Стрижки для витягнутого особи (65 фото): яка підійде зачіска для дівчат з високим чолом і тонкими волоссям, приклади до і після

Однією з проблем, з якою стикаються дівчата – це правильна зачіска. У цій статті докладно розповідається про вузькому обличчі, які стрижки підходять, як потрібно укладати волосся. Тут ви знайдете інформацію про те, як визначити витягнуту форму, різні поради та приклади зачісок з фотографіями, стрижки для витягнутого особи, а також яка підійде зачіска для дівчат з високим чолом і тонкими волоссям.

Витягнутий тип особи часто плутають з овальним. Овальну форму вважають ідеальної жіночої формою, її власниці можуть дозволити собі найрізноманітніші зачіски.

Є декілька відмітних ознак витягнутої форми особи.

 • Відношення довжини до ширини більше або дорівнює 1,5. Для цього просто виміряйте довжину особи від лінії росту волосся до підборіддя, також зробіть виміри скул по горизонталі. Чисельне значення довжини розділіть на значення ширини.
 • Високі вилиці.
 • Вузький маленький підборіддя.
 • Високий широкий лоб.Зазначимо, що витягнуте обличчя може мати трикутну, квадратну, ромбовидну форму.

Зазвичай ці нюанси не враховують при підборі зачіски, все-таки головним завданням залишається – зробити форму обличчя, максимально схожу з овалом.Що підійде?

Якщо ви з’ясували, що є власницею витягнутого обличчя, то ознайомтеся з деякими правилами вибору зачіски.

Дівчатам з худим і вузьким обличчям слід уникати обсягу на маківці, не робіть начіс біля коренів. Високі хвости і пучки також необхідно виключити, подібні зачіски додають обсягу зверху, роблячи особа ще довше.
Чубчика підходять дівчатам з високим чолом, вони приховують його зайву ширину. Обмеження по вибору чубчика немає, вона може бути прямий, косий, рваною, об’ємно покладеної або навпаки.

Прямі гладко укладене волосся абсолютно не підійдуть дівчатам з таким овалом, така зачіска буде візуально витягати особа по вертикалі, що тільки приверне увагу до незбалансованій формі. Головне завдання – зробити особа більш широким на місці скул. Правильна укладка зробить обличчя більш гармонійним.

Сьогодні стилісти і перукарі пропонують безліч цікавих зачісок і стрижок. Важливо враховувати не тільки моду і тренди, але й особливості пропорцій особи, в нашому випадку це вузька форма овалу.Дивимося на довжину

Для кожної довжини волосся майстри рекомендують певну зачіску. Розглянемо можливі варіанти, які допоможуть змінити форму обличчя в кращу сторону.Короткі

Запам’ятайте, що ваш найкращий помічник у коригуванні форми особи – обсяг.

Стрижка «боб» вже давно стала класичним варіантом зачіски для короткого волосся. Дівчатам з подовженим обличчям можна сміливо робити цю зачіску. На потилиці пасма більш короткі, це дозволяє добитися потрібного обсягу. Поступово довжина пасм волосся від потилиці до обличчя збільшується.

«Боб» хороший тим, що подовжені пасма у особи можна укласти і додати об’єм феном або зробити легкі хвилі, локони.

Зі стрижкою «паж» не вийде поекспериментувати, кучері і локони будуть виглядати недоречно. Асиметричний боб останнім часом користується популярністю. Дівчата з видовженим овалом можуть її носити, але при цьому укладання обов’язкова, волосся не повинні бути строго прямими і безобъемными.

Дивіться також:  Ромбовидное особа (46 фото): корекція форми «ромб» або «алмаз» з високим і низьким чолом за допомогою макіяжу


«Каре» відрізняється різноманіттям форм, тому будь-яка дівчина може підібрати підходящу для неї стрижку. Варіанти зачісок: з подовженням, градуйована стрижка, подвійне «каре», «каре» на ніжці. Головне, що стрижка «каре» візуально робить волосся густішим і пишнішим. Обсяг – обов’язкова умова при виборі зачіски для вузького обличчя.

Не забувайте про чубок, «каре» з таким елементом способу виглядає дуже цікаво.

«Паж» – красива ретрострижка. Незважаючи на те, що довжина волосся дуже коротка, зачіска вважається дуже жіночною. Вона пом’якшує лінії підборіддя і відкриває тонку витончену шию. «Паж» закриває широкий лоб, скругляет овал обличчя, саме це потрібно дівчині з подовженою формою.
Середні

«Драбинка» чи «каскад» відмінно доповнить образ. Основна відмінність цих зачісок полягає в тому, що локони при «драбинці» поступово переходять з однієї довжини в іншу, а при «каскаді» робляться більш рвані пасма. Укладання необхідна для даних стрижок, але ні в якому разі не залишайте волосся прямими.

Обов’язково додайте трохи пишноти, такого ефекту можна досягти, накрутивши локони, хвилі. Можна зробити вигин до обличчя, це скруглит і зробить м’якше овал обличчя.«Каскад» складніше укладати, але він додає більше обсягу, ніж «драбинка». Майстри радять робити косий проділ, прямий робить обличчя ще довше. Філіровка для таких стрижок обов’язкова, вона допомагає змоделювати зачіску і надати їй природний вигляд. Доглядати за волоссям середньої довжини складніше, їх набагато важче укладати, впоратися з цим завданням допоможуть спеціальні засоби для укладання (пінки, гелі, спреї, лаки).


Довгі

Багато вважають, що довге волосся зовсім не підходять жінкам з високим чолом. Це помилкова думка. Єдине, чого варто уникати, це прямого силуету, строгі прямі пасма підкреслять дану особливість особи. Довге волосся обов’язково доведеться доповнити чубом, у особи можна підстригти локони шарами, це візуально додасть об’єм вилиць. Власницям довгого волосся можна експериментувати із зачісками, існує безліч укладок. Ви можете дозволити собі зробити середню спіральку, локони-зигзаг, хімічну завивку, легкі хвилі і ефектні великі локони. На коротких волоссі не кожну завивку вдасться зробити.

Краще зупинитися на косому проборе.
Товщина волосся

Тонкі волосся – дуже поширена проблема. У багатьох дівчат волосся тонкі через спадковості, але часто вони можуть ставати слабшим з-за збоїв в організмі або неправильного догляду.

Обов’язковою умовою зачіски для витягнутого особи є обсяг.

Розглянемо, як надати волоссю пишність, якщо вони тонкі, а також вивчимо маленькі хитрощі, які допоможуть вирішити дану проблему.

 • Багатошарова стрижка. Це може бути геометрична «рванка», той же «каскад» або «драбинка».
 • Зробіть мелірування. Відповідально підійдіть до вибору майстра, тому що тонкі волосся дуже легко зіпсувати неякісними барвниками і освітлюючими засобами. Зональне мелірування вважається щадним, освітлюються тільки верхні пасма, а нижні волосся злегка тонуються.
Дивіться також:  Форма очок за формою особи (70 фото): як правильно підібрати жінкам сонячні моделі за типом особи, трикутного і прямокутного, ромбоподібного • Нарощування додасть об’єм рідкісним волосся, ефект буде помітний відразу після роботи майстра. Капсульне нарощування виглядає найбільш естетично. Кератіновие капсули, з допомогою яких кріпляться додаткові прядки, залишаються практично непомітними.
 • Ламінування надає волоссю не тільки блиск, але і додаткову товщину. Процедуру доведеться повторити кілька разів, з кожним відвідуванням майстра ефект густоти буде все більше помітний оку.
 • Укласти і додати об’єм тонкому волоссю допоможуть пінки та лаки. Вони допоможуть зафіксувати зачіску та зберегти її до кінця дня. Краще використовувати великі круглі гребінці, вони ідеально підходять для укладання. Не користуйтеся надто часто праскою або плойкою для завивки, при постійному використанні ці прилади роблять волосся сухим і ламким.
Чубчик

Коли ми вибирали стрижки під різну довжину волосся, то говорили, що чубчик – обов’язковий елемент зачіски для витягнутого обличчя.

Дійсно, для видовженого обличчя підійде і густа пряма чубчик, і скругляющая риси чубчик арочного типу, і коса подовжена.

Єдиний вид чубчика, який зовсім не підійде для такої форми обличчя, це мультикороткая чубчик. Вона, навпаки, приверне увагу до широкого лобі.
Обережніше вибирайте асиметричні зухвалі варіанти, такі модні стрижки часто роблять риси обличчя громіздкими.

Що стосується укладання цього елемента зачіски, то потрібно розуміти, що не завжди дуже об’ємна чубчик буде доречно виглядати. Пишна зачіска відмінно доповнить «каре», але з волоссям, довжина яких нижче плечей, вона не буде добре виглядати. Звертайте увагу на такі деталі.


Проділ

Правильно підібраний проділ – відмінний спосіб скорегувати овал обличчя.

Професіонали не рекомендують укладати волосся за прямим пробору, він витягає особа.

Але якщо до прямого пробору зробити пишні локони, то така зачіска буде виглядати гармонійно. Об’ємні локони зроблять обличчя трохи ширша, що потрібно.

Діагональний проділ – те, що потрібно для тонких і рідкого волосся. Він додасть об’єму, а якщо скористатися спеціальними засобами для укладання, то ваша шевелюра буде здаватися густий і пишною. Такий елемент зачіски найбільше підійде дівчатам з довгим волоссям.


Бічний проділ – ідеальний варіант для подовженої форми обличчя, легка асиметрія згладить витягнутий силует. Але глибокий проділ зовсім не підійде такій формі особи, тому намагайтеся його не застосовувати.

Зигзагоподібний проділ дуже цікаво виглядає, але зараз зигзаг не в моді. Якщо ви не орієнтуєтеся на думку стилістів, то спробуйте зробити такий цікавий проділ. Він додасть об’єму.

Для будь-якої форми обличчя важливо періодично міняти положення проділу, інакше з часом укласти волосся по-іншому не вийде. І також дотримання одного і того ж проділу призводить до проріджування волосся по лінії (проділ стає ширше).


Укладка і догляд

Локони виглядають дуже жіночно, але при виборі такої зачіски потрібно бути уважною. Часто дівчата з видовженим овалом особи, накручуючи кучері, створюють об’єм на потилиці, це акцентує увагу на особливості вашого обличчя. Тому не додавайте обсягу на коренях волосся, накручувати локони можна починаючи від скул. Це приверне увагу до рисам особи, а саме: до очей, і відверне від високого чола.

Дивіться також:  Особливості зачіски «каре» для квадратного особи (28 фото): вибираємо для квадратної форми і тонких волосся, варіанти з чубком

Вище говорилося про те, що від високих пучків і хвостів доведеться відмовитися. Але пучки і хвости можна робити на середній висоті, головне, виправте передні пасма, так щоб вони трохи прикривали бічні частини обличчя і вуха. Ці пасма можна трохи завити, образ буде більш ніжним. За таким же принципом можна заплітати коси, але не забувайте про пасма біля обличчя.


Догляд, звичайно, залежить від структури волосся. Але для такого овалу обличчя важливий обсяг, тому поговоримо про те, як зробити пишну шевелюру, і якими при цьому користуватися уходовыми засобами.

 • Правильно мити голову. Ретельно промивайте тільки коріння, а піну просто розподіліть по довжині. Кінчики – найбільш пошкоджена і тендітна зона волосся, тому зовсім не обов’язково терти кінці. Бальзами і маски, навпаки, наносити по всій довжині, але коріння не мастіть. Вони можуть стати жирними, прилизаним і безобъемными.
 • Щоб додати об’єм, перед укладанням можна трохи посушити волосся, нахиливши голову. Повітря направте від коренів до кінчиків.
 • Придбайте спеціальні шампуні, що додають об’єм волоссю.
 • Народні методи також дуже дієві. Крім того, що вони допомагають створити ефект пишноти, з допомогою них волосся подлечиваются. Дріжджі додають об’єм, тому можете обполіскувати волосся квасом або кефіром.
 • Масаж. Хоча б раз в тиждень масажуйте шкіру голови, посилюється кровообіг, і до цибулин надходить більше корисних речовин. В результаті волосся стають міцнішими, товщі і гущі. Масаж краще робити з маслом жожоба.Гарні приклади зачісок

Всі правила зачісок для подовженого типу особи були розглянуті.

Тепер розглянемо різноманітні приклади стрижок, які ви можете застосувати на собі.

 • На даній фотографії видно, що у дівчини досить широкий лоб. Таку особливість особи приховує рвана чолка, крім того, об’ємні волосся коригують узковатые вилиці, надаючи їм об’єм.
 • Дженніфер Еністон часто з’являється на публіці з хвостом. Така зачіска зручніше, ніж розпущене волосся. Зверніть увагу на фото до і після. На першій фотографії хвіст високий, що протипоказано дівчатам з видовженим обличчям. А на другий актриса не збирає передні пасма волосся, вони одночасно закривають чоло і полегшують нижню частину обличчя.
 • Виконаний «каскад» з довгою чубчиком. Волосся довге, зазвичай вони не піддаються укладанню і швидко втрачають обсяг, але тут короткі пасма у особи додають трохи пишності і легкості зачісці. Чубчик відмінно доповнює образ.Ми детально зупинилися на проблемі вузького обличчя і розібрали, як приховати особливості такої форми. Поради, дійсно, працюють, досить просто поглянути на фото. Витягнутий овал – красива, жіночна форма обличчя, скорегувати її нескладно, просто дотримуйтеся певних правил.


Сучасні стрижки для витягнутого обличчя чекають вас у відео нижче.