Сироватка Vichy Mineral 89 (9 фото): склад гелю і спосіб його застосування для особи, відгуки

Сироватка Vichy Mineral 89 являє собою захисний засіб для шкіри обличчя, призначене для щоденного використання. Який склад гелю? Які функції він виконує? Який спосіб його застосування? Про що говорять відгуки покупців?

Компанія Vichy заснована в 1931 році. З тих пір співробітники лабораторії використовують у виробництві своїх косметичних засобів наукову експертизу і досвід, накопичений десятиліттями. Так створюються високоякісні і ефективні продукти. Керівники компанії повідомляють, що їх головна місія – забезпечувати доглянутість, здоров’я і молодість жінок, незважаючи на різні природні, суб’єктивні та об’єктивні фактори (вік, екологія, індивідуальні особливості шкіри тощо ).

Особливості продукту

До складу гелю Vichy Mineral 89 входять 2 активних компоненти:

 • минерализующая термальна вода;
 • гіалуронова кислота природного походження.

Важливо відзначити, що перша складова (термальна вода, що містить в собі більше 10 мінералів) представлена в даному засобі в рекордній кількості – 89%. До речі кажучи, її видобувають з джерел, розташованих у Франції. Завдяки корисним речовинам, що входять до складу води, вона сприяє нормалізації кислотно-лужного балансу шкіри, а також сприяє регенерації, зволоження і захист верхнього шару. Таким чином, значно зростає показник бар’єрних функцій епідермісу.

Природна гіалуронова кислота, в свою чергу, надає шкірі шовковистість. Це можливо завдяки здатності мікрочастинок речовини утримувати воду. У зв’язку з цим дана речовина також називають натуральним гидрофиксатором.


Також до складу продукту входять такі компоненти, як:

 • гліцерин;
 • бутиленгліколь;
 • лимонна кислота;
 • ментол;
 • биосахаридная смола та інші.

У складі Vichy Mineral 89 немає таких шкідливих для шкіри (і в цілому для організму людини речовин, як парабени, спирт, силікони, а також різні барвники, ароматизатори, ароматизатори і т. д.

Функції засобу

Виробник запевняє, що засіб Vichy Mineral 89 виконує цілий комплекс функцій.

Дивіться також:  Догляд за шкірою обличчя влітку (50 фото): як доглядати за комбінованою шкірою взимку, що використовувати в осінньо-літній період в домашніх умовах

У їх числі:

 • захист;
 • посилення природних бар’єрних функцій;
 • зміцнення;
 • приведення в тонус;
 • зняття дискомфорту і втоми;
 • зволоження шкіри.

Клінічні випробування

Перш ніж потрапити на полиці косметичних магазинів і стати доступним для масового покупця, даний гель пройшов цілий ряд випробувань (у тому числі і клінічних експериментів). Так, сироватка пройшла кілька інструментальних тестів. Якість і ефективність засобу оцінювали дівчата та жінки різного віку (групи від 18 до 65 років).

Згідно випробуванням на зміцнення, був зроблений висновок, що після застосування сироватки на ділянках шкіри, де було нанесено засіб, було відзначено на 36% менше часток з забрудненнями. Також проводилися тести і зволоження. Згідно з їхніми результатами, після застосування Vichy Mineral 89 (через 4 години) шкіра стає більш зволоженою (на 24,3%).

Крім того, був проведений масштабний експеримент з участю 42 жінок, які протягом 4 тижнів використовували продукт у повсякденному житті і спостерігали за ефектом, який він справляв на шкіру. Так, 87% з них відзначили більш здоровий і свіжий колір обличчя, 94% повідомили, що шкіра набула природне приємне сяйво, 87% жінок помітили, що епідерміс став наповнюватися вологою. Крім того, 90% дівчат залишилися в захваті від процесу застосування гелю, так як відчували приємні відчуття при нанесенні засобу на шкіру, а 92% впевнені, що Vichy Mineral 89 ідеально підійшов до їх типу епідермісу.


Спосіб застосування

Використовувати даний засіб рекомендується людям, що володіє будь-яким типом шкіри (сухою, жирною, комбінованою, нормальної, чутливої). Виробник радить наносити засіб 2 рази в день: вранці і ввечері. При цьому для одного нанесення досить двох невеликих крапель гелю.

Продукт потрібно нанести на обличчя (попередньо очищене і висушене) рухами. Потім сироватку слід розподілити рівномірно на шкіру масажними рухами. Змивати не потрібно.

Дивіться також:  Догляд за шкірою обличчя при вагітності (24 фото): як доглядати в домашніх умовах

Відгуки покупців

  Користувачі, знайомі з цим косметичним засобом, повідомляють, що систематичне використання гелю значно покращує стан шкіри. Також дівчата відзначають економічність сироватки, відсутність різких неприємних запахів (що неприйнятно для уходових коштів).

  У той же час деяким покупцям не сподобалася текстура продукту. Багато повідомляють, що після його нанесення на шкірі залишається неприємне тягуче і липке відчуття. Однак не можна не відзначити той факт, що компанія ретельно слідкує за відгуками. Згідно їх статистичними даними, середня оцінка Vichy Mineral 89 становить 4,9 з 5 балів (за результатами аналізу 420 відгуків).

  Про те, як діє сироватка Vichy Mineral 89 в реальних умовах, дивіться далі.