Стрижки для квадратного особи (85 фото): які короткі варіанти підійдуть, приклади-2018 жіночих прическок для форми «квадрат» до і після

Якщо правильно підібрати стрижки для квадратного особи, то вони дозволяють приховати недоліки і підкреслити достоїнства цього типу. Які короткі варіанти підійдуть для власниць квадратного особи? Які приклади жіночих зачісок підійдуть для форми особи у вигляді квадрата?

Обличчя квадратної форми характеризується майже однаковою шириною і висотою. Лоб є невисоким, а по ширині – майже однаковим з шириною підборіддя. Жінки, які мають тип «квадрат», зазвичай скаржаться на надмірну грубість, іноді навіть мужиковатость образу. В цьому винен досить масивне підборіддя, який по ширині майже рівний ширині чола, а також надто виражені скули.

До речі, при правильно підібраною зачіски і макіяж саме високі вилиці стають візитною карткою дівчат з даним типом особи. Завдяки чітко окресленим щоки і скрыванию більш важкої нижній частині під вилицями вдається створити сексуальне, виразне обличчя.

У макіяжі жінкам з формою обличчя «квадрат» рекомендується зміщувати акцент на очі. Тим більше, що більшість представниць цього типу зовнішності володіють гарними, широко розкритими мигдалеподібними очима. У поєднанні з високими вилицями виходить сильний, вольовий, але в той же час вельми спокусливий образ. Різкість і виразність рис обличчя дозволяє домогтися унікальності, таку дівчину складно не помітити в натовпі.

Аналогічним типом особи мають такі зірки, як Анджеліна Джолі, Сандра Баллок, Дженніфер Лопес. Нікому не прийде в голову звинуватити їх у грубості або мужиковатости, незважаючи на досить масивне підборіддя, невисоке чоло і широке обличчя.

Вся справа в умінні цих жінок подавати себе, зокрема, правильно вибирати зачіску і макіяж.Визначити форму обличчя досить просто. Для цього потрібно зібрати волосся назад або наверх, гладко зачесав їх. Після цього слід підійти до дзеркала і обвести відбивається у ньому овал обличчя. Зробити це можна, наприклад, темним косметичним олівцем або фломастером. Потім слід відійти від дзеркала на кілька кроків і уважно придивитися до отриманого малюнку. Яку геометричну фігуру він буде нагадувати, до такого типу відноситься форма обличчя.

Переконатися в тому, що особа належить до квадратному, дозволяє вимір його мірною стрічкою або стрічкою в трьох площинах – в середині лоба, по лінії скул і щелепи (нижній). Якщо всі результати будуть приблизно однаковими (допустима різниця – не більше 1 см), то особа вважається квадратним.


Правила і прийоми

Найбільш гармонійним вважається овальне обличчя, тому саме до нього потрібно прагнути, підбираючи зачіску, а також макіяж для «квадрата». Для цього слід надати волоссю об’єм на маківці, що дозволить візуально подовжити, витягнути овал. Спадаючі з боків пасма приховають надмірно виступаючі вилиці. Верх стрижки повинен бути повітряним, об’ємним, низ (особливо в області скул і підборіддя) – легким. Вітається асиметрія, градуйовані і рвані пасма, косою або зигзагоподібний проділ, довга чубчик набік.Жінкам з квадратним типом особи йдуть довгі волосся середньої довжини, проте, їх потрібно укладати на косий проділ, можна доповнювати легким начосом. Вітаються навмисна недбалість, м’які хвилі і природні завитки. Ще один оптимальний варіант – це шаруваті і каскадні стрижки.

При визначенні самої короткої пасма має діяти правило – вона повинна бути нижче підборіддя.До речі, також визначається довжина волосся для каре або подовженого боба для квадратних осіб.


Володарки квадратного типу особи можуть вибрати одну з наступних видів стрижок і укладок:

  • довгі прямі і завиті волосся;
  • каскадні стрижки на довгому волоссі середньої довжини;
  • класичні стрижки каре, боб, пікс з довжиною нижче рівня підборіддя;
  • подовжені, асиметричні каре, боб, пікс;
  • локони;
  • різні багатошарові стрижки.

Помилки і табу

Однією з основних помилок серед власниць квадратного особи є створення гладких зачісок. Всілякі пучки, кінський хвіст, строгі класичні коси – всі ці зачіски, а також укладання, при яких волосся гладко зачесываются тому, повинні стати табу. Слід відмовитися від прямих проділів, коротких і прямих чілок, пригладжування волосся на голові. Слід уникати зачісок каре і інших, якщо їх довжина знаходиться на рівні мочки вуха або підборіддя.

Дивіться також:  Трикутна форма обличчя (57 фото): зачіски для серцеподібного типу та жіночі стрижки з чубчиком, який макіяж підходить і як підбирати шапки

Дуже короткі стрижки під хлопчика також є вельми невдалий варіант для «квадрата». Він відкриє обличчя ще більше, виділивши його недоліки. Табу є і прямі проділи, геометрично вивірені стрижки, густі прямі чубчики, різкі, контрастні техніки фарбування.


Не слід збирати весь об’єм волосся (робити максимально пишними) в проміжку від вуха до підборіддя. З-за цього особа стане непропорційним, а всі вади форми – помітними. Довгі прямі волосся краще забезпечити додатковим об’ємом в області верхівки. Бажано, звичайно, уникати ідеально витягнутих пасм, краще надати їм легку розтріпаність або завити, у противному випадку велика ймовірність обважнення підборіддя.

Слід уникати стрижок і зачісок, при яких особа є повністю відкритим – це зібрані на верхівці або потилиці пучки, гладко зачесаний кінський хвіст, ефект мокрого волосся.

Відповідні варіанти

Збалансувати надмірно важкий підборіддя і невисокий лоб, характерні для квадратного типу особи, дозволяють локони. З’являється в такому разі обсяг «подовжує» верхівкову частину, що візуально витягує овал обличчя. Спадаючі по боках кучерики згладжують занадто виступаючі вилиці і крадуть загальну незграбність. Важливий момент – довжина волосся при цьому повинна бути нижче лінії підборіддя, що слід враховувати власницям прямого волосся, що використовують бігуді або плойки для укладання, адже завиті волосся трохи піднімають і стають коротшими.


Що стосується різновидів локонів, то тут жінкам надається абсолютна свобода вибору. М’які і великі локони, дрібні кучері в африканському стилі, елегантні хвилі в дусі ретро або трохи хвилясті розпатлане укладання – всі вони однаково ефектно виглядають при квадратному тип особи. Замаскувати занадто виступаючі вилиці, з-за яких особа виглядає грубо і мужеподобно, знову допоможуть м’які локони, а також подовжені варіанти таких зачісок, як боб, пікс. Можна також підібрати подовжене каре.

При укладанні слід домагатися легкості в макушечной частини і трохи витягати або укладати волосся всередину в області щік.Кольори краще вибирати світлі – золотисті, каштанові, мідні, попелясті відтінки, при цьому варто враховувати кольоротип зовнішності. Важливо, що саме подовжене каре, мессі-боб і аналогічні їм асиметричні жіночі стрижки вже кілька сезонів поспіль перебувають на піку популярності і явно не збираються здавати своїх модних позицій. Такі зачіски можуть мати безліч варіантів укладання – від ідеально гладких волосся до пишних кучерів в африканському стилі. «Проміжним» можна назвати легкі природні хвилі або класичні локони.

Ідеальна укладання – це асиметрія. Рвана чолка, нерізко філіровка, укладання на одну сторону – все це відволікає увагу від важкої нижньої частини обличчя і додає образу оригінальність, роблячи його стильним. Косий проділ і легкий начіс на макушечной зоні роблять образ м’якше, романтичніше.Волосся середньої довжини, а також довгі можна підстригти каскадом – з переходом довжини, що дозволить внести родзинку в образ і домогтися необхідної об’ємності. Невипадково цей метод рекомендують тим, у кого довгі, але тонкі волосся, які виглядають плоско.

Слід переконатися, що сама коротка пасмо укладання все ж нижче рівня підборіддя.


Якщо мова йде про урочистих зачісках, то перевагу слід віддавати начесам, кучерям. Головне – це уникати споруди на голові громіздких веж, що вже давно немодно і зовсім не підходить для даного типу особи.

Урочисті, в тому числі весільні зачіски, можуть виконуватися з використанням обручів або діадем для волосся. В такому разі на маківці, відразу від діадеми слід зробити начісування, а безпосередньо біля особи залишити косу чубок або вільні пасма. Волосся коротке або середньої довжини можна завити, на довгих також сформувати локони, пишний пучок або заплести грецьку косу. Дівчатам з квадратною формою обличчя дуже йдуть високі зачіски, але при цьому вони повинні бути легкими, пишними, кілька недбалими. Відмінним варіантом стануть завиті пасма, підняті з допомогою шпильок.

При цьому слід залишити вільно спадаючі волосся біля обличчя і кілька пасом біля шиї, наприклад. Виглядає така зачіска дуже спокусливо і сучасно, додаючи образу романтичності і беззахисності.

Жінки

Довгі, спадаючі з боків волосся вважаються відмінним варіантом для власниць особи у формі квадрата. Однак приблизно після 30-35 років такі укладання не рекомендовані, оскільки виглядають вони неприродно, так і не кожна жінка з віком може похвалитися довгими і густими, доглянутим волоссям. У більш зрілому віці перевагу слід віддавати волоссю середньої довжини, а також коротких стрижок. Оптимальним варіантом стане подовжений боб або каре, а також короткі асиметричні стрижки з об’ємом в області скронь і довгою скошеної чубчиком.

Дивіться також:  Прямокутна форма обличчя (46 фото): вибираємо типу «прямокутник» жіночі зачіски та стрижки з чубчиком, макіяж і оправи


Короткі стрижки під хлопчика (пікс, гарсон) підходять як для молодих, так і більш зрілих осіб. Головне – це забезпечити їх прикореневій обсяг, уникати «прилизаних» укладок і доповнити пишною асиметричної чубчиком. Що стосується кольору, то слід уникати різких переходів відтінків. Найбільш виграшно виглядають волосся, пофарбовані в техніці омбре, шатуш, освітлення окремих пасом біля обличчя.
Дівчата

Молоді леді необмежені у виборі стрижок і укладок. Якщо природа наділила здорової шевелюрою, можна носити довге волосся, трохи начісуючи їх на маківці або формуючи локони. Ще один варіант – це довгі прямі волосся, які також дозволяють «подовжити» обличчя і приховати всі «кути».Короткі асиметричні стрижки, незвичайні техніки фарбування і сміливі укладання – все це можуть дозволити собі молоді леді за умови правильного підбору. Навіть класичні варіанти боба або каре можна змусити грати по-новому, вибираючи незвичайні форми чілок або способи фарбування.Чубчика: що підійде?

Всупереч існуючій думці про те, що до квадратному особі неможливо підібрати чубок, є помилковим. Більше того, саме за допомогою чубчика можна приховати занадто низький лоб. Головне – це правильно підібрати її. Табу повинні стати прямі густі чубчика до середини чола, а також короткі аналоги у французькому стилі. Оптимальний варіант – це повітряна, коса чілка, доходить до рівня очей або трохи нижче. Її кінці можна трохи профілювати або сформувати легкі хвилі на довгій чубчику.


Якщо прийнято рішення використовувати чубок, то слід пам’ятати, її головне завдання – наблизити це квадратне обличчя до овального. Найкраще з цим впораються такі види чілок, як:

  • довга коса чілка – якщо вона раптом набридне, її можна профілювати, підкрутити кінчики наверх або пофарбувати в інший колір, промелировать;
  • довга завита чубчик привнесе в образ м’якість і жіночність, відволіче увагу від важкого підборіддя;
  • асиметрична чубчик, що починається від центру лоба, також допоможе відвести погляди від масивної нижній частині, приховає надмірно виступаючі вилиці.

Якщо хочеться обстригати чубок, але при цьому дещо оновити образ, можна випустити пасмо волосся у особи, укласти її навскіс і трохи завити. Локон привнесе в образ м’якість, а коса укладання «врівноважить» верхню і нижню частину обличчя, в результаті чого підборіддя вже не буде здаватися настільки масивним. Додати образу жіночності допоможе і довга асиметрична чубчик, що починається ближче до вуха. Її довжина може бути на кілька сантиметрів вище або нижче лінії підборіддя.

Якщо хочеться відростити чубчик або просто оновити образ, стоїть зачесати чуба вгору, сформувавши валик і заколоти її. Можна залишити кілька пасом.Приклади до і після

Класичне каре з довжиною на рівні підборіддя, доповнене прямий густою чілкою, лише підкреслить незграбність і грубість особи. Виправити ситуацію можна, трохи відростивши довжину і перетворивши класичне каре в подовжене або боб на ніжці з більш довгими пасмами в обличчя. Отрастающую чубок модно збирати в нарочито недбалу косу, а решту волосся укладати легкими хвилями.

Завдяки правильно підібраному довжині і легкості укладання, а також світлого відтінку волосся образ виходить дуже м’яким, романтичним, відмінно підходить до стилю кежуал.Невдале каре можна перетворити в класичний боб, змінивши довжину і додавши образу стильної асиметричну чубок.

Дивіться також:  Форми особи (125 фото): яка ідеальна, як правильно визначити і як підібрати макіяж, які типи бувають у жінок і як дізнатися свій


У даному прикладі на першому фото спостерігається надмірна об’ємність в області вилиць, із-за чого лице виглядає ще більш широким і грубим. Однак досить змістити обсяг на маківці і інакше укласти волосся, щоб отримати більш привабливий результат.


Непривабливість, надмірна жорсткість образу на першому фото наступної збірки – це неправильно підібрана довжина стрижки, вона припадала саме на рівень широкій частині підборіддя і щік. Трохи подовживши стрижку і витягнувши передні пасма, вдалося домогтися образу елегантності. Стильні стрижки як раз в цьому випадку завжди додають образу індивідуальності.


Прямі волосся середньої довжини – це досить непоганий варіант для власниць квадратного особи. Однак таке укладання може виглядати нудно і одноманітно. Легко і швидко змінити образ допоможе укладання волосся на косий проділ, причому одна його половина помітно пишніше інший, невеликий начісування в області верхівок і акуратні локони. Одну з пасом біля обличчя можна перетворити в чубок, подкрутив її кінчики.Звичайно, ведучи розмову про квадратному типі особи, говорять про неприпустимість збирати волосся наверх або назад. Слід розуміти, що це правило стосується тільки гладко зібраних зачісок. Якщо зробити легкий начіс, а навколо обличчя і залишити трохи завити пасма, зібравши решту волосся в хвіст або пучок, вийде дуже елегантний, жіночний образ. Начіс і випущені пасма у особи самі по собі виглядають м’яко і романтично, крім того, вони приховують недоліки «квадрата».Нижче представлений ще один варіант зібраних волосся при квадратному типі особи – це вузол на маківці в стилі хіпстерів. Найкраще його поєднувати з довгим розпущеним волоссям, але можна спробувати спорудити і на волоссі середньої довжини. Вузол витягає овал обличчя, балансуючи тим самим важкий підборіддя, а спадаючі з боків трохи завиті пасма приховують «кути» скул. При створенні такої зачіски не слід прагнути до ідеального її виконання, нехай вузол буде, немов наспіх зібраним, трохи недбалим.Прямі довге волосся можна доповнити більш короткими волоссям в макушечной частини або довгою чубчиком, покладеної навскоси по двох сторонах особи.

Для волосся середньої довжини краще підібрати каскадну стрижку. Пасма довжиною нижче підборіддя крадуть його масивність і незграбність, а косий проділ приховує вилиці, привертаючи увагу до очей.

Ще більш короткий варіант волосся – це асиметричний боб, який однаково привабливо виглядає як на прямих, так і на завитого волосся. Одна зі сторін цієї креативної стрижки має довжину трохи вище рівня підборіддя, а друга – нижче, завдяки чому він відразу стає менш виступаючим і помітним.

Легкі, пружні локони надають образу розкутості, елегантності, а також помітно молодят особа. Образ виходить ненудним, але в той же час досить суворим, ґрунтовним.

Поради від фахівців з підбору стрижок і укладок для квадратного типу особи дивіться у наступному відео.