Сумісність Львів і Дів (18 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах, взаємодія знаків зодіаку в дружбі і сімейного життя

Сумісність Львів і Дів завжди є великою проблемою, занадто вже це різні знаки.Які можуть бути точки взаємодії між двома протилежностями? Як проявляють себе жінка і чоловік в любовних відносинах?

Якщо Лев і Діва живуть разом, то відносини, ймовірно, будуть позбавлені пристрасті. При першій зустрічі існує ймовірність того, що Лев, побачивши Діву, не зверне уваги на неї. Жінка Діва з першого погляду буде підкорена статтю Льва, інстинктивно вона буде намагатися зрозуміти і відкрити для себе його загадковий внутрішній світ. Ідеальне поєднання між Левом і Дівою може бути на роботі в якості бізнес-партнерів. Поєднання двох люблячих сердець Лева та Діви досить проблематично.

Чоловікові Леву життя нерідко здається нудною та одноманітною, що завжди обтяжує його близьких. Якщо Лев і Діва встановили близькі відносини, то вони часто базуються на матеріальному достатку, чимось молодята нагадують партнерів по бізнесу. Діва з гордістю демонструє своє вміння дотримуватися всі нюанси і бажання завжди розставити всі крапки над «і».


Лев повинен набратися терпіння, підготувавшись до того, що доведеться вислуховувати зауваження. Лев – пристрасна натура, і він насилу знаходить їжу для своєї чуттєвості в образі Діви. Одночасно Діва також отримує заряд негативних емоцій, поступово усвідомлюючи, що союз цей безперспективний.

Поруч з Левом у Діви починають виникати комплекси неповноцінності, спорадично трапляються спалахи ревнощів, які не кращим чином впливають на сімейні стосунки. Діва буде всіляко доводити, що вона найкраща в світі господиня, вміє добре готувати. Все це робиться для того, щоб створити про себе гарне враження.

Опинившись «в тіні», Діва буде несвідомо знаходити привід, щоб показати себе оригінальною і навіть видатною особистістю.


Сумісність у дружбі

Якщо хлопець Лев бажає зберегти відносини з дівчиною Дівою, то йому слід бути більш чуйним і уважним до своєї партнерки: дарувати їй квіти, надавати різні знаки уваги. Тоді такий союз має перспективу і здатний зберегтися на довгі роки. Але необхідно знати про підводні камені, які загрожують зруйнувати відносини між подружжям. Якщо враховувати всі загрози і не доводити справу до «крайньої точки», то подібні відносини рано чи пізно стануть гармонійними і ще більше зміцняться.

У такій комбінації Діва буде під надійною протекцією, а Лев придбає розуміючого друга, який буде надійною опорою у всіх починаннях. Між Левом і Дівою часто відкривається «друге дихання», виникає взаєморозуміння, дбайливе ставлення.

Сексуальна сумісність цих двох знаків середня. Лев і Діва надто різні – Лев має екстравагантної привабливістю, любить широкі жести, іскрить емоціями. Діва – це насамперед спокійний консерватор, який обмірковує всі кроки і вчинки. Така людина на все дивиться з боку і любить аналізувати навіть прості повсякденні ситуації.


Перспектива в любовних відносинах

Чоловік Лев звик панувати, він буде намагатися командувати своєю другою половиною, але природа жінки Діви така, що вона не може в любові сліпо підкорятися, навіть якщо б цього й хотіла. Лев сприймає подібне ставлення як загрозу, в його серці закипає агресія і ревнощі. Познайомившись з дівчиною, він прагне її всіляко завоювати і підкорити. Одночасно з цим, на зорі відносин Лев завжди намагається робити широкі жести, що оточує свою обраницю турботою, надмірним теплом.

Дивіться також:  Який знак зодіаку підходить Леву? 21 фото З ким сумісні жінки і які дівчата подобаються чоловікам, ідеальна пара для Лева

Зовні Діва – це завжди лагідне миле створіння, яке зовні у всьому погоджується зі своїм обранцем. Але це лише перше враження, так як душа Діви – це гартована сталь, яку зламати або зігнути неможливо. Поступово вона захоплююча своєю другою половиною і поволі маніпулювати Левом.

Через досить тривалий час Лев стає ручним кошеням, якого можна безперешкодно гладити іноді навіть проти шерсті. Лев починає у всьому психологічно залежати від Діви, тільки тоді поєднання таких різних сердець стане максимально тісним, і вони будуть не розлий вода.

Діва буде розгортати будь-яку ситуацію таким чином, що Лев «сам собі господар» і за всі рішення відповідає тільки він. У відповідь вона буде тільки кивати і ввічливо посміхатися, даючи зрозуміти, що твердження, яке проголошує Лев – єдино вірне і правильне.

Діва ніколи не буде суперечити своїй другій половині, оскаржувати його залізобетонні рішення в жарких і безглуздих дискусіях. Однак остання сентенція завжди буде за замовчуванням залишатися Дівою, і слово це буде найголовнішим.

Чоловік Діва і жінка Лев не зможуть ужитися, якщо панночку «стриножити» жорсткими заборонами, давши їй ілюзію повної свободи. Загнати Лева «в стійло» неможливо, це її тільки розлютить і викличе зайві негативні емоції.

Левиця завжди розуміє, що їй необхідний міцний тил, це один з головних мотивів, чому її тягне до Діви. Левиця вимагає позитивної оцінки, вихід у світ для неї – життєва потреба. Діва ж цілком задовольняється домашнім дозвіллям.

В період знайомства зачарувати вподобаного чоловіка для жінки Лева викличе складнощі. Слабка стать, народжений під знаком Лева, здатний повернути відносини так, що чоловік буде впевнений, що вся ініціатива виходить від нього, що він «головний підкорювач Евересту». Левиці в сердечних справах розумні, чуйні і дуже діяльні, традиційно мають широке коло знайомих і друзів, що, звичайно ж, не завжди імпонує чоловікам Дівам. Якщо виникають заперечення або претензії з боку чоловіка Діви, то неминуче виникає охолодження у відносинах. Поки стосунки двох закоханих не перейшли в серйозну фазу, протиріччя не здаються настільки очевидними. Залишається все ж потенційна загроза для сімейних конфліктів, якщо молоді люди вирішать одружитися.

Левиця не терпить заперечень і зауважень, і якщо Діва буде постійно висловлювати своє невдоволення, відносини можуть швидко зачахнути. Керувати Левом можна тільки поволі, це єдина можливість рано чи пізно його приручити і направити кипучу енергію «царственої особи» в творче русло. У будь-якому випадку, буде потрібно величезна кількість терпіння і взаєморозуміння, щоб подібне сталося.

Дивіться також:  Сумісність Близнюків і Львів (29 фото): жінка і чоловік в любовні стосунки, сімейне життя і дружбу, опис знаків зодіаку

Спілкування Діви і Лева не може бути простим. Чоловік Лев буде прагнути «клубочитися» у великих компаніях, проводити час в колі близьких друзів і знайомих.

Жінка Діва неминуче стане свідком шанування її коханого з боку протилежної статі, що буде ранити і дратувати її. Якщо дівчина спробує обмежувати свого супутника, то це спровокує розрив відносин. Потрібна величезна кількість терпіння, такту, витримки, щоб повернути ситуацію в конструктивне русло. На це потрібен талант, почуття такту і розум. Цим фактом можна пояснити рідкісні міцні союзи між Левами і Дівами.

Взаємини на роботі

Леви за своєю природою лідери, вони інстинктивно прагнуть зайняти високі кар’єрні позиції, і це їм нерідко вдається. Львів відрізняє сміливість, що доходить іноді до безрозсудності, азарт у досягненні цілей, сміливі виклики конкурентам. Підлеглі Львів повинні сприймати їх харизму, точно виконувати всі вказівки.

Леви вміють організовувати колектив на вирішення найскладніших завдань. Їх відрізняє вміння спілкуватися з індивідуальностями і цінувати їх. Якщо Лев береться за важку роботу, то вона завжди буде виконано точно в строк.

Начальники Леви – це завжди втілення суворості і справедливості. Від підлеглих завжди потрібно точне виконання своїх обов’язків. Якщо в роботі виникає недолік або помилка, то покарання за це слід негайно. Якщо обсяг робіт виконано вчасно та правильно, то Лев обов’язково щедро заохотить такого працівника.


Сила і слабкість Львів – це марнославство, і розумні конкуренти користуються цією вродженою слабкістю опонента. Леви ревно ставляться до досягнень конкурентів, це може вивести їх зі стану рівноваги. В цілому, можна сказати, що як начальник Лев буде перебувати на своєму місці. Він справедливий і має організаторські таланти.

Начальниці левиці також любить все тримати «в тонусі» і під контролем. Особливо відрізняються вони проникливістю, іноді навіть у буквальному сенсі можуть прочитати думки своїх підлеглих. Приховати від них по роботі нічого неможливо, вони вникають у будь-які дрібниці і намагаються тримати все під контролем.

Гармонія начальник Лев і підлеглий Діва представляє собою великі можливості в плані професійного розвитку. Якщо він і вона є колегами, то таке поєднання буде майже ідеальним.

У партнерстві Лев і Діва поєднуються більш гармонійно, однак тут теж потрібно терпіння і взаємну повагу один до одного. Якщо тандем буде працювати, то в перспективі партнерські відносини можуть принести взаємовигідні плоди. Дуже важливо весь час уникати «різких рухів» і весь час намагатися знаходити компроміс. Знаки Лев і Діва в роботі можуть плідно доповнювати один одного, важливо тільки знайти потрібні точки дотику.

Дивіться також:  Сумісність Риб і Львів (15 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, поведінка представників знаків зодіаку в шлюбі і кохання

Секрети гармонійного союзу

У сімейному житті Діві важливо не виставляти напоказ свою тактику і не розкривати механізм маніпуляції. Якщо це станеться, то Лев надалі буде насторожі і пропаде важливий елемент у відносинах – довіра.

Багато праці та терпіння потрібно витратити, щоб чоловік і дружина стали сумісні в шлюбі і знайшли душевний спокій і щастя. Якщо говорити про жінку Левиці, то слід відзначити неабияку примхливість представниць прекрасної статі, народжених під цим знаком. Левицю повинні носити на руках, вона буде вважати, що це в порядку речей і по-іншому бути не може. Це тип дам, яким мало красуватися в суспільстві, вони повинні дивувати і підкорювати, перед ними повинні схилятися.

Чоловік Діва розважливий і відсторонений, випросити від нього комплімент – справа досить складна. Такий стан речей призводить Левицю в стан ступору і змушує розчаровуватися.

Ще один різкий привід, що веде до несумісності – це здатність Левиці витрачати відчутні суми протягом декількох хвилин. Консерватизм і розважливість Діви не дають можливість підтримати полум’яний порив Левиці. Зрозуміло, що у відносинах з’являється постійно зростаючий дисонанс.

Щоб стосунки не розпалися, потрібно значну кількість зусиль та величезний запас терпіння. Кожна з сторін повинна зробити крок назустріч один одному. Діві варто навчитися робити правильні компліменти, помічати, як Левиця прекрасна і неповторна.

Левиці слід звертати увагу на наявність своєї другої половини, хвалити чоловіка і заохочувати його приємними бонусами.


Можливі конфлікти

Навіть у мирному житті завжди існує потенційна можливість виникнення форс-мажорній ситуації. Між такими різними знаками завжди буде існувати нестійка рівновага, протиріччя ніколи не зникнуть. Чоловік Діва – це найчастіше домосід, він не прихильник гучних опівнічних застіль та клубних вечірок. Жінка Лев – завжди яскраво виражений екстраверт, вона не може без «друзів», а насправді тих, хто буде захоплюватися її яскравою індивідуальністю. Такий тип жінки не може нічого вдіяти з собою, по суті, вона не винна, така її внутрішня Природа. Як кажуть в народі з сумним зітханням: «Такий вже людина».

Фінансові питання теж можуть викликати безліч суперечок. Чоловік Діва несе все в дім, у нього розвинений дух накопичення, його друга половина в образі Левиці робить все рівно навпаки. Левиця обожнює розкіш, блиск мішури. Найбільш ненависна для неї фраза: економ і не дурій.

Інтимні сторони альянсу також мають масу питань. У подібного союзу гармонія в сексі буде середня. Жінка Лев любить творчість в плані сексу, який вона обожнює. Чоловік Діва – це повна протилежність жінці Леву.

Якщо одруження відбулася необдумано і в ній була присутня тільки пристрасть, то через короткий період часу союз обов’язково розпадеться.

Про сумісність Лева та Діви дивіться далі.