Сонячний манікюр (27 фото): дизайн нігтів з заходом сонця або сонячним раєм

Особливості оформлення сонячного манікюру. Як зробити надзвичайно яскравий дизайн нігтів з тематикою заходу сонця або річного сонячного раю? Які прийоми можна використовувати для цього?

Манікюр з лаками жовтих відтінків не залишиться непоміченим. Щоб він відповідав модним тенденціям, потрібно дотримуватися певних правил.

 • Краї нагідок потрібно округлити. Жовтий колір сам по собі вражає яскравістю, тому його потрібно якось зрівноважити. Любителькам форми «квадрат» в манікюрі, рекомендується трохи закруглити куточки. Дуже красиво такий лак виглядає на нігтях овальної форми.
 • Яскраво і дуже красиво жовтий виглядає на коротких нігтях.Поєднання відтінків

Жовтий колір може поєднуватися з усіма відтінками. Головне, не допустити невідповідності між теплими і холодними кольорами. Визначаються вони досить просто, чим темніше і насиченою відтінок, тим він теплі. А бліді, майже білі відносяться до холодних. Ті лаки, забарвлення яких відносяться до теплих, добре поєднуються з малиновим, всіма відтінками рожевого, тобто з такою ж теплою гамою.

  Лаки холодних відтінків поєднуються з темно-синім, яскравим зеленим. Лаки білого кольору, сірого і чорного прекрасно поєднуються з усіма відтінками жовтого. Використовуючи правильні поєднання відтінків можна створити справжній сонячний рай на нігтях.
  Розглянемо види манікюру з таким лаком.

  • Бурштиновий. Вважається, що жовтий колір, добре підходить тільки юним дівчатам. Але правильно підібравши відтінки кольору, можна зробити справжній сонячний манікюр на нігтях, який підійде для жінок будь-якого віку.
  • Лимонний нюдовый. Короткі нігті з нанесеним на них блідо-жовтим лаком дуже шикарно виглядають особливо в поєднанні з блідою шкірою. Але при цьому потрібно стежити, щоб шкіра рук була доглянутою. Тому що в іншому випадку манікюр буде виглядати непривабливо.


  • Зворотний френч. Такий вид манікюру давно набув популярності. Стандартний френч у поєднанні з жовтим виглядає непривабливо, а зворотний дуже добре підходить. У поєднанні з таким кольором можна спробувати чорний.
  • Золотий переріз. Жовтий колір чудово поєднується з геометричними фігурами, якщо намалювати їх на нігтях.
  • Зображення сонця на нігтях асоціюється з сонцем, пляжем, літом, відпочинком.
  Дивіться також:  Манікюр з піском (50 фото): ідеї «пісочного» дизайну нігтів. Як правильно користуватися пудрою для манікюру?  • Сонячний монохром. Із-за різноманітності забарвлень і відтінків манікюр виглядає по-різному. Наприклад, гірчична забарвлення підійде для офісу, яскраво-жовтий відтінок сприяє поліпшенню настрою. Ще якщо зробити манікюр, використовуючи неоновий лак, той що видно в темряві, то на нічній дискотеці такий прийом викличе захоплення.
  • Річний градієнт. Сонячні відтінки висловлюють відпускний настрій. Градієнт жовтого і блакитного символізує море і сонце. Цей манікюр дуже простий у виконанні. Береться губка і наносяться на неї обидва кольори. Це потрібно зробити так, щоб кольори трохи заходили один на одного, потім прикласти цю губку до кожного з нігтів. По закінченні намазати закріплювачем — такий морський градієнт буде довго радувати око.
  Градієнт

  Зупинимося на техніці градієнтного манікюру докладніше. Щоб оформити захід сонця на своїх нігтях, знадобляться три кольори лаку: червона, помаранчева і жовта. Для початку потрібно зробити градієнт від червоного до помаранчевого. Покрити шкіру навколо нігтя захисним засобом. Взяти спонж, нанести цих два кольори, потім прикласти до нігтя. Наступним етапом потрібно взяти скотч і обрізати його у вигляді півкола, прикласти до нігтя. Пофарбувати вільний від скотчу край в жовтий колір.

  Ось і вийшов захід сонця. Тепер можна намалювати на тлі цього заходу деревця або пальми. Дуже красиво виглядають маленькі вигнуті деревця, які ростуть у пустелі, де дикі і вільні вітру.

  На тлі заходу можна намалювати статую свободи або Ейфелеву вежу, а можна просто фрагмент улюбленого міста: куполи церков, гратчасті ворота. Оранжево-жовтий тон додасть манікюру таємничості.


    Дуже красиво на жовто-помаранчевому тлі виглядають зображення тварин або силуети людей. Можна не малювати, а скористатися наборами для стемпинга з наклейками і просто наклеїти їх на нігті. Перетворити нігті в справжній витвір мистецтва не так складно, просто потрібно вибрати відповідний колір лаку. Жовтий тут підійде як не можна до речі. Цей колір ідеально підходить в якості самостійного, а також для різних експериментів, тому що на ній не так помітні нерівності і огріхи. При цьому манікюр, зроблений одним тільки кольором, буде зовсім ненудним. Якщо додати трохи сонечка в життя, вона заграє зовсім іншими фарбами.

    Дивіться також:  Божа корівка на нігтях (66 фото): приклади дизайну манікюру і поетапний опис виконання малюнка

    Нігті, нафарбовані жовтим лаком, не вимагають додаткового декору. Цей колір сам по собі соковитий і яскравий, тому краще його не перевантажувати малюнками або стразами, щоб це не виглядало вульгарно. Можна прикрасити додатково по одному нігті на кожній руці.

    Про те, як намалювати літній захід з пальмами, ви дізнаєтеся в наступному відео.