Сумісність Дів і Ваг (21 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя, дружба між представниками таких знаків зодіаку

Деякі впевнені в тому, що сумісність Дів і Ваг неможлива, однак це не зовсім так. Як такі жінка та чоловік ведуть себе в любовних відносинах і сімейного життя? Що потрібно враховувати, щоб надовго зберегти такий союз?

Діва зазвичай воліє уникати великих скупчень народу, веселих дружніх компаній. Представники такого знака зодіаку схильні вибирати домашню обстановку, цікаву книгу. Ці люди прагнуть все розкладати по поличках, систематизувати, упорядкувати навколишній світ. Так вони почувають себе набагато спокійніше і впевненіше.

Можна виділити наступні головні риси таких людей:

 • чесність;
 • незалежність;
 • організованість;
 • любов до праці;
 • педантичність;
 • схильність берегти речі;
 • дисциплінованість;
 • врівноваженість.


Негативна риса представників цього знака зодіаку – схильність приділяти багато уваги дрібницям, надто на них зациклюватися.

З-за цього недоліку можна упустити в своєму житті безліч можливостей. Діви схильні до критики, причому вони практично завжди впевнені в тому, що вона йде на благо. Так, Діва прагне поліпшити людини, якого критикує, але вона зовсім не віддає собі звіту в тому, що це відштовхує, дратує і лише ще більше погіршує ситуацію. При цьому такі люди дуже болісно реагують на критику інших.

Що стосується Ваг – зазвичай вони є досить нерішучими, суперечливими. Такі люди дипломатичні, безконфліктні. До своїх цілей вони йдуть з допомогою компромісів, поступок, до невдач ставляться досить філософськи. У деяких випадках Ваги виявляють твердість, упертість.

Основні риси представників такого знака зодіаку:

 • ощадливість;
 • товариськість;
 • нерішучість;
 • інтелігентність;
 • вишуканість, елегантність;
 • доброта;
 • практичність;
 • дипломатичність.


  При необхідності і бажанні Ваги дуже добре працюють, однак, вони вельми схильні до того, щоб полінуватися, побільше відпочити. Ці люди нещадно і жорстоко мстяться, тому кривдити їх не варто. Вони дуже люблять комфорт. Невдачі Ваги переносять важко, часто впадають з-за них в депресивний стан, апатію. Одна з найбільш неприємних рис таких людей – схильність перекладати відповідальність на інших.

  Сумісність у дружбі

  У цьому плані представники таких знаків зодіаку сумісні дуже погано. Дружні стосунки між ними не можна буде назвати дуже теплими. Ваги відрізняються підвищеною чутливістю до різких зауважень інших людей, а Діви відомі своєю схильністю до критики. З цієї причини Ваги будуть дуже часто на них ображатися. Вправи Діви в язвительности можуть стати причиною виникнення взаємних сварок, образ.

  Хлопець Ваги дуже любить спілкуватися з іншими людьми, він в усьому шукає легкість. Він далеко не завжди згоден з дівчиною Дівою, яка у всьому бачить недоліки. Що стосується спілкування між чоловіком Дівою і жінкою Вагами – дуже ймовірно, що дама почне ображатися на одного, адже він буде часто опускати колючі зауваження, причому з найрізноманітніших приводів.

  Представники цього знака зодіаку не бачать в такій поведінці нічого поганого і критикують без жодного злого умислу, але Ваги занадто чутливі для такого спілкування.

  Перспектива в любовних відносинах

  Між представниками таких знаків зодіаку цілком може виникнути любов, проте, її буде досить складно зберегти. Ваги зазвичай дуже незадоволені частою критикою Дів, їх надмірним прагненням до порядку. Діві не подобається, що її партнер нерішучий, схильний до коливань, сумнівів. Представники такого знака зодіаку поважають вольових, рішучих особистостей.

  Дивіться також:  Сумісність Діви з Дівою (13 фото): чоловік і жінка в любові, особливості союзу двох Дів

  Відносини між дівчиною Дівою і хлопцем Вагами будуть досить непоганими. Така дама практична, вона стримає схильність чоловіка до зайвим ризикам. Вона буде як би «заземляти» обранця. Варто також зазначити, що цим людям зазвичай досить цікаво. Обидва інтелектуальні, цікавляться мистецтвом, культурою.

  Представник знака зодіаку Терези буде всіма силами прагнути привернути увагу чарівної Діви. Прискіпливу Діву підкорять його гострий розум та чудові манери. Проблеми почнуться, якщо Діва буде критикувати обранця занадто сильно: чоловік подумає, що дама намагається його переробити. Цілком можливо, що після цього він почне віддалятися. Ваги зазвичай не звертають уваги на дрібниці, а для Дів вони дуже важливі.

  Такі чоловіки зазвичай досить безвідповідальні, а пані схильні до прагматичності. Це якість вони прагнуть передати і своєму партнерові. Досягти взаєморозуміння буде вельми непросто, але можливо. Обидва партнера ненавидять суєту, шум і люблять затишок, комфорт. До хорошого взаємодії, гармонії в романтичних стосунках зможуть привести приємні сюрпризи один для одного, ласки і ніжності, зворушливі зізнання.

  Між дамою Вагами і чоловіком-Дівою відносини будуть непростими. Така представниця прекрасної статі може бути незадоволеною тим, що її обранець недостатньо пристрасний та романтичний. Цілком можливо, що вона продемонструє бурю емоцій, що навряд чи сподобається спокійному, стриманого чоловіка, який зовсім не любить імпульсивність.

  Якщо пара буде сваритися дуже часто, це може привести до припинення відносин. Щоб цього уникнути, слід контролювати свою поведінку: це стосується і Діви і Терезів. Необхідно визнавати власні помилки, обмінюватися порадами (але при цьому не тиснути), слухати один одного, уникати агресивності.

  Щоб поліпшити відносини, потрібно буде стати друзями, а не просто коханими.

  Сумісні в сексі?

  Терези дуже люблять все прекрасне, естетичне: це стосується і сексу. Вони обожнюють еротичні ігри, є дуже спокусливими. Дів ж не можна назвати дуже темпераментними, такі представниці прекрасної статі рідко схильні до тривалих прелюдій. Навпаки – багато з них часто прагнуть все закінчити раніше. У ліжку такі дами зазвичай є досить скованими, тому в сексуальному плані Діви й Терези взаємодіють один з одним досить погано: щоб зберегти стосунки, всім в парі доведеться йти на компроміси.

  Дивіться також:  Сумісність Діви з Дівою (13 фото): чоловік і жінка в любові, особливості союзу двох Дів

  Дама Ваги грайлива і схильна до ніжності, націлена на задоволення. У ліжку з чоловіком Дівою вона може почувати себе досить вільно, комфортно, навіть отримувати велику насолоду, проте, неправильна поведінка партнера може швидко зруйнувати всю атмосферу чуттєвості і довіри. Це можуть бути, наприклад, недоречне зауваження, уїдливий погляд. Щось подібне може відштовхнути дівчину, сильно її образити. Жінка Терези дуже хоче, щоб обранець її обожнював, але Діву складно назвати палким кавалером і романтиком.

  Діва завжди логічна, послідовна, а для Ваг на першому місці почуття, пориви. Цієї прагматичної дамі варто постаратися розслабитися в сексі і в виразах своїх емоцій, якщо вона хоче утримати такого палкого чоловіка. Можна вести себе як спокусниця, спокусниця: надайте своєму обранцеві можливість отримати насолоду від сексуальної гри, не уникайте прелюдії. Що стосується Ваг – їм не слід вимагати від жінок, у яких на першому місці логіка, всього і відразу. Розкривайте чуттєвість своїх коханих поступово, і результати вас порадують. Головне – терпіння і побільше ніжності, ласки.

  Поведінка в сімейному житті

  У шлюбі у Діви і Терезів дуже багато протиріч. Від Дів Терезам зазвичай не вистачає уваги, ласки, адже такі люди дуже романтичні. Представникам земної знака незрозуміло прагнення повітряного перебувати поза домом, багато спілкуватися. Їх набагато більше хвилює матеріальне благополуччя сім’ї. Союз буде непоганим тільки в тому випадку, якщо обидва партнери будуть повною мірою брати особливості характеру один одного і часто йти на компроміси.

  Між жінкою Дівою і чоловіком Вагами відносини в шлюбі будуть досить хорошими. У такій парі зазвичай не буває яскравих пристрастей і бурхливих емоцій, але партнери досить непогано контактують один з одним.

  Дамі дуже подобається схильність представника сильної статі до справедливості, вона без проблем візьме на себе організацію затишної атмосфери і чистоти в будинку.

  Жінка Діва зазвичай дає чоловікові непогані поради. Вона пропонує йому різні ідеї, вказує на його недоліки. Однак чоловікові далеко не завжди потрібні поради, він може сприймати їх як тиск, однак, своє невдоволення такі люди виявляють рідко. Жінці потрібно постаратися бути делікатною, інакше у її обранця почне накопичуватися роздратування, яке рано чи пізно стане причиною виникнення серйозної сварки. Спочатку він буде стримуватися, але вічно так робити не зможе.

  Між дружиною Вагами і чоловіком Дівою середня сумісність. Зазвичай вони абсолютно по-різному вирішують проблеми, і з цієї причини між ними можуть виникати спори. У представників земної знака рідко бувають складнощі з вибором, найчастіше вони досить рішучі, а ось Ваги схильні до коливань. Чоловік віддає перевагу відпочинок вдома, в комфорті і спокої, а от дружині дуже подобається проводити час у колі друзів. На цьому ґрунті між ними також можуть виникнути конфлікти. Щоб уникнути сварок, слід йти на компроміси: однаковий час приділяти і відпочинку удвох, і спілкуванню з іншими людьми.

  Дивіться також:  Сумісність Дів і Близнюків (24 фото): жінка і чоловік цих знаків зодіаку в любовних відносинах, дружба і союз у сімейному житті

  Як завоювати представників таких знаків зодіаку?

  У відгуках на форумах багато відзначають, що підкорити Ваг вельми непросто. Такі люди не завжди поводяться зрозуміло для оточуючих, зазвичай вони цілком у своїх думках. Їм дуже потрібно відчувати любов і турботу. Партнер такої людини повинен навчитися відчувати його настрій без всяких слів. Звичайно, так зазвичай виходить вже тоді, коли дві людини довго разом і дуже добре один одного знають. Необхідно хвалити Ваг, відзначати всі їх досягнення, навіть в якійсь мірі звеличувати. Так людина відчує вашу повагу, захоплення. Це буде першим ступенем до відносин.

  Ваг потрібно зацікавити своєю оригінальністю, а також інтелектуальністю, любов’ю до мистецтва. Так вони зрозуміють, що зможуть з вами поговорити на свої улюблені теми. У вас обов’язково повинні бути свої інтереси, друзі. Ваг навряд чи зацікавить людина, яка захоче займатися тільки будинком і сім’єю. Що стосується Дів – вони цінують елегантність, вишуканість, ерудованість. Їх партнер обов’язково повинен бути розумним. Людина, якої не можна назвати інтелектуальним, навряд чи зможе навіть зацікавити Діву, а зберегти такі дивом відносини, що виникли буде і зовсім складно.

  Слід також враховувати, що представники такого знака зодіаку воліють ненав’язливість, скромність.

  Нахабство, панібратство викликають у них огиду. З цієї причини не слід думати, що наполегливість допоможе вам підкорити Діву – навпаки, вона дуже швидко втече і в майбутньому не буде реагувати на ваші знаки уваги. Виявляйте терпіння, не допускайте грубості і поганих манер (вони здаються огидними і чоловікам, і жінкам-Дівам). Продемонструйте потенційному партнеру, що добре вмієте слухати: так ви швидко зможете розташувати його до себе.

  Можливі конфлікти

  Представник земної знака повинен розуміти, що людина Ваги дуже чутливо реагує на критику його точки зору. Конфлікти можуть виникнути в тому випадку, якщо Діва буде дуже різкою, тому їй слід бути м’якше, делікатніше. Терезам потрібно постаратися проводити менше часу з друзями і частіше бувати вдома, інакше Діва буде дуже незадоволеною. Звичайно, все це не означає, що кожному потрібно повністю придушити свої схильності, але треба їх стримувати, контролювати, намагатися йти на компроміси. Так партнер зрозуміє, що ви його цінуєте, і також буде йти назустріч.


  Про сумісність Діви і Терезів розповість астротиполог Дмитро Шимко в наступному відео.