Що подарувати чоловікові на шкіряне весілля? 14 фото Вибір подарунка на 3-річну річницю

Що подарувати чоловікові на шкіряне весілля? На що орієнтуватися при виборі подарунка на 3-річну річницю? У цей день прийнято дарувати вироби з шкіри, тому при виборі подарунка молодому чоловікові, дружина повинна в першу чергу звертати увагу на шкіряні вироби.

Третій рік спільного життя названий шкіряним, тому що шкіра набагато міцніше, ніж ситець і папір – матеріали, які є символами першого і другого року шлюбу. За три роки подружжя навчилися терпінню і взаємоповаги, але їм треба ще дуже багато.

Шкіра представляється як гнучкий і надійний матеріал, здатний не реагувати на зовнішні впливи і залишатися в незмінному вигляді не один рік. Існує думка, що шкіра означає здатність молодят відчувати один одного всією шкірою і приймати прикрості і радості другої половини як свої.

На шкіряне весілля прийнято пекти здобне печиво у вигляді домашньої худоби. Таким способом можна підкреслити значимість цих тварин, які крім молока, вовни і м’яса дають людині шкіру – матеріал, використовуваний для виробництва одягу, меблів і різних аксесуарів.

Дружина може здивувати коханого чоловіка випічкою. Добре буде виглядати на столі ягідний пиріг або хліб, що символізує сімейний затишок і гармонію.


Така невелика дата не святкується широко, а тому молода дружина самостійно вирішує, як привітати чоловіка. Вона може зробити романтичну вечерю при свічках і піднести коханому шкіряний подарунок, покликаний підкреслити міцність їхніх стосунків.

Що подарувати чоловікові?

Що ж подарувати коханому чоловікові на 3 роки спільного життя? Предмет в даному випадку повинен відображати любов та відданість коханої і в той же час підкреслювати значущість чоловіка. Необов’язково купувати дорогу річ, потрібно просто висловити свої почуття.

Найкращі подарунки для чоловіків:

  • шкіряне портмоне;
  • гаманець зі шкіри;
  • шкіряний портфель;
  • ремінь;
  • чохол для телефону з шкіри;
  • годинник зі шкіряним браслетом;
  • шкіряні туфлі;
  • щоденник у шкіряній обкладинці;
  • портсигар з шкіри.
Дивіться також:  Що подарувати дружині на річницю весілля? 26 фото Варіанти подарунка дружині, оригінальний сюрприз на першу або другу річницю своїми рукамиУ холодну пору року доречно подарувати шкіряні рукавички. Якщо чоловік захоплюється полюванням, то можна підібрати чохол для рушниці або ножа, зробленого зі шкіри.

Коли сімейний бюджет не дозволяє придбати виріб з натуральної шкіри, можна придбати виріб з шкірозамінника. Важливо при цьому знайти якісну річ, щоб матеріал не потріскався через короткий проміжок часу.

Альтернативні варіанти

Шкіряна річниця весілля зовсім не означає, що дружина повинна подарувати чоловікові виріб, зроблене саме з шкіри. Будь-який подарунок стане приємною несподіванкою для коханого, чи то святковий торт або романтичну вечерю. Крім шкіряних речей, молода дружина може подарувати коханій людині те, про що він давно мріє.

Наприклад, відмінним подарунком на триріччя шлюбу стане поїздка на довгоочікуваний відпочинок. Подорож в гори або екскурсія по історичним місцям принесе задоволення парі. Дружина повинна знати уподобання чоловіка, щоб догодити йому в цей знаменний день.

Універсальним подарунком стануть електронні прилади, наприклад, новий телефон або ноутбук. Звичайно, вони не мають нічого спільного з шкірою, однак, для них можна підібрати шкіряний чохол або сумку. Важливо лише заздалегідь дізнатися якогось бренду чоловік симпатизує, і який саме гаджет він хотів би придбати.

Оригінально буде виглядати портрет коханого чоловіка, обрамлений в шкіру. В даний час для цього необов’язково звертатися до професійного художника, можна зробити цікавий фотопортрет через спеціальний додаток. Рамку в будь-якому випадку доведеться замовляти.

Не всі жінки шукають подарунки на полицях магазинів, багато воліють зробити сюрприз своїми руками. Так, незвичайними і милими презентами стануть м’які домашні тапочки, теплий шарф або плетений браслет, виконані з використанням шкіри.

Якщо фінанси не дозволяють придбати шикарний подарунок, а дрібничку дарувати не хочеться, то відсвяткувати триріччя шлюбу можна на природі. Альтернативним варіантом стане похід в кіно або театр, квитки на які молода дружина подарує чоловікові в день річниці весілля.

Дивіться також:  Що дарувати на 30 років весілля? 22 фото Вибираємо подарунок друзям на перлову весілля. Що можна подарувати чоловікові на річницю спільного життя?Які ще приємні дрібниці з шкіри можна піднести коханому чоловікові, можна дізнатися з невеликого відеоуроку.