Сироватка Nioxin (10 фото): особливості нічних засобів для збільшення густоти і запобігання ламкості волосся, відгуки

Що робити, якщо волосся випадає і втрачають свою густину? Що можна зробити для того, щоб запобігти ламкість волосся? Які характеристики має сироватка Nioxin, і чи є від неї ефект? Які відгуки залишають покупці?

В кінці вісімдесятих років минулого століття, засновниця фірми Nioxin зіткнулася з труднощами – після пологів у неї почали випадати і рідшати волосся. Для усунення цієї проблеми жінка перепробувала багато різних методів, які доглядали за дермою голови і волосяним покривом. В результаті експериментів і з’явився Nioxin.

В даний час багато продуктів з області догляду за волоссям є або лікувальними засобами, або косметичними, які тільки маскують недоліки. Продукція Nioxin – це ціла сукупність догляду за втрачають густим волоссям. Сироватка Nioxin дозволяє повернути їм чудовий зовнішній вигляд і зробити більш здоровими і привабливими, при цьому не викликає алергічні реакції з боку організму.

Сироватка даної марки відрізняється від іншої продукції тим, що в її основі лежить виняткова формула, яка перетворює волосся. І, незважаючи на причини, які викликали випадання волосся, цей засіб дозволить впоратися з цією проблемою. Багато відомих трихологи користуються саме цим продуктом, і настійно рекомендують його своїм пацієнтам.


Характеристика продукту

Велика кількість фірм, які спеціалізуються на виробництві професійної косметики, що забезпечує догляд за волоссям, прагнуть вирішити всі проблеми, пов’язані з ними. Nioxin ж спрямований на вирішення питань густоти, ламкості і випадання, і вся продукція фірми орієнтується саме на ці показники.

Нічна сироватка Nioxin для збільшення густоти волосся випускається у флаконах по 60 мл. Цей продукт застосовують і проти випадіння волосся в результаті негативних явищ, що протікають в епідермісі.

Nioxin рекомендується застосовувати в якості завершення, доглядаючи за дермою голови. Під час денного періоду використовують особливу форму догляду, що складається з трьох ступенів. Це застосування шампуню, бальзаму і маски. На ніч даний продукт наносять для того, щоб підвищити густину волосся.

Застосування

Розглянемо докладний спосіб застосування чудодійного засобу.

 • Потрібно використовувати піпетку, яка йде в комплекті з бульбашкою.
 • Починати слід спереду, і переміщатися назад. Через кожну пару сантиметрів потрібно втирати крапельку складу.
 • Тепер потрібно рухатися вправо або вліво, продовжуючи втирати суміш у голову.
 • Розподілити по всьому волосяного покриву пальцями рук. Помасажувати, злегка натискаючи на дерму, щоб кров приливала до коріння волосяного покриву.
 • Тепер просто необхідно скористатися гребінцем, щоб розплутати волосся.
Дивіться також:  Сироватка Librederm (16 фото): відбілюючий засіб від пігментних плям. Ліфтинг-активатор з колагеном і стовбуровими клітинами винограду


Nioxin – продукція для волосся, яку не потрібно змивати. Її вплив випробувано в результаті проведених досліджень було виявлено надання неоціненною допомогою волоссю, які втратили свою густину, а також тим, що випадають з причини окислювальних процесів в дермі.

Nioxin відрізняється від продукції, дія якої спрямована на те, щоб знизити ламкість волосся. Продукт проти ламкості виготовлений для зміцнення складу волосся. А нічна сироватка попереджає випадання волосся, що відбувається із-за негативних явищ в епідермісі.

Nioxin включає в себе сукупність найсильніших речовин, які пригнічують окислення. Такий комплекс елементів може нейтралізувати окислювальні реакції, що протікають в епідермісі. Ця сироватка розроблена для використання саме в нічний час.

Протягом дня наш організм прагне вибудувати захист від різних отруйних речовин, які чинять на нього сильний вплив. Вдень шкіра голови виділяє набагато більше сала, і це становить її більш сприйнятливою до впливу негативних процесів. А вночі процес регенерації організму зростає, так як тіло розслаблене, і в цей час клітини відновлюються.

Крім того, проведені аналізи вказують на те, що фактори, які ведуть до окислення, знижують свою активність в нічний час, а це дає великі ресурси для оновлення і відродження. Тому для одержання більшого результату Nioxin необхідно застосовувати вночі. Ця сироватка не залишає ніяких плям на постільній білизні.

Нічну сироватку застосовують для попереджувальних заходів, щоб не допустити втрати густоти волосся. Цей вид продукту може застосовуватися і з іншою продукцією фірми Nioxin. Сироватку можна використовувати досить тривалий час, ніяких обмежень її застосування не є.

При нанесенні сироватки не потрібно попередньо мити голову. Вона використовується на сухі волосся. Надалі миття волосся здійснюється звичайним способом, відповідно до наступаючої необхідністю. Сироватка має омолоджуючий ефект, оновлює клітини шкіри голови і прискорює їх відновлення.

Дивіться також:  Сироватка проти зморшок Novaskin (18 фото): особливості кошти та відгуки про виробника

В інструкції заявлено, що даний продукт потрібно наносити кожен день. Якщо не слідувати анотації та наносити продукт через день, то знадобиться набагато більше часу, щоб побачити якісь результати, а ефект від сили корисних речовин буде знижений.

Нічну сироватку Nioxin можна використовувати з іншими препаратами, наприклад, сироваткою для запобігання ламкості. Є кілька варіантів використання цих двох продуктів:

 • спочатку наноситься нічна сироватка, а наступним етапом та, що зменшує ламкість волосся;
 • у вечірній час застосовується нічна сироватка, а в денні години – засіб проти ламкості.

Одного флакона вистачає на місяць застосування, та це, якщо за одне застосування використовується дві піпетки продукції щодня.

Відгуки

  Відгуки на цю сироватку неоднозначні, є як позитивні, так і негативні.

  До позитивних відгуків відносяться наступні:

  • протягом місяця вже помітні результати;
  • волосся починають швидко зростати, і додають за місяць до 5 сантиметрів, стають дуже міцними і просто сяють здоров’ям, з’являється густота та щільність;
  • тонізує волосся і не плутає їх, не викликає свербіж шкіри голови, має приємний запах;
  • дуже економічна у використанні, флакона вистачає на місяць щоденного застосування;
  • є якісним продуктом.

  Серед негативних відгуків можна виділити такі моменти:

  • дуже висока ціна;
  • сильно брудняться коріння волосся;
  • до складу входять парабени;
  • у складі заявлено пропіленгліколь, а значить, її можна використовувати на травмовану шкіру;
  • не додає об’єму волоссю.


  Огляд сироваток для волосся Nioxin зітріть далі