Сумісність двох Баранів (26 фото): відносини в любові і шлюбі, наскільки сумісні в різних сферах

Сумісність двох Баранів: відносини в любові і шлюбі, бізнесі і дружбу. Наскільки сумісні і щасливі в різних сферах життя представники одного вогняного знаку зодіаку?

Овен – перший знак в зодіакальному колі з планетою-покровителем Марсом. Овни щедро наділені амбітністю, запальністю, імпульсивністю, гордістю і честолюбством. Це типові представники стихії Вогню. Життєва енергія, яка у них є, здається, ніколи не вичерпується. Овни – природжені лідери, авторитарні і агресивні, але при цьому сміливі і самовіддані. Крім того, вони розбираються в ділі, яким керують.

Овен – надзвичайно цілеспрямована знак. Коли вони йдуть до поставленої «вершині», їх ніщо і ніхто не спроможний зупинити. Однак це один з рідкісних знаків зодіаку, які радіють не тільки досягнутої мети, але і навичкам і знанням, отриманим в процесі її підкорення. Віддаватися ліні і неробства для цих «батарейок» рівносильно марної трати часу. Їм потрібно постійно бути чимось зайняті.

Слабким місцем у вогняних баранов є гнучкість – часто її просто немає, але про її відсутність Овен не засмучується. Саме тому йому легко піддаються тільки ті піки, які можна взяти «кавалерійським наскоком», без дипломатичних реверансів і розшаркувань. Там, де потрібно бути хитрим і спритним, розраховувати свої дії (і дії противника) на десятки кроків вперед, Овни не сильні.

Запальність Овна часто грає з ним поганий жарт. Якщо «барана» понесло, то він вже не може зупинитися, поки не висловить все, що накипіло на душі. Він може чудово розуміти, що перегинає палицю і ображає свого співрозмовника, однак природна чесність не дає йому замовкнути на півслові.

Висловивши все, Овен починає потихеньку усвідомлювати, що переборщив. Але вибачення – це не для представників вогню, вони не вміють вголос визнавати своїх помилок. Він просто через якийсь час починає спокійно, як ні в чому не бувало розмовляти з ображеним їм людиною, і це і є вибачення «овновски».

Овен – знак чоловічої спрямованості, тому жінкам, народженим під цим знаком, найчастіше непросто будувати стосунки, адже у них дещо брутальний характер, схильний до агресії та наполегливості.

Чоловік

Чоловік-Овен успішно робить кар’єру в органах влади, а також у політичній сфері, на військовій службі, в органах прокуратури. Йому цілком під силу зайняти там високий пост, і він до цього прагне. Для вогняного знаку найголовніше в житті – не гроші і матеріальні ресурси, а управління людьми, можливість керувати і контролювати.

Чоловік «баран» яскравий, темпераментний, харизматичний. Він відразу звертає на себе увагу, енергійний та рухливий, і цим приваблює багатьох жінок. Йому притаманна і така риса, як азарт, але азарт особливого роду: Овен не любить брати участь в гонках або конкурсах, а така посада, як суддя змагань, його дуже влаштує.

Чоловік-Овен бореться за вподобану йому даму будь-якими способами, і той факт, що вона може перебувати в інших відносинах, його не зупиняє, а, навпаки, підштовхує. Адже таким чином перед ним «маячить» важка мета. Підкоривши даму серця, «баран» буде просити і наполягати, щоб вона щохвилини підтверджувала, який він прекрасний чоловік. Жінка мрії для вогняного знаку повинна бути емоційною, ніжною і активною, розділяти інтереси свого партнера. В іншому випадку йому швидко набридне сидіння вдома удвох.

Овен ревнивий, як Отелло і для своєї обраниці не приймає жодних натяків на флірт з іншими чоловіками. Помітивши, що дама серця приділяє увагу комусь, крім нього, вогненний чоловік цілком здатний зопалу розірвати з нею стосунки, особливо якщо роман триває недавно. Для коханої не повинно бути інших представників сильної статі, крім Овна, якщо вона хоче, щоб відносини тривали довго.

До себе «баран» відноситься більш поблажливо, допускаючи походи «наліво». Другій половині вогняного чоловіки досить непросто зберігати привабливість, загадковість і привабливість для нього, при цьому постійно підкреслюючи, наскільки він важливий для неї.

Жінка

Якщо ж під знаком Овна народилася жінка, це «вогонь» у всіх його проявах. Вона значно сильніша, ніж більшість чоловіків цього знака. Жінка Овен – невиправна оптимістка, щедра і ні від кого незалежна. Вона любить балувати близьких дорогими подарунками, насолоджуючись їх емоціями і враженнями.

Крім вогняного характеру, ці дами часто володіють привабливою і виробляє незабутнє враження зовнішністю. Вони рвучкі, імпульсивні, і, на жаль, не завжди думають перед тим, як щось сказати. Тому дуже часто слова, кинуті в запалі захмарних емоцій, можуть поранити співрозмовника, хоча у дами Вогню не було і думки цього зробити.

Дивіться також:  Овни (62 фото): гороскоп для знаку зодіаку і опис сузіря, характеристика і дата народження, стихія і щасливі числа

Ці особи не втрачають максималізму та ідеалізму у відносинах ні в якому віці, бажаючи або повністю володіти своїм обранцем, або прогнати його геть з очей. Яскрава вогненна жінка пред’являє значний список вимог до чоловіка, гідний стати її супутником, і, звичайно, не кожен «потягне» цю нелегку ношу. Саме тому до сильної статі в цілому жінки Овни відносяться спокійно і без особливих емоцій.

Не треба, однак, уявляти цих вогненних осіб як «синіх панчіх». Ні, для них дуже важливо наявність у житті любові, романтичних побачень, пристрасті. Сексуальні відносини для жінок з вогненним темпераментом важливі не менше, саме тому чоловік, який не пройшов випробування інтимом, не допускається до відносин з неї, навіть якби він був багатий, романтичний, уважний і освічений. Стандарти жінок Овнів в сексі надзвичайно високі.

Точно так само, як і для чоловіків Баранів, для представниць прекрасної статі найбільш привабливі ті самці, які не кидаються до їхніх ніг і не реагують на їх флюїди. Обранець цієї незалежної особи повинен бути самодостатнім, гордий і спокійний. А заплатити за таксі і кафе вона може і сама.

Однак стратегія поведінки у відносинах у жінки Овна абсолютно аналогічна чоловічий – вона потребує поклонінні, уваги і постійних дифірамбах. Як тільки «об’єкт підкорений, він повинен постійно захоплюватися нею і обсипати компліментами.

Потрібно відзначити також, що представниці цього знака Вогню з роками лише розквітають, залишаючись такими ж яскравими і привабливими, як і в молоді роки.

Плюси і мінуси союзу в любові і шлюбі

Представники знаку Овен різних статей однакові по своїй суті, але при цьому настільки різні в прояві гендерних ролей, що їх схожість не так вже й очевидно.

Любов вражає їх точно по Булгакову – «як фінський ніж», раптово і стихійно. Цій парі характерні довгі залицяння, «присматривания» один до одного, немає, вони всі розуміють відразу, спалахуючи як смолоскипи. Часто здоровий глузд в період початку відносин покидає обох.

Симпатія, яка виникає між жінкою і чоловіком Овнами, очевидна не тільки їм самим, але і всім їх близьким. Навіть повітря, здається, трохи іскрить, як в грозу. До представників цього знака зодіаку, образовавшим пару, застосовується слово «ніжність». Тут панують напруження, пожежа, землетрус, цунамі, часто всі разом.

Жінка Овен чекає від коханого надійності і захисту, і вона її отримує саме у відносинах з представником свого знака. Чоловік вражений яскравістю і харизматичністю своєї обраниці, а також повним збігом інтересів.

Гідність цих відносин – саме в тотожності знаків. Овни розуміють один одного з півслова, їм ні до чого ховати, чи приховувати щось від партнера, адже вони бачать один одного наскрізь. Відносини двох Баранів чесні і прозорі. До плюсів, безумовно, можна віднести і спільність інтересів – обидва рухливі, активні, цілеспрямовані.

Крім того, ця пара ідеально підходить один одному в ліжку, знову-таки завдяки схожим вогняного темпераменту. Їм ні до чого дивитися по сторонам, адже в партнері кожен з них знаходить саме те, чого потребує і в сексі, і в любові, і навряд чи можна знайти того, хто буде сумісний з Овном в цьому плані краще, ніж інший Овен.

Овни люблять експерименти в ліжку і готові займатися цим на протязі довгого часу. Всі виникаючі проблеми у відносинах представники цього знака вирішують через секс: просять вибачення, загладжують проступки, обходять гострі кути. Головне для двох лідерів – знайти баланс у задоволенні своїх потреб і бажань партнера. Тоді секс буде приємний обом і викличе масу приємних відчуттів.

Мінуси, звичайно, теж є. І це як раз відсутність дипломатичності і уваги до потреб партнера. Однак цей недолік легко усунути, так як взаєморозуміння між Овнами знаходиться на максимальному рівні, одному з партнерів достатньо озвучити свої побажання, щоб прийняв їх до відома. Овни не люблять довго міркувати, це люди дії, тому, як правило, відразу ж переходять до втілення в життя того, про що попросив їх партнер.

Іншим мінусом відносин може стати такий розвиток роману, коли обидва партнера швидко загорілися один одним і настільки ж стрімко охололи. Найчастіше це відбувається, якщо єдине, що об’єднувало партнерів, було сексуальний потяг. Добре, якщо це «охолодження» відбувається одночасно у обох, а якщо один «перегорів», а інший продовжує палати пристрастю, розрив буде болісним.

Дивіться також:  Характеристика чоловіка Овна-Щури (18 фото): гороскоп сумісності народжених у рік Щура, якась жінка йому потрібна

Овни невеликі майстра у створенні затишку та облаштування домашнього вогнища. Представники сильної статі, народжені під цим сузір’ям, багато в чому прихильники домострою, тому чекають від жінки, що вона зробить їх будинок комфортним і теплим. Однак пані Овни не дуже люблять і вміють займатися домашнім господарством і зовсім не люблять, коли їх змушують це робити. Тому поламавши списи на тему хто ж все-таки буде «забезпечувати затишок», кожен з Баранів може розбігтися шукати його у інших вогнищ. Якщо ж представники вогненної стихії домовляться віддати готування, прибирання та прання на аутсорс, і цими питаннями будуть займатися спеціально навчені люди, – градус напруження у відносинах значно знизиться. У будинку буде чисто, свіжо приготований вечерю буде чекати пару кожен вечір, і Овни отримають можливість насолоджуватися налагодженим побутом, вкладаючи в його організацію тільки фінансові ресурси.

Критикувати партнера для Овнів – це дорога в нікуди. Ні жінка, ні чоловік не зазнають різких зауважень від супутника, і звичайно, не стануть мінятися на догоду йому. Швидше за все, якщо Овна критикувати, та ще й робити це постійно або того гірше – прилюдно, представник стихії Вогню піде шукати підтвердження своєї винятковості в іншому місці. Тільки компліменти і лестощі здатні змусити Овна рухатися вперед і змінити в собі щось для свого коханого.

З іншого боку, якщо Овен починає робити зауваження Овну, це, швидше за все, говорить про те, що відносини себе вичерпали, і «критик» це розуміє і готовий до розставання. Оскільки обидва представника в парі володіють схожим характером і темпераментом, то вони прекрасно розуміють, коли завдають партнеру біль, адже він ненавидить те ж, що і іншого.

Буде їхній шлюб довгим – прогнозів зробити не можна. Можливо, горезвісний криза середнього віку все-таки наздожене одного або обох, і сім’я завалиться. А може бути, супутникам вдасться зберегти новизну і яскравість почуттів по відношенню один до одного. Головне для них – не планувати своє життя занадто надовго, від цього вогонь починає гаснути, а сім’я перетворюватися в рутину. Саме нудьга може згубити цю пару. А життя в режимі «тут і зараз» цілком може зберегти шлюб до самої старості.


Однак і занадто бурхливі почуття можуть зіграти поганий жарт з Овнами. Постійні спалахи емоцій, що виражаються по будь-якому приводу, втомлять обидві сторони. А «перетягування» закоханими естафетної палички лідерства в сім’ї не доведе до добра, так як ні один з них не переносить, коли партнер намагається командувати. Обом Овнам потрібно вчитися поступатися своєму коханому, адже, врешті-решт, коли він або вона залучили їх саме такими, які вони і є!

З рекомендацій астрологів обов’язковою до виконання є наступна:

 • Не намагайтеся викликати у партнера ревнощі! Овен відчайдушно ревнивий, і для нього тінь сумніву в супутнику життя як ніж у спину. Ні чоловік, ні жінка, не буде з’ясовувати, що було і чого не було, їм простіше розірвати відносини зовсім. Для цього знака зрада – це втрачену довіру відновити яке у партнера не вийде. А якщо флірт був спробою змусити ревнувати, такої гри Овен теж не пробачить. Представники цього знака чесні і відкриті люди, і влаштовувати для них випробування вірності неприпустимо.

Поступатися в парі, що складається з Баранів, доведеться все-таки жінки. Свої лідерські якості їй краще реалізовувати на роботі, а вдома командувати буде чоловік. Якщо чоловік навчиться не тиснути на свою кохану, не командувати і не вимагати повного підпорядкування, сім’я має великі шанси на успіх.

Овен – егоїстичний знак, і коли два таких самодостатніх людини вступають в союз, є ризик, що їм буде важко домовлятися і співіснувати в принципі. Обом партнерам доведеться навчитися враховувати не тільки свої інтереси, але і те, чого хоче інший. Можливо, цьому посприяють звичаї та ритуали, які стануть обов’язковими для обох: вечірнє обговорення минулого дня за вечерею, чергування при перегляді фільмів: спочатку вибирає один, а потім – іншого. Вміння йти назустріч і досягати компромісів – не завжди вроджена якість, його цілком можна виробити, достатньо бажання зберегти відносини з коханою людиною і розуміння, що кожен індивідуальний і має свої потреби, бажання і наміри.

Дивовижне життя обох – це один із стовпів, на яких тримається сім’я. У обох партнерів велику кількість друзів, вони люблять проводити час компаніями.

Дивіться також:  Чоловік-Овен-Мавпа: (15 фото): характеристика, гороскоп сумісність в любові

  З чоловіка та жінки Овнів виходять чудові батьки. Вони люблять брати участь в різних сімейних змаганнях і конкурсах, обидва – спортивні і активні, до цього ж привчають і дітей. Для цих тата і мами ідеальні вихідні – це всією сім’єю на велосипедах або роликах ганяти по парку. Овни дуже люблять проводити час разом і на природі.

  Крім того, саме вони відносяться до тих батьків, які всіляко вітають дитячі заходи з великою кількістю народу, активні ігри, конкурси та розваги. В їх домі діти з задоволенням запрошують друзів для ігор і спілкування. Будь-яке починання дитини буде беззастережно підтримано батьками Овнами, чи то спів, вуличні танці, спорт або фотографія, і саме тому їх діти дуже часто досягають великих успіхів у самому ранньому віці.

  Можуть подружитися?

  В дружбі Овни вірні і надійні. Оскільки пристрасті між ними немає, то повне взаєморозуміння підкріплене ще й спокоєм, що дозволяє їм стати кращими порадниками один для одного. Рівень взаєморозуміння у них – не на словах, а на поглядах і жестах. Їм не потрібно нічого довго розповідати один одному, достатньо кількох пропозицій.

  Крім того, тотожність знака зодіаку робить цю парочку по-справжньому одним цілим. Овнам ніколи не буває нудно разом, вони можуть веселитися де завгодно, для цього їм не потрібні ні відповідна обстановка, ні гарний настрій. Зустрічаючись, Овни можуть розсмішити і розвеселити один одного за п’ять секунд. Якщо дружба виникає між ними в дитинстві або юності, Овни не розлучаються і все роблять разом до появи у кого-то (або у кожного) постійних і серйозних відносин.

  Зустрічаються Овни нечасто, але при цьому залишаються надзвичайно близькі. Саме в той момент, коли потрібна порада і підтримка, з усіх друзів Овен подзвонить саме Овну. Вони не підуть в дорогий ресторан, швидше за все, будуть веселитися, пити пиво і їсти піцу або їжу «з коробочок», згадуючи про ті часи, коли дружба тільки зароджувалася.

  У цієї парочки багато спільних «подвигів» у минулому, їм завжди є що обговорити і над чим посміятися, і обидва служать один одному енергетичним підживленням, допомагаючи подолати труднощі і рухатися вперед.

  Сумісність у фінансових питаннях

  Незважаючи на взаєморозуміння, Овнам краще доручити свої фінансові справи комусь третьому. Тому що швидкість у прийнятті рішень, властива обом, не завжди йде на користь матеріального добробуту. Їм необхідно консультування людини більш зваженого, більш вдумливого і компетентного в питаннях фінансів, і бажано, щоб воно відбувалося на постійній основі. Ні жінка, ні чоловік не хочуть і не вміють чекати. Їм потрібно все й одразу – і прибуток, і вигода. Тому, вирішивши почати спільну справу, їм варто, по-перше, виробити довгострокову концепцію, в якій буде зазначено всі – і строки розвитку, і перші прибутки, і подальше розширення бізнесу, а по-друге, знайти хорошу бухгалтерську фірму і доручити їй ведення всієї документації. Крім того, до етапу отримання довгострокової і постійної прибутку їм буде необхідний бізнес-консультант – людина, яка має досвід і репутацію в цій сфері і зможе допомогти не тільки словом, але й ділом.

  Багатоходові стратегії – слабка сторона Овна, вони – тактики, ставлять мету і досягають її. Уміння мислити на кілька кроків вперед їм не притаманне. Саме для цього і потрібен бізнес-консультант. Коли «спринтери» видихаються, «марафонець» допоможе їм піднятися на ноги і продовжити розвивати свою справу.

  А ось у чому Овни сильні – це відсутність страху перед невідомим. Навіть не маючи досвіду роботи в якій-небудь сфері, знак Вогню абсолютно спокійно буде пробивати дорогу в бізнес, прагнучи зайняти свою нішу. «Баранів» невідомий страх, вони ризикують і часто перемагають. Там, де інші знаки зодіаку оцінюють ризики, прораховують перспективи і складають бізнес-плани, Овни вже відкрили торгову точку і працюють. Природне чарівність, яскравість і харизматичність представників цього знака в даному випадку – їх помічники, люди довіряють Овнам, так як вони чесні і відкриті люди.

  Головне для Овнів – не перетягувати канат лідерства, інакше злагоджена команда пробивних бійців перетвориться в з’ясування того, «хто головний». А це ніяк не може йти на користь загальній справі. Краще поділити «сфери впливу», щоб кожен робив саме те, що вміє краще іншого. Тоді спільне ведення бізнесу принесе не тільки прибуток, але і моральне задоволення.

  Про сумісність двох Баранів дивіться у відео нижче.