Скринька на весілля для грошей (44 фото): як зробити весільний скриня своїми руками? Майстер-клас по виготовленню та оформленню скриньки

Скринька на весілля для грошей буде оригінальним і потрібним атрибутом, що дозволяє гостям швидко і зручно подарувати свої презенти молодятам. Як зробити весільний скриня для грошей своїми руками? Які габарити повинні бути у скриньки? Які матеріали необхідні для роботи, і чим варто прикрашати готовий виріб?

Скринька, в який під час святкування весілля гості будуть поміщати грошові подарунки, повинен виглядати ефектно і бути максимально зручним. Щоб даний аксесуар не кидався в очі всім, хто буде присутній на урочистостях, важливо правильно підібрати його розміри. Занадто маленький скриня утруднить збір конвертів і листівок, а занадто великий буде виділятися, що спровокує різноманітні розмови двозначного характеру. Крім звичайного зручності, розмір скриньки важливий зважаючи безпеки вмісту. Занадто маленьку ємність можуть легко викрасти, поки гості і молодята будуть зайняті.

Оптимальними розмірами скрині для грошей є 20-30 см при висоті не більше 20 див. Такі стандарти розраховані на церемонію, що не перевищує 80 гостей. Якщо весілля планується дуже велика, то можна збільшити розміри виробу або передбачити кілька шухлядок для фінансових подарунків молодим. Розмір залежить не тільки від кількості гостей, але і від форми, яка буде у скринь.
Найбільш поширеним варіантом є круглий і квадратний вітальний ящик, куплений або зроблений вручну. Зазвичай підготовка до свята займає досить багато часу, бо зробити такий аксесуар буде нескладно, особливо якщо знати, що саме потрібно робити. У тому випадку, якщо хочеться чогось незвичайного, можна оформити виріб у вигляді серця або діжки. Якщо пара вже чекає первістка, то можна виготовити коляску-скриня, а ті, хто планує подорож після церемонії, можуть створити коробку у вигляді автомобіля або корабля, що буде виглядати оригінально і цікаво.

Залежно від мети збору коштів на весіллі, може відрізнятися ще й колір виробу. Для майбутніх дітей коробочка може бути блакитний або рожевий, з огляду на стать майбутнього малюка. Для подорожей скриня може бути строкатим і яскравим, як ті емоції, які пара повинна отримати на відпочинку. На випадок збору фінансів для сімейного вогнища, зазвичай передбачений чисто-білий колір, який символізує чистоту і гармонію, яка так потрібна і важлива у сімейному житті.

Щоб святковий аксесуар був оригінальним, поєднувався з декором всього залу, де проходить торжество, важливо правильно підібрати для нього прикраси і красиво їх розмістити.

Необхідні інструменти та матеріали

Для виготовлення скрині для грошей на весілля своїми руками можуть підійти будь-які підручні матеріали. Головним правилом в цьому випадку буде надійність майбутнього виробу, щоб воно без праці витримало ту навантаження, з якої має в підсумку впоратися. Для створення коробки будь-якої форми і розміру знадобляться матеріали та інструменти, без яких не вдасться створити нічого. При собі важливо мати:

  • картон, його товщина повинна бути не менше 2 мм, щоб створити міцну конструкцію;
  • клей, краще ПВА, але можуть бути й інші варіанти, головне, щоб він був гарної якості;
  • ніж канцелярський і ножиці;
  • скотч різної товщини;
  • папір різних кольорів і фактури;
  • декоративні елементи, такі як стрічки, намистини, квіти.
Дивіться також:  Мова свідка на весіллі (7 фото): весільна мова свідка для найкращої подруги або молодих з гумором
Для виготовлення скрині може підійти не тільки спеціально придбаний картон, його можна зробити з простої взуттєвої коробки, головне, правильно оформити.

В якості додаткових інструментів, які дозволять створити унікальний виріб, можуть знадобитися:

  • фігурний дирокол;
  • ножиці з різними фігурними насадками;
  • кольоровий скотч;
  • клейовий пістолет;
  • голка і нитки різних кольорів;
  • лінійка.
Якщо говорити про матеріали, які придатні для використання в якості обробки скрині, то це можуть бути:

  • тканини – оксамит, атлас, шовк і не тільки;
  • папір – звичайна, гофрована, щільна, з тисненням;
  • ажурні тканини, які більше підходять для декорування готового виробу;
  • стрічки різної товщини, текстури і квітів;
  • декоративні елементи – намистинки, черепашки, стрази, бісер, блискітки і будь-які елементи, що надають святковий вигляд виробу.
При бажанні можна спорудити скриня з більш щільних матеріалів, ніж картон, це може бути пластик або дерево, працюючи з якими потрібно правильно підбирати супутній інвентар і декор. Для прикраси подібних скринь не обійтися без малярного скотча, який дозволяє розділити виріб на частини, забарвити його і надати необхідний зовнішній вигляд. Створюючи даний виріб, варто подумати і про те, яку конструкцію воно буде мати, як відкриватися і чим замикатися.

Важливо подбати не тільки про красу і зручність, але і про безпеку, зробивши невеличкий замочок, відкрити який можуть тільки молодята, що дозволить уберегти подаровані гроші від тих, хто задумав щось погане.


Як виготовити своїми руками?

Щоб виготовити скриня для грошей на весілля, потрібно знати загальні принципи даної роботи, а також нюанси, з якими доведеться зіткнутися в процесі творчості. Схема виготовлення досить проста, але для тих, хто створює таке виріб вперше, буде вельми корисною. Щоб зробити скриньку, можна скористатися простою коробкою з-під взуття. У процесі підготовки передня частина робиться трохи нижче задньої, щоб імітувати зовнішній вигляд реального виробу і повторити систему його закривання. Плануючи створення весільної коробки для збору грошових презентів, варто правильно підібрати вихідну ємність, щоб вона мала потрібні габарити, не надто великі, але й не маленькі, інакше скористатися виробом буде проблематично.

Крім основи для скрині, варто подбати і про кришці, яка повинна бути прикрасою виробу, для чого кращим вибором буде фігурне виконання. Як тільки виріб буде підготовлено, його потрібно прикрасити за допомогою тканини або паперу, після чого приступити до процесу декорування. Весільний скриня не грає величезної ролі на святі, але молодим, а також гостям, які прийшли порадувати пару своїм невеликим презентом, буде приємно скористатися для цього спеціально виготовленої ємністю, яка доповнить собою загальний дизайн приміщення.


Для того щоб скриня вийшов по-справжньому красивим і функціональним, розглянемо майстер-клас по його виготовленню. Після цього можна братися за роботу, так як, розуміючи, що і як робити, виконуючи всі інструкції покроково, є куди більша ймовірність отримати бажане. Сімейний скринька для конвертів з грошима і листівок може мати різні розміри, форму, кольорову гаму та декор, але основи створення будуть приблизно однаковими. Отже, щоб зробити даний аксесуар на весіллі, необхідно виконати ряд кроків.

  • Підготовка картону. На ньому окреслюється шаблон потрібного розміру, з якого буде створена основа скрині. Коли все намальовано, потрібно акуратно вирізати деталі, залишаючи місце для припусків, завдяки яким можна буде склеїти конструкцію. Припуски і інші згини необхідно акуратно відігнути, зробивши їх абсолютно рівними. Останнім етапом буде склеювання припусків в єдину композицію за допомогою клею або скотча. Важливо робити це у внутрішній частини коробки, щоб зовнішній вигляд виробу не постраждав.
  • Щоб зміцнити всю конструкцію, і зробити скриня більш надійним, потрібно вирізати картонну смужку, завдяки якій додатково склеюються внутрішні кути. Це дозволяє не тільки закріпити припуски, але і приховати їх.
Дивіться також:  Весілля в вересні (58 фото): сприятливі дні для весілля і весільної подорожі. Образ нареченої та ідеї оформлення

  • Наступним етапом буде робота над кришкою, яка у скрині зазвичай має об’ємну форму. Щоб щільний картон красиво, а головне, рівномірно зігнути, надаючи напівкруглу форму, потрібно зробити кілька поздовжніх смужок на внутрішній частині виробу. Варто пам’ятати про те, що зайва сила при натисканні стане причиною появи дірки у виробі, і все треба буде почати знову. Як тільки вийде добитися потрібної форми, потрібно закріпити об’ємну частину з підставою, що дозволити отримати бажаний скриня. Місцем для кріплення краще вибирати внутрішню частину, це дозволить уникнути видимих стиків і місць склеювання, що зробить зовнішній вигляд більш привабливим.
  • Як тільки основа скрині готова, варто приступити до дуже важливого моменту – прорізання отвори для конвертів і листівок. Дуже важливо правильно виміряти довжину і ширину віконця, в яке гості опускатимуть те, що приготували для молодих. Зручніше за все робити це отвір за допомогою канцелярського ножа, який легко і швидко прорізає картон, не деформуючи його, як це можуть зробити ножиці.

  • Наступним етапом буде прикраса коробки за допомогою паперу або тканини. Для даної процедури необхідно виміряти окремо нижню частину і змалювати її, а також верхівку. Насамперед проводиться прикраса кришки, а потім вже все інше скрині. На даху особливу увагу варто приділити отвору, яке має бути вирізано максимально акуратно, а краї оброблені запаленою свічкою. Даний етап потребує максимальної акуратності і уважності, адже саме від нього залежить зовнішній вигляд готового виробу.
  • Коли скриня повністю оброблений папером або тканиною, настає завершальний етап, що передбачає прикраса вироби всілякими декоративними елементами, покликаними поліпшити зовнішній вигляд і привести у відповідності зі стилістикою заходи.Варіантів виготовлення скрині може бути кілька, вибір конкретного буде залежати від часу, який є на його виготовлення і бажання експериментувати і творити. Чим більше буде варіантів для натхнення, гарних прикладів, тим краще вийде власний скриньку.

Рекомендації по прикрасі

Оформлення скрині для весілля є одним з найважливіших етапів, так як саме від нього залежить сприйняття виробу і його естетичність. Неправильно підібрані декоративні прикраси або їх неправильне розташування дасть зворотний ефект від бажаного, і замість стильного і цікавого аксесуара, на святі буде присутній безглуздий атрибут, що дивує всіх присутніх. Щоб все вийшло так, як повинно бути, важливо дотримуватися певних правил.

  • Для декору стиків і кутів на скрині краще використовувати атласні стрічки, які приклеюються поверх вироби. Важливо, щоб вони мали такий же колір, як і матеріал самої коробки.
  • Декорувати скриньку можна прикрасами, придбаними завчасно в швейних магазинах або весільних салонах.
  • Прикрашаючи кришку скрині, важливо не перестаратися. Інакше вага декору буде занадто великий, і верхня частина почне провалюватися всередину, що зіпсує все враження про скриньці.
Дивіться також:  Весільні келихи своїми руками (72 фото): ідеї по прикрасі фужерів на весілля, покроковий майстер-клас з оформлення келихів для нареченого і нареченої  • Плануючи вибір декоративних елементів, варто дотримуватися принципу поєднання контрастних кольорів, світлого на виробі і яскравих акцентів у прикрасі, цей варіант дозволить домогтися найкращого ефекту.
  • Щоб боковушки скрині виглядали оригінально, на них можна помістити фотографію молодої пари або фотоколаж з ними.
  • В якості основних елементів, якими прикрашають весільний скриня, використовують стрічки, намистини і стрази, які добре поєднуються з гілочкою горобини, висушені колоски, оригінальні листя і ягоди.Щоб скриня вийшов красивий і оригінальний, варто спочатку визначитися зі стилістикою, в якій буде проводитися прикраса. Змішання кількох напрямків далеко не завжди вигідно виділяється, іноді воно тільки шкодить, створюючи плутане сприйняття об’єкта, а на весіллі все має бути бездоганно.

Гарні приклади

Щоб зрозуміти, як саме потрібно зробити весільний скриня, його необхідно побачити. Варіанти розмірів, форм і колірних рішень дозволять визначитися з тим, чого саме хотілося б на конкретний захід.

Колір скрині зазвичай вибирають білий, хоча бувають і інші варіанти, серйозно відрізняються по колірній гамі. Тканиною, якою обтягують коробку, зазвичай буває атлас, але в деяких випадках його можна і не використовувати, прикрасивши виріб рюшами і воланами. Дуже красиво буде виглядати матеріал, на якому вже буде присутня вишивка. Якщо скринька виконаний в білому кольорі, але прикрашати його може об’ємний квітка або бант кремового або персикового відтінку.

Шикарно виглядає весільний скриня, обшитий матеріалом, на якому є малюнок. Краще всього в цьому випадку використовувати світлі тони: білий, тілесний, золотий, персиковий, а малюнок має бути більш контрастного відтінку. Зважаючи на те, що сама коробка вже досить яскрава, великої кількості прикрас варто уникати, тому наявність декількох бантів в тій же кольоровій гамі буде ідеальним варіантом.

Любителям чогось незвичайного і неординарного доведеться по душі скринька, виконаний в контрастній кольоровій гамі. Це може бути червоний, фіолетовий, бордовий, рожевий кольори і не тільки. Головне, розбавити контрастність основного виробу за допомогою допоміжних елементів. Найкраще з цим завданням справляється мереживо, яке зазвичай має білий колір. Прикрасити скриньку можна бантом або квіткою відповідних відтінків.

Для тих, хто хоче виділитися не кольором, а формою, ідеальними варіантами буде будинок, машина або корабель, можна також зробити дитячу коляску. Такі вироби зазвичай мають прихований сенс, дозволяючи зрозуміти, на що саме молодята збирають гроші. Колірна гамма і тут буде світла, а декор м’який і непомітний. Доповнити вироби можуть невеликі квіти, перлинні намистини і малюнки квітів, виконані більш контрастним кольором.

Вибір ідеального скрині може зробити тільки сама пара, знайшовши для себе натхнення завдяки іншим роботам.

Про те, як зробити весільну казну у вигляді скриньки для привітань, дивіться у наступному відео.