Стрілець і Близнюки (32 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах, дружба знаків зодіаку

Підходять Стрілець і Близнюки один одному для створення пари? Сумісність жінки і чоловіки вогненної і повітряної стихій в сексуальних, романтичних і любовних відносинах. Чим хороша дружба цих знаків зодіаку?

Керуючими планетами знаків є соціальні та інтелектуальні планети, у Стрільця це Юпітер, а у Близнюків – Меркурій. Юпітер робить Стрільця людиною, яка цікавиться бізнесом, навчанням і саморозвитком, яке є для Стрільця головною цінністю. Така людина може дуже довго ігнорувати створення довготривалих стосунків. З-за відсутності прагнення до шлюбу більше ймовірно, що відносини між Стрільцем і Близнюками буде створювати і розвивати знак Повітря. Незважаючи на те, що Венера в знаку Близнюків не дуже розвинена, представники цього знака дуже цікавляться весіллям. Іноді створюється враження, що Близнюки створюють сім’ї зі спортивного інтересу. Це перший пункт у забігу життя, який вони прагнуть реалізувати. Хоча в самій родині на першому місці у Близнюків розрахунок, який пронизує всю їхню сутність, адже Меркурій – це планета не стільки інтелекту, скільки спілкування і комерції.

Стрільці часто є привабливими для Близнюків в плані розрахунку, адже вони можуть демонструвати кар’єрні досягнення, показуючи себе як дуже перспективних особистостей або демонструвати матеріальні цінності. Тому все починається з того, що Близнюки мають на меті створити сім’ю зі Стрільцем і послідовно йде до неї, застосовуючи всілякі хитрощі і маніпуляції. Адже інакше просто не вміє, треба ж кудись дівати гострий розум, подарований природою. Меркурій змушує Близнюків не тільки вчитися і працювати в сфері комерції, але і робить їх прекрасними комунікаторами. Близнюки можуть підтримати розмову на будь-яку тему.

На першому етапі спілкування-це якість створює легкість в комунікації зі Стрільцем.


Можливе місце знайомства

Знайомство Стрільця і Близнюків найбільш ймовірно в загальних колективах, де так люблять обертатися представники цих знаків. Проте у формальній обстановці вони ведуть себе скуто, і справжній інтерес прокидається на вечірках.

Це можуть бути:

 • корпоративні вечори;
 • презентації;
 • конкурси;
 • Дні народження;
 • весілля.

На таких заходах завжди багато Близнюків. Стрільці часто обертаються в різних місцях, де розподіляють нагороди. Вони люблять вчитися і отримувати дипломи.

Щоб познайомитися зі Стрільцем, достатньо почати цікавитись її успіхами і досягненнями, попросити його показати отримані дипломи та грамоти. Близнюки вміють докладно розпитати Стрільця, обов’язково зробити йому кілька компліментів, і чим більше, тим краще. З цим важко переборщити.

Щоб познайомитися з чоловіком Близнюками, потрібно знайти групу людей, де йде саме жваве обговорення якоїсь теми, в центрі дискусії буде чоловік Близнюки. Дівчина Близнюки на заході одягнена в яскраве і несмачне сукню, ходить з келихом шампанського і розмовляє з усіма підряд. Взагалі, у Близнюків на вечірках настрій походити і поблукати, тому з ними познайомитися простіше всього. Найчастіше Стрілець думає, як би від Близнюків звільнитися. Тому щоб спокусити знак Вогню, треба мати почуття міри як у спілкуванні, так і у вживанні алкогольних напоїв.


Типи спілок

Стрільці і Близнюки бувають різних типів і тягнуться один до одного, вгадуючи приховані особливості несвідомо. Характери залежать від сузір’я, в якому знаходиться планета-управитель знака зодіаку. Наприклад, якщо Юпітер у представника знаку Стрільця розташований у Козерозі або в Раку, то він буде серйозним, відповідальним і схильним до створення сім’ї, а якщо в Овні або у Водолії, то він буде ризикованим і легковажним. Те ж стосується і Близнюків: якщо Меркурій у представника повітряного знака розташований у знаку Ваги або Близнюки, то він буде балакучим і хитрим, а якщо в знаку Діва або Козеріг, серйозним і інтелектуальним.

Створення сім’ї

Чоловік Стрілець, що відноситься до серйозного підтипу, поважає сімейні цінності і націлений на пошук дружини, але у відносинах неактивний і займається кар’єрою і навчанням. Такого Стрільця може зацікавити жінка знаку Близнюки, яка хоче показати свої якості подруги життя і музи. Жінки Близнюки зазвичай «вміють» виходити заміж, такий у них є талант. Адже вони сприймають заміжжя як один з проектів, який реалізують. Розумна й серйозна жінка Близнюки виявляє в Стрільці те, що вона шукає у своєму майбутньому чоловікові: спокійний, його поважають друзі та колеги, авторитетний на роботі, розумний і талановитий.

Ці якості привертають жінок різних знаків зодіаку, але саме Близнюки вміють побудувати комунікацію зі Стрільцем.

З тим, хто у відносинах боязкий і сором’язливий, вона проявить ініціативу перша. Спокушання Стрільця може вестися деякий час на його території методом послідовного штурму. Спочатку жінка обіймає його прилюдно, потім у нього ночує, в квартирі виявляються її речі, але на цьому вона не зупиняється і підключає чоловіка до загальних діловими проектами. Останнім кроком є спільне подорож, де за планом жінки Стрілець повинен зробити їй пропозицію.

Однак жінка Близнюки не завжди терпляча і якщо на одному з етапів план дає збій, то дама може просто не витримати пасивності Стрільця у відносинах і переключитися на когось іншого. Стрілець хоче одружитися, але він не знає на кого, і не знає, що робити у відносинах, тому і займає пасивну позицію, дозволяючи жінці його завойовувати. Якщо ж Стрілець упустить свій шанс і жінка Близнюки піде до іншого, то у нього обов’язково виникне ревнощі, адже Стрільці самолюбні і зробить спроби повернути подругу.

Дивіться також:  Сумісність Стрільця і Скорпіона (37 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, характеристика знаків зодіаку


Курортні романи

Юпітер є управителем 9-го будинку, тому викликає у Стрільців тягу до подорожей. Близнюки також захоплюються туризмом, і, користуючись якостями сильного Меркурія, вміють знаходити вигідні путівки. Тому нерідкі знайомства між Стрільцем і Близнюками в подорожі.

Зустріч імовірна березі моря або в літаку, в готелі, за барною стійкою. Такі романи відрізняються обмеженим строком дії, за кордоном Стрільці ведуть себе не так, як вдома, їх Юпітер стає ще сильнішим. Виявляють допитливість і прагнуть все подивитися або чогось навчитися.

Близнюки також подорожують з друзями або знаходять їх на місці. Тому їх єдиний шанс продовжити роман – це почати цікавитися чим-то разом. Ще буває так, що, швидко познайомившись за кордоном, вони додаються в друзі в соціальних мережах і згадують один про одного трохи пізніше.

Сумісність у любовних стосунках

Сумісність між Стрільцем і Близнюками виникає під впливом взаємодії їх сильних і слабких планет.

За здатність любити в гороскопі відповідає Венера, яка знаходиться у слабкому становищі у Стрільця, так і у Близнюків, тому вони не особливо вміють закохуватися і довго ідеалізувати об’єкт. Відносини в їх розумінні – це дружба, спілкування, взаєморозуміння та секс. Якщо в процесі цього виникають почуття, то добре.

Але почуття без конкретних відносин вони відчувати не люблять.

Стрілець і Близнюки часто є втікачами від близькості. Адже їм завжди є, куди поїхати. Стрільці люблять їздити на конференції, у відрядження, на дачу. А ось Близнята можуть просто сісти в машину і поїхати куди очі дивляться. Тому за будь-якої проблеми в стосунках вони тікають.

Якщо їм щось захотілося, то одразу. Цим дані знаки і бентежать один одного. Вони можуть форсувати близькість, не відчуваючи готовність партнера просто через небажання чекати. На цьому ґрунті можуть виникати конфлікти. Також в парі не люблять чекати, коли інший образився або хоче побути один. Особливо це стосується Близнюків, які будуть писати і дзвонити саме тоді, коли Стрілець хоче самотності.

Стрілець позитивно сприймає ідею шлюбу лише умоглядно, насправді вона його лякає на несвідомому рівні, що пов’язано з тим, що за оформлення відносин відповідає Сатурн, який знаходиться в Стрільці у слабкому становищі. Адже Юпітер відповідає за розширення, а шлюб – це в чомусь обмеження можливостей, що суперечить самому принципу Юпітера. Тому Стрільці вважаються самими невірними знаками зодіаку.

З цієї точки зору Стрільцям можуть бути симпатичні Близнюки, які за своєю природою легковажні і непостійні, хочуть створити сім’ю, але теж в теорії. На практиці ж тікають з одних відносин на інші при найменшій проблемі. Утримати Близнюків у відносинах може лише стабільний партнер, яким Стрілець не є. Тому відносини знаків – це постійні розставання і возз’єднання.

Сумісність у почуттях у партнерів погана, оскільки їх емоції виникають в самий невідповідний момент: у Близнюків дуже швидко, а у Стрільців – надто повільно. Близнюки допитливі і їх тягне до всього нового, що провокує закоханість відразу ж, проте, бачачи, що це недоречно, своїх почуттів люди не розкривають. Їм доводиться довго спілкуватися, не показуючи, що відбувається в душі, це робить Близнюків вразливими. Стрілець ще не підозрює навіть, що інша людина відчуває до нього інтерес, і може наговорити багато зайвого.

Рівень сумісності в сексі буде залежати від зовнішньої привабливості і розкутості партнерів. Стрільці можуть бути скромними і незручними в сексуальному плані, таких підкорити дуже важко. Вони будуть тікати при першій же можливості. Їх скромність пов’язана з прихованою невпевненістю у своїй привабливості. Другий сексуальний типаж – це, навпаки, надто розкуті Стрільці, які можуть зайнятися сексом при першій же можливості. Однак для них це нічого не значить.

Багато Стрільці ведуть себе після сексу так, як ніби нічого і не було.

Близнюки зазвичай дуже розкуті і до сексу ставляться так само легко. Це стосується як чоловіків, так і жінок. Скромність – це не про них, адже Близнюкам все цікаво, вони дуже товариські, та ще й закохуються поверхнево, все це допомагає їм пробувати різних партнерів.

Це одне з тих якостей, яка приваблює Стрільця.

Часто сексуальні відносини будуються за такими сценаріями:

 • Стрілець і Близнюки періодично займаються сексом, залишаючись при цьому друзями;
 • після сексу обидва розходяться, не надаючи цьому значення;
 • жінка Близнюки намагається спокусити холодного і недоступного Стрільця.

Жінки Стрільці ставлять особисте життя на другий план, вважаючи, що їх потрібно завоювати. Залишаючись пасивними в любові, вони чекають ідеального чоловіка, відмовляючи багатьом, хто претендує на їх увагу. Чоловік Близнюки має всі шанси на близькість з такою жінкою, адже він дуже приємний в спілкуванні і розумний, може в буквальному сенсі спокусити жінку Стрільця своїми мізками. Чоловіки знака Повітря люблять блиснути ерудицією, цитувати різні факти з енциклопедії, яку почитують вечорами.

Жінки Стрільці цікавляться розмовами на тему філософії, психології, бізнесу, різних країн і культур. Але ідеальний варіант – це якщо спілкування почнеться вже в атмосфері загальних інтересів. Тому важлива належність партнерів до одного колективу, де є спільні теми для розмов.

Дивіться також:  Сумісність Стрільця і Діви (22 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах, характеристика знаків зодіаку

Також для відносин Близнюків і Стрільця важливий імідж. Чоловік Близнюки має талант дамського угодника і може одягатися красиво. Цьому чоловікові йдуть костюми, а також неформальна одяг на зразок сорочок з принтом. Жінки Стрільці цінують як раз статусний або просто стильний вигляд, тому чоловік Близнюки може викликати до себе симпатію вже своїм іміджем. Стиль поведінки чоловіка знаку повітря також імпонує жінці.

Дівчина Стрілець обожнює сміливих чоловіків: з нею можна їздити на мотоциклі або авто, демонструвати навички гри в більярд, а також кінний спорт може вразити таку жінку. Вогняна жінка сміла і любить похідні умови, однак іноді настільки завантажена роботою, що не встигає про це подумати. Якщо чоловік Близнюки дозволить їй зануритися в атмосферу розваг, вона це оцінить і відгукнеться своїми почуттями, а вже якщо жінка знака Вогню випробує закоханість, то захоче та сексуальної близькості.

Тому пристрасний роман цілком імовірний.

У відносинах, де Близнюки – жінка, а Стрілець – чоловік, більшої ініціативи також варто очікувати від дами. Вся справа в тому, що чоловіки Стрільці зазвичай або дуже серйозні, або дуже непостійні. Перший підтип можна визначити по їх зовнішньому вигляду, який відповідає робочого дрес-коду. Тобто якщо на роботу прийнято ходити в костюмі, то вони скрізь будуть ходити в костюмі, якщо Стрілець – тренер в спортзалі, то буде скрізь ходити в спортивному одязі. Це говорить про те, що Юпітер і досягнення на цій планеті відображаються на індивідуальності. Такі чоловіки привертають жінок Близнюків не тільки на рівні душі, але і на рівні розрахунку.

Жінка знака Повітря стає соратницею, ученицею, колегою і починає скрізь слідувати за чоловіком, ловлячи кожне слово і буквально записуючи за ним цитати. Близнюки можуть відганяти від нього інших жінок одним своєю присутністю і грати роль його секретаря, наприклад, відповідати на дзвінки і бронювати квитки.

Ідеально, якщо Стрілець – бізнесмен, а жінка Близнюки у нього працює. Робочі відносини створюють прекрасний фон для відносин. Справа в тому, що Стрільцеві в неформальній атмосфері важко перебувати досить довго.

При знайомстві з дівчиною Близнюки в клубі це, швидше за все, це закінчиться однієї пристрасної ночі, а вранці чоловік поспішить до своїх справах. Щоб завоювати місце супутниці життя, потрібно проникнути буквально у всі сфери чоловіка і його побуту, що може зробити жінка Близнюки, але тільки якщо у неї на це вистачить такту і терпіння.

Секрети гармонійного шлюбу

Припустимо, що чоловік і жінка знака Вогню і Повітря пройшли початковий етап завоювання і вирішили одружитися.

Ідея про одруження може прийти в голову тільки жінці Близнюкам, що дозволить їй м’якими натяками підвести Стрільця до цього рішення. Чоловіки-Стрільці можуть запропонувати одружитися, тільки якщо іншого виходу немає. Хоча стан одруженого чоловіка Стрільця приємно, тому що це дає йому новий статус в суспільстві, який можна з гордістю демонструвати. Весілля у них буває розкішна, якщо чоловік-кар’єрист використовує її для створення нових ділових зв’язків. Якщо ж чоловік відноситься до категорії мандрівників і філософів, то весілля може бути в стилі бохо, пляжної або просто романтичною.

У сімейному житті зі Стрільцем головне – це поважати особистий простір, що дружині Близнюкам може вдаватися не відразу. Жінки знака Повітря хочуть втрутитися у все, що їх стосується.

Наскільки сумісні в побуті дружина Близнюки і чоловік Стрілець, можна визначити по тому, чи люблять вони одну і ту ж музику, їжу, напої, чи є у них спільне хобі.

Чоловікові важливо, щоб дружина поділяла його захоплення, оскільки всі хобі у нього стабільні і не змінюються роками. Якщо чоловік Стрілець грає у футбол, то буде грати у футбол ще років 20, якщо любить певну кухню або сидить на дієтах, то нав’язувати інші звички – це шлях до нерозуміння.

Нерозуміння – це, мабуть, те, що може зруйнувати союз. Для Стрільця розуміння – це згоду з ними. Дружині просто треба навчитися говорити «так», «ти прав» як можна частіше, а також говорити компліменти. Чим більше похвали, тим сильніше прив’язується Стрілець до дружини.

Для дружини Близнюки важливо, наскільки вдалим здасться їх подружжя в очах оточуючих, що викликає у неї бажання приймати запрошення на вечірки і свята друзів і родичів. Ця сфера життя може бути джерелом конфліктів, однак тут можливі провокації оточуючих. Близнюки реагують на провокації моментально і люблять вплутуватися в різні скандали. Якщо чоловік Стрілець побачить, як дружина з кимось свариться, то може засумніватися, чи є вдалим поєднання їх характерів. Страх, що дружина – скандалістка, може змусити чоловіка засумніватися в ній, адже у нього слабка любовна інтуїція, яка викликає невпевненість, що інша людина йому підходить.

Також одне з джерел можливих проблем у шлюбі – це флірт Стрільця на вечірках з іншими жінками. Подружжю варто заздалегідь домовитися про прийнятних межах флірту, тому що жінка Близнюки теж любить пофліртувати для розваги, але сама гріхом це не вважає. Тому тримати один одного «на короткому повідку» – погана затія. Флірт в помсту партнера може призвести до негативних наслідків, адже Стрілець – один з найбільш відомих на жіночу ініціативу знаків, його інтуїтивне бажання розширити можливості в сексуальній сфері не піддається ніяким обмеженням. .

Врятувати від можливої зради може тільки залізна рука жінки Близнюки, яка вчасно відведе чоловіка від потенційної спокусниці


Стрільці і Близнюки бояться шлюбу, тому серед цих пар є кілька типів спілок, які виникли як би самі собою.

 • Одруження студентів – це сім’я, яка виникла під впливом обставин. Спочатку вони вчилися на одному курсі, потім знімали разом кімнату, потім вирішили одружитися. Обидва знака зодіаку інтелектуальні і люблять вчитися, тому часто знайомляться в університетах або на курсах.
 • Шлюб з різницею у віці: в такому союзі жінка Стрілець виходить заміж не в перший раз, причому чоловік Близнюки молодше її. Жінки Стрільці вважають своїм обов’язком вийти заміж у проміжку 30-40 років. Адже чоловік є відображенням їх жіночої привабливості. Тому якщо така жінка все життя займалася кар’єрою, то років до 40 вона вже твердо стоїть на ногах, чоловік Близнюки – це той чоловік, хто буде зовні приємний і зможе навчити її розважатися.
 • Службовий роман – це відносини, які переросли у весілля під впливом тісного спілкування на роботі. Жінок Стрільців фізично заводить офіційна атмосфера, що викликає бажання крутити службові романи. Пристрасні поцілунки в офісі і можливість надіти сексуальний діловий костюм – те, що мотивує жінку вогняного знаку бігти на роботу.
Дивіться також:  Сумісність Львів і Стрільців (28 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя, характеристика знаків зодіаку


  Секрети щасливого шлюбу з жінкою знака Вогню прості, але дотримуватися їх складно.

  • Добре, якщо подружжя разом створюють спільну справу. Жінку Стрільця не треба утримувати, вона не виносить залежності, зазвичай вона входить у відносини зі своєю матеріальною базою. Але якщо опиниться в декреті, то їй треба дати можливість працювати.
  • Не варто фліртувати з її подругами, дружина Стрілець цього не прощає.
  • Чоловік Близнюки повинен пропонувати нові проекти спільних подорожей і організовувати дозвілля.

  Якщо користуватися цими простими рекомендаціями, то шлюб буде щасливим і цікавим для обох.

  Дружні взаємини

  Дружба між повітряним і вогненним знаком можлива завдяки спільним інтересам і однаковим інтелектуальному рівню.

  Подруги Стрілець і Близнюки знайомляться в навчальному закладі і допомагають один одному у навчанні. Причому Стрілець завжди знає, як сподобатися викладачеві, а Близнюки завжди готує тисячу шпаргалок. В розвагах і тусовках дама Стрілець може бути спочатку скромніше, але її подруга покаже наймодніші місця міста і познайомить з однокурсниками.

  У більш дорослому віці подруги намагаються не втрачати свій юнацький запал і зустрічаються в основному заради розваг. Адже поруч у них прокидається потяг до пригод.

  Ці подруги ходять по клубах і знайомляться з чоловіками, також вони можуть разом вирушати в поїздки на близькі та далекі відстані.

  Приятелі Стрілець і Близнята можуть бути як легковажними, так і серйозними. Стрілець часто буває організатором дозвілля в колективах і любить збирати вечірки, Близнюки завжди йдуть на допомогу, наводячи велику кількість знайомих. Якщо чоловіки познайомилися на роботі, то їм цікавіше обговорювати комерційні питання, ніж розважатися, що дозволить стати партнерами по бізнесу.

  Дружба між чоловіком і жінкою можлива, але ускладнена, оскільки Стрілець любить зустрічі з офіційних приводів, а Близнюки, не бачачи до себе почуттів, швидко втрачають інтерес. Якщо хлопець Стрілець дружить з дівчиною Близнюки, то їх швидше всього будуть пов’язувати якісь спільні цілі, наприклад, допомога в навчанні або роботі. Якщо ж Стрілець дівчина дружить із хлопцем Близнюки, то це може статися лише у спільній компанії.

  Можливі труднощі

  Труднощі у відносинах знаків є наслідком незалежних натур.

  Ось основні проблеми у відносинах:

  • Стрілець уникає близького спілкування, постійно посилаючись на роботу і поїздки;
  • Близнюки не приділяють уваги Стрільцеві, тому що у нього достатньо справ і шанувальників;
  • обидва партнера хочуть стосунків з кимось іншим або вже перебувають у шлюбі.

  Обидва партнери не мають сильної мотивації на зближення, тому їх відносини можуть повноцінно розвиватися лише під впливом обставин.

  Стрільця і Близнюків для створення повноцінних відносин має щось об’єднувати:

  • робота;
  • навчання;
  • спільні подорожі;
  • загальну справу;
  • соціальна діяльність.

  Якщо в одного з них є сильне бажання будувати стосунки, то найкращий спосіб – почати брати участь у соціальному житті іншого. Стрільці часто є керівниками якихось об’єднань або щось викладають, наблизитися до них можна на заняттях. Однак не варто очікувати, що керівник буде змішувати роботу і відносини. На заняттях Стрілець може виглядати неприступно, зате після них може захотіти розважитися. Якщо створювати такі ситуації регулярно, то Близнюки можуть стати ближче до знака Вогню.

  Помиритися зі Стрільцем просто, адже він незлопам’ятна і завжди готовий відновити спілкування, а ось Близнюки зазвичай змінюють ставлення раз і назавжди, якщо його образили. Близнюки довго витрачати час на безперспективні відносини не будуть. Знаком керує Меркурій, і він же стежить за ефективністю проведення часу. Тому найчастіше відносини даних знаків розвиваються на грунті ненав’язливого спілкування в якійсь компанії, створеної на основі спільних інтересів.

  Про сумісність Стрільця і Близнюків розповість астротиполог Дмитро Шимко в наступному відео.