Скорпіони (54 фото): стихія і дати народження знака зодіаку, характер і щасливі числа, як виглядає символ Скорпіона

Скорпіони – самі яскраві, харизматичні, безкомпромісні представники астрологічного кола. Яка стихія і дати народження знаку зодіаку? Який характер, талісмани і щасливі числа Скорпіона? Зовнішність, здоров’я і сумісність з іншими знаками Зодіаку.

Скорпіон володіє найсильнішим значенням серед сузір’їв, йому протегує войовничий Марс і інтелектуальний Плутон. Час Скорпіона розпочинається 24 жовтня і закінчується 22 листопада.

Це єдиний представник в астральному колі, який володіє трьома символами.

 • Перший символ – Скорпіон. Наділяє людей небезпечними якостями. Це різкі, безжальні, самозакохані особистості. В пориві ненависті і злості здатні змітати все живе на своєму шляху. Можуть йти на великі жертви заради досягнення мети і виконання своїх бажань.
 • Другий символ – Орел. Цей вид представлений мудрими, освіченими, незалежними, законослухняними людьми. Вони реалізують свої можливості у творчості, направляють сили на творення, здатні творити і створювати неповторні шедеври.
 • Третій символ – Ящірка. Це замкнуті, нетовариські особистості, що живуть в оточенні власних страхів і амбіцій. Сіра ящірка – найслабший вид Скорпіонів. Надлишок енергії вони спрямовують на плітки і обговорення оточуючих.


  • У чистому вигляді символи рідко зустрічаються, але ті чи інші якості притаманні для всіх представників знаку Зодіаку.

   • Геометрична фігура Скорпіона – піраміда.
   • Сталь і залізо – є металами – оберегами.
   • Камені – талісмани – топаз, аквамарин, карбункул, місячний камінь, малахіт, топаз, гірський кришталь.
   • Колір – усі відтінки червоного, пурпурного, вогненного кольору.
   • Тварини – скорпіон, жук, змія.
   • Дерева – каштан, горіх.
   • Серед щасливих днів виділяють вівторок, а невдалими вважають понеділок і середу.


   За датою народження

   У залежності від дати народження, люди, що належать до сузір’я, володіють різним характером, звичками і талантами:

   У першу декаду Скорпіон (24 жовтня – 2 листопада) народжуються природжені лідери. Їм протегує войовничий Марс, який наділяє рідкою пам’яттю, високим рівнем інтелекту, сміливістю, впевненістю, передбачливістю. Народжені в цей період відрізняються рідкісною чутливістю, даром передбачення, екстрасенсорними здібностями.

   Другій декаді знаку (3 листопада – 13 листопада) протегує Сонце. У цей період народжуються сильні, високоморальні особистості. Вони наділені рідкісними якостями, здатні до реалізації найбільш зухвалих планів, завжди доводять справу до кінця, не зупиняючись перед серйозними труднощами. Це природжені керівники, політики, військові аналітики та бізнесмени.

   Ні один із знаків не може конкурувати зі Скорпіоном другої декади, здається, йому протегує сам Всесвіт.

   Скорпіони з третьої декади (14 листопада – 22 листопада) знаходяться під заступництвом Венери. Вони відрізняються яскравою привабливою зовнішністю, сексуальністю і харизмою. Це легко захоплюються, емоційні, схильні до перебільшення подій натури. Знаходять самовираження у творчості, журналістики, володіють рідкісними акторськими здібностями і вокальними даними.

   Стихія

   Скорпіонам протегує стихія води. Вона наділяє емоційністю, чутливістю, двоїстістю характеру. Представники цього знаку здатні разразить бурю в склянці, вибухнути в емоціях, метати блискавки і спопеляти поглядом. Здатні адаптуватися до будь-якої ситуації, виявляють кмітливість та нестандартне мислення.

   Уособлюють багату спадщину, родові знання, родючість, земні блага. Чудово відчувають людей, їх ставлення до себе. Завжди обдумують ситуацію та її наслідки, ніколи не приймають рішення на гарячу руку. В критичні моменти здатні зберігати самовладання, намагаються повернути конфлікт на свою користь, виграти на неувагу партнерів. Авторитетні, вміло приховують свої наміри, ніколи не обумовлюють планів на майбутнє.

   Серед негативних якостей можна виділити дратівливість, песимізм, лінь, мінливий настрій, пихатість, уїдливість. Рідкісна особистість здатна привернути його до себе, викликати непідробний інтерес, заслужити довіру. Дружбу, воліють приятельські відносини, рідко користується зв’язками, воліють вирішувати проблеми самостійно.


   Числа

   Скорпіони максималісти. Вони повинні контролювати все, що відбувається навколо, перебуваючи в центрі загальної уваги. Найчастіше вони атеїсти, байдуже ставляться до забобонів, народними прикметами і повір’ями, але проявляють інтерес до астрономії, хіромантії і нумерології.

   Вважається, що четвірка, п’ятірка, вісімка, дев’ятка і десятка – щасливі числа Скорпіона. Містичні три шістки сприяють представникам цього знаку.

   А десять, одинадцять і двадцять один часто зустрічаються протягом життя: у справах, бізнесі, номерах підписання важливих договорів, контрактів, номери автомобілів, будинків і квартир.


   Нумерології вважають, що ці числа притягують фортуну, приносять удачу, впливають на темперамент, характер.

  • Цифра 4 означає стабільність, сталість, гармонію, надійність і відданість. Це фундаментальна база для Скорпіона, яку вони цінують понад усе на світі. Але в силу свого нестримного темпераменту й імпульсивності, здатні своїми руками журити спокій навколо своєї персони.
  • Цифра 5 символізує неусвідомлені бажання. Для людей, що знаходяться під заступництвом Марса – це одне з самих значущих і впливових чисел.
  • Цифра 8 ототожнює нескінченність, але одночасно символізує здатність досягати мети і знаходиться на вершині досягнень.
  • Цифра 9 надає цілеспрямованості, акумулює сили, активність і працездатність. Це ознака здійснення своїх заповітних бажань, досягнення вищого ступеня прихильності, ревні почуття.
  • Скорпіони наскільки впевнені і прагматичні, що здатні творити своє життя власними руками, впливаючи на освіту, кар’єру, відносини. І роблять все можливе, щоб рушійною силою була тільки їх власна енергія.

   Характер

   Скорпіон – один з найбільш екстравагантних, темпераментних знаків. Це уособлення шаленої любові і неминучої смерті. Він володіє яскравою зовнішністю і неповторними творчими даними. Любить виділятися з натовпу, бути центром уваги. Це люди поза конкуренцією, готові на подвиги заради подвигу.

   Представники цього знаку володіють різким темпераментом, тваринними інстинктами, рідкісної чутливістю і подвійною натурою. Це велелюбні, схильні до драматизму особистості і віддані своїй справі люди. Іноді під маскою спокою та інфантильності визріває бурхливий шквал емоцій. У хвилини агресії краще не потрапляти їм під гарячу руку. Вони здатні спопелити поглядом, стерти з лиця землі, скинути самого гідного конкурента.

   Володіють невгамовною жагою життя, здатні до організаторської діяльності. Це грамотний вимогливий начальник і відповідальний підлеглий. В якості партнерів обирають тих людей, які прислухається до хі думку і беззастережно поділяють точку зору.

   Дивіться також:  Камінь Скорпіона (41 фото): який талісман підходить для жінки, вибір по даті народження і знаком зодіаку

   Не виносять забобонів, зневажає лестощі і святенництво. Воліють хорошу війну поганому світу.

   Не підлягають громадській думці, здатні впливати на оточуючих.

   Володіють унікальним магнетизмом, розташовують з перших хвилин спілкування, вражають рідкісним почуттям гумору, освіченістю та інтелектом. Якщо об’єкт уваги здається без бою, то Скорпіони втрачають до нього інтерес. Але те, що дістається з працею, вимагає прояву фантазії, вправності і часу, здатне надовго зачепити увагу честолюбного Скорпіона.

   Зовнішність

   Скорпіони володіють вираженими, запам’ятовуючими рисами обличчя, широким підборіддям і вираженим чуттєвим обрисом губ. Пронизливий погляд, густі брови – перше, що кидається в очі при зустрічі, а довгі вії і темні очі Скорпіона залишають незабутнє враження.

   У Скорпіонів спортивна фігура, з добре сформованою грудною кліткою, короткій широкій шиєю. Чоловіки відрізняються широкими плечима і добре вираженої рослинністю на руках. Високий зріст, худорлявість – рідкість для представників цього знака. Найчастіше – це кремезні, щільної статури, рухливі люди.

   Зовнішність чоловіка Скорпіона нагадує могутнього ведмедя, який причаївся в очікуванні здобичі. Причому видобуток може бути різного характеру: вподобана жінка, партнер по бізнесу, підлеглий. Зовні він виглядає на всі 100%, а заняття спортом перетворюють чоловіка в гору м’язів, амбіцій і бажання продемонструвати свою досконалість.

   Розправлені плечі, тверда впевнена хода вигідно виділяє чоловіків цього серед інших представників астрального кола. Вони володіють особливою харизмою і притягують увагу представниць протилежної статі з першого погляду.

   При виборі одягу віддають перевагу відомим брендам. Вибирають класичний стиль, люблять підкреслювати фізичну форму, не терплять скутості в рухах, масивних прикрас і яскравих кричущих кольорів.

   Жінки Скорпіони люблять одяг, вигідно підкреслює красу фігури, похилі плечі, пишні груди. Ноги ж, навпаки, ховають під довгими сукнями, намагаючись не привертати до них уваги. Не мають високих каблуків, віддають перевагу платформі або плоскій підошві.

   Скорпіони не відрізняються особливою красою, але володіють магнетизмом і внутрішньою привабливістю. Здатні зацікавити самого розпещеного увагою людини.

   Здоров’я

   Скорпіони наділені відмінним здоров’ям, вони витривалі і стійко переносять недуги. Рідко хворіють, швидко відновлюють сили і повертаються до звичного активного життя. Знак Скорпіона відповідає за нижню частину тіла, йому відповідає сечовидільна і серцево-судинна системи.

   Ці органи є слабкими місцями і вимагають постійної уваги з боку представників знаку.

   Серед Скорпіонів рідко зустрічаються повні люди. Це пов’язано з тим, що у них прискорений обмін речовин і високий метаболізм. Часто до фахівців звертаються з проблемами серцево-судинної системи, а також захворюваннями органів дихання. Схильні остеохондрозів, звичних вивихів, розтягнень зв’язок та м’язів.


   Якщо захворювання застає Скорпіона в розпал проведення важливої операції або бізнес-проекту, то це не зможе вивести його зі стану рівноваги. Вони терпляче переносять біль, високу температуру, нездужання і тільки закінчивши важливі справи, звертаються до лікарів. Але перед цим приділяють особливу увагу збору інформації про свою проблему, вивчають симптоми, клініку, види обстежень та лікування.

   Протягом усього життя залишаються вірними нетрадиційної терапії, воліють лікування травами, акупунктуру, масаж та інше. Приділяють велику увагу своєму здоров’ю, харчуванню, профілактиці гострих і хронічних захворювань.


   Скорпіони найбільш працездатні знаки Зодіаку. Часто робота на знос служить причиною багатьох фізичних недуг, психоемоційних стресів, депресій, безсонь. Їм не слід ігнорувати перші сигнали втоми. Якщо Скорпіон вчасно прийме заходи, організовує режим відпочинку і роботи, то зможе істотно підвищити рівень витривалості і працездатності.

   Скорпіонам слід контролювати свій емоційний стан. Навчитися боротися з емоціями, недоліками, звичками і скидати негативну енергію на нейтральній території. Для цієї мети підійде спортивний зал, прогулянки на гірських лижах, рибалка і все те, що допоможе «випустити пар» без шкоди для здоров’я.

   Скорпіони здатні відточувати красу свого тіла не один рік, цілеспрямовано добиваючись бажаних результатів. В атмосфері здорової конкуренції – вони в рази підвищують результати своїх досягнень.

   Талісмани скорпіона

   Для кожного знака Зодіаку відповідають свої амулети, обереги й талісмани. Це можуть бути дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння, зображення рослин і дерев.

   Вважається, що талісман здатний уберегти свого володаря від неминучих бід, напастей і життєвих проблем.

   Що стосується Скорпіона, то для нього легко вибрати талісман. Досить вивчити його характер, астрологічне опис знака та визначити його призначення:

   Дерева покровителі

   • Драцена. Драцену називають ще драконовым деревом. За її листах і стеблах стікають клейкі смоляні сльози, які символізують життєву енергію і невичерпну силу. Талісмани із зображенням драконових дерева приглушують агресію, заспокоюють, створюють гармонію у спілкуванні і благополучну атмосферу в домі, офісі.

   • Горіх. В якості амулетів використовують плоди цього дерева. Вони символізують захист, оберігають від небезпеки, крадіжки і зради. Для Скорпіонів, які займаються інтелектуальною діяльністю, плоди горіхів корисно вживати в їжу. Горіхи насичують організм незамінними амінокислотами, прискорюють передачу імпульсів до нейронів головного мозку, активують життєво важливі процеси, покращують пам’ять і реакцію.

   • Каштан. Плоди цього дерева вважаються містичними покровителями Скорпіонів. Вони оберігають від поспішних рішень, захищають від заздрісних очей, отруйних пліток, насичують невтомною енергією. Притягують удачу, відкривають грошові потоки, сприяють нормальному проведенню угод і переговорів.

   Тварини

   • Жаба. Враховуючи, що представники цього знаку належать до водної стихії, то для них будуть актуальними амулети із зображенням мешканців водойм. Це можуть бути прикраси, зображення на аксесуарах або предметах одягу. Жаба здавна уособлює багатство, родючість, інтелект, освіту і зміни на краще. Талісман з зображенням зеленої жаби притягує благополуччя, успіх, допомагає здійснити бажані мрії, досягти задуманого, відстояти свою точку зору.
   Дивіться також:  Хлопчик Скорпіон (16 фото): як виховувати і як назвати дитину, характер підлітка і взаємини з мамою Левом

   • Скорпіон. Медальйон з зображенням скорпіона допоможе розвинути інтуїцію, чутливість і дар ясновидіння. Перевагу слід віддавати амулетам з платини або срібла, вони сприяють накопиченню енергії, активують організм, захищають від негативних і заздрісних поглядів. Чим триваліша предмет знаходиться з господарем, тим вище її захисні властивості.

   • Змія. Це пресмыкающее символізує мудрість, відродження і зцілення. Символ змії – один з найбільш могутніх, міфічних і впливових талісманів.

   Він притягує удачу, везіння, сприяє кар’єрному росту та творчого розвитку.

   Камені талісмани

   Камені – талісмани Скорпіонів повинні володіти широким діапазоном дій. З одного боку, розслабляти і заспокоювати, а з іншого викликати готовність до активних дій.

   Серед дорогоцінних каменів скорпіонам протегує гранат. Його вважають уособленням духовної енергії, невичерпної фізичної сили і концентрації. Володарі цього каменю викликають повагу, зацікавленість, притягують увагу представників протилежної статі.

   Олександрит пов’язаний з містикою, здатний змінювати своє забарвлення залежно від самопочуття і настрою свого господаря. Зміна кольору або відтінку каменю пов’язують з майбутніми неприємностями, труднощами або недугами. З’являються жовті вкраплення пророкують небезпеки на дорозі, складності в бізнесі та особистому житті.


   Гранат

   Олександрит

   Символом благополуччя і захисту від негативної енергії вважається камінь сонячного світла – топаз. Топаз Скорпіонам знаходити надійних партнерів, відкривати грошові потоки і притягувати матеріальне благополуччя. Сприяє концентрації уваги, ясності розуму, реалізації амбіцій і творчих здібностей.

   Рубіну здавна приписують властивості, здатні викликати страсну взаємну любов. Цей камінь здатний вплинути на справи сердечні, привернути увагу незнайомої людини, викликати інтерес і захоплення. В давнину вважали, що рубін може нейтралізувати найсильніший отрута, врятувати від глибоких ран і очистити приміщення від негативної енергії.


   Топаз

   Рубін

   Вважається, що талісмани, необхідно берегти від сторонніх очей і тоді вони будуть довго і вірно служити своєму господареві.

   Сумісність

   Скорпіон один з найбільш сильних і інтелектуальних знаків астрологічного кола. Йому непросто знайти собі гідну пару. З рівними собі знаками він буде вести боротьбу за першість, а слабкі суперники для нього нецікаві.

   Характеристика гороскоп сумісності допоможе визначитися з партнером, здатним створити гармонійний союз зі Скорпіоном:

   • Скорпіон і Овен. Відносини з Овном можуть стати одним з найбільш перспективних і органічних для обох знаків. Вони захоплюються один одним з перших хвилин знайомства, зачаровують яскравістю, артистичністю та почуттям гумору.

   У тандемі здатні розвивати свої найкращі якості, здібності і творчі таланти.

   У цій парі можливі конфлікти на грунті боротьби за першість і відстоювання своїх позицій у що б то не стало. Але незважаючи на це, можливо створення партнерських відносин, спільного ведення бізнесу, розробки стратегій ведення проекту. Їх життя позбавлена спокою, але все сварки – це привід до солодкого примирення. Яскрава, наповнена експериментами, інтимне життя утримує велелюбних знаків від зрад і інтрижок на стороні.

   • Скорпіон і Рак. В парі з Раком все буде залежати від психологічного таланту, здатності контролювати свої емоції, не йти на поводу у скандального Скорпіона. У Рака є єдиний шанс утримати біля себе зухвалого, ексцентричного партнера – створити йому комфортні умови і домашній затишок. При цьому кожному із знаків необхідно особистий простір і свобода дій. Якщо вони навчаться чути і слухати один одного, то їм уготовано щасливе майбутнє і міцні сімейні відносини. Це та пара, яка вирішує конфлікти і розбіжності в сімейної спальні, демонструючи свій темперамент лише на сімейному ложі.

   • Скорпіон і Лев. Це вельми неоднозначна пара. Їх ставлення один до одного може змінюватися в залежності від обставин, зовнішнього оточення і настрою. Вони здатні створити гармонійний союз, якщо він буде скріплений спільними інтересами, проектами, які приносять істотний прибуток. У конфліктних ситуаціях, кожен залишається при своїй думці і люто відстоює свою позицію. Безкомпромісність, часто стає першопричиною розставань і розлучень у парі. Шансів на тривалі благополучні відносини, у цієї пари небагато, але проявивши поступливість і терпіння вони здатні прожити довге щасливе життя.

   • Скорпіон і Скорпіон. Союз двох характерних амбітних людей може стати благополучним, якщо вони пов’язні спільним бізнесом. В умовах стресу та емоційного напруження відкриваються їх найкращі якості, організаторські можливості, здатність реагувати на ситуацію і приймати блискавичні рішення. Але в особистому житті це може послужити причиною непорозумінь і різнобічних конфліктів.

   Ні один із партнерів ні за яких обставин не поступиться право на першість, підносячи в жертву особисте щастя.

   • Скорпіон і Стрілець. Представники знаків амбітні і вимогливі до оточуючих. Це волелюбні, незалежні особи, які вступають у відносини тільки з рівними собі партнерами. Вони зможуть створити гармонійну пару, за умови, що кожен з них має право робити те, що йому заманеться. Будь-які спроби контролювати поведінку партнера, впливати на його точку зору, намагатися нав’язати свою думку ні до чого доброго не приводить. Розв’язка в такій ситуації настає за старою схемою: сварки, скандали, останнє «прости… прощай».

   • Скорпіон і Риби. Риби – один з небагатьох знаків зодіаку, які сумісні з усіма їхніми представниками астрального кола. Скорпіон – не виняток. Тим більше, що в таких відносинах він навчиться бути чуттєвим, ніжним, уважним і турботливим. Скорпіону за замовчуванням дістанеться роль глави сім’ї, а Риба з задоволенням буде облаштовувати сімейне гніздечко, піклуватися про кохану людину. Конфлікти в такій парі можуть виникнути на побутовому ґрунті. Адже Скорпіонам невластиво дотримуватися порядку, а його партнер просто схиблений на чистоті.

   • Скорпіон і Телець. Не дарма існує думка, що протилежності притягуються, а представники цієї пари – явне тому підтвердження. Вони настільки різні, що близькі люди щиро дивуються, як вони можуть знаходити спільну мову. Яскравість і впевненість Скорпіона приваблює спокійного і врівноваженого Тільця, а той, у свою чергу, отримує задоволення від турботи і уваги до своєї особи. Вони здатні доповнювати один одного, підтримувати, піклуватися та оберігати від усіх життєвих негараздів. Безумовно, між ними трапляються конфлікти на грунті ревнощів, але Тельці розсудливо згладжують всі сімейні проблеми.
   Дивіться також:  Імя для дівчинки Скорпіона, народженої в рік Собаки (6 фото): характеристика дитини, як її краще назвати

   • Скорпіон і Близнюк. Цю пару об’єднує бажання пізнавати світ, відкривати для себе нові горизонти, країни та їх звичаї. Вони захоплені історією і обожнюють гастрономічний туризм. Але для того щоб насолоджуватися товариством один одного в повній мірі, доведеться навчитися стримувати свій темперамент і прислухатися до свого партнера. Одвічна тема конфліктів в такій парі – мінливість Близнюків. Скорпіон не переносить різкої зміни настрою і примхливості свого партнера.

   Це виводить його з рівноваги, позбавляє спокою і може послужити причиною розставання.

   • Скорпіон і Ваги. Відносини між знаками приймають дружній або приятельський характер. Ваги живуть на піку емоцій і деколи не здатні контролювати ситуацію, часто потребують грамотному і мудрого покровителя. Скорпіони стають для них порадником і наставником. Сприяють вирішенню складних питань, допомагають впоратися з життєвими проблемами, ніж надають Терезам неоціненну послугу. Протягом усього життя залишаються добрими друзями, спілкуються сім’ями, залишаючи за собою право висловлювати точку зору, не побоюючись залишитися проігнорованим.

   • Скорпіон – Козеріг. Представники цих знаків наскільки схожі, що складається враження, ніби вони близькі родичі. Це працьовиті, наполегливі, цілеспрямовані люди. Здатні йти до своєї мети і досягати бажаного будь-якими можливими способами. Саме ці якості зближують їх у спілкуванні і сприяють утворенню міцних гармонійних стосунків. Проблемою в шлюбі може служити впертість і непоступливість кожного їх знаків, але якщо партнери навчаться поблажливості і терпінню, то зможуть реалізувати власні надії на гармонійний союз.

   • Скорпіон і Водолій. Їхні стосунки не можна назвати благополучними і стабільними, але нудно цій парі не буде ніколи. Погляди Скорпіона і Водолія істотно різняться по всім життєвим напрямками, але в умовах здорової конкуренції будуть розвиватися якості і перспективні здібності. Вони постараються знайти джерело натхнення один в одному, почерпнути найкращі риси і особливості. Причиною конфліктів у парі може стати нерішучість Водоліїв, їх повільність і поверхневе ставлення до роботи і сімейного благополуччя.

   • Скорпіон і Діва. Вони здатні навчити один одного, але за умови, що захочуть навчатися. Спочатку відносин парі буде комфортно разом, але пройде не один місяць, перш ніж вони зрозуміють, що егоцентризм може послужити погану службу у відносинах. Скорпіону слід уважніше ставитися до проблем другої половинки, інакше він не зможе домогтися довіри й прихильності партнера. При цьому Діві варто частіше хвалити свого партнера, приділяти йому увагу, підкреслювати неординарні здібності і таланти.

   Цікаві факти про Скорпіонів

   Згідно з легендами стародавньої Греції, коли славний мисливець Оріон розгнівав непорочну Артеміду, вона в гніві розбудила смертоносного Скорпіона, і наказала знищити неугодного смертного.

   З тих давніх пір герої давніх міфів і легенд знайшли вічне життя в чорному оксамиті нічного неба.

   Через століття астрологи стародавнього Риму стали називати одну з клешнею Скорпіона сузір’ям Терезів. У цьому зоряному поєднанні Скорпіону належать ноги і смертоносне жало. За деякими джерелами, це символізує хвіст ящірки.


   Скорпіон володіє величезним енергетичним потенціалом, викликає захоплення і заздрість, але одночасно здатний створити навколо себе атмосферу впевненості і спокою. При знайомстві з людиною, що належить до сузір’я Скорпіона, виникає подвійне враження.

  • Існує думка, що Скорпіони небезпечні мстиві люди. Іноді це обґрунтовано, але лише щодо тих людей, які стають на шляху і заважають реалізації грандіозних планів.
  • Зовні спокійний Скорпіон завжди готовий до дії. Спокій, меланхолійність і стриманість пробуджують в ньому бурю негативних емоцій. Рутинна робота не для Скорпіона, йому неприємно одноманітність і закритий простір.
  • Жінки, що належать до сузір’я Скорпіона, вважаються самими сексуальними представниками зодіакального кола. Їм по праву належить таке поняття, як жінка-вамп, вони здатні «приручити» найзапеклішого холостяка і часто стають причиною зруйнованих сімей.
  • Скорпіони нікому не підкоряються, завжди залишаються при своїй думці і здатні нав’язати його оточуючим. Потайні, вони ніколи не поширюються про своє особисте життя і вміють зберігати чужі таємниці.
  • Є палкими шанувальниками містики і езотерики, здатні передбачати поведінку людей. Надзвичайно везучі, можуть виходити «сухим з води» навіть у самій заплутаній ситуації.

  • Знамениті особистості

   Сузір’я Скорпіона об’єднує найбільш неординарних видатних особистостей. Серед них мандрівники, вчені, творчі люди, зірки телебачення, актори і знаменитості. Їх талант визнаний у всьому світі і нетлінним залишиться по пришесті багатьох століть.

   Першовідкривач Америки Христофор Колумб, Фернан Магеллан, Михайло Ломоносов та Мартін Лютер Кінг залишили незабутній слід в науці і належали до сузір’я Скорпіона.


   Христофор Колумб

   Михайло Ломоносов

   Пабло Пікассо, Федір Достоєвський, Іван Тургенєв – вражають своїм талантом протягом багатьох десятиліть.

   Аркадій Райкін, Віктюк, Микола Караченцев, Ігор Тальков, Людмила Гурченко, Вікторія Токарєва, Марина Хлєбнікова – неординарні й талановиті представники Мельпомени, кумири багатьох поколінь.


   Федір Достоєвський

   Людмила Гурченко

   Скорпіон – управитель своєї долі, неординарна особистість.

    Вони поєднують в собі рідкісну сексапільність, агресію і абсолютну впевненість. Вони здатні створити навколо атмосферу благополуччя, пристрасної любові і щирої ненависті. Рідкісний суперник здатен встояти перед войовничим натиском і емоціями Скорпіона. А що стосується справ сердечних, то його любові жадають найпривабливіші і неприступні представники зодіакального кола.

    Додатково про знак зодіаку Скорпіон дивіться у наступному відео.