Сумісність Дів і Близнюків (24 фото): жінка і чоловік цих знаків зодіаку в любовних відносинах, дружба і союз у сімейному житті

Діва і Близнюки – два дуже відрізняються знака зодіаку, по-різному ведуть себе в любовних відносинах. Чи варто заводити роман або шукати дружби? Яка сумісність цих жінок і чоловіків?

Діва – шостий із знаків зодіаку, відповідає стихії Землі. Його представники народжуються в період з 22 серпня по 23 вересня. Вони відрізняються спокійною вдачею, люблять у всьому порядок, кілька консервативні. Це природжені реалісти і прагматики, які мають проникливим розумом і всебічними знаннями. Люблять твердо стояти на ногах, з-за чого здаються багатьом надміру раціональними, практичними і розважливими.

Любов до порядку у Дів, однак, не доходить до хворобливого перфекціонізму. Вони потребують сталості як у житті, так і у відносинах. Такі люди дуже вибагливі і обережні у знайомствах, довго придивляються до людини людині, як би «приміряються». Чудово розуміють, що не буває ідеальних людей.

Прекрасні працівники і милі колеги, Діви не ставлять себе на перше місце. Випинати особисте «я» їм заважає вроджена і зовсім марна скромність. Як правило, зовнішні дані їх вище середнього, а ясний розум у поєднанні з високою працездатністю могли б стати чудовими поштовхами для просування по кар’єрних сходах.

Але ці тихі індивідуалісти не люблять і не вміють рекламувати себе.

Вони можуть сходитися з різними людьми, але цілком комфортно себе почувають і в самоті. З Дів не виходять першовідкривачі, талановиті двигуни прогресу чи громадські діячі. Це скоріше знак відомих людей. Відмінні виконавці, вони можуть своїм копіткою працею втілити майже будь-яку сміливу задумку. Завжди доводять розпочате до кінця, поступові і ґрунтовні в своїх міркуваннях і вчинках.

Оточуючим часом здається, що це такі «речі в собі», темні конячки. Але за цією певною відстороненістю ховаються не злі помисли, а часто добре серце. Діви можуть відчувати глибокі емоційні переживання, тому так бережуть себе від різних тривог. Вони і так в чому сумніваються, довго приймають рішення. Але вже вибравши який-небудь шлях один раз, вони твердо і впевнено будуть іти по нього, вперто і зосереджено долаючи всілякі перешкоди.

Близнюки

Абсолютно протилежні Дівам представники повітряної стихії Близнюки, які народжуються з 21 травня по 21 червня. Постійна роздвоєність і суперечливість, мінливість, ігри розуму характеризують цих людей. Єдине, мабуть, що зближує їх з Дівою – це гострий і рухливий критичний розум. Вони також інтелектуали і завжди по достоїнству оцінять цікавого співрозмовника.

Люблять всілякі події, бути в суспільстві та в центрі уваги. Можуть розмовляти годинами і не повторюватися жодного разу. Широкий кругозір у них, проте, часто поєднується з поверховістю знань у багатьох областях. Люблять пожартувати, але не над собою, цінуючи чудове почуття гумору і в інших людях. Близнюки можуть керувати величезними потоками інформації як назовні, так і в своїй голові. Це дозволяє їм вибирати спеціальності інтелектуального профілю, а також роботу, пов’язану з спілкуванням і величезною кількістю людей.

Швидко зміняється низка осіб не напружує, а ніби, навпаки, заряджає Близнюків. Вічні оптимісти, вони притягують до себе людей і часто стають душею в будь-якій компанії. Самі ж при цьому не можуть бути віддані постійно на одному вузькому колі спілкування. Близнюки у вічному пошуку нових людей, інформації, вражень. Невтомні, спритні, хитрі, такі люди справляються майже з усім, за що беруться. Головне, щоб робота не була формальною, рутинної і одноманітною.

Близнюкам чоловікам і жінкам дуже складно побудувати довгострокові відносини. Вони нестримані на мову, так що близькі часто страждають від їх недоречних подколи і тонких зауважень. Самі далеко не ідеальні, часто фліртують, забувають про обіцяне, але при цьому не знаходять належним навіть вибачитися. За їх стійкого переконання — це всього лише милі простимі дрібниці.

Найважливіше почуття для представників цього знака – відчуття свободи. Вони повинні бути господарями свого часу, можливостей, вираження емоцій. Це часто викликає напади ревнощів з боку їх половинок. Близнюки при цьому тільки знизують плечима і йдуть у тінь.

На зраду вони найчастіше не вирішаться, а обмежувати себе в прояві кокетства, яке вони вважають просто емоційним спілкуванням, не люблять.

Сумісність у дружбі

Як не дивно, але незважаючи на різницю поглядів і життєвих цілей, Діва і Близнюки можуть стати хорошими друзями. Вони як би взаємно доповнюють один одного, даючи партнеру те, чого у нього в достатку і не вистачає. Їх може пов’язувати загальне захоплення або просто любов до розмов ні про що. У представників обох знаків важливою управляє планетою є Юпітер. Він дає своїм підопічним незвичайний інтелект, гострий практичний розум, хороші комунікативні здібності.

Дивіться також:  Сумісність Діви з Дівою (13 фото): чоловік і жінка в любові, особливості союзу двох Дів

Однак, це не будуть друзі «не розлий вода», які один за одним можуть піти у вогонь і в воду. Ідеальна модель відносин для такої пари: зустрітися, поговорити і розійтися, зрідка перекидываясь повідомленнями протягом робочого тижня. Якщо у Діви виникають труднощі, то він (або вона) швидше піде в тінь і буде обдумувати шляхи їх вирішення, не сподіваючись на легковажну товариша. Близнюки просто постараються усунутися від вирішення проблеми, чекаючи, що все утворюється саме собою. Надто вже вони не люблять неприємні і нудні клопоти.

Віддають перевагу затишок і комфорт Дівам буде не по душі постійне прагнення Близнюків шукати нові знайомства. Вони можуть ходити разом раз на тиждень в один ресторанчик або навіть зустрічатися в обідню перерву. Ця дружба між чоловіком і жінкою буде саме тим класичним зразком, в який багато хто не вірять. Насправді їх відносини навряд чи коли-небудь переростуть в щось більше. Обидва дуже реалістичні і проникливі, не спокушаються щодо свого товариша. Вони вважають, що хороша дружба і відмінна інтелектуальна дуель краще поганого роману з дуже відмінним від тебе людиною.

Такі відносини вважаються досить складними. Чудово можуть проявити свої якості в зіткненні один з одним ці знаки зодіаку як незалежні колеги по роботі або напарники з різними сферами завдань. Це про них існує прислів’я «одна голова добре, а дві — краще». Постійно проводити свій вільний час, як справжні друзі, вони не зможуть швидко занудьгують. Міцні відносини передбачають залучення в справи один одного. Широкий ж коло і постійна зміна інтересів Близнюків скоро втомить Діву.

А життєві інтереси довго розгойдуються на вчинки земних представників вельми скоро зможуть погасити інтерес непостійних Близнюків.

Перспектива в любовних відносинах

У комбінації дівчина Діва – хлопець Близнюки проглядається тільки можливий недовгий, але яскравий роман. Діва може закохатися в сліпучого молодої людини, який завжди придумає тисячу варіантів цікаво провести час і виявиться чудовим співрозмовником. Її може завоювати інтелект і зовнішня привабливість чоловіка, його популярність у протилежної статі. Близнюків ж зацікавить скромна, закрита і зовні ніби холодна дівчина, яку доведеться добиватися і поступово розкривати для себе.

У них може бути іскрометна пристрасть, гарний цукерково-букетний період, але після зближення настане охолодження. Справа в тому, що партнери недостатньо сумісні в сексі. Діва досить традиційна і шукає емоційної віддачі від партнера. Чоловік Близнюк не звик віддавати себе одній людині, нехай і настільки близькій. Крім того, низка постійних коханок привчили його до різноманітності в ліжку, що з Дівою здійснити буде досить складно.

Постійно проводити час разом буде добре на етапі впізнавання. Незабаром жінку відлякає непостійність і мінливість легковажного характеру партнера. Він же, в свою чергу, не оцінить домовитість, доглянутість і охайність своєї коханої. Пошук нових захоплень зведе нанівець таку неглибоку прихильність Близнюка, а потім він просто відправиться підкорювати нові серця. Діва ж не зможе довго чекати свого чоловіка, ревнувати і мучити себе. Мучитися внутрішньо, звичайно ж, буде, але захоче розірвати важку для неї зв’язок.

Дивіться також:  Сумісність Дів і Ваг (21 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя, дружба між представниками таких знаків зодіаку

Більш перспективними у цьому плані стосунки чоловіка Діви і жінки Близнюків. Хоча в любові вони і мало сумісні, але якості, властиві кожному знаку, найкраще і менш необразливо проявляють себе саме в такому поєднанні з протилежною статтю. Легкість і відчайдушність, дитяча безпосередність більше личить дівчині Близнюкам. Їй можна пробачити неуважність і забудькуватість, бажання постріляти очками без перехождения рамок пристойності.

Чоловік Діва зможе залучити подругу своєю міццю, здатністю твердо стояти на ногах і вирішувати різні практичні питання і проблеми. Ще такий хлопець завжди захоплено буде вислуховувати миле щебетання партнерки, що тільки на руку Близнюкам. Втім, вони обидва отримають задоволення від спілкування.

Складністю може стати те, що Близнюки цілком волелюбна. Наріжним каменем у відносинах може стати бажання Діви обмежити в чомусь свою супутницю або нав’язати свою точку зору і бачення світу. Це може розлютити витончену інтелектуалку, адже вона й сама знає, як і коли їй краще поступати в тій чи іншій ситуації.


Така пара зможе зблизитися, якщо буде проводити весь час разом. Чоловікові Діві варто більше довіряти своїй коханій і не чекати від неї підступу, відпускати на заходи і галасливі компанії. Близнюки оцінять це і з захватом самі розкажуть про всі події минулого часу.

Якщо дівчина Близнюки стане сприймати якесь занудство свого чоловіка як щиру і непідробну турботу про неї, то у них з’явиться шанс на продовження романтичної історії.

Секрети гармонійного шлюбу

Сімейні узи для представників цих знаків така рідкість, що тим більше складно говорити про гармонію в них. Завжди слід при визначенні сумісності брати до уваги і положення багатьох планет при народженні людини, що може докорінно змінювати особистий гороскоп. Крім того, великий вплив на характер надає рік народження за східним календарем і його тваринний покровитель, під яким перебуває кожен знак зодіаку. Такий нюанс може надавати представнику певного знака необхідні йому риси і пом’якшувати слабкі сторони особистості.

Лише на підставі знаків зодіаку складно сказати з точністю, підходять люди один одному.

Близнюки і Діва протилежні не тільки за своїм керуючим стихіям, темпераменту, способу життя, сексуальних пристрастей. Вони несхожі і у ставленні до грошей, виховання потомства, світосприйняттям, що істотно ускладнить відносини між подружжям. Але якщо вже такий союз став можливим, то правильніше буде розібратися в перевагах і недоліках характеру обох. А мудро буде сприймати ці деякі мінуси як особливості і спрямовувати їх на благо сімейного життя.


Так, у Діви ставлення до грошей серйозна, відповідальна. Вони мало витрачають і планують покупки, можуть бути навіть злегка скупішими. Таке ставлення, звичайно, буде розбудовувати Близнюків, тим більше якщо це жінка в парі. Їй захочеться гарних знаків уваги і непередбачених витрат. В цьому випадку слід домовитися і виділити в сімейному бюджеті суму, яку можуть Близнюки витратити спонтанно, не звітуючи перед бережливим Дівою. Зате ведення сімейного бюджету і великі покупки сміливо можна перекинути на плечі чоловікові.

Підійде такий сім’ї і частково роздільний бюджет, при якому партнери складають частину грошей на загальносімейні потреби, а частина кожен залишає собі.

Діві у відносинах слід змінити нотації і повчальний тон на дружнє участь. Давати цінні поради Близнюкам варто тоді, коли вони самі про це попросять. Тоді чоловік Діва менше буде чути в свою адресу їдкою відповідної критики. Будь-який конфлікт партнерам потрібно проговорювати максимально доброзичливо, без взаємних звинувачень. Це скоріше приведе пару до консенсусу, адже головне в будь-якій суперечці – результат народження істини, яка влаштує обох.

Вступаючи в шлюб, обом краще не поспішати і зняти рожеві окуляри. Інакше поступово розкриваються риси партнера можуть розчарувати або зовсім вбити почуття. Сімейне життя розкриває всі найпотаємніші струни душі кожного, тому не варто довго прикидатися і бути краще, ніж є насправді. Близнюкам варто зняти свою світську маску інфантильності і легкості і показати глибокий розум і розуміння речей. Діві добре проявляти діловитість і грунтовність в міру. Не варто постійно, як дитину, захищати Близнюків від необдуманих кроків. Сам процес набивання шишок не так страшний для них, як для докладної Діви. Повітряний знак швидко забуває про свої невдачі і з оптимізмом далі рухається назустріч пригодам.

Дивіться також:  Сумісність Діви з Дівою (13 фото): чоловік і жінка в любові, особливості союзу двох Дів

Союз чоловіка Діви з жінкою Близнюками може бути вдалим, якщо вона все ж вирішила звити своє гніздо і виходить заміж за розумного розрахунку (не завжди відносно грошей). Тоді вона зможе дати своєму чоловікові щиру легкість, запалити його ідеями, відвернути його після важкого робочого дня. Чоловік стане більше вникати в інтереси дружини і проводити з нею все більше часу. Іноді партнерам варто побути і поодинці, можна навіть окремо поїхати відпочивати у відпустку. При належному довірі це не зашкодить, а, навпаки, зміцнить сімейні відносини.

В інтимному плані їм легше буде притертися один до одного, якщо вони зможуть відверто обговорювати свої бажання та уподобання в ліжку.

Якщо ж подружжям виявляться чоловік Близнюки і жінка Діва, то ситуація може виявитися складніше. Чоловіча критика може підірвати і без того невисоку самооцінку його партнерки на тлі його постійних любовних пригод. Діва може ще сильніше замкнутися в собі, ревнувати і аналізувати всі його можливі негативні якості.

Творчим Близнюкам важко зрозуміти прагматичну натуру Дів. Але варто пам’ятати, що саме скрупульозний і діловий підхід цього земного знаку зможе втілити в відчутні результати мрії витають у хмарах Близнюків. А така підтримка для них особливо важлива, так як їх численні, але поверхневі соціальні контакти не обіцяють цим товариським представникам знака зодіаку скільки-небудь надійної допомоги від знайомих по розвагам.

Пунктуальність і відповідальність Дів може доповнити авантюрний і легковажний спосіб життя Близнюків. Ті ж, у свою чергу, можуть навчити Дів-трудоголіків іноді відпочивати і розважатися, простіше ставитися до життя. Земні Діви стануть надійною опорою своїй другій половинці. Якщо вона не буде чинити опір, то з часом навчиться доводити почате до логічного кінця і виконувати свої обіцянки. Для того й іншого важливо, щоб ці зміни йшли природним і поступовим чином. Не можна примушувати партнера. Важливо, щоб він сам захотів піти назустріч і розкрити в собі нові якості, гідно оцінивши в іншому те, що раніше вважав недоліками.

Можливі конфлікти

Неприємні моменти і непорозуміння бувають у всіх відносинах. Головне, не розходитися при цьому по різних кутах і не погіршувати ситуацію гордим мовчанням. Звичайно, якщо емоції зашкалюють, краще перечекати кипіння вулкана пристрастей, а вже потім приступити до конструктивного діалогу. Найчастіше проблеми зводяться до того, що Діва ревнує Близнюків до оточуючих. Частково це виправдано, адже друга половинка дуже товариська і користується незмінним успіхом у протилежної статі.

Близнюки люблять флірт, натяки, легке кокетство. Проте, за відгуками самих представників знаку зодіаку, будучи в сім’ї, вони навряд чи зважаться на справжню зраду.

Емоції, захоплення потрібні їм як повітря. Близнюки просто живляться енергією під час спілкування.

Тому ревні почуття чоловіка або жінки Діви до свого непостійного партнеру не завжди справедливі. За поверховістю часто криється просто товариськість і зайва емпатія. Насправді Близнюки здатні на сильні почуття, особливо якщо вони перебувають у злагоді з розумом. Загальною радою обом буде побільше слухати і довіряти своєму партнерові. Намагатися спілкуватися, цікавитися захопленнями чоловіка, шукати більше плюсів у своєму союзі і не звертати уваги на думки оточуючих. Адже успіх сім’ї знаходиться безпосередньо в руках самої пари.

Детальніше про союз Діви і Близнюків ви дізнаєтесь із наступного відео.