Що краще: татуаж або микроблейдинг брів? 56 фото Чим відрізняється нанонапыление від перманентного макіяжу

Татуаж і микроблейдинг відносяться до косметичних процедур, що дозволяє виконати корекцію брів. Що краще: шотирование або волосковый татуаж? Чим відрізняється нанонапыление від перманентного макіяжу брів?

Брови завжди були дуже важливою зоною на обличчі, а їх форма і вид зазнавали різні зміни, слідуючи модним тенденціям. Задати їм потрібний вигин або ж підкоригувати колір можна за допомогою різних методик, включаючи фарбування. Представницям прекрасної статі, у яких в силу тих чи інших причин немає красивих брів, або ж вони не відповідають нинішнім тенденціям, питання можна вирішити за допомогою різних косметичних процедур, до яких відносяться татуаж і микроблейдинг.

Однак проблема вибору техніки нанесення пігменту для жінок, що вирішили зробити довготривалий перманент, може виявитися досить серйозною. Саме тому необхідно мати чітке уявлення щодо специфіки обох процедур.

Микроблейдинг

Микроблейдинг представляє собою свого роду «вишивку брів». Подібне порівняння невипадково, адже якщо звернути увагу на те, як майстер виконує свою роботу, можна знайти певні подібності.

Для корекції брів у цій техніці фахівець користується спеціальним лезом, за рахунок якого у верхній шар епідермісу вводиться пігмент. В результаті на шкірі утворюються акуратні й чіткі штрихи, без жодних розмитих ліній. Така процедура не так вимоглива в плані подальшого догляду за областю брів, у порівнянні з татуажем.


Сьогодні в косметологічних салонах клієнткам пропонують два види микроблейдинга.

 • Європейська техніка перманентного макіяжу – її ще називають манекенной. В ході промальовування волосків майстер виконує їх одного розміру, крім того, вони розташовуються в одному напрямку. У підсумку брови набувають практично ідеальну форму, чого з справжніми бровами досягти досить складно.
 • Микроблейдинг, виконаний східним методом нанесення фарбувального пігменту, передбачає створення штрихів, які будуть мати різну товщину і довжину. Така техніка більш трудомістка, проте метод дозволяє наблизити результат до природної волосяний лінії брів.  Микроблейдинг прийнято вважати менш травматичною процедурою, оскільки фарбувальний склад вводиться під шкіру не більше ніж на 4 мм. Найчастіше робота виконується після обробки зони брів знеболюючим гелем. В ході загоєння, приблизно на другу добу, відбувається утворення кірочок. Візуально вони практично непомітні, і, як правило, через 3-5 днів самостійно відшаровуються.

  Згідно відгуками клієнток, які виконували процедуру микроблейдинга брів, результат моделювання зберігається близько двох років за умови грамотного догляду.  Варто мати максимально повне уявлення про специфіку процедури, тому необхідно виділити переваги подібного перманенту:

  • технологія дозволяє виконати корекцію форми і кольору брів;
  • у описаного вище методу практично немає побічних ефектів;
  • як фарбувального пігменту використовується натуральний склад, тому його зникнення буде проходити поступово, без різких змін кольору і неоднорідності на бровах;
  • головним достоїнством процедури є мінімальна болючість;
  • микроблейдинг примітний невеликим реабілітаційним періодом;
  • великий колірний асортимент матеріалів дозволить підібрати відтінок брів, ідеально гармонує з кольором волосся.
  Дивіться також:  Як відростити брови? 75 фото Як швидко відростити густі брови в домашніх умовах, якщо вони погано ростуть, відгуки

   Для об’єктивної картини варто відзначити і мінуси подібної процедури:

   • висока вартість;
   • в результаті індивідуальної непереносимості можуть виникнути вельми несприятливі наслідки.

   Татуаж

   Така процедура, як татуаж, відома вже досить довгий час. Сучасна косметологія пропонує жінкам декілька різновидів цього методу корекції брів.

   • Волосковый метод полягає в промальовуванні кожного волоска, щоб результат був максимально природним, проте їх вигляд все-таки в деякій мірі відрізняється від натурального. Така технологія вимагає високої кваліфікації майстра, оскільки в цій справі необхідна точність, крім того, волосковый татуаж виконується досить довго за рахунок своєї специфіки.

   • Шотирование являє собою часткову промальовування волосків, тоді як більша частина пігменту просто розтушовують. Після татуажу, виконаного в такій техніці, брови будуть мати досить чітку форму, а окремо промальовані волоски будуть відповідати за натуральний вигляд. Техніка однаково популярна серед дівчат, що мають темне і світле волосся. В середньому результат на бровах протримається близько двох-трьох років.


   • Тіньова розтушовування затребувана за рахунок максимально природного підсумкового результату. Брови набувають акуратний і витончений вигин.

   Процедура не має яких-небудь обмежень, тому рекомендована для всіх клієнток.   • Напилення являє собою різновид розтушовування фарбувальної речовини у верхньому шарі епідермісу, однак нанонапыление, на відміну від більшості описаних вище технік, не передбачає повного забивання барвника під шкіру. Також микропигментирование пов’язане з меншими больовими відчуттями при максимумі природного ефекту в результаті. Популярність мерехтливої напилення останнім часом тільки зростає.   Варто виділити позитивні особливості татуажу брів:

   • подібні процедури дозволяють скоротити час, витрачений на збори і нанесення макіяжу;
   • татуаж не потече в спекотний день, а також не змиється від дощу або морської води, в порівнянні з косметичним олівцем або підводкою;
   • досить тривалий результат;
   • брови мають виразний колір і форму.


    До недоліків перманенту варто віднести наступні нюанси:

    • болючість методу;
    • незворотність процесу;
    • у деяких випадках процес загоєння займає багато часу.

    Однак професійна робота майстра, правильний догляд та чітке дотримання рекомендацій дозволять насолоджуватися красою брів від микроблейдинга або татуажу досить довгий час.


    Протипоказання

    Що кається микроблейдинга, то подібна косметична послуга рекомендована не кожному. Саме тому варто виділити основні випадки, коли процедура протипоказана:

    • цукровий діабет 1 і 2 типу;
    • наявність свіжих рубців в цій області особи;
    • наявність запальних процесів епідермісу;
    • погана згортання крові.

    Фахівці не рекомендують нехтувати перерахованими вище обмеженнями, які стосуються здоров’я, в іншому випадку можливі серйозні проблеми після моделювання і корекції брів.

    Татуаж не рекомендується виконувати при наявності хоча б одного захворювання, зазначеного нижче:

    • цукровий діабет;
    • у разі якщо на шкірі є запалення, екзема, гнійники;
    • якщо у клієнтки присутні проблеми зі здоров’ям, пов’язані з серцево-судинною системою;
    • астма;
    • індивідуальна непереносимість будь-яких матеріалів, використовуваних в роботі.
     Дивіться також:  Моделювання брів (35 фото): що це таке, як змоделювати ниткою в домашніх умовах, схеми для самостійного виконання

     Крім цього, татуаж, і микроблейдинг не рекомендується виконувати дівчатам, які мають низький больовий поріг, оскільки використовувані знеболюючі препарати не зможуть забезпечити максимальний комфорт в ході введення пігменту під шкіру.

     Що стосується вагітних клієнток і молодих мам, що годують грудьми, то від виконання перманентного макіяжу косметологи їм рекомендують тимчасово відмовитися. Обумовлено це обмеження особливостями шкіри жінки в цей період. Справа в тому, що епідерміс втрачає свою еластичність, і це ускладнює введення фарбувального складу, а в деяких випадках воно взагалі може кристалізуватися.

     В чому різниця?

     Вивчивши технологію виконання моделювання брів за допомогою татуажу і микроблейдинга, можна зазначити, що ці різновиди мають безліч подібностей, але все ж відрізняються один від одного. До основним відмітним особливостям процедур варто віднести наступні нюанси:

     • микроблейдинг є повністю ручним методом корекції, що ж стосується татуажу, то він виконується за допомогою спеціального пристрою;
     • що стосується техніки виконання, то татуаж брів виконується голкою, а микроблейдинг – за допомогою леза;
     • різниться і глибина проникнення інструменту в шкіру: голка занурюється на 8 мм, а лезо – не глибше, ніж на 4 мм;
     • результат від татуажу зберігається на шкірі в два рази довше, ніж від микроблейдинга, а різниця складає близько 2 років;

     • термін відновлення після микроблейдинга не перевищує тижня, що ж стосується татуажу, то загоєння може тривати близько двох тижнів;
     • оскільки микроблейдинг відрізняється меншою глибиною проникнення пігменту в епідерміс, він краще переноситься, так як менш травматичний, а ось татуаж робити боляче із-за глибини входу голки, яка сильніше подразнює шкіру;
     • колір брів після татуажу відразу буде досить насиченим, але з часом зміниться, тоді як микроблейдинговый колір, навпаки, не змінюється, проте з плином часу, звичайно, буде ставати більш бляклим;
     • прийнято вважати, що татуаж виконується набагато швидше, однак у кожного майстра своя специфіка роботи, за рахунок чого час сеансу може різнитися як в одну, так і в іншу сторону.


     Татуаж

     Татуаж

     Микроблейдинг

     Микроблейдинг

     Микроблейдинг

     Як вибрати?

     У першу чергу потрібно пройти консультацію у лікаря, адже відвідування фахівця допоможе з’ясувати питання, що стосуються можливих алергічних реакцій або інших відхилень.

     Після цього важливо не помилитися з вибором салону і майстри – потрібно, щоб обслуговуючий спеціаліст мав відповідну кваліфікацію, а також сертифікати, що дозволяють виконувати подібні процедури. Незайвим буде ознайомитися з відгуками клієнток після проведення того чи іншого виду корекції брів.     У більшості випадків вибір на користь якоїсь однієї послуги з моделювання брів ґрунтується на вартості. Важливим фактором є чутливість шкіри і терплячість клієнтки, а також періодичність повторення перманенту та проведення корекції.

     Виходячи з вартості, слід зазначити, що волосковый татуаж може бути дешевше микроблейдинга. Обумовлено це тим, що остання процедура є ще досить нової косметичної послугою, крім того, вона дозволяє зробити брови набагато більш природними.

     При цьому в ході однієї і другої процедури реалізується одна і та ж завдання – майстер промальовує кожен волосок.

     Дивіться також:  Біотатуаж брів (139 фото): що це таке і скільки тримається татуаж хною, різниця до і після процедури, відгуки


     Якщо розглядати розтушовування або микроблейдинг, в цьому випадку все залежить від побажань клієнтки. При розтушовуванні брови будуть досить виразними і яскравими, оскільки в основному виконується забарвлення епідермісу, а не волосків, при виконанні микроблейдинга акцент робиться на промальовуванні саме волосків брови.

     Вибір методики корекції брів є суто індивідуальним, у цьому випадку все залежить від особистих переваг, що стосуються зовнішнього вигляду брів, а також стану здоров’я.     Які наслідки можливі після процедур?

     Розглядаючи косметичні процедури моделювання брів, необхідно відзначити, що подібні методи передбачають проникнення інструменту і фарбувального складу під шкіру. У світлі тих чи інших факторів це може бути чревате виникненням різного роду несприятливих наслідків. Щодо татуажу можна виділити ряд потенційно неприємних ситуацій.

     • Після того як майстер закінчив свою роботу, колір брів буде досить яскравим, плюс до всього наявність набряків і почервоніння будуть акцентувати увагу на цій ділянці обличчя. Як показує практика, протягом декількох днів відтінок брів вирівняється.
     • До більш серйозних наслідків після татуажу варто віднести нерівний контур, неоднорідність кінцевого кольору брів. Найчастіше подібні негативні ситуації виникають унаслідок низької кваліфікації фахівця, який виконував процедуру. Через деякий час після остаточного загоєння шкіри доведеться звернутися за допомогою до іншого майстра для виправлення допущених помилок.
     • В деяких випадках в результаті індивідуальних особливостей організму або використання нестерильних інструментів процедура може спричинити за собою серйозні травми і запалення епідермісу.
      Незважаючи на велику популярність такої інноваційної процедури, як микроблейдинг брів, у цієї технології також є підводні камені, з якими можуть зіткнутися жінки надалі.

      • Після загоєння мікророзрізу вони практично не кидаються в очі, волосся виглядають красиво і гармонійно. Але у випадку якщо глибина проникнення фарби була неоднаковою, а також у світлі того, що епідерміс реагує на таку процедуру запаленням, волоски можуть прокраситься нерівномірно. У підсумку результат буде не тим, про який мріяла клієнтка.
      • Крім цього, якщо використовувався фарбувальний склад низької якості, є ризик того, що чорні брови з часом набудуть синюватий відтінок.
      • В ході виконання микроблейдинга існує ризик пошкодження волосяних фолікулів, що в подальшому може призвести ситуаціями, коли на бровах будуть утворюватися лисини.
      Що стосується питань, коли необхідно прибрати наслідки невдалого перманенту, на допомогу представницям прекрасної статі прийде спеціальний лазер.

      Така процедура недешева, і буде потрібно кілька сеансів, однак результат виділяється своєю ефективністю.

       Додатково про плюси і мінуси татуажу і микроблейдинга брів дивіться у наступному відео.