Синій манікюр «котяче око» (25 фото): дизайн нігтів синього і блакитного кольору

Синій манікюр в стилі «котячого ока» додає в образ глибини і загадковості. Як створити такий дизайн нігтів вдома? Як правильно сформувати магнітний дизайн на нігтях синього і блакитного кольору?

Сучасні дизайнери для створення інтриги в образі пропонують оформити нігті в стилі «котячого ока». Ця назва говорить сама за себе, так як походить від однойменного напівдорогоцінного каменю. Його зовнішній вигляд, відрізняється глибиною і унікальними переливами, дуже нагадує око тварини сімейства котячих.
Кольори

Даний вид манікюру вигідніше всього виглядає в темних тонах. Одним з найбільш підходящих кольорів, що підкреслюють достоїнства такого стилю, є синій і його світлі відтінки.

Будь синіх тонів чудово поєднується зі всієї холодної гамою, з зеленим і відтінками жовтого. Крім того, на його тлі вигідно вирізняється сріблястий і золотистий декор, різні стрази та фольга.
Як зробити?

Є кілька способів виконання даного виду покриття в домашніх умовах: за допомогою гель-лаку з металевими частинками і з використанням стандартного магнітного лаку.

Який би варіант не використовувався, спочатку проводиться звичайна обробка нігтів. Для цього необхідно зняти старе покриття. Потім ретельно видалити кутикулу і обробити кінчики нігтів пилочкою. Даний вид манікюру поєднується з будь-якою формою.
Гель-лак

Спочатку наноситься основа для захисту нігтьової пластини від пошкоджень. При обробці не варто забувати про торцевій частині нігтя. Потім покриття необхідно ретельно висушити під ультрафіолетом.

Перший шар гель-лаку наноситься з урахуванням бажаного ефекту або основним тоном, або тим, який буде відображатися в глибині нігтя. На даному етапі обробка магнітом необов’язкова. Все залежить від бажаного результату і визначається експериментальним шляхом.

Потім і цей шар просушується під лампою, але час сушіння при цьому витримується трохи більше, ніж спочатку. Досить буде додати одну хвилину.

Дивіться також:  Місячний френч на нігтях (58 фото): дизайн французького манікюру з лунками


Далі наносять основний відтінок, який необхідно намагнітити. Ця процедура виконується протягом 5-10 секунд на кожному нігті. Оптимальна відстань між магнітом і робочою поверхнею складає 5 мм.

Цей шар також міститься під лампу на 2-3 хвилини, після чого слід нанесення фінішного закріплює покриття. Його сушать довше інших верств – до 4 хвилин.

Останнім етапом допомоги при клинсера знімається липкий шар.


Магнітний лак

Цей спосіб набагато швидше і простіше, але саме покриття буде триматися протягом меншого часу. Для початку, як і в попередньому способі, наноситься база. Потім поверхня покривається магнітним лаком в один або кілька шарів, в залежності від бажаної інтенсивності кольору.

Необхідно пам’ятати, що подібний лак висихає дуже швидко. Тому після нанесення на ніготь основного кольору, «магніт» потрібно використовувати відразу. Достатня час впливу становить близько 30 секунд.


І завершується манікюр топовим покриттям, якому необхідно дати повністю висохнути.

Варіанти дизайну

Слід відразу зазначити, що «магніт» дає велике поле для діяльності при створенні бликующих візерунків. Напрям і форма «котячого ока» на нігті повністю залежить від виду магнітного лаку. Для формування розмитого ефекту його можна трохи рухати над поверхнею.

Блик на тлі синього або блакитного відтінку можна розташувати уздовж, поперек, навскоси або по краю нігтьової пластини. Далі композиція може бути прикрашена стразами або малюнком.

Ще одним варіантом створення різних візерунків є магнітна ручка. Невелика товщина допомагає створювати химерні плями і лінії самими магнітними частинками. Але такий варіант більше підходить для гель-лаку, так як звичайний лак швидко висихає.


Даний дизайн можна поєднувати і з іншими напрямками нейл-арту. Відмінний тандем «котяче око» створює з місячним і ажурним стилем. Крім того, цей декор добре виглядає в матовому варіанті.

Дивіться також:  Слюда для нігтів (90 фото): дизайн манікюру з рідкої слюдою. Як нею користуватися і наносити на нігті?

Будь-яка варіація котячого стилю додасть образу індивідуальності і загадковості.

Технологія нанесення гель-лаку “котяче око” у відео нижче.