Синій манікюр з сріблом (36 фото): дизайн темних синьо-сріблястих нігтів

Синій манікюр з сріблом: актуальні варіанти. Який дизайн підійде для темних синьо-сріблястих нігтів? Які нюанси у виборі кольорів є?

У синього кольору є безліч відтінків, що, в свою чергу, дозволяє створювати дуже різні за ступенем насиченості і яскравості дизайни.

Темні і яскраві відтінки синього – це:

 • ультрамарин;
 • індиго;
 • сапфір;
 • кобальт;
 • електрик;
 • teal – колір на кордоні синього і зеленого;
 • navy – так званий морський;
 • midnight – північний синій, змішаний з чорним.
Якщо ж ви з якоїсь причини не готові носити настільки насичені тони на своїх нігтях, можна звернути увагу на світлі відтінки синього:

 • лазур;
 • бірюза;
 • волошковий;
 • ціан (так називається сизий відтінок);
 • блідий місячний.Дизайни

Синій колір у всіх своїх проявах (окрім самих пастельних) добре поєднується з іншими кольорами – червоним, білим, жовтим, чорним. Срібло і золото додають розкоші і вишуканості дизайну з солирующими відтінками моря і неба. Крім того, на синьому відмінно виглядають стрази, камифубуки, ліплення і пісок.
Якщо говорити саме про синьо-срібному поєднанні, це, швидше, зимовий манікюр. Хоча ніщо не перешкоджає носити його в будь який інший час року.Найпростіший дизайн – це місячний манікюр, де основне покриття виконано сапфіровим або індиго, а лунка викладена сріблом. Ефектно виглядає комбінація цих кольорів на різних пальцях – чотири покриті сріблястим лаком, а решта – блакитним.Варіантів поєднання цих кольорів величезна кількість, як і технік виконання манікюру. Це може бути градієнт на двох або чотирьох нігтях, а інші пальці покриті одним кольором. Красиво і оригінально буде виглядати срібний френч на світло-блакитному або васильковом основному лаку. Яскрава срібляста геометрія тільки підкреслить глибину і насиченість ультрамарину або індиго.

Остромодное «бите скло» срібна фольга залучать додаткову увагу до рук. Поєднання матового і глянсового покриттів, настільки популярна в даний час, відмінно виглядає на синьому лаку.


Якщо ж ви робите манікюр до Нового року, можна комбінувати різні техніки його виконання, і це не буде виглядати надмірним. Срібні вензелі відмінно будуть виглядати, якщо їх доповнити стразами – як дрібними, так і великими. Блискучий пісок змусить ваші ручки сяяти, а відповідного відтінку втирка буде викликати святкові асоціації і створювати радісний настрій. Слайдери або стемпинг – в Новий рік припустиме все і в самих неймовірних комбінаціях.

Дивіться також:  Манікюр синій з рожевим (35 фото): дизайн нігтів яскравим лакомДуже ефектно виглядає синій манікюр «котяче око». Він може виступати як сольно, так і бути основою для виконання вензелів, викладки стразів, намистин, різного роду візерунків.


Саме на глибоких відтінках синього і зеленого найефектніше виглядають дизайни зі стразами, але навіть найбільші з них не виглядають надмірними. Якщо ж велика кількість каменів для вас – це занадто, можна покрити частину нігтя блискітками. Такий манікюр буде виглядати більш стримано, але при цьому ошатно.«Ікорний» дизайн, при якому, як правило, один ніготь повністю покривається дрібними намистинками- «бульонками», не менш ефектно буде виглядати в запропонованих кольорах: сіро-срібний цар-ніготь, решта – волошкові або ультрамаринові.


Ну і, звичайно, «гжель» – оригинальнейший дизайн, комбінація яскраво-синього і білого, у який прекрасно впишуться мінімальні вкраплення сріблястих леліток.


Не втратив своєї популярності в цьому сезоні «мармур» на нігтях також гарний у запропонованої комбінації. Звичайно, виконаний він повинен бути гранично акуратно.

Нюанси

   Єдина умова для цих відтінків – не брати для них в компаньйони більше одного або двох відтінків. Оскільки синій – сам по собі колір досить насичений, велика кількість супутніх відтінків може створити брижі і метушню на нігтях, а це зовсім не той ефект, якого домагається дама, приходячи на манікюр.

   Довжина нігтів для комбінації блакиті й срібла може бути будь-який: красиво це поєднання виглядає як на коротких нігтях з довжиною вільного краю 2-3 мм, так і на нескінченно довгих.

   Вибираючи будь-яку з технік манікюру, слід подбати про те, який майстер і в якому салоні буде його виконувати. Не тільки краса, але і безпека повинні бути пріоритетами у догляді за своїми руками. Тільки тоді вони будуть виглядати чудово. При цьому абсолютно неважливо, який колір лаку на нігтях.

   Дивіться також:  Синій френч на нігтях (51 фото): французький манікюр з малюнком і візерунком, дизайн у біло-синій гамі гель-лаком, ідеї та їх втілення

   Варіант дизайну синього манікюру представлений у відео нижче.