Сумісність Козерога і Близнюків (24 фото): характеристика чоловіки і жінки в любовних відносинах, дівчина і хлопець цих знаків зодіаку в дружбі або шлюбі

Особливості та нюанси сумісності Козерога і Близнюків. Які ключові характеристики чоловіки і жінки в любовних відносинах? Чому цим двом знакам так складно зрозуміти одне одного?

Є певні види діяльності, які не вимагають багатослів’я, і в скромній думці Козерога секс є одним з них. Потім приходить Близнюк і починає пояснювати кожну позицію. Майже нестерпно спостерігати за цими партнерами з їх абсолютно різною філософією, поки вони намагаються маневрувати в любовних відносинах.

Для того щоб Козеріг експериментував в коханні і сексі, Близнюкові необхідно встигнути по-справжньому розслабити і відкрити розум свого партнера. У більшості випадків ці 2 знака, такі різні у світосприйнятті та темпераменті, навряд чи навіть будуть тягнутися один до одного. Якщо ж стануть сексуальними партнерами, є шанс, що Близнюки знайдуть партнера Козерога несозидательным і жорстким, в той час як той буде думати про Близнюках як про занадто нетрадиційному людині. У цьому своєму прояві відносини Козерога і Близнюків сумісні по мінімуму. Дівчина і хлопець завжди знайдуть точки спотикання, серед існуючих знаків зодіаку далеко вони не найкраща пара, так говорить про стосунках гороскоп.

Найдивніше в цій комбінації знаків те, що вони обидва, ймовірно, вважають один одного нудними, тому і несумісні. Домагатися або завоювати другу половину ніхто з них не поспішає. Так, багато хто скаже, що Козеріг може бути нудним, а Близнюкам так цікаво і весело марнувати життя. Насправді відсутність глибоких почуттів, від яких зазвичай страждає Близнюк, є величезною проблемою для Козерога.

Враховуючи всі ці двоє не є насправді кращими любовними партнерами серед знаків зодіаку, але потенційно можуть створити пару з визначенням меж та дотриманням правил.

Типовий представник Козерога не дозволить себе легко обдурити, у той час як партнер може мати схильність до зайвої флірту і вважати подружню зраду нормальною. Це мислення божевільного людини в очах Козерога, і в його світі немає рівнів подружньої невірності. Можна з упевненістю сказати, що Близнюки можуть поговорити з ким завгодно і вирішити будь-яке питання. На жаль, це не так багато значить для Козерога, який визнає відсутність суттєве в речах, про які говорить партнер. Тим не менш партнерам все одно доведеться багато розмовляти, тому що в одній з особистостей багатоликих Близнюків завжди присутня та серйозна сторона, з якою можна поділитися своїми проблемами.

Добре, що Близнюки цікавляться буквально всім, що існує в світі і поза його. Тому вони завжди можуть говорити про космічних станціях, зірок і інших галактиках. Козеріг цікавиться речами, які мають глибокий прихований зміст, розглядаючи їх як рівняння, що повинні бути вирішені, і захоплюючись тими, хто вирішує завдання. Козеріг міг би провести своє життя в цьому дивному аналізі, який зосереджений не стільки на деталях, скільки на мосту між різними світами. Козеріг зачарований логікою, саме тут Близнюк може допомогти скласти йому список для досліджень.


Стабільна, спокійна натура Козерога навчить Близнюків складати плани і організовувати думки і вчинки, даючи йому можливість рухати кожну думку на крок далі. У свою чергу, дитячий підхід Близнюків до життя може бути чимось дивним для Козерога і зробить його щасливішим. Тут правлять Меркурій і Сатурн, обидва знака не настільки емоційні, але реальна проблема полягає в тому, що вони зазвичай навіть не запалюють емоції один одного. Хоча обидва мають відносини з іншими не дуже емоційними знаками, в яких відчувають себе ще менш активними, коли знаходяться поруч, будуть несприйнятливі до чарівності один одного.

Існує просто не так багато спільних точок, які з’єднують ці 2 знака, і в основному емоційні відносини зводяться до темним думкам Близнюків і емоційної дистанції Козерога.

Чоловік і дружина в шлюбі

Близнюки і Козеріг будують складні стосунки у шлюбі, які вимагають великої роботи. Це рідко щасливий союз, який підходить не кожному. Низькі бали являють собою початкову сумісність пари в шлюбі. Однак, якщо хто-то адаптується до партнера, відносини будуть постійно поліпшуватися з часом, і в підсумку суперництво піде. Завжди є початковий виклик, а от чи витримають його представники знаків — залишається загадкою.

Дивіться також:  Сумісність Терезів і Козерога (26 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя, дружба дівчини і хлопця цих знаків зодіаку

Козеріг, швидше за все, буде працьовитим, серйозним і структурованим партнером, який часом може відчувати себе скоріше батьком, ніж партнером або коханцем. Це людина, яка набагато більш консервативний і стриманий, ніж Близнюки, будучи великим прихильником традиції, ретельного планування і суворої самодисципліни, він стане вимагати того ж і від другої половини. Прийом, звичайно, полягає в тому, що обидва мають подібність у цій рисі характеру. Без компромісу та порозуміння всі навколо бачать пару похмурою, в той час як Близнюки і Козеріг бачать інших безвідповідальними або незрілими.

Козеріг також є партнером, який менш комунікабельний, ніж Близнюки, що призводить до можливих спорів з приводу розваг або перебування вдома. Точно так само гроші, ймовірно, будуть джерелом спотикання. Близнюк вважає за краще насолоджуватися ними по мірі надходження, поки Козеріг звик робити запаси на чорний день. Один партнер їх збирає, коли інший воліє витрачати у великих кількостях. Це може стати великою проблемою в шлюбі. Як і в інших сферах життя, Близнюки віддають перевагу активність, Козероги ж люблять безпека і передбачуваність.

Ці риси прямо протилежні, звідси і непорозуміння у шлюбі, частіше всього це не дуже довгострокові союзи, відсоток розлучень дуже великий. Ключ до примирення полягає в тому, щоб зрозуміти один одного і докласти зусиль, почати поважати потреби і точку зору інших людей. Обом необхідно вчитися один у одного, замість того, щоб критикувати. Спочатку Козеріг може бути притягнутий швидким розумом другої половини, почуттям гумору і індивідуальністю. Це людина, яка живе, щоб отримувати задоволення. Це добре, але це також може бути джерелом проблем, якщо ви один з багатьох Козерогів з суворим поняттям «спочатку робота, потім розваги».


Близнюки часто воліють дикий і нерозумний спосіб життя за мірками інших знаків, і другу половину цілком може виснажити такий режим, особливо очевидна нерішучість і спонтанне прийняття рішень. Близнюки звикли грати завжди і в усьому, в тому числі і в шлюбі. Деякі ролі можуть дратувати з часом. Наприклад, Козеріг цінує безпеку і вірність, але це за межами можливостей більшості Близнюків, які завжди спробують спробувати змусити ревнувати. Флірт для них – спосіб життя, що може стати точкою спотикання у відносинах.

Довгострокова хімія в цьому забігу відносин, як правило, не грає важливої ролі, і є висока ймовірність, що в підсумку Близнюки знайдуть свого партнера занадто передбачуваним. Звідси й численні зради, оскільки Козеріг не дуже винахідливий і віддає перевагу традиційний секс без надмірностей.


У той час як обидва часто старанно працюють, Близнюки не будуть настільки ж амбітні, вони часто віддають перевагу легкому праці, ніж фізичної втоми. Їм не подобається багато і важко працювати, тільки та область, де кошти даються просто. Це партнер, який часто любить говорити про речі більші, ніж насправді робити щось. Близнюки дуже товариські, тому іноді виникають суперечки з приводу прогулянок і перебування вдома. З іншого боку, представники цього знака дуже комунікабельні в мережі, тому, якщо соціальні контакти важливі для кар’єри другої половини, це неоціненний талант. У будь-якому випадку обидва оцінять один одного почуття моди і стилю.

Дитина і мама в сім’ї

По-справжньому несправедливо називати Козерога «дитиною». Ні, це не тому, що вони схожі на людей похилого віку, а тому, що така дитина веде себе, як дорослий. Ви ніколи не побачите, як він намагається вилізти на дерево, оскільки мудрий не по роках, мало що може порушити його рівновагу. Малюк може бути таким же впертим, як і уважним. Ставтеся до нього добре, і він не доставить вам неприємності, створіть їх — і буде некерована.

Представники цього знаку здатні змінювати свій настрій несподівано. Кілька днів дитина веселий і доброзичливий, в інші дні похмурий, як похмуре небо. З ним у вас не буде можливості поговорити. На щастя, малюк не буде метушитися з-за їжі, одягу, іграшок просто тому, що істерики чужі для нього. Якщо ж засмутиться, то не стане похмурим, але скаже, що не так прямо і чітко. Батько часто буде задаватися питанням, звідки ця зрілість, тому що іноді це змушує відчувати себе дурним.

Дивіться також:  Жінка Козеріг-Щур (12 фото): характеристика жінки за гороскопом, сумісність народжених у рік Щура у відносинах

Дитина рідко вимогливий. Вся його енергія зосереджена на вивченні того, що призведе до успіху. Як ніби немає часу на дитячі капризи і фантазії. Малюк любить рутину і буде поважати сім’ю. Іграшки будуть організовані, а книги поставлені в акуратний ряд. Завжди поважає збудовані системи цінностей і очікує від батьків того ж.

Доведеться навчитися поводитися з малюком як з дорослим, оскільки практичність — одна з головних рис характеру Козерогів. Можна побачити, як час витрачається на безцільні гри.

Представник цього знаку соромиться на публіці, тому любить проводити час вдома з сім’єю. Буде лестити йому, коли скажете, що він ідеальний дитина. Якщо в його знаку немає суперечливого впливу Місяця, навчання в школі стане великим задоволенням. Тиск або втручання в особистий простір дитини неприпустимі. Коли справа доходить до навчання, малюк буде вчитися грунтовно, але повільно. Не чекайте, щоб кожен раз дитина приносив додому трофей. Більш важливо, що вкладається в його голову, і що можна буде використовувати пізніше в житті.

Відповідальність природним чином приходить до нього, але може відступити, якщо це створює тиск і порушує повсякденну рутину. Такий дитина виходить пограти тільки після завершення домашнього завдання. Манера життя батьків може здатися йому занадто легковажною, але такий характер Козерогів. Це як раз той випадок, коли батьки не вчать дітей, а навпаки. У своєму житті, все, чого прагне досягти цей малюк своїм колосальним працею – повагу, авторитет і безпека. Володіє сильним інстинктом самозбереження, так що не потрібно турбуватися, якщо навколо командують агресивні діти. Цей маленький чоловік може подбати про себе сам, навіть незважаючи на те, що він спокійний і слухняний. Спонукайте дитину зайнятися спортом на відкритому повітрі. Просто прогулянка його не зацікавить.


Діти Близнюки можуть розвивати мовні навички раніше, ніж інші діти. Представники знаку також досить заповзятливі й хочуть постійно вивчати нові речі, а також бажають більшої уваги, ніж інші діти, тому з мамою ужитися буде непросто, оскільки вона часом занадто холодна. Є потреба постійної уваги і стимулювання. Іноді просто граючи з малюком, можна приборкати його гіперактивність.

На відміну від деяких інших знаків, ці діти не вимагають багато чого, щоб відчувати себе комфортно. Вони часто відчувають себе як вдома, граючи в поодинці. Можуть добре грати самостійно, але це швидко набридне. Потрібно буде працювати над тим, щоб тримати їх активність у вузді, постійно змінювати діяльність. Занадто багато взаємодії з дитиною може також призвести до того, що малюк стане метушливим, оскільки просто хоче залишитися один.


Колеги на роботі

Вони обидва будуть робити багато, це правда, але розбіжність їхніх мотивів майже неймовірно. Козеріг – ознака корисної діяльності. Якщо він працює, то хоче бачити результат. Коли Близнюки працюють, то ніколи не знають, чим все закінчиться. Швидка зміна діяльності їм притаманна, вони ніколи не можуть доводити справу до кінця. Ось головне, з чим доводиться стикатися рогатою представникам зодіаку. Це їх немислимо дратує, оскільки вони звикли робити все довго і ретельно.

Добре, що Близнюки завжди хочуть вчитися новому, а Козерогові подобається рутина і цілеспрямованість, тому у них є сильна база для конструктивного вивчення і вирішення проблем. Проте у більшості випадків їхні дороги йдуть у різних напрямках.

Друзі

Хоча вони обоє шукають речі, які є в іншої людини, Козеріг Близнюки, схоже, не визнають їх одне в одному. У той час як Близнюки мають потребу в тому, щоб хтось заземлил їх і дав глибину, коли вони дивляться на Козерога, бачать когось старого, непохитного і нудного. Козеріг потребує радості і розслаблення у своєму житті, але Близнюки здаються кулею неконтрольованих, поверхневих думок, що прямують в нікуди. Насправді такі партнери могли б отримати цінний досвід один від одного, але занадто багато протиріч і подолати їх не так просто.

Дивіться також:  Сумісність Козерога і Лева (29 фото): жінки і чоловіки в любовних відносинах, хлопець і дівчина цих знаків зодіаку в сімейному житті

Коли справа доходить до дружби, ці люди цілком можуть порозумітися. Один представник знака постійно зосереджений на ідеї і працює над нею до логічного завершення. Дволикий славиться тим, що є прокрастинатором. На нього складно покластися, якщо немає зацікавленості. Якщо є – виливає свій розум в будь-який проект.

З точки зору дружби, це може бути добре, тому що немає конкуренції, а є співпраця. Близнюки можуть легко подолати схильність до повільності. Є багато емоційної енергії, але це пов’язано з інтелектуальною допитливістю і відкритим свідомістю.

Відгуки

Ці два знака не є кращими партнерами, тож людям доведеться докласти серйозних зусиль, щоб зрозуміти один одного. Вони підходять до життя принципово по-різному, з різними пріоритетами і рівнями толерантності, тому навіть закохуються абсолютно протилежним чином. Вони люблять працювати над чимось і роблять це якнайкраще для себе. У парі із партнером рогата представник зодіакального кола може побудувати досить цікаві стосунки, але якщо захоче миритися з безтурботністю і безглуздям другої половини.

Будучи привабливими особистостями, вони ці 2 знака створять ненудний союз. Більш того, враховуючи особистісні відмінності, ці люди ніколи не перестануть працювати над собою. Це саме по собі є гарною причиною для двох учасників союзу відразу. Ми говорили про те, як відмінності в особистості можуть працювати проти пари. Обидва схильні бути привабливими і чарівними і великими брехунами. Ревнощі й власництво – пороки, від яких знаки зодіаку однаково залежні.

Козеріг — мудрець, а Близнюк — вічний комунікатор, пурхаючий тут, там і скрізь, завжди йому є, що сказати якійсь конкретній темі. Їх стилі спілкування настільки різні, що іноді доводиться задатися питанням, як вони разом?

Сумісність набагато сильніше в діловому партнерстві, ніж любовних відносинах, тому що в бізнесі обидва партнери можуть використовувати сильні сторони один одного. Коли справа доходить до романтики, ключ до сумісності – навчитися робити те ж саме через призму любові.


Можливо, Близнюки тягнуться до Козерога як до батьківської фігури несвідомо, а другий відчуває потребу десь глибоко прийняти цього норовливого, примхливого, подразнюючої, але чарівною дитини, як людини, якого любить. Якщо пара створить стосунки, доведеться довго і наполегливо над ними працювати, обидва повинні бути відкриті. На жаль, учасники цієї пари не особливо емоційні або пристрасні, тому тут може не вистачати сексуального розряду між ними. Козеріг – знак землі, тому в ньому є чуттєва сторона мудреця, але Близнюки просто не натискають правильні кнопки, щоб відкрити її.

Соціально пари зовсім різні. Один хоче мати активне соціальне життя, інший воліє спокійне життя з родиною та близькими друзями. Ігристий ентузіазм одного іноді може трохи поліпшити другого, але завжди існує небезпека того, що серйозна сторона Козерога повністю послабить вже досить поверхневі емоції Близнюка, залишивши відносини без розвитку. Здається, ось зараз вони зрозуміли один одного і вже через хвилину сиплять протиріччя.

Пара поділяє чудове почуття гумору, між ними може бути багато взаємної поваги. Як повітряні і земні знаки, вони ніколи не впораються з особистістю один одного, а якщо залишаються разом у довгостроковій перспективі, необхідно постійно щось змінювати і рухатися, але рогатій представнику зодіаку це дається складно, тому багато що залежить від нього.

У кращому випадку мудрець може навчити комунікатора повільності і пізнання замість того, щоб розсіювати енергію. У відповідь друга половина внесе в життя потіху і спонтанність.


Ще більше про сумісність Козерога і Близнюків дивіться у наступному відео.