Сумісність Козерога і Лева (29 фото): жінки і чоловіки в любовних відносинах, хлопець і дівчина цих знаків зодіаку в сімейному житті

Сумісність Козерога і Лева не дуже хороша, адже представники цих знаків мають абсолютно протилежними характерами. Як жінки і чоловіки ведуть себе в любовних відносинах? Чи можлива між ними дружба? Як складеться робочий союз Козерога і Лева?

Сумісність Львів і Козерогів в обох комбінаціях залежить від багатьох факторів. Не можна сказати, що вони однозначно підходять один одному, адже представники цих знаків занадто різні і несхожі люди. Однак несхожість приваблює, і їх сильно тягне один одному. Таке поєднання може виявитися для чоловіка Козерога навіть небезпечним. Гороскоп знаків зодіаку говорить про те, що така людина не зацікавлений у короткострокових і легковажних відносинах. Хлопець зверне увагу тільки на ту дівчину, яка в подальшому зможе стати його постійною супутницею життя. Жінка мрії в розумінні Козерога повинна зберігати вірність, бути справжньою берегинею домашнього вогнища і виграшно виглядати в суспільстві. Крім цього, важлива і її здатність «зчитувати» настрою чоловіка і розбиратися в них, навіть коли на перший погляд нічого не помітно.


Левиця приваблює Козерога своєї царственностью, здатністю привертати загальну увагу і відчувати себе, як риба у воді, в будь-якій компанії. Жінку ж, у свою чергу, одразу зацікавлює надійність та відповідальність супутника. Інтимні стосунки не обіцяють бути божевільними, так як це не властиво представнику земляного знака.

Однак для вогненної діви набагато більш важливим буде той факт, що вона для нього улюблена і єдина.

До речі кажучи, Козеріг здатний дуже швидко закохатися в царську Левицю. Її манери, зовнішній вигляд, поведінка – все захоплює і вабить його. Левиця ж, у свою чергу, цілком може просто погратися з закоханим шанувальником, бажаючи продемонструвати дію своїх чар. Перед цим деякі не особливо приємні дами до того ж ще й спробують вичавити з шанувальника всі ресурси, як матеріальні, так і особистісні. Козеріг буде намагатися з усіх сил справитися із запитами дами, тільки б уникнути розлучення.

Такий союз жінок і чоловіків в любові не буде ідеальним, але цілком працюючим. Левиця почуватиметься захищеною, що дозволить їй випустити кермо влади з рук. Всі важливими рішеннями та забезпеченням побуту займеться Козеріг. Він же, розвантаживши дружину, буде милуватися і навіть пишатися її яскравим перебуванням у будь-якому суспільстві. Швидше за все, така пара буде багатою, успішною і запам’ятовується. Але ймовірно виникнення і непоправних труднощів. По-перше, чоловік може почати страждати від вірності, не розуміючи, що для Левиці погляди обожнювання з боку інших лише піднімають настрій. Коли дружина буде відправлятися в суспільство, він буде нервувати і переживати. Ситуація загостриться, якщо жінка почне розтринькувати спільні гроші, на якому Козеріг, серйозно потрудившись, ставиться з деяким трепетом.

Левиця ж, швидше за все, навіть не зрозуміє глибини виниклої проблеми. Вона може вважати обранця занудою і егоїстом, завдавши йому тим самим глибоку рану. Той же, у свою чергу, навіть не знайде в собі сили розірвати цей союз – Козеріг любить однозначно сильніше, незважаючи на виникаючі страждання. Зіткнення між цими знаками можуть виникнути на тому ґрунті, що Левиця – велика власниця, а Козеріг звик належати самому собі. Крім того, емоційність жінки стикається з замкнутістю чоловіки. Необхідно довгий час, щоб вони розгледіли справжніх один одного і налагодили контакт.

Жінка Козеріг і чоловік Лев з працею сумісні. Вони обидва є сильними особистостями, яким буває важкувато один з одним, тому їм не уникнути постійних зіткнень. Самі по собі яскраві Леви досить вимогливі в питаннях любові. Його обраниця повинна бути на рівні, а відносини повинні змушувати пишатися. Козеріг цілком може задовольнити цим вимогам. Щоб завоювати представника вогняної стихії, їй достатньо проявляти свої головні переваги – вести себе гідно, не бути доступною і цінувати здобутки свого обранця. Варто пам’ятати, що Лев не потерпить велич своєї жінки – в таких відносинах не повинно бути конкуренції, і вона повинна змиритися з тим, що він головний чоловік у її житті. Часто він буде ставити себе на перше місце і надмірно акцентувати загальну увагу на власних успіхах, до чого теж слід підготуватися.

Жінка Козеріг і чоловік Лев, швидше за все, виявляться цілеспрямованої і впливовою парою. Хоча в такому союзі можна очікувати пристрасті, любов, взаємоповага і дещиця розрахунку задовольнять обох. Добробут, становище в житті, стабільність – ці речі виявляються важливіше, ніж любов. Важливо згадати, що з плином часу Лев буде трохи змінюватися, ставати серйозніше, замкнутішим і обережнішими у контактах. На жаль, даний союз не застрахований від зрад, що, до речі, не є приводом для розриву.

Говорячи про союз Козерога і Лева можна зробити висновок, що це якраз той випадок, коли протилежності притягуються. Спокійна, стримана і володіє внутрішнім достоїнством Козеріг цілком може зацікавити навіженого Лева. Проте в цьому союзі їй доведеться потрудитися для збереження власної індивідуальності. Лев любить, коли все підкоряється його інтересам і вибудовується у відповідності з його бажаннями, але для жінки така поведінка може виявитися саморуйнуванням.

Дивіться також:  Жінка Козеріг-Щур (12 фото): характеристика жінки за гороскопом, сумісність народжених у рік Щура у відносинах

Проблеми у стосунках можуть виникнути, якщо один з пари не зможе повністю реалізуватися «на стороні». В цьому випадку чоловіки починають вередувати і командувати, а жінки дратуватися, скаржитися і практично виживати партнера з дому. Боротьба триватиме до останнього – ніхто не готовий визнати себе винним або ж піти на компроміс. Розрив станеться тільки після фінальної точки, коли обидва буквально зненавидять один одного.

Існує така гіпотеза, що у відносинах Лева і Козерога перший виступає в ролі удава, а другий стає кроликом. Земляний знак швидко і довірливо піде назустріч або ж, якщо це чоловік, почне завойовницький процес. Вогненний знак буде зацікавлений у взаємодії, але не перестане прислухатися до власних інтересів і робити тільки те, що хочеться йому. Звичайно, коли Козеріг зрозуміє цю ситуацію, то він, швидше за все, почне бунтувати.


Безумовно, потрібно сказати кілька слів і про сексуальної сумісності. У Левиці і Козерога в цій сфері все може бути добре, так як Левиця натура пристрасна, що буде балансувати деяку нудність її обранця. Якщо ж розуміється союз жінки Козерога і чоловіки Лева, то тут все складніше. Вона може виявитися надто затиснутою і скромною, що однозначно напружить розкутого Лева, який любить експерименти.

Але якщо він буде готовий працювати з цією проблемою і допоможе партнерці розкритися, то і у цієї пари все складеться добре.

Сімейне життя

Шлюб Левиці і Козерога виявиться спокійним тільки в тому випадку, коли чоловік і дружина будуть терплячими, прагнути знаходити компроміси і звертати увагу не на недоліки, а на позитивні якості своєї половинки. Проблеми можуть виникнути із суспільним життям, коли жінці захочеться виходити у світ і блищати, а чоловікові доведеться залишитися вдома, переживати і трохи ревнувати. Жінці Леву потрібно контролювати себе і стежити за тим, що вона говорить. Крім того, їй необхідно розвивати емпатію і намагатися зрозуміти закритого чоловіка Козерога. Якісь проблеми з фінансових питань допоможе вирішити роздільний бюджет, але тільки в тому випадку, коли чоловік не буде відчувати незадоволеність з-за того, що його можуть визнати неспроможним забезпечити сім’ю. Взагалі, сімейне життя цих двох знаків має величезний потенціал: Козеріг відповідатиме за фінанси і стабільність, а Лев – за емоційну складову і душевне тепло.


Союз жінки Козерога і чоловіки Лева також непростий. Врятує обох реалізація в роботі і взаємна підтримка. Головне, що варто робити обом подружжю, це контролювати себе, не давати розвиватися сварок і концентруватися на хорошому. Крім цього, Козерогові важливо зберігати власну гідність і не давати Леву проявляти неповагу до власної персони. Швидше за все, їх союз буде наповнений емоціями і пристрастями. Козеріг часто ховає свої почуття всередині, в той час як Лев виставляє назовні, тому він буде намагатися також розкрити свою дружину. Проблеми з’являться, коли жінці набридне, що її не можуть залишити в спокої, а чоловікові, якщо їм будуть недостатньо захоплюватися.

Дружба

Лев і Козеріг навряд чи стануть близькими друзями, але досить стабільний приятельство їм дійсно світить. Дуже часто вони ставляться один до одного з великою повагою, але не прагнуть до більш тісного спілкування. Головною проблемою може стати те, що Козеріг займає вичікувальну позицію і чекає перших кроків з боку потенційного друга, але Льву це просто не потрібно, адже у нього все в порядку у сфері дружби і відсутність нової людини в житті не стане критичним. Обранцям Лева і Козерога не варто боятися зрад, адже виникнення випадкового любовного інтересу вкрай малоймовірно. Єдине, що їх може очікувати – це розрахунок.


Якщо говорити про дружньому союзі дами Козерога і хлопця Лева, то такі відносини між ними можуть виникнути тільки через певний термін. Жінка земляного знака є надійним другом, здатним і надати підтримку, і стати чудовим співрозмовником, але Лев здатний оцінити це тільки згодом. В молодості вогненному чоловікові треба захоплення і овації, а друзів він шукає таких, які здатні підтримати веселий і яскравий образ життя. Але з роками, переживши серйозні потрясіння, і життєві негаразди, він оцінить підтримку Козерога. Зазвичай дружба між цими знаками можлива після тривалого знайомства.

Хоча виникнення якогось сексуального інтересу можливо, але і Лев, і Козеріг навряд чи підуть на зраду, так як вони обидва цінують існуючі відносини.

Вважається, що дружба між цими знаками зодіаку – найкраще рішення. Проне будуть іноді зустрічатися, проводити час за апетитним вечерею і цікавою бесідою і спокійно повертатися до своїм звичним життям. Козероги – вірні та надійні товариші, Леви розглядають такий вид відносин як спосіб самовираження. Але довгі роки знайомства і спільне подолання труднощів дійсно згуртує їх. В дружбі обидва представника знаків зможуть проявити всі найкращі риси свого характеру. Козеріг прийме роль якогось стрижня відносин, а Лев візьме на себе розваги та емоції. Таким чином, Козеріг буде планувати і домовлятися про час і місце зустрічі, а Лев – займатися насиченою програмою вечора. Ця дружба буде періодично викликати зітхання заздрості, як будь-який союз яскравих та успішних людей, які віддають перевагу якісно проводити свій час. Єдине, що варто згадати – Леву належить «подружитися» з пунктуальністю і перестати забувати про дані обіцянки.

Дивіться також:  Сумісність Діви і Козерога (21 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах, дівчина і хлопець цих знаків зодіаку в дружбі або сімейного життя

Робота

І Лев, і Козеріг вважаються дуже працездатними знаками, досягають певних висот і успішно будують кар’єру. Відмінність в тому, що Козеріг методично зводить цеглинка за цеглинкою, як правило, на одному місці роботи, а Лев прагне туди, де можна блищати і впливати на колег. Обидва прагнуть до влади і не готові поступатися. Таким чином, хоча їхні риси характеру і схильності успішно доповнюють один одного, вибухові відрізняються темпераменти сильно ускладнюють процес роботи. Крім того, Козеріг воліє не втручатися у справи інших і частенько забуває про похвали, в той час як Леву все це необхідно. Спільно розробляючи якийсь проект, представники цих знаків також можуть зіткнутися з протиріччями: Козеріг почне виступати за простоту і лаконічність, а Лев – за навмисну розкіш і надмірності.

Левиця і Козеріг на роботі можуть досить успішно співпрацювати, так і конкурувати – зазвичай це залежить від сфери. Партнерство буде успішним у тому випадку, якщо Левиці вдасться якось приборкати своє постійне бажання демонструвати досягнення. В іншому випадку Козеріг може скотитися в постійну заздрість. Левиця начальник буде задоволена своїм підлеглим земляного знака. Однак останній може перетрудиться, намагаючись догодити амбітної керівниці. Для гармонійного співробітництва останньої варто не забувати про позитивні відгуки і приділяти увагу працівникові. Якщо ж начальником виявиться Козеріг, то стосунки можуть скластися вкрай невдало. Левиця – працівник яскравий, креативний і ініціативний, володіє тими якостями і вміннями, які не властиві чоловікові. Тому останній цілком може почати заздрити своїй службовця і, як результат, почати прискіпуватися і руйнувати її впевненість у своїх силах.


Відносини Козерога і Лева також можуть складатися за різними сценаріями. Вони обидва ставляться до роботи дуже серйозно, тому цілком ймовірно зіткнення різних підходів. Перебуваючи на однакових посадах, ці два знаки можуть успішно проявити себе в короткострокових проектах. Однак у довгостроковій перспективі, працюючи пліч-о-пліч і не отримуючи належних нагород і підвищення, вони поступово почнуть дружити проти один одного. У тому випадку, якщо співпраця було добровільним, воно складеться вдало. Якщо ж Козеріг стала начальницею, а Лев виявиться підлеглим, то такий робочий союз буде спокійним і результативним.

Чоловік буде яскраво проявляти себе, але ставитися до жінки з повагою, причому остання в силу вродженої мудрості зможе згладжувати конфлікти. У протилежному розкладі (Лев – начальник, а Козеріг – співробітниця) все буде складатися приблизно так само. Якщо чоловік не буде забувати про необхідність визнання заслуг своєї працівниці, то та буде результативно працювати і не прагнути якось порушити існуючий стан справ. Взагалі, ідеальне співпраця цих двох знаків проходить за наступним сценарієм: Лев фонтанує ідеями і надихає свою колегу, а Козеріг спокійно та раціонально втілює все життя.

Розумно зробити висновок, що при спільній роботі Козерогові краще доручити вирішення фінансових питань – його обережність і продуманість дозволять уникнути будь-яких проблем. Гордому Льву краще залишити організацію, що вимагає активної взаємодії з людьми.

Представники вогняного знаку набагато краще ведуть переговори і делегують завдання.

Батько і дитина

Батьки Леви – яскраві і талановиті особистості, несвідомо кидають тінь на тих, хто знаходиться поруч. Це може відчути і дитина Козеріг. Їх взаємодія буде успішним, якщо дорослі запам’ятають, що їх діти прагнуть добиватися всього самі, тому не варто їх «насильно ощасливлювати», висвітлюючи власним прожектором успіху. Мати Левиця блищить в суспільстві і завжди добро ставиться до своєї дитини, тому він з захопленням дивиться на неї. Жінка не скупиться на тепло і турботу, тому в їх відносинах панує гармонія. Дитина в чомусь трохи заздрить матері, але більше все-таки захоплюється і тягнеться до неї, прагнучи бути схожим. Сама ж мати розслабляється з таким спокійним і розумною дитиною. Проблема виникне лише в тому випадку, якщо Левиця забуде відзначати старання дитинча, сприймаючи їх як належне.


Захоплення, яке маленький Козеріг відчуває по відношенню до батька Лев, величезна. Він прагне бути таким же, як і він, але усвідомлює, що на відміну від батька, доведеться докласти значних зусиль. Батько завжди пишається досягненнями дитини, але деколи може передавити. Хоча слід визнати, що Козеріг не допускає помилок і виконує всі сумлінно, а тому не доставляє особливого клопоту. Частенько Леви, як чоловіки, так і жінки, починають затьмарювати своєї дитини. І в цьому випадку потрібно допомагати йому з оптимізмом дивитися на життя, хвалити за успіхи і вчити цінувати себе.

Дивіться також:  Сумісність Козерога і Близнюків (24 фото): характеристика чоловіки і жінки в любовних відносинах, дівчина і хлопець цих знаків зодіаку в дружбі або шлюбі

Козероги батьки і Леви діти цілком гармонійно співіснують у межах однієї сім’ї. Представники земляного знака є розсудливими вихователями, які, не примушуючи Левеня відмовитися від ігор і радості, прищеплюють йому дисципліну. Зіткнення можуть виникнути в підлітковому віці, коли Лев, прагнучи завоювати весь світ, почне з великим драматизмом ставитися до всього що відбувається. Однак якщо при цьому у нього збережеться звичка спокійно обговорювати будь-яку проблему з батьками, критичний вік пройде без особливих конфліктів.

Мати Козеріг дуже любить і захоплюється своїм чадом, а Левеня, у свою чергу, відчуває себе під надійним захистом. Якщо жінка дасть собі відпустити поводи, то її власна дитина навчить радіти життю і навіть дозволить відчути щасливе дитинство і стати його частиною. Головне, щоб Козеріг не намагалася позбавити дитину вільного самовираження, а дозволяла йому досліджувати світ так, як хочеться. Батько Козеріг навряд чи зрозуміє своєї дитини, впевненого, що йому завжди видніше.

Однак він завжди зможе пишатися досягненнями яскравого нащадка, що прагне завжди бути першим.

Відомі пари

Союз Козерога і Лева вкрай рідко зустрічається серед знаменитостей. Все-таки поєднання даних знаків працює тільки при дотриманні великої кількості умов. Але все ж можна виділити декілька з них. Наприклад, це Мішель і Барак Обама, де дружина є Козерогом, а чоловік – Левом. Їхні стосунки почалися на бізнес-ланчі, під час якого майбутній президент США вразив юну Мішель. До зустрічі з Бараком дівчина хотіла фокусуватися виключно на своїй кар’єрі, але, мабуть, протистояти чарівності Лева було просто неможливо. Вони одружилися в жовтні 1992 року і досі разом.

Іншою відомою парою представників даних знаків зодіаку нині покійний Девід Боуї і його дружина Іман. В цьому союзі жінка належала до вогняної стихії, а чоловік був земляним знаком. Вони одружилися в 1992 році і залишалися разом до смерті музиканта в 2016 році.

Недовгою, але красивою була історія кохання Левиці Холлі Беррі і Козерога Олів’є Мартінеса. До речі кажучи, зустрічалася Холлі і з іншим Козерогом – Габріелем Обрі. Роман, втім, також був недовгим. Можна згадати і про союз Жаклін Кеннеді і Арістотеля Онассіса. Відносини Лева і Козерога заслужено вважають однією з великих історій кохання.

Відгуки

Судячи з відгуків, романи Льва і Козерога бувають успішними, так і провальними. Наприклад, відома історія про те, як дама Козеріг вже багато років зустрічається з Левом. Вони не тільки знаходяться у відносинах, але і спільно керують власним підприємством. Однак слід згадати, що обидва вони перебували у шлюбі, від яких мають дітей, тому не прагнуть утворити новий осередок суспільства.

На диво, і чоловік, і жінка не є типовими представниками знаків зодіаку – Козеріг часто витає в хмарах і легко витрачає гроші, а Лев об’єктивно дивиться на життя і трохи скупий.

Представники іншої історії – Лев і Козеріг, більше п’ятнадцяти років живуть у щасливому шлюбі. Дівчина дуже правильна й ощадлива, схильна сподіватися тільки на себе, а її чоловік – добрий, упертий і дуже щедрий. Трапляються і невдалі зустрічі Львів і Козерогів – наприклад, коли Козеріг закохався у свою колегу Левицю. Чоловік довго домагається своєї обраниці, в той час як жінка насолоджується увагою. Нічим хорошим ця історія не закінчиться, тому що Левиці просто набридне вся ця історія. Вогняні жінки хочуть щоденного свята, а земляні чоловіки – спокою і тиші. Є така точка зору, що Козерогів зовсім не напружує лідерство Лева, вони часто прислухаються до їх порад і ставляться навіть з захопленням. Однак самі Леви досить непостійні в сімейному житті, і зради в цьому випадку мають місце бути саме з їхнього боку.

Багато користувачів все ж сходяться в тому, що цей союз приречений на розставання. Лев або Левиця починають нудьгувати зі своїм обранцем-домосідом і жадають великих емоцій. У цих випадках, до речі, і трапляється подружня невірність. Хоча так само часто зустрічаються думки, що вміючи знаходити компроміси, можна створити довготривалий і щасливий союз. Приміром, Левиці потрібно намагатися бути більш економною, а Козерогові, навпаки, не рахувати кожну копійчину.

Детальніше про парі Козерога і Льва ви дізнаєтесь із наступного відео.

Дивіться також: