Що дарувати на 24 роки з дня весілля? 19 фото Який подарунок можна зробити на атласну річницю спільного життя чоловіка і батькам?

Що дарувати на 24 роки з дня весілля? Які традиції та звичаї супроводжують цю дату? Що подарувати чоловікові? Що подарувати дружині? Що подарувати батькам? Що подарувати друзям?

24 роки сімейного життя прийнято називати атласною весіллям. Що ж символізує атлас? Цей матеріал вважається шляхетним і володіє вишуканим зовнішнім виглядом, саме тому він символізує міцність і благополуччя сімейних відносин. Природно, у святкуванні такий річниці без атласу не обійтися, багато традиції та обряди проводяться з її залученням. Розглянемо основні нюанси, які слід враховувати.

Що стосується подружжя, вважається, що перед річницею чоловік повинен подарувати коханій дружині сорочку з атласу. Це стане не тільки романтичної складової, але і символом фортеці шлюбних уз і почуттів пари. Відзначати свято рекомендується удвох в романтичній обстановці, незайвим буде згадати минулі роки і підвести невеликі підсумки. Можна запросити близьких родичів і провести цей день в тісному сімейному колі.

Ще однією традицією є обмін пари атласними стрічками, які слід пов’язати на зап’ястя один одного, тим самим підкресливши непорушність союзу. Крім того, у цей момент подружжя дають один одному клятви бути поруч до кінця своїх днів, показуючи щирість і довговічність своїх відносин. Додавання східних елементів у сервіровці та оздобленні кімнати зрадить урочистість і родзинку.

Взагалі, східний стиль вибирається в цей день не просто так. Батьківщиною атласу є схід, який, як відомо, багатий на прикмети і традиції. Присутність в інтер’єрі ламп незвичайного виду, підсвічників і подушечок вважається приманкою для удачі. Хорошим знаком буде подарувати один одному атласні елементи гардероба, наприклад, у відповідь на нічну сорочку, дружина може дати чоловікові сорочку з того ж матеріалу. Атлас має досить високу ціну і тому вважається дорогим та розкішним матеріалом, а значить, такі подарунки особливо приємно одягати не тільки вдома, але і для виходу в світ.

Дивіться також:  Що подарувати батькам на срібне весілля? 15 фото Оригінальні та недорогі подарунки на 25-річну річницю від дітей

Чоловікові і дружині

Подарунки завжди приємно отримувати, а ось їх вибір часто може серйозно спантеличити. Особливо актуально це для подружжя, які прожили багато років разом, адже завжди хочеться порадувати свою другу половинку. А вже якщо наближається настільки значуща дата, як 24-а річниця з дня весілля, нескладно і розгубитися.

Спробуємо розібратися, який же подарунок у такий знаменний день може зробити чоловік коханій дружині. Варіантів може бути безліч. В першу чергу рекомендується придивитися до коштовностей. Представницям прекрасної половини людства завжди приємно отримувати настільки значущі презенти.

Крім того, не можна забувати про те, що 24-а річниця іменується атласною весіллям, тому актуальні одяг або білизну з даного матеріалу.

Оригінальним подарунком стануть 24 троянди або будь-які інші квіти в тій же кількості, кожна з яких символізуватиме рік життя, проведений разом. Також не можна відмовлятися від романтичної вечері. Свічки внесуть урочистість і додадуть чуттєвості вечора.


Однак головне при виборі подарунка – орієнтуватися на переваги коханої дружини і прислухатися до її побажань. Подарунок повинен в першу чергу порадувати дорогої людини. Представниці прекрасної статі цінують прояв фантазії, тому колаж із сімейних фотографій, по одній на кожен рік спільного життя пари, може стати більш ніжним і зворушливим, ніж кільце з діамантом або величезний букет троянд.

А як же порадувати чоловіка в такий важливий день? У цьому випадку також варто враховувати інтереси та уподобання чоловіка. Хтось буде щиро радий вудку, комусь миліша сорочка з атласу або краватку, виконаний з аналогічного матеріалу.

Підключати фантазію також не забороняється, відмінним рішенням стане картина, виготовлена самостійно з допомогою стрічок з атласу різних кольорів.

Універсальним подарунком, ідеєю якого може скористатися не тільки дружина, але і близькі люди, є пляшка якісного алкоголю, має витримку 24 роки. Подарунок можна підкріпити урочистою промовою, суть якої зводиться до того, що як міцний напій, так міцні і відносини сімейної пари.

Дивіться також:  Що дарувати на 30 років весілля? 22 фото Вибираємо подарунок друзям на перлову весілля. Що можна подарувати чоловікові на річницю спільного життя?

В цілому подарунки чоловікові можна підносити будь-які, головне, враховувати його інтереси. Автомобіліст прийде в захват від аксесуарів для свого «залізного коня», мисливець – від незвичайного зброї.

Батькам

Якщо батьки відзначають 24-шу річницю сімейного життя, їхні діти можуть бути як зовсім дітьми, так і дорослими успішними особистостями. Який подарунок буде зроблений найдорожчим людям, в першу чергу визначається у відповідності з віком дитини. Якщо діти ще не занадто дорослі, живуть з батьками і не забезпечують себе самостійно, кращим варіантом буде подарунок, зроблений своїми руками. Для старших дочок і синів вибір може бути більш різноманітним.


Не можна виключити варіант з коштовностями, однак він більш актуальний у випадку, коли підноситься матері. Що стосується презентів в цілому, батьків напевно порадує розвага, куди можна відправитися всією сім’єю. Ідей може бути безліч, наприклад, сімейний похід в парк атракціонів, в кіно або театр, на тематичний квест. Настільні ігри або спільний перегляд добрих фільмів допоможе об’єднати родичів за загальним столом.

Батькам буде приємно отримати торт, який діти можуть замовити у професійних кулінарів, так і приготувати самостійно. Прив’язка до дати і тематичні сувеніри також порадують мам і тат. Речі та вироби з атласу можна подарувати кожному з батьків, так і придумати загальний подарунок, яким можуть стати постільну білизну, штори і скатертини. Фотосесія в цей урочистий день дозволить відобразити всю сім’ю разом, що дозволить переглядати спільні фото на протязі довгих років життя і під час інших значимих дат.

Від друзів

Атласна весілля вважається сімейним святом. У цей день не прийнято збирати велику кількість друзів і знайомих. Однак самі близькі люди можуть побажати принести свої вітання в такий урочистий день. Зробити це треба обдумано, враховуючи всі нюанси свята. Отже, що подарувати друзям на 24-ту річницю весілля? В першу чергу, звичайно ж, атласні вироби. Постільна білизна, покривала та інші подібні речі стануть відмінним презентом.

Дивіться також:  Що подарувати на 30 років весілля батькам? 24 фото Подарунок на перлову річницю від дітей, вибираємо торт з мастики на ювілейДрузі, мають хорошу фантазію, обов’язково постараються урізноманітнити буденне життя сімейної пари, яка після закінчення такого тривалого терміну могла трохи розгубити свою чуттєвість і романтичність. У цьому випадку чудовим варіантом є організація, приміром, кінної прогулянки або цікавої екскурсії, походу в театр або ресторан. Можна піднести сувеніри, виготовлені самостійно. Гарним подарунком стане сервіз, на якому можна зробити тематичну напис.

Проводячи відзначення 24-ї річниці сімейного життя, необхідно пам’ятати, що наближається великий і важливий ювілей – срібне весілля. Тому основні умови урочистості – близькі люди, позитивні емоції і друга половинка, яка буде поруч завжди.

Що подарувати і як відзначити річницю, дивіться у наступному відео.