Стрілець (34 фото): сузіря і стихія знака зодіаку, характеристика особистості за датою народження, характер людини та відповідні професії

Сузір’я і стихія знака зодіаку Стрілець таять в собі багато таємничого. Як дізнатися про Стрільці по характеристиці його особистості й дату народження? Які його кулінарні та життєві уподобання?

Сузір’я, що керує долею людини, народженої під впливом планети-управителя Юпітер і стихії Вогню, наділило Стрільців волелюбністю і прямолінійністю.

Символом цього знака зодіаку вважається кентавр або стрілок. Хірон, відомий герой грецької міфології, мудрий вихователь і син бога Кроноса, наділяє Стрільців авантюризмом і енергією. Дати народження Стрільців охоплюють місяць листопад і початок грудня, точніше, у період з 22 листопада по 21 грудня, але характери їх помітно відрізняються залежно від декади народження кожного.

Стрільці – лідери по натурі, і навряд чи знайдеться той, хто зможе збити їх з наміченого шляху. Але це не означає, що ці люди просто вперті, аж ніяк, в житті цього знака завжди присутня мета, заради якої можна піти на ризик і самопожертву.

Планета-покровитель

Народжені під знаком Стрільця люди можуть відрізнятися один від одного характерами, і залежить це від декади, під час якої вони з’явилися на світ.

Перша декада починається 22 листопада і закінчується 2 грудня, друга, відповідно, триває з 3 по 12 грудня, у цьому випадку Стрільцями вже «повеліває» планета Марс, а от представники третьої декади, народжені в проміжку з 13 по 21 грудня, знаходяться під владою Сонця.

Стрільці першої декади все ще знаходяться під управлінням планети Юпітер, ці представники Зодіаку розсудливі, але пристрасть до подорожей і куражу іноді змушує забути про це. Найчастіше ці люди красиві, спортивні, схильні плотським пристрастям. Тому з працею переносять критику, проте з честю виходять з непередбачених обставин. Протягом усього життя прагнуть подорожувати.


Життя Стрільців другої декади управляється планетою Марс. Вони більш романтичні, непосидючі, обожнюють галасливі компанії і часто є їх душею. Це люди творчі, допитливі, прагнуть відкривати щось нове, пізнавати світ. Може, тому такі Стрільці часто схильні до депресії, переживань. Але, як і їх «брати» за гороскопом, вони обожнюють екстрим і багато подорожують.

Сонце може зробити з Стрільця деспота, різко змінює гнів на милість. У таких людей високо розвинена інтуїція, вони можуть дати прекрасний рада в різній ситуації. Чимало представників Стрільців цієї декади пов’язують своє життя з релігією.

Стихія

Вогняна стихія, характерна для народжених під знаком Стрільця, не могла не обдарувати їх яскравими рисами характеру. Палкі і поривисті, «вогненні» представники часто робить непередбачувані вчинки, причому абсолютно в них не каються пізніше. Стрільці нетерплячі, їх не цікавлять дрібниці, часто схоплюють потрібну інформацію з півслова.

Як і Вогонь, Стрільці дуже часто миттєво спалахують, але можуть тут же охолонути, втрачаючи інтерес до розпочатого справі. Тому їм так необхідна емоційна підтримка, вони обожнюють пригоди.

Стихія Вогню позначилася і на яскравій сексуальності представників цього знака Зодіаку. Такі люди пристрасні, влюбливі, а їх невгамовна енергія привертає до себе увагу протилежної статі.

Гармонійні відносини для Стрільців можливі тільки з представниками такої ж стихії, непогані шлюби виходять і з «земними» знаками, а ось стихія Води для Стрільців абсолютно не підходить.

Вогонь робить Стрільця невтомним фантазером, причому іноді щиро вірить у свої вигадки. Цей знак зодіаку завжди потребує свободи вибору, може, тому Стрільцям властиві ні до чого не зобов’язують відносини. Це не самий вірний знак.

Гаряча кров, палке серце, невгамовна енергія – все це робить представника цього знака об’єктом жадання, у них багато поклонників і шанувальників.

Характер

Стрільці чоловіки активні протягом всього свого життя – з дитинства до сивин. Будучи в юному віці, хлопчики Стрільці обожнюють тварин, тому батьки повинні всіляко це підтримувати, розвиваючи у дитині почуття доброти і відповідальності. Діти Стрільці абсолютно непосидючі, що може позначитися на навчанні. Треба просто спокійніше реагувати на це і не намагатися карати хлопчика за промахи.

Не рекомендується карати його за активність, дорослим краще контролювати свої емоції.

У школі Стрілець може проявити інтерес тільки до тих предметів, які йому знадобляться в майбутньому. До інших хлопчик буде байдужий. Єдине, що може його мотивувати до відмінного навчання – це приклад однокласників, більше процвітали на ниві знань. Стаючи дорослішими, хлопець може захопитися військовою підготовкою або політикою, не варто його переконувати в цьому.

Характерна для юнаків Стрільців може стати і любов до читання. Проблемним моментом у його змужніння може стати абсолютна хоробрість – він не боїться нічого. Краще спробувати в цей час зацікавити його спортом, інакше така риса може призвести Стрільця до безрозсудних вчинків і навіть до криміналу.

В школі у Стрільців багато друзів – хлопчик товариський, у нього присутні лідерські якості. Юнак може активно займатися громадською діяльністю, виступати перед колективом, чудово засвоювати знання. Головне, щоб у нього, у силу свого характеру, не пропало бажання, так як Стрільці – захоплюються натури і перегорающие.

Що стосується здоров’я, то хлопчики Стрільці схильні до простудних захворювань. Вони дуже люблять комфорт, тепле приміщення, так як їм протегує Вогонь.

Схильні хлопчики різних травм і ударів – їх енергія може привести до такого сумного результату. Батькам потрібно потурбуватися і про стан печінки дитини – Стрільцям протипоказана жирна їжа.

Виховуючи Стрільців, не можна забувати про їх волелюбність, тому краще бути демократичними батьками. В іншому випадку може вийти войовничий нігіліст з власною думкою.

Харизматичність, відкритість, успішність і відкрита натура – це риси характеру юних Стрільців. Ставши дорослим, Стрілець найчастіше перетворюється в респектабельного чоловіка, що стежить за своєю зовнішністю і вимагає того ж від оточуючих. Звичайно, любителі холестерину і пляшки пива можуть мати імпозантна черевце, але Стрілець і в цьому випадку не засмучується: чоловік вважає, що це йому йде.

Дивіться також:  Жінка Стрілець-Кролик (Кіт) (6 фото): характеристика дівчата, які народилися в рік Кролика і її сумісність з іншими знаками

Привабливий, комунікабельний, активний і пристрасний, Стрілець завжди подобається. «Вогненний» знак чудово відчуває співрозмовника, не любить брехати, завжди допоможе порадою, а при необхідності і грошима.

Спілкуючись зі Стрільцем, навколишні немов «заряджаються» його енергією, надихаються його ідеями і приємно проводять у такому суспільстві час.

Що стосується кар’єри, то і тут позначається везіння і оптимізм Стрільців. Він не боїться роботи, йому цікаво відкривати для себе нові горизонти. Багатьом оточуючим людям може здатися, що це все награно і непостійне, але це не так. Якщо робота цікава Стрільцеві, він доб’ється наміченого і зробить запаморочливу кар’єру. Фортуна прихильна до своїх улюбленців, а мудрість Хірона позначиться на його старанності в трудовій діяльності.

Жінки без розуму від красенів Стрільців. Він заволодіває увагою співрозмовниці, оточує її турботою й багато розповідає про себе, вселяючи тим самим дамі, що він – мрія її життя. Іноді Стрілець сам вірить у те, що говорить, проте утримати його поруч з собою – завдання не з легких. Волелюбна натура позначиться і тут. Якщо ж для підкорення очаровательницы потрібно багато часу і зусиль, Стрілець легко знайде їй заміну.

Спілкуючись зі Стрільцем, потрібно пам’ятати, що перед вами – людина сильна і відкрита. Це прекрасний друг, з ним завжди приємно проводити час в компанії або в подорож, де Стрілець проявить себе незамінним організатором. Ставши зразковим сім’янином, чоловік проводить дуже багато часу в сімейному колі до того моменту, поки не почнеться посягання на її свободу.

Як і хлопчики, юні представниці знака Стрілець сповнені оптимізму і допитливості з малих років. Дівчатка дуже розважливі в порівнянні з ровесницями, незважаючи на свою непосидючість і схильність поозорничать.

Активні і цікаві дівчинки заряджають позитивом всіх оточуючих. Але ось загальна риса всіх Стрільців – невміння доводити почате до кінця – іноді псує загальну картину. Старші повинні обов’язково контролювати цей процес, і тоді дівчинка сягне захмарних висот.

З дитинства дівчинка Стрілець тягнеться до краси, це проявляється і в одязі, і у навколишній обстановці. Як і мама, вона з ранніх років починає крутитися біля дзеркала, намагаючись «навести красу». Дуже любить розіграші і часто пустує, але, як не дивно, завжди вміє прийняти критику і виправляти помилки. Це стосується і порядку в її особистому просторі, про що повинні подбати батьки: привчаючи до її порядку з ранніх років, вона зможе також обережно ставитися до них і в майбутньому.

Школярка Стрілець дуже старанна. Їй дуже подобається бути першою – і в навчанні, і за її межами. Вона приємний співрозмовник, у неї багато друзів, вона вміє підтримати і допомогти радою.

Дівчинка Стрілець легко обучаема, їй без проблем даються багато предметів, як точні, так і гуманітарні. Встигає дівчинка займатися і в різних секціях, з неї нерідко виходить гарна спортсменка.

У питаннях здоров’я Стрільцям треба дбати про печінці та кишечнику. Часто бувають алергічні захворювання.

Виростаючи, дівчинка Стрілець перетворюється в чарівну дівчину, а потім і жінку, яка ніколи не схильна до меланхолії, їй завжди радісно, але це не означає, що вона дурна і легковажна.

Жінка Стрілець завжди прекрасно виглядає, тому не знає браку уваги чоловіків. Щоправда, іноді приймають вільний образ дівчини за доступний, але це далеко не так. Так, вона нітрохи не консервативна, але завжди знає собі ціну. Тому плітки і інтриги не можуть надовго зіпсувати їй настрій. Тим більше така жінка завжди може дати відсіч своїм кривдникам. Якщо шанувальник дозволив собі що-небудь зайве, дама не буде відтягувати пояснення, а висловить йому в обличчя.

Стрільці категорично не терплять брехні, вони прямолінійні, хоч це не завжди йде їм на користь. Дуже працьовиті, прекрасно справляються зі своїми професійними обов’язками, головне, щоб робота їм подобалася.

Імпульсивно, почасти вперта, незалежна, допитлива – саме так можна охарактеризувати жінку Стрільця.

Щасливі числа

Чисел, коли Стрільцям незвично щастить, всього три: 3,4,9. Однак трійка – найбільш шанована з них. Цьому знаку Зодіаку можуть зіграти на руку і всі ті числа, які діляться на 3. В давні часи цього надавали величезне значення. Будь важлива подія має бути приурочене саме до дат, що співпадає зі щасливим числом.

Як відомо, трійка – це символ віри, єдність тіла, душі і духу. Для тих, кому протегує Юпітер, це число має магічну силу. Перш за все, ця цифра – уособлення оптимізму, творчої сили та експресії.

Важлива і цифра 4 – число Землі. Вона символізує стійкість і чотири пори року.

Крім того, у Стрільців є і дні, що сприяють цьому знаку Зодіаку – приміром, четвер, а ось із середовищем якось не зрослося, удачі в цей день їм краще не чекати.

А ось важливі роки для Стрільців, або, як ще їх називають, «стрільців», що настають після 40 років – у цей період настає час не драйву, а мудрих рішень.

Професійна діяльність

Різнобічні інтереси Стрільців дозволяють їм вибирати професії будь-якого напрямку, головна умова – робота повинна бути цікавою.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець-Щур (10 фото): характеристика і сумісність з іншими знаками народжених у рік Щура чоловіків

Стрільці люблять пізнавати нове, їм цікаво починати справу з нуля, тому часто беруться за декілька видів робіт одночасно. Вони дуже працьовиті і наполегливі.

У роботі, як і в житті, їм потрібна свобода. Начальство, яке буде тиснути на них і обмежувати в прагненнях, не досягне бажаного. Ні, Стрілець не буде скандалити і доводити шефові, що той неправий, він просто проігнорує зауваження і надійде по-своєму. Це створює деякі незручності для кар’єри Стрільця, але його щирий інтерес до роботи, а також працездатність і енергія допоможуть йому в досягненні поставлених цілей.

Висока зарплата не завжди межа мрій представників цього вогняного знаку. Вони можуть відразу спустити всі гроші або позичити їх близьким. Але недарма Стрільців називають пестунами долі, яка знову дає їм шанс домогтися бажаного.

У виборі професії Стрілець не обмежує свою фантазію: і жінки, і чоловіки однаково легко домагаються успіху в області продажів – менеджер, комерційний директор, агент по продажу. Прекрасні Стрільці на сцені або на екрані телевізора, їм легко справлятися з «громадськими» роботами – диктори, журналісти. З цих знаків Зодіаку виходять відомі спортсмени і каскадери.

Творчі Стрільці домагаються успіхів у мистецтві, стаючи талановитими музикантами або виготовляючи інструменти для них. Успішні вони і в створенні бізнесу, досягаючи небачених висот в заробляння великих грошей. Але ось їх легковажність може зіграти з ними злий жарт, як вже зазначалося вище: зароблені гроші можуть зникнути так само, як і з’явилися. Однак Стрільця це не зупиняє.

Нерідко Стрільці, завдяки їх життєвої енергії та вмінню мислити аналітично, стають важливими чиновниками або керівниками цілих галузей.

Вибираючи шлях вчених, ці люди нерідко стають теологами, політиками, професорами і просто вчителями.

Здоров’я

З народження Стрільці володіють хорошими фізичними даними, але от їх безладне відношення до свого здоров’я провокує деякі проблеми. Зазвичай Стрільці можуть працювати без сну і відпочинку, не піклуючись про правильне харчування.

Основне захворювання у всіх представників цього знака пов’язане з нервовою системою.

Не уникнути їм і захворювань нирок і печінки. А зважаючи на стрімкість і активність натури, часто ламають кінцівки, отримують вивихи та забої. Можна порекомендувати їм бути більш обережними, але Стрільці не можуть зупинитися протягом життя. Мало того, дуже складно утримати їх в ліжку з температурою, вони пориваються швидше покінчити з лікуванням і знову зануритися в океан пристрастей, улюблену роботу або подорож.

Шлюб і сумісність

Стрільця чоловіка дуже важко одружити на собі, він відноситься до категорії невловимого холостяка. Його тяга до свободи і подорожей ніяк не сумісні зі спокійною сімейної гаванню. Однак якщо на шляху зустрінеться дама, яка зможе забезпечити йому певні умови, то майбутній чоловік зможе досить гармонійно співіснувати з нею.

Головне для них – забезпечити свободу або хоча б її видимість. Перш за все, жінка повинна розділяти його інтереси і переконання, з ентузіазмом приймати всі його нові ідеї.

Якщо майбутня дружина теж воліє азарт і експерименти, то такий шлюб протримається досить довго.

Подружнє життя Стрільців – суцільні американські гірки. Скандали і з’ясування відносин змінюватимуть тижня ідилії. Важливо пам’ятати, що свої помилки визнавати і вибачатися Стрільці не вміють. Але якщо мудра жінка зможе пристосуватися до вибухового і непередбачуваного характеру чоловіка, то сім’я буде міцною і дружньою.

Подружжя Стрільці проживуть цікаву і повну пристрасті життя. Відмінним союзом стане тандем Овна і Стрільця. Дружина Левиця також зможе йому вірною і розуміючою дружиною. А ось дамам Рибам краще не звертати уваги на палку натуру Стрільця, шлюб довго не протримається. Батьком Стрілець стане відмінним і завжди буде пишатися своїми дітьми.

Жінка Стрілець також не поспішає зв’язувати себе сімейними узами, вона дуже самодостатня, і домашні обов’язки і турботи не є межею її мрій.

Чарівній дамі не хочеться відмовлятися від свого способу життя і захоплень, подорожей та нових починань. Але, тим не менш, вона натура пристрасна і чуттєва, у неї багато шанувальників. Якщо ж вона зустріне чоловіка, здатного переконати її в тому, що свобода залишиться її прерогативою, а часті її поїздки по справах і переконаннями не будуть припинені, то вона стане зразковою дружиною і божевільною матір’ю. Вона з великим ентузіазмом буде займатися дітьми і їх освітою. Жінка Стрілець цінує чесні й довірливі стосунки, і якщо чоловік буде з нею щирий, то їх союз буде більш, ніж вдалим.

Вибираючи подружжя Тельця, дама Стрілець зможе багато чому навчитися у нього, разом із Левом вона зможе досягти нових висот. Чоловік Скорпіон може створити з нею гармонійні стосунки, а чоловік Водолій змириться з її характером і стане вірним чоловіком. А ось такі представники гороскопу, як Діва, Козеріг і Водолій, не зможуть співіснувати зі норовливої, прямолінійного та активною жінкою.

Талісмани і обереги

Як і у кожного знака Зодіаку, Стрільці мають свої талісмани і обереги.

Насамперед, покровитель цих невгамовних особистостей – Кентавр, захищає їх протягом всього життя. Тому ланцюжки та кулони із зображенням цього міфічного істоти стануть відмінним подарунком для Стрільців. Амулет у формі фігури Кентавра відмінно захистить своїх підопічних від дурниць і небезпек.

Щоб врівноважити вогняну сутність Стрільців, астрологи рекомендують дарувати їм вироби-символи у вигляді фігурки саламандри. Вважається, що тіло цієї істоти холодне і не боїться вогню, до того ж для представників цього знака саламандра – символ непохитної віри і чесноти.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець-Мавпа (8 фото): характеристика чоловіки, народженої в рік Мавпи і його сумісність в любові з іншими знаками

Ще один з покровителів Стрільців – жук скарабей, що символізує довге і успішне життя.

Вибираючи собі оберіг-дерево, Стрільці повинні звертати увагу на високі дерева з об’ємною кроною, особливо хороший в цьому випадку ясен. Талісмани з цього дерева допомагають мандрівникам, командировочним і експериментаторам. Завдяки ясеню в цих знаків загострюється інтуїція.

Стрільці повинні оточувати себе блакитним, синім і фіолетовим кольором, ці відтінки приносять цим знакам удачу.

На думку астрологів, у будинках Стрільців повинні стояти букети з квітів ромашки, гвоздики і васильків. Вони надають сили і впевненість у собі людям цього знака. У дворі та біля будинку рекомендується висадити іриси і декоративні пальми, фікуси і гемантусы. Ці квіти зовні схожі на Стрільців – високі і вишукані. Квітка клівії, наприклад, захистить цей знак від нападів депресії або поганого настрою.

Якщо представник Стрільців надумає зробити собі тату, то кращим малюнком для цього стане символ цього знаку – стріла або лук зі стрілами. Стріла спрямована вгору, а це як не можна краще характеризує цей знак Зодіаку: завжди вперед, до мети.

Враховуючи багатогранність Стрільців, можна порекомендувати їм обереги з напівкоштовних каменів або самоцвітів. Камені як не можна краще будуть відчувати настрій своїх власників і приносити їм удачу.

Для втілення грандіозних планів краще носити прикраси з лазуриту, який принесе своєму власникові удачу і благополуччя.

Обсидіан врятує власника від необдуманих вчинків, а халцедон поверне віру у власні сили. Турмалін на тілі Стрільця допоможе підтримати імунітет, смарагд захистить від запалення, а бірюза стане кращим другом в будь-яких ситуаціях, коли власнику знадобиться допомога і захист.

Кулінарні пристрасті

Враховуючи пристрасть представників цього знака Зодіаку до подорожей, не дивно, що вони обожнюють кухні усього світу. Зазвичай в їжі Стрільці не особливо вибагливі, можуть обійтися і простим бутербродом, але якщо є можливість, ці люди претендують на звання рафінованих естетів.

Любов до їжі може привести навіть до ожиріння, тому їх раціон потрібно ретельно відстежувати.

 • Алкоголь. Люблять завжди і можуть перестаратися. Так як життя Стрільців пов’язана з галасливими компаніями, не випити у них просто неможливо. А це часто позначається на печінці.
 • Петрушка повинна входити в щоденне меню, саме вона надає неабиякий вплив на процес обміну речовин.
 • М’ясо Стрільці люблять в будь-якому вигляді. Особливо пікантна. А ще з яким-небудь гострим соусом.
 • Несподіване змішування страв вважається нормальним для невгамовних натур. З’їсти одночасно з борщем солодкий десерт для них не складе труднощів.
 • Японська кухня і морепродукти не завжди підходять «вогненний» знаку. Рибу краще вживати в добре зажаренном вигляді або запечену.
 • Овочі повинні бути в меню щодня. Можна налягати на вживання бобових – квасоля, соя, горох. Обов’язкові салати з капусти.
 • Дієти для Стрільців повинні бути розумними, не варто ними зловживати, краще звернутися до збалансованого харчування.

Знамениті представники

Люди, народжені під знаком Стрільця, принесли в нашу цивілізацію чимало оригінального і нового. Варто лише ознайомитися зі списком цих талановитих персон, як стане зрозуміло, що без них нам було б важко і нудно. Політика, мистецтво, спорт і кримінал, – здавалося б, неможливо собі уявити будь-яку галузь без активного життєвого участі цього знака Зодіаку.

Нерон Клавдій Цезар – римський імператор, Спіноза – філософ з Нідерландів, російський полководець Олександр Суворов, Олександр Ейфель, французький інженер – список можна продовжувати нескінченно.

Знаменитості та зірки шоу-бізнесу від плеяди «вогняного знаку» також є гордістю багатьох поколінь. Уолт Дісней, американський кінорежисер, засновник компанії «Walt Disney», Юрій Нікулін – радянський кіноактор, Брюс Лі – кіноактор і режисер Стівен Спілберг, американський сценарист, Едіт Піаф і Патрісія Каас – французькі співачки, Тіна Тернер і Крістіна Агілера – знамениті співачки з Америки.


Брюс Лі

Стівен Спілберг

Факти

  Існують досить-таки цікаві факти про життя Стрільців, що підтверджують неординарність цього знака Зодіаку. Ось деякі з них.

  • Незважаючи на те, що Стрільці дуже активні, навіжена і непередбачувані, люди цього знаку одні з самих акуратних водіїв. Вони дуже педантичні щодо своїх речей, в тому числі і автомобіля, бережуть їх і всіляко піклуються про своє майно.
  • «Вогненні» представники знаків Зодіаку готові піти на все заради своїх близьких, віддати їм усі гроші, захистити і знайти вихід з будь-якої ситуації.
  • З енергійних Стрільців виходять прекрасні адвокати. Такі люди переговорять кого завгодно, причому використовуючи тільки достовірні факти. Для того щоб співбесідник прийняв його сторону, Стрілець буде невпинно і дохідливо пояснювати свою правоту, тому вони можуть працювати вчителями, стоїчно долаючи нерозуміння учнів.
  • Стрілець завжди повинен бути першим, він схиблений на успіх і навіть у незначних ситуаціях повинен відчувати себе лідером.
  • Вихованці Кентавра завжди зуміють підняти настрій, тому їх так люблять в компаніях. Якщо потрібна порада – сміливо звертайтеся до Стрільцям, вони завжди співчуває і дадуть слушну пораду.
  • Найкращі батьки – це Стрільці. Вони серйозно ставляться до своїх обов’язків і готові годинами вислуховувати проблеми дитини, щоб потім разом їх вирішувати. Для своїх дітей Стрільці насамперед друзі, а тільки потім вихователі.


  Головне, любити представників вогняної стихії і розуміти, що поруч з вами знаходиться неординарна і дуже вірна людина.

  Загальна характеристика знаку Стрільця представлена в наступному відео.