Що дарувати на 24 роки з дня весілля? 19 фото Який подарунок можна зробити на атласну річницю спільного життя чоловіка і батькам?

Що дарувати на 24 роки з дня весілля? Які традиції та звичаї супроводжують цю дату? Що подарувати чоловікові? Що подарувати дружині? Що подарувати батькам? Що подарувати друзям?

24 роки сімейного життя прийнято називати атласною весіллям. Що ж символізує атлас? Цей матеріал вважається шляхетним і володіє вишуканим зовнішнім виглядом, саме тому він символізує міцність і благополуччя сімейних відносин. Природно, у святкуванні такий річниці без атласу не обійтися, багато традиції та обряди проводяться з її залученням. Розглянемо основні нюанси, які слід враховувати.

Що стосується подружжя, вважається, що перед річницею чоловік повинен подарувати коханій дружині сорочку з атласу. Це стане не тільки романтичної складової, але і символом фортеці шлюбних уз і почуттів пари. Відзначати свято рекомендується удвох в романтичній обстановці, незайвим буде згадати минулі роки і підвести невеликі підсумки. Можна запросити близьких родичів і провести цей день в тісному сімейному колі.

Ще однією традицією є обмін пари атласними стрічками, які слід пов’язати на зап’ястя один одного, тим самим підкресливши непорушність союзу. Крім того, у цей момент подружжя дають один одному клятви бути поруч до кінця своїх днів, показуючи щирість і довговічність своїх відносин. Додавання східних елементів у сервіровці та оздобленні кімнати зрадить урочистість і родзинку.

Взагалі, східний стиль вибирається в цей день не просто так. Батьківщиною атласу є схід, який, як відомо, багатий на прикмети і традиції. Присутність в інтер’єрі ламп незвичайного виду, підсвічників і подушечок вважається приманкою для удачі. Хорошим знаком буде подарувати один одному атласні елементи гардероба, наприклад, у відповідь на нічну сорочку, дружина може дати чоловікові сорочку з того ж матеріалу. Атлас має досить високу ціну і тому вважається дорогим та розкішним матеріалом, а значить, такі подарунки особливо приємно одягати не тільки вдома, але і для виходу в світ.

Дивіться також:  Що дарувати на 31 рік весілля? 20 фото Вибираємо подарунок батькам на смагляву річницю спільного життя

Чоловікові і дружині

Подарунки завжди приємно отримувати, а ось їх вибір часто може серйозно спантеличити. Особливо актуально це для подружжя, які прожили багато років разом, адже завжди хочеться порадувати свою другу половинку. А вже якщо наближається настільки значуща дата, як 24-а річниця з дня весілля, нескладно і розгубитися.

Спробуємо розібратися, який же подарунок у такий знаменний день може зробити чоловік коханій дружині. Варіантів може бути безліч. В першу чергу рекомендується придивитися до коштовностей. Представницям прекрасної половини людства завжди приємно отримувати настільки значущі презенти.

Крім того, не можна забувати про те, що 24-а річниця іменується атласною весіллям, тому актуальні одяг або білизну з даного матеріалу.

Оригінальним подарунком стануть 24 троянди або будь-які інші квіти в тій же кількості, кожна з яких символізуватиме рік життя, проведений разом. Також не можна відмовлятися від романтичної вечері. Свічки внесуть урочистість і додадуть чуттєвості вечора.


Однак головне при виборі подарунка – орієнтуватися на переваги коханої дружини і прислухатися до її побажань. Подарунок повинен в першу чергу порадувати дорогої людини. Представниці прекрасної статі цінують прояв фантазії, тому колаж із сімейних фотографій, по одній на кожен рік спільного життя пари, може стати більш ніжним і зворушливим, ніж кільце з діамантом або величезний букет троянд.

А як же порадувати чоловіка в такий важливий день? У цьому випадку також варто враховувати інтереси та уподобання чоловіка. Хтось буде щиро радий вудку, комусь миліша сорочка з атласу або краватку, виконаний з аналогічного матеріалу.

Підключати фантазію також не забороняється, відмінним рішенням стане картина, виготовлена самостійно з допомогою стрічок з атласу різних кольорів.

Універсальним подарунком, ідеєю якого може скористатися не тільки дружина, але і близькі люди, є пляшка якісного алкоголю, має витримку 24 роки. Подарунок можна підкріпити урочистою промовою, суть якої зводиться до того, що як міцний напій, так міцні і відносини сімейної пари.

Дивіться також:  Що дарувати на 22 роки весілля? 30 фото Вибираємо подарунок на бронзову річницю спільного життя чоловікові та дружині, друзям і батькам

В цілому подарунки чоловікові можна підносити будь-які, головне, враховувати його інтереси. Автомобіліст прийде в захват від аксесуарів для свого «залізного коня», мисливець – від незвичайного зброї.

Батькам

Якщо батьки відзначають 24-шу річницю сімейного життя, їхні діти можуть бути як зовсім дітьми, так і дорослими успішними особистостями. Який подарунок буде зроблений найдорожчим людям, в першу чергу визначається у відповідності з віком дитини. Якщо діти ще не занадто дорослі, живуть з батьками і не забезпечують себе самостійно, кращим варіантом буде подарунок, зроблений своїми руками. Для старших дочок і синів вибір може бути більш різноманітним.


Не можна виключити варіант з коштовностями, однак він більш актуальний у випадку, коли підноситься матері. Що стосується презентів в цілому, батьків напевно порадує розвага, куди можна відправитися всією сім’єю. Ідей може бути безліч, наприклад, сімейний похід в парк атракціонів, в кіно або театр, на тематичний квест. Настільні ігри або спільний перегляд добрих фільмів допоможе об’єднати родичів за загальним столом.

Батькам буде приємно отримати торт, який діти можуть замовити у професійних кулінарів, так і приготувати самостійно. Прив’язка до дати і тематичні сувеніри також порадують мам і тат. Речі та вироби з атласу можна подарувати кожному з батьків, так і придумати загальний подарунок, яким можуть стати постільну білизну, штори і скатертини. Фотосесія в цей урочистий день дозволить відобразити всю сім’ю разом, що дозволить переглядати спільні фото на протязі довгих років життя і під час інших значимих дат.

Від друзів

Атласна весілля вважається сімейним святом. У цей день не прийнято збирати велику кількість друзів і знайомих. Однак самі близькі люди можуть побажати принести свої вітання в такий урочистий день. Зробити це треба обдумано, враховуючи всі нюанси свята. Отже, що подарувати друзям на 24-ту річницю весілля? В першу чергу, звичайно ж, атласні вироби. Постільна білизна, покривала та інші подібні речі стануть відмінним презентом.

Дивіться також:  Що дарують на весілля через 9 років? 32 фото Подарунок на фаянсовий річницю спільного життя чоловікові та дружиніДрузі, мають хорошу фантазію, обов’язково постараються урізноманітнити буденне життя сімейної пари, яка після закінчення такого тривалого терміну могла трохи розгубити свою чуттєвість і романтичність. У цьому випадку чудовим варіантом є організація, приміром, кінної прогулянки або цікавої екскурсії, походу в театр або ресторан. Можна піднести сувеніри, виготовлені самостійно. Гарним подарунком стане сервіз, на якому можна зробити тематичну напис.

Проводячи відзначення 24-ї річниці сімейного життя, необхідно пам’ятати, що наближається великий і важливий ювілей – срібне весілля. Тому основні умови урочистості – близькі люди, позитивні емоції і друга половинка, яка буде поруч завжди.

Що подарувати і як відзначити річницю, дивіться у наступному відео.