз жінка Лев і чоловік Рак не настільки благополучна. Успіхів пара може домогтися тільки тоді, коли Левиця навчиться стримувати емоції і перестане дорікати свого коханого в його неспроможності. Швидше за все, забезпечувати цю сім’ю буде дружина. Її вогняний характер дозволяє їй досягати великих висот у кар’єрі. Господарство і турбота про дітей ляжуть на плечі Рака.

Зблизити подружжя допоможе секс. У ліжку вони обидва романтичні, не проти експериментів, мають активний темперамент. Їх інтимне життя завжди різноманітна і цікава.

Причинами сварок в основному може стати ревнощі Раку. Найчастіше він не ревнує без приводу: вогняна Левиця, навіть скріпивши себе узами шлюбу, продовжує фліртувати з представниками протилежної статі. Незважаючи на своє терпіння і вірність, Рак, помітив цю особливість своєї дружини, може шукати їй заміну на стороні.

Злопам’ятність в Раку може пробудити тільки бездушна Левиця, в цілому ж це надійний і відданий чоловік. Кожен вчинок дружини змушує чоловіка робити певні висновки щодо неї.


Взаємовідносини у дружбі

В дружбі Лев і Рак цілком сумісні. Представники цих знаків зодіаку з протилежними характерами доповнюють один одного: занадто імпульсивний Лев пом’якшується під впливом більш врівноваженого Раку, сам же Рак завжди почуває себе впевнено в компанії одного.

Щоб дружба Лева і Раку міцнішала з кожним роком, їм варто навчитися уникати висловлювання образ в адресу один одного і не заряджати приятеля негативними емоціями. Їм не потрібно намагатися підлаштувати товариша під себе, сила їхньої дружби як раз і полягає в протилежності характерів.

Дивіться також:  Сумісність знака зодіаку Рак (24 фото): який чоловік підходить жінці, характеристика відносин з іншими знаками

Лев веде активний спосіб життя, він любить подорожувати, відпочивати на природі, займатися спортом. Своєю енергією він розбавляє розмірене життя Раку, але старатися в цьому питанні йому не потрібно. Якщо Лев буде примушувати Раку до активного відпочинку занадто часто, то дружнім стосункам прийде кінець.

Домосід Рак буде у всьому підтримувати свого друга, стане для нього своєрідною «жилеткою». У важкий для Лева момент Рак завжди зуміє знайти потрібні слова для товариша. Однак йому варто пам’ятати, що віддача з його боку завжди буде більше. Лев – це компанійський хлопець, він оточений великою кількістю друзів, хоча часто і цінує Раку більше інших. Рак ж настільки віддана дружбі, що зазвичай у нього не буває більше 2-3 друзів.

Взаємодія в роботі

Діловий союз Раку і Лева здатний привести до успішного бізнесу. Вся справа знову ж таки в протилежності цих двох ділових партнерів.

Однак для успішного розвитку власної справи потрібно дотримуватися кілька умов.

  • Начальником в цьому тандемі буде Лев, так як підкорятися іншим він не вміє. Часто в звичайних людських відносинах він гордий, незалежний і навіть агресивний, але в реалізації бізнес-проекту ці якості приносять йому успіх.
  • Рак має більш спокійний і рівний характер, з ним буває легше домовитися. Він завжди м’яко і без емоцій вислуховує свого партнера і потім висловлює власну думку. Леву потрібно навчитися прислухатися до здорових думок свого підлеглого, інакше той займе оборонну позицію, у зв’язку з чим почнуть виникати сварки. Раку ж слід пам’ятати про свою проникливість і постаратися не вступати в конфлікт з Левом, а дозволити йому командувати так, щоб сам Лев вірив у своє лідерство. Рак може керувати партнером нишком, той навіть не помітить цієї хитрості.

  • Представники обох знаків постійно потребують похвальбу, а от хвалити інших обом невластиво. Тому їм все ж варто набратися терпимості і навчитися щиро радіти перемогам партнера і публічно висловлювати схвалення. Критику обидва не виносять.
  • Генераторами ідей в бізнес-тандемі стануть обоє: Лев візьметься за реалізацію проекту, буде вести переговори, Рак постарається все правильно і чітко розрахувати, щоб уникнути навіть мінімального ризику. До речі, якраз ризик може стати причиною конфлікту двох компаньйонів. Рак і в житті, і в роботі моторошно боїться ризикувати, а для Лева ризик – це його життя. Тому в даній сфері партнерам знову потрібно знайти компроміс.

Якщо всі умови будуть дотримані, то Лев і Рак зможуть разом реалізувати дуже перспективний бізнес-проект, який приносить прибуток обом партнерам.

Відносини дитини і батьків

Батько Рак і дитина Лев досить близькі, проте батько відчуває більш тісний зв’язок. Рак воліє сталість у сімейних відносинах, дає дитині достатньо свободи. Дитини Лева влаштовує такий стан речей, він з дитинства звик бути в центрі уваги.

Мама або тато, народжені під знаком Рака, зазвичай стримані, вони ховають свої емоції під замком, у той час як дитина Лев потребує постійної похвальбу. Тому в родині, де виховується дитина Лев, а один з батьків – Рак, дитина може почувати себе недооціненим.

Міцну сім’ю цінують обидва, з боку здаються дуже відданими один одному – так воно, по суті, і є. Тут люблять сімейні торжества і запрошують інших родичів не з почуття обов’язку, а тому що по-справжньому сумують за ним і шанують сімейні зв’язки.

Основні конфлікти у відносинах матері Раку і сина Лева виникають тоді, коли вона проявляє деякий власництво по відношенню до дитини і в деякій мірі обмежує його свободу, чого Лев не терпить вже з дитинства. В цілому хлопчик буде гордістю матері.

Дочка Левиця стане для матері Раку втіленням відбулися надій. Дівчинка з малих років сміливіше і рішучіше матері, чому мама буде дуже рада. Тим не менш у підлітковому віці дитина почне проявляти силу і незалежність характеру настільки, що відносини з матір’ю можуть стати напруженими.


Батько Рак навряд чи стане авторитетом у сина Лева, меланхолійність папи може відбитися на характері хлопчика у вигляді пасивного егоцентризму. Однак батько, відданий родинним цінностям, заражає цією прихильністю і нащадка.

Дивіться також:  Близнюки і Рак (27 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах, характеристика знаків зодіаку

Дочка Левиця більш активна і тщеславна, ніж ніжний батько Рак, тому особливо тісний зв’язок між ними навряд чи вийде. Однак дівчинка успадкує від папи важливі якості: любов до спогадів, необхідність ласки, схильність придивлятися до людей зсередини.


Дитина, народжена в сузір’ї Рака, потребує постійного переосмислення своїх вчинків. Щоб уникнути невдач, він все ретельно продумує і іноді відмовляється від своєї ідеї. Це поведінка може не подобатися імпульсивної батькові Леву, який звик діяти з ходу, і навіть пригнічувати його. Звідси можуть виникати сварки в родині.

Слабохарактерний Рак дитина може боятися свого занадто емоційного батьків, замикатися в собі, відчувати себе невпевненим – це один з можливих варіантів. Ймовірно і інший розвиток подій, коли рішучість батьків передається зазвичай розгубленому нащадкові.

Донька Рак і мама Левиця здатні стати справжніми подругами. Мама буде цілком захищати свою дитину від усіх напастей, буде намагатися веселити дівчинку і спробує витягнути її з раковини. Іноді мама може проявити твердість, коли дочка висловлює слабодухість. В цілому ж відносини між ними зберігаються теплими протягом життя.

Сина Раку мама Левиця намагається особливо не балувати на відміну від дочки. Вона намагається зробити так, щоб дитина відчув свою значимість і виріс мужнім молодою людиною. Часто її спроби закінчуються успіхом: її оптимістичний характер розвиває в дитині більш рішучий характер.


Батько Лев надзвичайно ніжний зі своєю дочкою Рак. Його турбота і заступництво робить дівчинку ще більш хиткою і вразливою. Її цілком можна назвати «татовою донькою». Можливо, з часом цей зв’язок буде трохи менш тісним, але в цілому між ними завжди будуть панувати теплі і ніжні стосунки.

Свого сина Раку батько буде виховувати в строгості. Він може дратувати і лякати хлопчика своєю наполегливістю. Однак саме батько може наставити невпевнену в своїх силах дитини Раку на правильний шлях і допомогти розібратися з майбутнім.


Можливі конфлікти

  • Лев дуже самозакоханий, головною людиною в своєму житті він вважає саме себе, тому Раку часто не вистачає його уваги. Тим не менше сам Лев чекає від партнера постійної зацікавленості.
  • Рак на інтуїтивному рівні знає, що його партнер постійно потребує лестощів, але, побачивши, що Лев не прагне що-то дати відповідь, спеціально стримує себе від висловлювання захоплення.
  • Працездатний Лев приділяє багато уваги підвищенню кар’єрного зростання, тому на близьких, у тому числі і на образливу Раку, часто не знаходить часу.
  • У представника вогняної стихії багато прихильників протилежної статі. Рак, що володіє хорошою інтуїцією, завжди знає, коли обранець знайшов захоплення на стороні.
  • Іноді схильність Раку приховувати свої емоції дратує більш відкрите для почуттів Лева.
  • Стриманий Рак в якийсь момент може втратити своє терпіння від чергової витівки партнера і вилити всю свою злість. Після цього Лев дізнається свого обранця з іншого боку і буде злегка побоюватися, що може призвести до конфліктів у стосунках.


Відгуки

Чоловіки Леви, які обрали своєю другою половинкою дівчат, що народилися під знаком Рака, думають, що ці дами дарма вважають себе жінками з хорошою інтуїцією. На думку представників вогняного знаку зодіаку, дівчата Раки ніколи не доберуться до глибин душі.

Жінки Раки відзначають, що у відносинах з Левами відчувають себе справжніми королевами, проте їм все ж доводиться терпіти непорядні вчинки обранців.

Чоловіки Раки захоплюються своїми жінками Левицями, але одночасно з цим турбуються про подальші відносини. На думку чоловіків, їх дами несерйозно ставляться до них, або хочуть створювати таке враження. Зате в компанії друзів молоді люди Раки пишаються своїми жінками, які хочуть стати зірками вечора.

Жінки Левиці вважають, що їх кохані Раки занадто жадібні, егоїстичні, нав’язливі, вони не вміють вибачатися. Незважаючи на ці недоліки, ці чоловіки здаються дівчатам загадковими і цікавими, а головне – сексуальними, а з-за частих сварок ця пристрасть тільки розгорається з ще більшою силою.

Ще більше про сумісності Раку і Лева дивіться у наступному відео.