Стрілець і Водолій (62 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя, дружбу та роботі

Стрілець і Водолій можуть створити гармонійну пару, незважаючи на труднощі. Яка сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя і наскільки вдала дружба між цими знаками? Як організувати ділові стосунки?

Стрілець з дитинства схильний до розв’язання світових проблем, він цікавиться філософією, релігією, іншими культурами, мовами. Його тягне духовна сфера, він може відчувати тягу до благодійної діяльності. Тому Стрілець – активний учасник релігійних зібрань, політичних і громадських заходів.

У крові Стрільця бути на виду у всіх, навколо нього завжди багато шанувальників, це товариська і комунікабельна знак зодіаку.

Зазвичай він подобається сам собі, дуже амбітний, а іноді в оповіданнях схильний злегка прикрасити свій вчинок. Деякі недоліки Стрільця проявляються також при відсутності так необхідного йому загальної уваги: поки всі в оточенні не переключаться на його персону, він буде домагатися цього будь-якими способами, деколи виходять за межі пристойності.

Це гармонійно розвинений душею і тілом знак зодіаку. В основному, Стрільці перебувають у хорошому настрої і щиро намагаються зарядити своїм позитивним настроєм оточуючих. В людях цінує щирість і невимушеність, ранимі при згадці яких-небудь обмежень.

Часто своєю відвертістю і боротьбою за справедливість Стрільці наживають ворогів, причому часто з боку опікуваних людей. Інакше кажучи, люди, народжені під цим вогняним знаком, відчувають відповідальність за оточуючих. Іноді ця турбота виходить за рамки допустимих норм і здається тому, кого дбають, надмірною. Звідси можуть виникати конфлікти. Тим не менш, чужі права Стрілець ставить вище власних, і тому щиро не розуміє цих образ.

Критика пропускається повз вуха. Стрільці впевнені в тому, що досконалі, вони не терплять чужих порад. З людьми, які захоплюються ними і не намагаються змінити, Стрільці завжди раді поговорити, подарувати жарт або комплімент, вислухати проблеми.


Чоловік, народжений у цьому сузір’ї, дуже щасливий. Йому везе як у дрібницях, так і по-крупному. При цьому він ніколи не очікує особливої удачі від лотереї, тобто вірить в себе, але не прагне до успіху. Відноситься до виграшу як до належного стану справ.

Труднощі і проблеми не лякають, для нього складні ситуації – це, швидше, пригоди, а не проблеми. Таке ставлення до життя робить чоловіка сильним, витривалим, мужнім. Жінки швидко в нього закохуються, а він зовсім не проти такої уваги.

Жорстокість – це не про чоловіка Стрільця. Він не робить цього по відношенню до оточуючих, і сам ніколи не стане заподіювати біль. Незважаючи на безліч друзів, відвертий і щирий Стрілець дуже обережно набирає близькі дружні стосунки. Він щедрий, добродушний, розумний і оптимістичний. У вирішенні питань чоловік Стрілець прислухається як до розуму, так і до серця, але частіше спирається на вроджене почуття справедливості і честі.


Представниця прекрасної статі, народжена під вогненним знаком зодіаку, відрізняється своєю прямолінійністю. Вона завжди прагне докопатися до правди, навіть якщо правда нікому не потрібна.

Авантюри їй не чужі, романи на роботі або курорті можливі.

Це доброзичлива жінка, яка цінує в людях чесність. Вона щира і не вміє підробляти свої емоції. Жінка Стрілець дуже цікава оточуючим, так як вона завжди сповнена оптимізму і заряджає всіх навколо своєю енергетикою. Її весела вдача легко бореться з будь-якими проблемами, а цілі виявляються завжди досяжними.

В той же час це горда, незалежна жінка. Вона рано стає самостійною. Особливою зв’язку з рідними у неї не спостерігається. Ця дама легко переконує всіх у своїй правоті, розумна і кмітливість у багатьох питаннях.


Люди, народжені під знаком Водолія, характеризуються добротою, спокоєм, розсудливістю. Вони добродушні і привітні, завжди оточені друзями. Одночасно з цим Водолії дуже проникливі, і тому завжди з точністю знають про справжні наміри оточуючих людей.

Часто домагаються в житті великого успіху, але перед цим можливі численні пошуки. Знайшовши себе у якій-небудь сфері, Йому не страшні ніякі труднощі. Проблеми вирішує необачно, не терпить підготовки або складання плану.

Незважаючи на велику оточення, іноді людина, народжена в сузір’ї Водолія, потребує деякому самоті. У ці періоди він може відправитися в самотню поїздку або просто залишитися вдома на кілька днів, не виходячи на зв’язок.


Разом з тим, не всі люди витримують спілкування з представником цього знаку. Вловивши в поведінці співрозмовника фальш, проникливий Водолій задасть нетактичный питання в лоб. Така ж нетактовність буде, якщо Йому захочеться покопатися в душі нового знайомого – цього знака тягнуть тонкощі людської душі, аналіз чужих переживань.

Іноді Водолій відчуває тягу дивувати оточуючих. Щоб привернути увагу, може демонструвати незвичайна поведінка, дивні манери, висловлює точку зору, протилежну загальновизнаної – все це для того, щоб приголомшити своїх друзів.

В цілому, з людьми Водолій ладнає, але перш ніж завести серйозні дружні або любовні стосунки, буде придивлятися до людини. Самі по собі Водолії не схильні до брехні і не терплять цього в інших, але разом з тим можуть злегка хитрувати і дурити. Мають гарну інтуїцію. Не люблять займати гроші, людини, не повернув борг, пам’ятають довго, хоча в житті гроші не є для Водолія великою цінністю.

Представник сильної статі характеризується щирістю та відкритістю. Йому подобається брати участь у житті інших людей і вирішувати їх проблеми. Завдяки своєму розуму і винахідливості, чоловік Водолій завжди допоможе вибратися з важкої ситуації.

Він хороший друг і порадник, емоційний і живий.

Любить людей і отримує взаємні почуття. В той же час має особливість проникати в таємні куточки душі оточуючих, хоча у свої запустить далеко не кожного. З ним цікаво розмовляти. Особливо приваблює оточуючих у спілкуванні відсутність брудних пліток; класичні теми для розмови з молодим чоловіком, народженим під знаком Водолія – ситуація в світі, мистецтво. Цей чоловік дотепний і проникливий.

Йому властива мінливість. Іноді Водолій може відразу поміняти свою думку, але не потрібно думати, що це необачне рішення, насправді нова точка зору вже давно виношувалась і прораховувалася чоловіком-Водолієм.


Жінки, народжені в сузір’ї Водолія, відрізняються хорошою інтуїцією. Ця дама заздалегідь знає події завтрашнього дня. Вона цікава, легко захоплюється нововведеннями. У відношенні навколишніх ця жінка має високі запити, але і вимагає поваги до себе. Вона вірна і віддана своїм друзям.

Представниця прекрасної статі легко адаптується до нових умов, вона розумна і цікава в будь-якому суспільстві. Вміє бути відповідальною, так як недосяжних цілей для себе не бачить. Помилки її не лякають, а тільки гартують. В душі злегка бунтарка. Це може виражатися в незвичайній манері одягатися.

Людина, яка прагне виключно до матеріального благополуччя, не викличе поваги у жінки Водолія. Вона дуже вперта, її важко в чомусь переконати, однак сама ця дівчина не стане наполягати на своїй правоті – просто вчинить так, як вважає за потрібне.


Плюси і мінуси пари

В парі Стрілець і Водолій завжди виникають теплі щирі почуття. Знаки, які відносяться до стихій Вогню і Повітря, доповнюють і підтримують один одного. Ця пара справляє приємне враження на оточуючих, вони веселі та енергійні.

Основні плюси у відносинах Стрільця і Водолія.

 • Проникливий Водолій завжди точно знає про справжні мотиви свого вогняного супутника, передчуває серйозна розмова і бачить щирість Стрільця, але спробує розрядити обстановку жартом чи зміною ситуації.
 • Мудрий Стрілець не буде в чомусь обмежувати волелюбного Водолія, не терпить контролю.
 • Представники обох знаків енергійні і легкі, і тому навколо них завжди збирається багато спільних друзів, веселі компанії.

 • Правдивість і щирість Стрільця дуже симпатизують Водолію, який не терпить лицемірство.

Він абсолютно спокійно буде зносити деяку грубість партнера, який, в свою чергу, буде за таку реакцію ще більше цінувати супутника.

 • Віддавшись почуттям, обидва представника розкриваються повністю і не приховують своїх емоцій.
 • У них загальні поняття про гарному дозвіллі, на відпочинку вони практично нерозлучні, їх спільне життя може бути схожа на пригоду.
 • Вони мають спільні цінності та ідеї, гарне почуття гумору.
Дивіться також:  Сумісність Водоліїв і Львів (41 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя


Незважаючи на відмінну сумісність, цей союз все ж не можна назвати повністю ідеальним.

Пару Стрілець і Водолій очікують наступні проблеми:

 • якщо їх життя стане одноманітною і розміреним, то це призведе до притуплення почуттів один до одного;
 • вчинки двоїстого Стрільця не завжди можна передбачити, що може спровокувати конфлікт;
 • іноді Стрілець проявляє надмірний інтерес до матеріальних цінностей, що пригнічує і ранить його супутника;
 • часто Стрілець і Водолій не виносять успіху один одного: перемоги Стрільця змушують Водолія прагнути до нових успіхів, удача Водолія також іноді важко сприймається його супутником.

Наскільки сумісні?

Сумісність пари Стрілець і Водолій можна оцінити на 80%. Зв’язок та конфлікти між цими знаками зодіаку проявляються в різних типах відносин.

У дружбі

Дружба представників знаків Стрілець і Водолій – це міцні надійні відносини. Вони готові спільно вступати в пригодницькі авантюри, їх пов’язують спільні плани і погляди, їм цікаво один з одним.

Цій парі завжди є про що поговорити. Вони легкі і активні, разом готові досягти неймовірних цілей. Їх цікавлять схожі сфери діяльності. Крім того, Стрілець і Водолій ставлять на перше місце свою і чужу незалежність, і цей погляд на життя дуже їх об’єднує. Вони оптимістичні і вірять, що в майбутньому чекає тільки найкраще, прагнуть осягнути все нове і незвідане.

Ця дружба може тривати роками або навіть все життя. Загальні захоплення і життєва позиція тільки зміцнюють відносини. Духовна зв’язок зберігається навіть через кілька років відсутності одного з них. Гармонію може трохи зруйнувати Стрілець, весь час прагне до нових знайомств.


У союзі хлопець Стрілець і дівчина Водолій завжди панує ідилія. Ці двоє людей легко сходяться один з одним. Однак між ними так багато спільного, що міцна дружба може перерости у взаємну любов. Навряд чи брак одного з них стане перешкодою для розвитку нових відносин.

Дружній союз жінка Стрілець і чоловік Водолій більш реальний, дружба без любовної підґрунтя в цій парі можлива, але вже точно не гарантована. Дівчина, народжена під знаком Стрільця, вірить у дружбу між чоловіком і жінкою, у неї багато друзів чоловічої статі, але серед них одне Водолій залучить її увагу найбільше.

Тому дружба може перерости у більш близькі стосунки.


В любові

Любовний союз Стрільця і Водолія дуже гармонійний. Відносинами дорожать обидва партнера, вони відчувають глибокі взаємні почуття. З роками ця зв’язок тільки посилюється і посилюється. Їх об’єднує спорідненість душ і взаєморозуміння.

Історія знайомства – улюблений розповідь цієї пари. Швидше за все, їхня перша зустріч відбулася в незвичайному місці або при нестандартних умовах. Коханих зближує тяга до пригод та прагнення до оригінального відпочинку, їм не буває нудно.

Стрілець, який не вміє прикидатися і завжди говорить тільки правду, привертає Водолія своєю чесністю. Нестриманий прямолінійний Стрілець, який звик до образ оточуючих на щирі слова, дуже цінує цю особливість свого повітряного супутника. Обидва союзника щосили намагаються зберегти цей зв’язок.

Партнери зацікавлені один одним як фізично, так і духовно. Вони обидва не ревниві, готові розділити проблеми та радості коханого. Часто змінюють місце проживання, так як обидва прагнуть до новизни. Ведуть однаковий спосіб життя, але особливо їх пов’язує фізичний потяг.

Стрілець і Водолій цінують свободу один одного. Не бояться спільних труднощів. Їх життя насичене різноманітними подіями.

В парі Стрілець дівчина і хлопець Водолій панують чудові стосунки. Щоб завоювати серце цього повітряного знака, дамі Стрільцеві не потрібно докладати ніяких зусиль. Природа і зірки наділили її тим, що так приваблює молодого людини, народженої в сузір’ї Водолія.


Його обраниця – це ефектна волелюбна жінка, яка виглядає неприступно. Домувальниця, яка загрузла в побуті, не зацікавить чоловіка Водолія. Його вабить романтика, нові враження, саме це і здатна подарувати дівчина Стрілець. Під час першої зустрічі, цей молодий чоловік може злегка розгубитися, однак жінка Стрілець з легкістю візьме ініціативу в свої руки. У будь-якому випадку, блисне іскра між ними в перший день знайомства.

Незважаючи на відносини, які кожен день ніби розпалюються вперше, в цій парі можливі конфлікти.

Розставання не виключається в наступних ситуаціях:

 • обман з боку одного з партнерів;
 • зрада;
 • розчарування.

Якщо ці обставини не затьмарюють спільне життя, то зустрілися жінку Стрільця і чоловіка Водолія можна назвати ідеальною парою.

Така ж перспектива чекає і союз жінки Водолія і чоловіка Стрільця, але цій парі домогтися подібного успіху буде складніше. Їм також цікаво, вони насолоджуються часом, проведеним в товаристві один одного.


Вони самостійні і життєрадісні, цінують обопільну незалежність.

У компанії друзів вони відрізняються допитливістю і глибиною почуттів, їх пов’язують спільні заняття, спільні подорожі. Вони не сидять на місці, а якщо і залишилися вдома у вихідний вечір, то тільки тому, що чекають в гості галасливих друзів. Стандартний відпочинок на дачі їх не приваблює, вони краще вирушать на екзотичний курорт. Також їх можна зустріти в релігійному турі, на благодійному заході, духовному семінарі.

У своїй обраниці чоловік Стрілець цінує вміння розуміти зсередини, бачити корінь проблеми, правильно оцінювати переживання партнера; у свою чергу, пані Водолій бачить у своєму супутнику надійного друга, якому можна довіряти і на якого завжди можна покластися.


Проблеми у стосунках чоловіка Стрільця і жінки Водолія може створити представник сильної статі.

Полягають вони в наступному.

 • Чоловіка, народженого під цим знаком, не можна назвати виключно відданим, він не проти флірту на стороні і щиро не розуміє, чому в даній ситуації може бути незадоволена волелюбна кохана.
 • Цей представник вогняної стихії часто прагне до успішної кар’єри. Коли досягнута мета виявляється, у нього може сформуватися певне бажання всіх повчати, авторитарність, заступницьке ставлення до людей. Для жінки Водолія розділяти людей на соціальні ніші – це непростимий недолік, а якщо це властивість проявляється зі сторони обранця, то ранить її ще сильніше.

В даній парі врятувати стосунки може жінка Водолій, якщо буде більш прихильною до злегка вітряного партнеру і зможе втримати його в рівновазі. Пішовши на компроміс, дама Водолій зможе зміцнити цей союз.

В шлюбі

Стрілець і Водолій чудово підходять один одному в разі скріплення відносин узами шлюбу. Стрілець знаходиться в постійному русі. Іноді Водолій поринає в духовний самоаналіз, ніж надає своєму супутнику добру послугу – той виявляється у своїй бурхливій діяльності більш обережним і намагається не потрапити в пастку. Незважаючи на те, що їх дії злегка продиктовані вчинками партнера, одночасно з цим обоє незалежні.

Їх спільне життя повне пригод і обидва впадають в паніку, коли шлюб стає нудним і одноманітним. Їх об’єднує і загальне почуття гумору, легке і безпосереднє.

Особливо близький зв’язок між подружжям буде спостерігатися у випадку, коли обидва вони інтелектуально розвинені, мають спільний бізнес, займаються суспільно корисною діяльністю. Водолій і Стрілець сміливо дивляться у майбутнє і впевнені, що краще завжди попереду.

Загальний погляд на життя не виключає і деяких конфліктів.


Проте в даному союзі все так гладко, але навіть деякі розбіжності сприймаються подружжям як чергове пригода, вихід за межі буденного.

Дивіться також:  Рак і Водолій (37 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя

Таким чином, шлюб Стрільця і Водолія досить надійний, і забезпечують це такі особливості:

 • міцна дружба;
 • інтимна зв’язок;
 • почуття гумору;
 • спільні інтереси;
 • загальне прагнення до всього нового;
 • постійне духовне та інтелектуальне розвиток.

Чоловік Водолій і дружина Стрілець дивляться на світ практично з однієї точки зору. Вони легко ставляться до життя, цінують свободу, і тому можуть ходити в гості або на які-небудь заходи не тільки разом, але і окремо. Тим не менше, ці волелюбні й незалежні подружжя не проти інтрижки на стороні, що не заважає їм і далі залишатися разом.


Загальні погляди й інтереси рідко включають матеріальні цінності. Тобто жити один з одним тільки з-за грошей або заради спільної квартири вони не стануть. Їх об’єднує психологічний та інтелектуальний спорідненість.

Більш розважлива жінка завжди зможе переконати свого повітряного супутника в тому, що вона найкраща і створена спеціально для нього.

В цілому, чоловік Водолій, звиклий до мріянь і пошуку сенсу життя, з великим небажанням займається сімейної рутиною, яка присутня в будь-якому шлюбі. В цьому він схожий зі своєю другою половинкою, народженої під знаком Стрільця. Чоловік завжди буде прекрасним оповідачем на сімейне застілля, родичі дружини будуть його любити, він добре організовує сімейне торжество, а ось забезпечувати добробут родини Водолій буде з небажанням. Це не входить в коло питань, до яких цей знак ставиться серйозно. На плечі більш приземленою подружжя ляже не тільки контроль за матеріальним забезпеченням, але і оплата рахунків, кредитів та вирішення інших сімейних фінансових питань.


Чоловік Водолій не відрізняється особливою вірністю, але і в легковажності його складно звинуватити. Розумна дружина Стрілець, захоплюючи мінливого обранця і постійно його дивуючи, зможе легко утримати коханого.

Ревнувати свою дружину Водолій не буде.

При появі дітей глава сімейства, народжений під знаком Водолія, буде проводити з ними багато часу. Трохи шкідливий розпещений дитина не злякає такого батька, а тільки зацікавить ще більше. Представник повітряної стихії стане ніжним і люблячим батьком, ліберальним і просунутим в очах дитини. Водолій не буде проти екстравагантного стилю, до якого прагнуть підлітки, він не просто дозволить прикрасити дитячу кімнату фарбою з балончика і обклеїти її вражаючими постерами, але і сам візьме участь у такому заході. Цей батько навчить дитину не помічати помилки минулого, прагнути до інтелектуального і творчого розвитку. Однак іноді тато Водолій може здаватися дитині неемоційним, він не зможе підтримати його потрібними словами під час підліткової депресії.


Дружину, народжену під знаком Стрільця, складно назвати домашньою м’якою дружиною. Вона рухлива, відвідує спортивні і танцювальні секції. Смачного обіду і пирогів від неї навряд чи варто чекати. Будь-якому чоловікові не сподобалося б постійне відсутність дружини, але тільки не Йому. Швидше, він сам вирушить з нею в чергову подорож.

Взагалі, жінка Стрілець часто сама вибирає собі чоловіка, і Водолій її влаштовує саме тим, що не ущемляє свободи. Перед вступом у шлюб з Водолієм жінка Стрілець найчастіше вже має за плечима кілька шлюбних союзів. Ймовірно, стане останнім, так як пара дійсно має відмінну сумісність.

Язик не повернеться назвати її гарною господинею. Можливо, спочатку дружина і проявить інтерес до оформлення спільного житла, але залишатися довго вдома вона не стане. Приборка і кухня – це не для неї, що дуже приваблює Водолія.

Як мати ця жінка виховує в дочки або сина волелюбного самостійного людини. Це дотепна леді, яка зможе своїм несерйозним ставленням до життя підтримати будь-який вчинок дитини. Діти будуть піддані різним типам соціальних кіл. Вони виростуть допитливими, мудрими і вільними. Діти, народжені матір’ю Стрільцем, самі обирають свій шлях у житті.

Мама часто влаштовує для всієї родини походи і пікніки, виїзди за місто, але апетитних сніданків від неї навряд чи варто чекати. Незважаючи на велику любов до дітей, у разі розлучення, вони, найімовірніше, вирушать до бабусь, поки мати займається особистим життям і їде в чергову подорож.

Крім того, цій жінці деколи варто стежити за своїми манерами і мовою, так як у виразах вона не соромиться, а діти можуть перейняти і запам’ятати ці недитячі слова.


Дочки і сини багато в чому зближують батька Водолія і мати Стрільця, які й без того перебувають в дуже теплих відносинах. Погляд на виховання у них не особливо відрізняється. Головне – не загрузнути в сімейному побуті ні одному з подружжя, інакше це стане справжнім каменем спотикання в ідеальній життя сім’ї. Саме тому часто в цьому шлюбі діти з’являються вже в пізньому віці, коли Стрілець і Водолій об’їздили півсвіту, встигли стрибнути з парашутом, відвідати найбільш масштабні заходи.

У ліжку цю пару чекають деякі проблеми. Для Водолія секс – це задоволення фізичної потреби, він не визнає чуттєвості, хоча цілком здатний на красиві залицяння і красномовство. Його готовність до експериментів підігрівають пристрасть обраниці. У той же час дружина Стрілець схильна до чуттєвих відносин, для неї інтимний зв’язок – це привід не тільки фізично, але і духовно зблизитися зі своїм супутником. Звідси виникають деякі розбіжності.

У протилежному парі, де глава сімейства народжений під знаком Стрільця, а дружина – представниця повітряної стихії, відносини такі ж теплі. Волелюбна жінка може не виходити заміж довгий час, але надійний Стрілець переконує її в тому, що він – сильний і мужній чоловік, який не стане обмежувати її свободу і завжди захистить, і тоді дівчина Водолій погоджується на новий етап відносин. Чоловік при цьому гордий собою, адже він зміг завоювати серце цієї незалежної дами.

Однак і цей шлюб не виключає деяких труднощів. Стрілець весь час тягнеться до нових пригод, а деякі з них пов’язані з інтимними відносинами на стороні. Дружину Водолія обдурити не так просто, вона здогадується, що її чоловік їй невірний, однак особливою ревністю цей знак не характеризується.

Сама по собі дружина Водолій більш віддана, ніж її обранець, її набагато більше ранить духовна зрада, ніж фізична, тобто поняття вірності для неї дещо відрізняється від загальноприйнятого. У своєму дружині вона більше цінує його дружнє ставлення, хоче бачити в ньому надійного товариша і однодумця. Стрілець, незважаючи на інтрижки, поважає ці погляди своєї дружини.


З перших днів шлюбу чоловік Стрілець відчуває себе незалежним, не відразу усвідомлює відповідальність за сім’ю, довго відвикає від холостяцького способу життя. Веселий, доброзичливий і комунікабельний, але щоб він був щасливий в сім’ї, дружина повинна бути терпима до його інтересам, розуміюча жінка Водолій прекрасно справляється з цим.

Цей чоловік – явно не домосід, йому б більше підійшла кочове життя циганська, ніж тиха сімейна гавань.

Лише в літньому віці чоловік Стрілець починає проявляти інтерес до домашнього тепла і затишку.

Фінансове благополуччя сім’ї він буде непогано підтримувати. Цей молодий чоловік працьовитий, але в тому випадку, якщо свободу його дій не обмежують. Одночасно з цим, у цього чоловіка є схильність до марної розтрати грошей. Часто люди, народжені під знаком Стрільця, знаходять роботу за кордоном, а дружина Водолій при цьому буде тільки щаслива відправитися в чергову пригоду.

Іноді чоловік проявляє надмірний інтерес до випивки. Дружині Водолію потрібно не упустити цей момент і вчасно зупинити безпосереднього супутника, поки ця схильність не вийшла за рамки дозволеного.

Діти в цій парі з’являються пізно. Зазвичай ініціатором є дружина. Стрілець довго не бачить себе в якості батька і до останнього відкладає це подія. Спочатку батько не особливо активний у вихованні дитини і навіть трохи побоюється. З часом Стрілець звикає до свого нового статусу, але з-за енергійного способу життя і покладання на себе матеріальних обов’язків часу на спілкування з дитиною у нього часто не вистачає. Зате у вільний час цей папа повністю віддає себе своїм дітям. Він поважає дитини, враховує його думку у вирішенні навіть дорослих питань, діти часто стають розпещеними, вдома у них немає ніяких обов’язків.

Дивіться також:  Сумісність Водолія (35 фото): відносини чоловіка і жінки з іншими знаками зодіаку, з ким сумісний і хто підходить

Тим не менш, не всі дочки і сини задоволені таким толерантним батьком, деякі сприймають це як недолік уваги або навіть байдужість з боку батьків. Дорослі діти люблять свого батька, з задоволенням його відвідують, вважають своїм другом, готовим завжди прийти на допомогу.


Дружина Водолій не любить займатися домашнім господарством, але, перебуваючи в шлюбі з чоловіком Стрільцем, намагається максимально продемонструвати свої дизайнерські здібності, облаштувати будинок зі смаком. За це чоловік дуже цінує свою молоду дружину.

Ця жінка завжди непередбачувана, її настрій може мінятися кілька разів в день, дружину Стрільцеві з нею не нудно, і на цьому тримається шлюб. Часто ця дама відмовляється від власних амбіцій і кар’єри на користь виховання дітей і підтримки свого чоловіка у його професійному зростанні. Господарство вона може вести вміло, але не стане цього робити – для неї це занадто нудно. Можливо, спочатку ця жінка виявить інтерес до сімейного життя.

Вона багато читає, захоплюється психологією, езотерикою. У її будинку постійно багато гостей. Незважаючи на своє небажання вести домашнє господарство, дружина Водолій завжди здивує своїх друзів незвичайним блюдом, цікавим заняттям або іншими сюрпризами.

Вона терпима до свого чоловіка Стрільця і його вчинків, цінує в ньому вміння вести приємні бесіди, для неї головне в сім’ї – духовна та інтелектуальна спільність між партнерами.


Стаючи матір’ю, жінка Водолій робить свою дитину щасливою. Вона доброзичлива і весела, їй цікаво поспілкуватися і пограти з дітьми. Мама прищеплює дитині почуття чесності і співчуття до ближніх. Тим не менш, своїх виразних материнських почуттів вона особливо не проявляє, дає дитині багато свободи і незалежності. Підлітки не соромляться ділитися своїми проблемами з мамою Водолієм, хоча і не чекають особливих емоцій. Вона завжди готова дати добру пораду як своїм дітям, так і їх друзям і подругам.

Діти тягнуться до своєї сучасної матері, вона в курсі останніх новинок в музичній сфері. Однак надання занадто великої волі своїй дитині може негативно позначитися на його життя в майбутньому. У деяких ситуаціях він не буде знати, як вчинити, адже свого часу був наданий у вирішенні питань сам собі.

У шлюбі, де Стрілець – глава сімейства, а Водолій – його вірна супутниця, турбота про дітей більшою мірою лежить на плечах матері. Але в цілому їхні погляди на виховання дуже схожі і не викликають конфліктів.

Сварки можуть виникнути в інших сферах. Наприклад, Стрілець, який опікується добробутом своєї сім’ї, домігшись великого успіху, відчуває себе мало не зобов’язаним роздавати поради, повчати оточуючих, в тому числі і свою незалежну дружину, яка не терпить такого звернення. Вона цінує тільки спілкування на рівних і справедливість.

У сексі чоловік Стрілець здатний дивувати свою повітряну чоловікові, він готовий до різного роду експериментів і хоче доставити дружині щире задоволення. Уважний до своєї партнерки, стежить за її реакцією на його дії, різноманітний. Майже байдужа до інтимних стосунків жінка Водолій здатна збудитися від таких старань свого коханця і зарядитися пристрастю. Перш ніж вступити в інтимний зв’язок, дамі Йому потрібен деякий час. Якщо Стрілець побачить, що не в його силах розбудити вогонь в обраниці, він піде шукати пригод на стороні, тому жінці Водолію слід відповідати на його дії взаємністю.

В роботі

При виборі професії Стрільці орієнтуються на особисті переваги. З них виходять відмінні начальники і виконавці. Навіть стаючи рядовим підлеглим, Стрілець прагне проявити свої лідерські здібності. По душі їм більше керівні посади. Стрільці вміють віддавати накази і приймати рішення. Вибираючи сферу діяльності, Стрільцю потрібно враховувати свою любов до подорожей.

Тому багато представників вогняного знаку віддають перевагу таким професіям:

 • журналістика;
 • спорт;
 • готельний бізнес;
 • туристична сфера.

Для Водолія менше значення при виборі професії має матеріальний питання, для нього важливіше дружні стосунки в колективі, свобода дій, повагу.


Вони ініціативні працівники і можуть проявити свої здібності і таланти в будь-якій сфері діяльності. Однак з-за свого волелюбності Водолії часто змінюють місце роботи.

Найбільш переважні області для Водолія:

 • науково-дослідна діяльність;
 • техніка;
 • мистецтво, особливо театр;
 • спорт.

У робочому тандемі Стрілець і Водолій панують теплі робочі відносини. Водолій позбавлений особливої амбітності, він прагне до якісного виконання своїх обов’язків, дисциплінованим і відповідальним. Стрілець також вперто націлений на успішний результат, завдяки відмінним діловим якостям будує кар’єру. Для нього важливіше саме власний успіх, а не матеріальна складова, і ця особливість об’єднує діловий союз Водолія і Стрільця.

Для них обох робота – це задоволення творчих чи ділових потреб. Незважаючи на це, дух змагання завжди присутній, хоча спільної діяльності це не заважає. А іноді і підстьобує обох партнерів.

Вище вже зазначалося, що у Водоліїв прекрасна інтуїція, це проявляється і в роботі. Стрільцям деколи доводиться вступати на смугу невезіння. Передчуття повітряного знака допомагає подолати труднощі в тандемі Стрілець, Водолій, крім того, він щиро зможе підтримати свого вогняного компаньйона.

Якщо хтось із партнерів виявляється у влади, їх діловому союзу це анітрохи не заважає. Однак якщо лідер обирається обома партнерами по бізнесу, то краще поставити біля керма Стрільця. Він зробить все для розвитку підприємства, так як цілком націлений на результат, вимогливий до себе і своїм підлеглим.

Водолій – це більш м’який керівник. Він прекрасно всьому навчить співробітників, введе в курс справи новачків, але не зможе надихнути підлеглих до бурхливої діяльності – в цьому йому знадобиться допомога Стрільця.

У бізнесі ці два знака домагаються високих результатів, але в деяких випадках краще залучити до підприємництва ще однієї людини, який би зміг реалізовувати сміливі ідеї та проекти Стрільця і Водолія.

Таким чином, діловий союз Стрільця і Водолія практично ідеальний. Особливо висока їхня робоча сумісність може бути в тій ситуації, якщо Стрілець – чоловік, Водолій – жінка.

Тоді між ними майже не буде виникати конкуренції.

Можливі причини розбіжностей

Як стає зрозуміло, Стрілець і Водолій сумісні практично у всьому.

В будь-якому союзі потрібно бути готовим до деяких розбіжностей, а саме:

 • вир рутинної і одноманітного життя, в яку затягує шлюб, може стати причиною частих сварок і навіть розриву;
 • кожен намагається перекинути обов’язки по будинку на чоловіка, щоб зайнятися чимось більш цікавим;
 • з часом Стрільця можуть дратувати і втомлювати постійні незвичайні сюрпризи Водолія;
 • якщо Стрілець почне звинувачувати в неправоті свого повітряного супутника, то це також може привести до конфліктів;
 • на деякі непередбачувані вчинки Водолія і спроби маніпулювати відносинами Стрілець відповідає роздратуванням і скандалом.


  Таким чином, Стрілець і Водолій – це хороший надійний союз, оцінити який можна на п’ятірку з мінусом. Цей мінус – деякі конфлікти у відносинах. Але якщо партнери навчаться прислухатися один до одного, а також ставитися до примх обранця терпимо і прихильно, то їхній шлюб може стати ідеальним, таким, про який кажуть, «створений на небесах».

  Астротиполог Дмитро Шимко розповість про сумісність Стрільця і Водолія в наступному відео.