Сумісність Діви з Дівою (13 фото): чоловік і жінка в любові, особливості союзу двох Дів

Характеристики знака і сумісність діви з дівою. Можливо взаєморозуміння чоловіки і жінки діви в любові? Особливості союзу двох дів, можливі конфліктні ситуації, способи їх вирішення.

Для представників обох статей знаку Діви характерні: практичність, постійність, вірність та надійність, врівноваженість, прагнення до аналізу всього, що відбувається. Діви сильні духом, терплячі, найчастіше всі рішення приймають з холодною головою і строгим розрахунком, а не піддаються велінням душі. Люди цього знака люблять ставити перед собою цілі, іноді навіть дуже складні, і наполегливо йдуть до неї, долаючи всі негаразди і труднощі.

Діви дуже критичні до себе і до свого оточення. Талант грамотно аналізувати те, що відбувається, розвинене логічне мислення дозволяють їй бути чудовим порадником у різних справах, до них часто звертаються за порадами і прислухаються оточуючі.

Жінка Діва – покірна, ніжна, турботлива і неймовірно жіночна. При цьому Діва наділена твердим характером, завжди знаходить практичне вирішення складних життєвих ситуацій, завдяки своєму аналітичному розуму, стійкості духу та впевненості у своїх силах.


Якщо в житті щось не заладиться, вона не буде чекати поки все само собою вирішиться. Жінка Діва докладе всі сили і поверне ситуацію в прийнятне для себе русло.

Діви з дитинства не дуже товариські. Всьому виною надмірна сором’язливість і боязкість, яка заважає знаходити спільну мову з однолітками. З віком мало що змінюється. Діви не люблять галасливих компаній, по можливості намагаються уникати великого скупчення людей. Дім – їхня фортеця, місце, куди вони завжди рвуться. Саме там вони відчувають себе максимально комфортно.

Їм не подобається бути в центрі уваги, виступати на публіці, при цьому їх цілеспрямованість грає їм на руку і допомагає досягти бажаних цілей. Вони часто є засновниками і організаторами різних заходів, урочистостей, вміють правильно все організувати. Незважаючи на скромність і боязнь зробити перший крок, у них багато друзів. Навколишні тягнуться до них з-за їх щирості, доброти, відвертості та відданості. Ця тонкі і чуттєві натури зберігають емоції глибоко в собі, не демонструють свої досягнення, прекрасно контролюють свої почуття, тому здаються оточуючим надто серйозними, стриманими і строгими.

Чоловік Діва – стриманий і інтелектуальний. У чоловіків цього знака немає романтизму, вони не підуть на необдумані і безрозсудні вчинки заради жінки. Надійність – ось головний показник прояву почуттів. Такі чоловіки ніколи не візьмуть в подружжя першу зустрічну. Чоловіки Діви дуже розбірливі у своєму виборі. Їх може відлякати яскравий макіяж, відверті вбрання, неналежну поведінку. У жінок їх залучають інтелект, начитаність, скромність.

Дивіться також:  Сумісність Дів і Близнюків (24 фото): жінка і чоловік цих знаків зодіаку в любовних відносинах, дружба і союз у сімейному житті

Представники обох статей знаку Діва працьовиті, пунктуальні і акуратні. Діви дуже критичні до себе і оточуючих, ними рухає прагнення до досконалості і гармонії. Представники знаку цінують в людях щирість, завзятість у досягненні цілей, високі розумові здібності.


Поведінка в дружбі

У чоловіка і жінки Дів при спілкуванні виникає міцна дружня прихильність один до одного. Велика ймовірність, що вони стануть надійними і вірними друзями на все життя.

Діви без зайвих питань прийдуть на допомогу у важкій життєвій ситуації, підставлять плече у важкий момент і підбадьорять.

Ці двоє з легкістю знайдуть безліч тем для розмов, у них однакові пріоритети, погляди на події. Їм подобається один одного стабільність, завжди дають слушні поради.

Дружба між чоловіком і жінкою триває роками. Знайшовши один одного, такі друзі не перестануть спілкуватися, немов брат і сестра. Навіть коли з часом у них з’являться свої сім’ї, часте спілкування продовжиться. Не виключено, що їхні чоловіки будуть ревнувати з-за такого тісного спілкування. А ці двом навіть в голову не прийде ризикувати дружбою з-за інтрижки.

Сумісність у коханні

У Діви і Діви — висока сумісність в амурних відносинах. Це воістину гармонійний союз двох однодумців. Їх обох залучають спокійні, не надто емоційні стосунки з надійним і відданим людиною. Навряд чи в такій парі відносини будуть будуватися на божевільній пристрасті, так як між пристрасним романом і тихими відносинами з однодумцями діви обох статей часто вибирають останнє.

Закохані люблять велику кількість часу проводити наодинці, далеко від клубів, галасливих компаній. Їм більше до душі припадуть відпочинок на природі або комфортне перебування в стінах свого будинку.

Діва буде щаслива з нареченим своєї ж знака, саме з ним відчуває те, що найбільше прагне у відносинах – стабільність і впевненість! Чоловік Діва абсолютно підходить під критерії її уявлення про ідеального чоловіка, батька спільних дітей.

Дивіться також:  Сумісність Дів і Ваг (21 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя, дружба між представниками таких знаків зодіаку

Зустрівши свого ідеального чоловіка, жінка Діва, готова жертвувати всім, а при необхідності, кине все і відправитися за коханим навіть на край світу.

Їх об’єднує ще й те, що обидва представники знака не бачать необхідності в швидкоплинних романах, в особистому житті у них на першому місці відчуття, а потім вже секс. Любов для них багато значить, вкрай рідко представники Дев заводять романи на стороні, зазвичай подружжя все життя віддані своєму обранцеві.

Якщо розрив все ж трапляється – то винуватцем частіше є чоловік, він може захопитися більш пристрасною жінкою, якщо втомиться від рівних і спокійних відносин.

В інтимних стосунках вони не особливо вимогливі один до одного: обох влаштовує стримана сексуальне життя. У всіх сферах їх відносин проявляється ніжність, спокій і стабільність. При взаємному інтересі і любовних почуттях такі пари не розпадуться.

Дівам вкрай важливо перебувати в оточенні однодумців.

Закохані не соромляться обговорювати важливі моменти спільного життя: всі великі або дрібні витрати, утримання будинку, побутові обов’язки один одного та інші. При цьому представники знаку обох статей строго дотримуються всі домовленості. У них не виникає приводів для з’ясування відносин і сварок, а якщо раптом і виникають конфлікти, все вирішується мирним шляхом.


Взаємини у шлюбі

У сімейних стосунках у представників знаку Діви просто ідеальна сумісність! Обидва є домосідами, що дуже їх об’єднує. Дружина весь свій вільний час присвячує дому та сім’ї, створення затишку, наведення порядку, турботі про членів сім’ї. Її чоловіка це повністю влаштовує, чоловік Діва навіть і не рветься в галасливі компанії друзів, якщо і відлучається з дому, то ненадовго.

У побутовому плані їх ролі чітко розподілені, кожного свої обов’язки по будинку, в їх лігві завжди чистота і затишок, що обидва дуже цінують і всіляко підтримують.

Діви, мабуть, вже занадто консервативні в інтимних відносин, вони не люблять експериментувати. Але так іноді трапляється, що у чоловіків – Дів відбувається буйство сексуальної енергії. І якщо вони не отримують бажаного від дружини, не виключено, що вони можуть завести невелику інтрижку на стороні. Хоча вважається, що вони змінюють дружинам значно рідше, ніж представники інших знаків зодіаку. Діви чоловічої статі не вважають скороминущу пристрасть вагомою причиною для розлучення з дружиною. Вони вкрай рідко кидають свою сім’ю заради швидкоплинного задоволення. Часто шлюб між чоловіком і жінкою знака може проіснувати до кінця їх життя.

Дивіться також:  Сумісність Дів і Близнюків (24 фото): жінка і чоловік цих знаків зодіаку в любовних відносинах, дружба і союз у сімейному житті

У фінансовому плані у подружжя повну довіру. Вони дуже економні і у них не відбувається конфліктів з приводу марнотратства одним з подружжя. У такої пари завжди є заначка на непередбачений випадок!

Можливі конфлікти

У представників Дів є негативні риси: зверхність, критичність і прискіпливість до оточуючих. Але найбільше провокує конфлікти їх безмежна зацикленість на деталях. Вони настільки грузнуть у дрібницях, що цим можуть спровокувати нерозуміння у стосунках.

Діви бувають зарозумілими, не можуть стримати себе і починають критикувати оточуючих, вказуючи на їх недоліки. При цьому до критики в свою адресу ставляться негативно. Так як ці риси притаманні як чоловікам, так і жінкам цього знаку – то з часом регулярна критика з обох сторін може призвести до непоправних наслідків.

Ще однією ймовірною причиною виникнення конфліктів і розладів у відносинах Дів може стати нудьга. Холодні й стримані в прояві почуттів, вони обидва гостро потребують ніжності і розуміння. У разі якщо непорозуміння все ж виникає між партнерами, їм важко першими зробити крок назустріч через страх бути відкинутими.

Навіть при виникненні складнощів у відносинах двох Дів, зрада або розлучення практично виключені. Вони проведуть самоаналіз, проаналізують дії партнера, постараються знайти безболісний вихід і ситуації. Вони будуть вчити перевиховувати один одного до кінця днів. Діви живуть за таким принципом – спочатку критикують, потім дають цінні і корисні поради, рекомендації.

Всі сфери їх життя, будь то любовні стосунки або побутові, все розписано по пунктах, строгого плану дотримуються обидві сторони. Мало хто зможе настільки зрозуміти Діву, її прагнення і внутрішні переживання також, як інша Діва.


Про плюси і мінуси у взаимототношениях між чоловіком і жінкою, народжених під знаком Зодіаку Діва, можна дізнатися з відео нижче.