Сумісність Рака і Козерога (23 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, дівчина і хлопець в любові, представники цих знаків зодіаку в сімейному житті або дружбу

Яка сумісність Рака і Козерога? Чоловік і жінка в любовних відносинах: які є позитивні і негативні сторони в подібному союзі? Дівчина і хлопець в любові. Чи зможуть представників цих знаків зодіаку в сімейному житті або дружбу тривати довго?

Сумісність і гороскоп знаків зодіаку в любові у відсотках – 82. Ідеальне поєднання, здатне стати міцним союзом. Щоб домогтися гідного сумісності Рака і Козерога в любовних відносинах, особистостям необхідно постаратися йти на поступки практично у всьому. Між цими знаками є велика кількість загального, тому вони цілком можуть завоювати один одного і створити щасливий союз, який закінчиться шлюбом.

Партнери підходять один одному і здатні йти в одному напрямку, доповнювати обранців різними знаннями, вміннями, ділитися багажем досвіду і робити життя коханої людини яскравою і насиченою.

Козероги – матеріалісти до мозку кісток, Раки ж воліють жити емоціями, враженнями і почуттями. Це відрізняє їх один від одного, але подібна різниця стає тим, що може «склеїти» партнерів так, щоб вони стали сумісні. Їх дійсно тягне один до одного. Але знакам зодіаку доведеться досить довго звикати до своїм коханим. Хоча всі зусилля варті міцних і довготривалих відносин, які виникнуть після цього.

Козеріг, як і Рак, має сентиментальністю, лагідністю і добротою, хоч це і неяскраво виражена. Саме тому любі мають хорошу сумісність. Тільки якщо Рак показує свою м’якість, Козеріг намагається її заховати і здатний показати лише того, хто його зрозуміє. Обидва партнера хочуть командувати як в любовних відносинах, так і в дружбі. Козеріг звик діяти делікатно й обережно, Рак ж постійно чіпляється за людей і власні інтереси. Хтось з них повинен йти на компроміси, щоб у стосунках не було безлічі конфліктів, сварок і непорозумінь. Швидше за все, цю ношу візьмуть на себе Раки.

Рак є стратегом, який може досить тривалий час виношувати план наступу. Козеріг ж – особистість прямолінійна, цілеспрямована і наполеглива, тому буде діяти відразу, не звертаючи і нічого не боячись. Спільне життя молодих людей стане повною несподіваними моментами і ситуаціями, які нагадують мелодраматичні фільми (а може бути, і бойовики). Ракам необхідний затишок, вони люблять перебувати в затишній, теплій обстановці. Козерогам не подобається бути обережним. Вони є надійними і пихатими, але контролюють себе, тому їх партнерів все влаштовує.

Любі люблять перебувати в нічному парку, довго прогулюватися серед дерев, згадувати те, що було. Для цих знаків спогади – відгомін минулих перемог, поразок і уроків, які обов’язково знадобляться у майбутньому. Раки більше тягнуться до матері, Козероги до батьків. Якщо партнери спробують позбутися від конфліктів і стануть розуміти один одного, їх союз буде ніжним, палким і романтичним. Іноді пара може віддалятися, а іноді – притягатися.

У підсумку вони обов’язково повністю втратять один від одного голову.

З якими проблемами зіткнеться пара?

Раки – чутливий знак, живе емоціями і враженнями. Вони завжди відчують переживання оточуючих їх людей. Вибудовувати будь-які відносини представники цього знака постараються, не дивлячись на дії партнерів, а на їхні почуття. Даний підхід вкрай незрозумілий Козерогам, які не здатні володіти емпатією і будують своє життя більш раціонально. Вони не можуть відчути будь-яких емоційних хвиль, які відчувають Раки. Саме тому Козеріг вважає, що Рак просто вигадує і вередує. Навіть якщо вчинки Раку будуть переконливими і аргументованими, Козеріг все одно не стане приймати їх як адекватні і розумні.

Через деякий час Козероги можуть втомитися від зайвої чутливості своїх партнерів, їх уразливості з-за дурних дрібниць (хоча для Раку це не є дрібницями), а також від дивного і нелогічної поведінки, яке створює безліч конфліктів. Раки ж вважатимуть Козерогів байдужими, неемоційними і черствими.

Дивіться також:  Сумісність Раків і Львів (32 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах і сімейного життя, характеристика знаків зодіаку

Чоловік Рак і жінка Козеріг

Деяким може здатися, що даний союз неможливий, так як Рак – м’який, привабливий, любить романтику і ніжність, а Козеріг – бойова, впевнена в собі особистість, яка знає, що їй необхідно, і обов’язково цього добивається. Чоловік Рак здатний дати жінці Козерогові все те, чого їй так не вистачало. Їх протилежність вкрай приваблива для партнерів, адже їм цікаво один з одним, так як вони можуть навчити коханих чогось нового. Досить важко оцінювати перспективу цих відносин, але партнери є кращими коханцями один для одного.


Чоловіки Раки вкрай беззахисні і ранимі в душі, тому їм подобається надійність, стабільність і сталість жінок Козерогів, які моментально розуміють, що на даних представників сильної статі не можна чинити вплив: вони не дозволять ними маніпулювати. Раків неможливо в чомусь переконати, навіть якщо вони абсолютно неправі. Вони стануть стояти на своєму до кінця. Але дівчина все ж постарається що-небудь виправити у відносинах, так як буде думати, що робить це заради обох. Якщо на кону стоїть спокійне, щасливе життя з коханою людиною, хлопець Рак все ж піддасться і прислухається до голосу розуму.

Але подібний психологічний «прогин» даного знака сприяє знеціненню чоловічих якостей молодої людини в очах пані. А Козерогам подобаються тільки яскраві і сильні особистості, які схожі на них.

Дана проблема є вкрай серйозною, і в майбутньому саме вона зможе допомогти розірвати відносини.

Жінка Рак і чоловік Козеріг

Пара досить гармонійна і природна, має хорошу сумісність, так як Козеріг – знак, у якого є безліч чоловічих якостей. Рак є знаком, мають дуже жіночні риси. Підлогу особистостей збігається з даними напрямками, тому для набуття гармонії необхідно лише час і невелика робота над відносинами.

Якщо дівчина Рак і хлопець Козеріг почали будувати любовні стосунки, з самого початку вони постараються виховати один одного. Незабаром представниця слабкої статі може усвідомити, що вона залежить від свого партнера як матеріально, так і психологічно. Матеріальна залежність не стане для неї великою проблемою, так як в її розумінні це є тією кам’яною стіною, яку вона шукала довгий час. Психологічна ж може стати для неї проблемою.


Чоловік Козеріг абсолютно не розуміє душевних метань своєї дами, які здаються йому звичайним «виносом мізків». Він не приховує того, що йому це не подобається, але на початку взаємодії намагається не показувати виду і ставитися до цього більш спокійно. Жінка Рак повинна ділитися своїми переживаннями з близькими подругами, а для партнера залишити позитивне і гарний настрій, так як він все одно не здатний зрозуміти всієї повноти таких проблем. Це не означає, що він не любить свою обраницю, просто молода людина не може зрозуміти, навіщо переживати із-за всякої нісенітниці.

Пара має чудові сімейні перспективи, так як вони обидва поважають традиції, вони хочуть зробити так, щоб в їх союзі панувала любов і гармонія. Навіть якщо представники знаків спробують пошукати якісь інтриги на стороні, щоб розвіятися і відпочити, це не зайде надто далеко, так як незабаром закохані зрозуміють, що навряд чи знайдуть кого-то краще один одного.

Надійність шлюбного союзу

Пара, в якій присутні Козеріг і Рак, є неймовірно міцною, довгострокової і надійною. Таке взаєморозуміння між чоловіком і дружиною з’являється не відразу. Спочатку партнерам слід навчитися дивитися на те, що у них різні натури не як на якусь проблему, а як на чудову можливість дивитися на різноманітні події та речі під різними кутами.

Найчастіше подібні союзи будуються за такою схемою, тому стають дійсно міцним.

Шлюб протримається тривалий час завдяки деяким сходствам в характері і світогляді партнерів.

 • Козеріг і Рак мріють накопичити велику кількість коштів, щоб ні в чому не потребуватимуть. Козероги прагнуть більше заробити, Раки ж відмінно економлять. Партнери доповнюють один одного, у них виходить йти до спільної мети спільно.
 • Обидва знака зодіаку мають схильність до самоаналізу. Раки використовують рефлексію, коли у них починаються напади іпохондрії і з’являються депресивні стани, Козероги – коли планують яку-небудь нову справу.
 • Партнери люблять своє сімейне вогнище і намагаються зробити його максимально комфортним і затишним.
Дивіться також:  Близнюки і Рак (27 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах, характеристика знаків зодіаку


  Названі представники мають відносини, в яких є велика кількість любові і конфліктів. Досить часто ініціатором спорів є Козеріг, якому не подобається безвідповідальність, нерозторопність і необов’язковість партнера. Подібні ситуації досить часто трапляються з чоловіком Козерогом і жінкою Рак. У шлюбі вони схожі на підлеглого й начальника. Рак – дуже терплячий знак, тому постарається перетерпіти вимогливість і вічні зауваження партнера, зовсім на них не реагуючи. Але коли чаша терпіння спокійного знака наповниться, він почне холодну війну.

  Опис дружніх взаємин

  Дружба Рака і Козерога не є легкою, так як між особистостями є безліч протиріч. Але лише спочатку. З часом їх різні погляди на речі і інтереси зроблять дружні відносини знаків більш цікавими, незвичайними і своєрідними. Якщо партнери намагаються постійно шукати яскраві емоції та нові враження, їх дружба може стати гарною і довгою. Слід додавати новизну в спілкування, відвідувати оригінальні місця, намагатися взяти від життя все. Іноді вони можуть конфліктувати і розходитися в думках, що може зробити дружбу важкою для обох знаків. Сварки будуть виникати на різноманітною ґрунті, але якщо партнери спробують усунути недомовки, їх взаємодія подарує їм масу нових вражень та цікавих знань.


  На сумісність таких відносин впливає те, що Козерогам, як і Ракам, подобається спілкуватися на тему політики і занурюватися в історичні факти.

  Вони завжди хочуть щось вивчати, розглядати, удосконалювати. Разом вони можуть реставрувати оригінальні предмети, організовувати своє діло, в якому обидва будуть процвітати. Партнери люблять читання, часто колекціонують цікаву літературу. Є хорошим ювелірами. Обидва можуть відшукати яку-небудь цікаву і незвичайну річ на звалищі, принести її додому і зробити справжній витвір мистецтва, яке прикрасить приміщення. Вони обожнюють творчість, хоча таку дружню пару важко назвати справжніми естетами. Іноді Козероги можуть здаватися трохи холодними, незвичайними і відчуженими. Раки ж вкрай вразливі і чуттєві.

  Обидва розумні і здатні робити правильні вчинки, тому їх дружні стосунки можуть тривати довгі роки. Головним плюсом є те, що знаки мають ідентичну думку з приводу фінансів. Вони постійно збирають кошти і завжди знають, на що саме хочуть їх витратити.


  Взаємодія в робочій обстановці

  Якщо Раки і Козероги постараються виявити повагу і поблажливість один до одного, вони будуть мати гідну сумісність у будь-якій сфері діяльності. Представники знаків мають різні погляди на будь-які речі, що для спільної діяльності є безсумнівним плюсом. При подібному співробітництві Козеріг досягає немислимих висот, більших, ніж при роботі поодинці, але лише в тому випадку, якщо спробує відкинути свою впертість.

  Складності в ділових відносинах можуть з’явитися в зв’язку з частими сварками і отстаиваниями власних принципів і думок, а в роботі, як відомо, необхідний командний дух, що дозволяє здійснювати відкриття разом. Дані знаки – прихильники одиночного плавання, тому перший час можуть не розуміти, як можна працювати спільно. Якщо ж їм знадобиться досягти однієї мети, особистості зможуть працювати разом дуже плідно і створити спільну справу.

  Дивіться також:  Рак і Діва (27 фото): сумісність в любові і шлюбі чоловіка й жінки, характеристика знаків зодіаку

  Найчастіше партнери конфліктують з-за того, що вони не розуміють дрібниць. Рак – чоловік, який намагається максимально віддати і викластися, Козеріг ж буде намагатися ухилитися від справ у будь-який зручний для цього момент. Концентрація уваги – те, що допомагає партнерам займати загальні позиції і працювати на благо спільної справи. Знаки не звикли змішувати емоції і фінанси. Але вони намагаються вибрати таку професію, яка могла б не тільки радувати їх морально, але й дозволила б мати хорошу заробітну плату. Це є для них найкращим варіантом, і вони намагаються прагнути до такої роботи.

  Якщо Рак і Козеріг правильно розставить пріоритети і досягнуто взаємної згоди, їх робочий союз буде неймовірно успішним і плідним.

  Обидва представники вважають, що необхідно в що б те не стало добитися своєї мети, тому, якщо знайдуть спільну мову, стануть працювати із самовіддачею, без надій на успіх. Партнерам необхідний стимул для того, щоб працювати ідеально.

  Якщо жінка Рак – начальник, а чоловік Козеріг – підлеглий, це буде вкрай важкий союз. Хлопець досить честолюбний і самовпевнений, йому не подобається, коли їм хтось командує. Він відчуває повагу по відношенню до вищих чинів і посад і не піде проти свого начальника відкрито, але може спробувати зробити роботу краще, ніж вона, і отримати її посаду. Партнерам вкрай складно працювати один з одним: дівчина постійно дає молодій людині суперечливі завдання, поведінка начальника залежить від її емоційного стану, Козеріг ж хоче, щоб усе було стабільно. Рак буде почувати себе не дуже затишно, так як вона звикла дбати про своїх підлеглих, а Козеріг не стане підпускати її близько.

  Якщо жінка Рак – підлегла, а чоловік Козеріг – начальник, значить, діловий союз буде плідним. Козероги є жорстокими начальниками, яким подобається старанність. Вони хочуть, щоб підлеглі поважали чини. Рак – спокійна, неконфліктна особистість, яка прагне виконувати свою роботу максимально добре. Вона не буде намагатися оскаржити авторитет начальника і стане працювати відповідально. Часто емоції будуть заважати зосереджуватися на робочому процесі. Якщо дівчина зможе навчитися тримати їх у собі, робота з Козерогом буде успішною і легкою.

  Поради та рекомендації

  Найбільш сильна сторона Раків – емоційність. Вони чудово зрозуміють будь-якої людини, здатні побачити вірні рішення інтуїтивно. Але ці позитивні риси характеру перебиваються постійними стрибками емоційного стану, примхливістю і вразливістю. Якщо знаки постараються навчитися брати свої емоції під контроль, вони не стануть черствими. Їх поведінка стане більш рівним, інші побачать, що з ними стало легше і спокійніше спілкуватися. Раціональний Козеріг також зрозуміє Раків.

  Це не тільки полегшить життя рідним представнику знака людям, але і допоможе йому продовжити самовдосконалюватися, стати краще.

  Холодність Козерогів не завадить Ракам зчитувати їх емоції, так як вони вміють робити це навіть крізь раціоналізм. Рак обов’язково побачить надійні, почуття і сумніви свого партнера. Важливо постаратися не ображатися на його сухість і побудувати відносини, в яких було б розуміння, довіра і самовіддача.

  Якщо партнери навчаться згладжувати конфлікти і сварки, залишати все погане позаду і радіти кожному дню, вони зможуть створити дійсно неразрушими союз, який буде міцним і надійним довгий час. Якщо ж кожен з знаків буде стояти на своєму, відносини не зможуть стати плідними і досить швидко закінчаться.

  Про сумісність Рака і Козерога розповість астротиполог Дмитро Шимко в наступному відео.