Що подарувати на 3 роки весілля? 29 фото Вибираємо подарунок на шкіряну третю річницю шлюбу друзям, дітям або дружині

Вибираємо подарунок на третю річницю шлюбу друзям. Що подарувати на 3 роки весілля? Що зазвичай дарують батьки дітям на шкіряне весілля? Який подарунок з шкіри можна виготовити своїми руками?

Якщо перша і друга річниці весілля асоціюються з ситцем і папером, то три роки у шлюбі символізує більш міцний і пластичний матеріал, яким є шкіра. За іншою версією, шкіра ототожнюється з шлюбом цього періоду через її здатності добре виглядати при правильному догляді, і тьмяніти і тріскатися при недбалому до неї ставлення.

Така поведінка матеріалу як не можна краще передає стан сім’ї в залежності від відношення подружжя до неї і один до одного. Шкіряне весілля є своєрідним кризою 3 років, подолавши який, пара встигає звикнути і навчитися більш терпимому відношенню до звичок один одного. У цьому випадку шкіра символізує гнучкість і еластичність взаємин, але в той же час їх високу міцність. Які б не були коріння цієї традиції, практично кожна молода сім’я із задоволенням святкує цей перший, а значить, самий важливий ювілей, і намагається дотримуватися традиції і звичаї, супутні даній події.


Святкувати шкіряне весілля почали дуже давно. На стіл ставили печиво, зроблене у вигляді фігурок тварин, що символізують їх як джерело видобутку натуральної шкіри. Крім печива, на чільне столу стримів великий житній коровай, який означав міцність шлюбного союзу, а також міцну взаємозв’язок молодих з батьками і друзями. На початку свята молоді били тарілки, і чим більше виходило від них осколків, тим, згідно з повір’ями, щасливішим і багатшим буде життя сім’ї.

В наші дні традиції з короваєм і биттям посуду відійшли в минуле, і поступилися місцем теплим родинним урочистостей в колі найближчих людей. Однак традиція дарувати молодим численні подарунки благополучно збереглася, з-за чого перед родичами і друзями, а часто і самими молодими подружжям, постає питання вибору гарного подарунка.


Варіанти для дружини

Більшість подружжя ґрунтовно підходять до вибору подарунка для партнера і приступають до їх придбання задовго до ювілейної дати. Найбільш уважні чоловіки зазвичай мають уявлення про смаки дружини, і намагаються вибрати корисну і стильну річ. Поширеним варіантом подарунків коханій дружині на шкіряне весілля є предмети шкіргалантереї або сувенірна продукція. Враховуючи той факт, що на цей період часто доводиться декретну відпустку подружжя, і єдиним годувальником в сім’ї є чоловік, то купувати розкішні дорогі подарунки буває недоцільно і важко. Тому перед чоловіком стоїть завдання зупинити свій вибір на добротної і практичною речі.

Вибір подарунка для подружжя залежить в першу чергу від суми, яку готовий витратити чоловік. Так, при скромному бюджеті можна обійтися покупкою шкіряного гаманця або рукавичок. Приємною дрібницею стане телефонний чохол, або косметичка. До більш дорогої категорії подарунків належать сумки, клатчі і шкіряні ремені, однак, вибір даних аксесуарів повинен бути обґрунтований наявністю смаку у молодої людини хорошим знанням переваг і гардероба дружини. В іншому випадку подарунок може не підійти до туфель або одязі подружжя, і буде марно припадати пилом на полиці.

Дивіться також:  Що дарувати на 24 роки з дня весілля? 19 фото Який подарунок можна зробити на атласну річницю спільного життя чоловіка і батькам?До гарних подарунків відносяться шкіряні плащі, куртки, пальто, спідниці та піджаки. Одяг може сміливо купуватися тільки в тому випадку, якщо чоловік чітко впевнений в розмірі. Однак, більш розумним буде не дарувати такі подарунки в якості сюрпризу, а прийти в магазин разом з дружиною або подарувати їй сертифікат у відділ одягу зі шкіри. Те ж стосується і придбання шкіряного взуття, купувати яку без примірки небажано.

Можна дарувати не тільки шкіряні вироби. Чудовим подарунком буде абонемент в SPA-салон або в басейн, а також сертифікат на відвідування косметологічного кабінету або студії нігтьового дизайну. Крім того, гарним подарунком стане придбання біжутерії або ювелірних виробів з рубінами або гранатами. Червоні камені символізують міцну любов і вірність, і як не можна краще підходять до трирічного ювілею. Єдиним обмеженням при купівлі прикрас є перли. З-за його «холодність» і стриманості дарувати дружині перлове намисто або браслет не рекомендується.


Список ідей для чоловіка

Вибрати подарунок на шкіряне весілля для чоловіка не складе особливої праці. Це зумовлено величезною кількістю шкіряних аксесуарів, більшість з яких є актуальними і практичними. При виборі подарунка можна зупинитися на шкіряному ремені, гаманці, монетнице або портмоне. Якщо сума, приготована на подарунок, не особливо велика, рекомендується обмежитися затискач для грошей, чохлом для смартфона, блокнотом в шкіряній палітурці, годинниковим ремінцем, портсигаром або паспортної обкладинкою. Трохи дорожче обійдуться сумки для ноутбуків, папки для документів, барсетки шкіряні портфелі.

Якщо чоловік користується окулярами, то стильний шкіряний чохол для окулярів буде дуже актуальним предметом. До більш дорогим подарункам відноситься оббивка салону автомобіля шкірою і придбання шкіряного крісла в робочий кабінет чоловіка. При покупці подарунка не слід забувати і про захоплення чоловіка. Для рибалки і мисливця можна купити металеву флягу або запальничку в шкіряних чохлах або набір кухлів і термос в шкіряному обрамленні. Однак, якщо подарунок з натуральної шкіри викликає значне навантаження на бюджет, можна обмежитися покупкою аксесуарів для комп’ютера або новою грою. За великим рахунком, не так важливий сам подарунок, а увага і турбота з боку коханої людини.Найкращі подарунки для дітей від батьків

Подарунки батьків молодим подружжям, як правило, підкреслено корисні і практичні. Батьківські презенти подружній парі завжди носять спільний характер і призначаються не кожному з подружжя окремо, а всій сім’ї. Це можуть бути предмети інтер’єру, зроблені зі шкіри чи мають шкіряні деталі, меблі. Батьки воліють робити великі предмети і залучають до цього заходу всю рідню. Часто в складчину купують дорогі комплекти м’яких меблів, оббиті натуральною шкірою. Найбільш бюджетним варіантом стане набір столових приладь в шкіряному валізці або ефектне панно.

Дивіться також:  Що дарують на 7 років весілля? 18 фото Вибираємо подарунок на мідну річницю спільного життя чоловікові, дружині і друзям

Незвичайним подарунком для молодої сім’ї може стати придбання путівки на двох для відпочинку в жарких країнах. Буде ідеальним варіантом, якщо бабусі і дідусі візьмуть на себе турботу про онуків у цей період. У разі якщо молода сім’я займається облаштуванням власного житла або облагороджує в ньому побут, можна подарувати хлопцям підвісна стеля, оплатити установку пластикового вікна або системи «тепла підлога». У будь-якому разі подарунки від батьків, незважаючи на їх вартість і розміри, є найбільш цінними і дорогими.Що можна подарувати друзям?

Подарунки на триріччя спільного життя від друзів так само, як і подарунки від батьків, частіше носять спільний характер і купуються відразу для обох подружжя. Відмінним варіантом є покупка альбоми для фотографій в розкішному шкіряному палітурці, великий дорожньої сумки або валізи на роликах для спільних поїздок. Не завадять і стильні пуфи для передпокою, а також пляшки або вази, майстерно декоровані шкірою. Оригінальним презентом буде шкіряні шкатулка під документи, стилізована під старовину або настінні годинники в шкіряному кожусі.

Також можна розглянути в якості подарунка ключницю для передпокою, книгу-бар для напоїв або картини або панно з шматків різнокольорової шкіри. У разі якщо даруються дрібні предмети, наприклад, наручний годинник з ремінцями або блокноти в шкіряній палітурці, то купувати такі предмети необхідно відразу в двох примірниках. Предмети повинні бути виконані в одному стилі, але обов’язково відрізнятися за розміром, формою чи кольором.До більш дорогим подарункам відноситься придбання крісел і шкіряного дивана, які друзі зазвичай набувають в складчину на кілька сімей або спільно з батьками молодих подружжя. При купівлі побутової техніки краще купувати прилади, які будуть використовувати обидва з подружжя.

Купівля міксера або кухонного комбайна – не найкращий варіант: такими предметами більше користується дружина, а подарунок повинен бути корисним обом подружжю. В такому випадку краще зупинити свій вибір на тостері, мікрохвильовій печі або електрочайнику. Якщо у сімейної пари є якесь загальне захоплення, наприклад, гра у великий теніс або мотоцикли, то можна купити їм пару дорогих чохлів для ракеток або дві пари стильних байкерських краг.

Дивіться також:  18 років - яка це весілля і що дарують? 20 фото Вибираємо подарунок на бірюзову річницю спільного життя друзям і чоловікові


Прикольні і оригінальні презенти

До числа оригінальних подарунків на трирічну річницю початку подружнього життя належать, як правило, предмети, що несе більше смислове навантаження, ніж представляють матеріальну цінність. Так, прийшовши на ювілей, можна надіти винуватцям торжества на груди дві медалі, виготовлені з шкіри, і власноруч підписані або розшиті.

Текст повинен підкреслювати «терпіння і героїзм» молодих, які зуміли подолати цей важливий етап у будівництві сімейних відносин. Разом з медалями, можна вручити подружжю стилізовану під пергамент або древній сувій грамоту, в якій написати побажання сім’ї і похвалити їх за «трирічний сумлінну працю».


Оригінальним подарунком є шкіряні іграшки, які можна зберігати в якості амулета або знайти для них місце в інтер’єрі. Незвичайним і цікавим подарунком буде вручення спільного портрета подружжя в шкіряній рамі. Замовити цей портрет можна по фотографії, достатньо лише вибрати вдалий знімок, який би подобався обом подружжю, особливо дружині.

Якщо у пари все в порядку з почуттям гумору, можна замовити гумористичний шарж, однак, у даному випадку треба бути повністю впевненим у тому, що цей презент не викличе образи у обдарованих. Одним із найоригінальніших подарунків на триріччя від дня весілля стане сертифікат на романтичну вечерю для двох, кінний перехід, морська прогулянка на яхті або катері, відвідування концерту улюблених виконавців.


Що можна зробити своїми руками?

Подарунки, зроблені своїми руками, відносяться до розряду ексклюзивних, а тому найбільш цінні і бажані. Хорошою ідеєю буде інсталяція або аплікація зі шкіри, виконана в єдиному інтер’єрному стилі з квартирою, де живуть молоді. Відмінним подарунком стануть прикраси, різні за призначенням, але виконані в одній стилістиці. Наприклад, комплект прикрас для подружжя в поєднанні з шкіряним краваткою для чоловіка буде сприйнята «на ура». Можна зробити забавну підвіску для салону автомобіля або два, якщо у кожного з подружжя є своє авто.

Рукодільниці, які володіють мистецтвом вишивки, можуть виготовити іменні шкіряні футляри для окулярів або телефонів з вишивкою ініціалів або імен подружжя. Однак якщо вишивати і шити чохли з іграшками можуть не багато, то виготовити оригінальні брелоки для ключів зможе будь-хто. Рукотворний подарунок часто не є основним, а служить лише дуже важливим доповненням, що показує всю теплоту і любов дарують молодої сім’ї.Таким чином, трирічний ювілей вважається значущим кордоном спільного життя молодої сім’ї є дуже важливою подією в житті обох подружжя. Тому до святкування торжества, а також вибору подарунків для дружини і чоловіка потрібно підходити завчасно та серйозно.

Про те, як зробити гаманець зі шкіри своїми руками, дивіться у наступному відео.