Сережки Tous (26 фото): ведмедики і інші ефектні сережки від відомого бренду

Цікаві фігурки, ведмедики і інші забавні сережки від відомого бренду Tous популярні у всьому світі, завдяки оригінальному стилю і оригінальності. До яким образам підійдуть сережки Tous?

Символом тепер уже всесвітньої компанії є ведмедик, який був першим створеним прикрасою. І до цього дня, він залишається самим популярним силуетом, який можна зустріти в дизайні від Tous. Сережки не стали винятком.

В тому чи іншому вигляді символ присутній у всіх колекціях. Це може бути фігурка, силует або візерунок. Існує також варіант танцюючого ведмедики, у якого лапки виконані у вигляді рухливих підвісок.

Моделі

Дизайн сережок дуже різноманітний. Не тільки силует плюшевої іграшки прикрашає вироби. Улюбленими мотивами є також квіти, бантики і класичні овальні форми.

Люблять дизайнери цього бренди експерименти з матеріалами і фактурами. Вони використовують не тільки золото, срібло, дорогоцінні й напівкоштовні камені. Але і звертаються до таких матеріалів, як перламутр, скло, сталь, шкіра.

Найчастіше зустрічаються три варіанти виконання для сережок:

  • Висячі довгі;
  • Короткі сережки з невеликими підвісками;
  • Акуратні пусети.

З чим носити?

Такі сережки, перш за все, створюють настрій. Для них набагато більш важливий контекст, ніж гардероб.

Оптимальним із стильових напрямків можна вважати романтику. Ведмедики і квіточки найкраще прикрасять милий дівочий образ, підкресливши юність і чарівність ніжного віку.

Але вони підійдуть не тільки для молоденьких дівчат. Грайливо, з гумором такі прикраси можна вписати і в гардероб жінки. Наприклад, доречно сережки Tous будуть виглядати на молодій мамі, яка вийшла на прогулянку з дитиною або вирушила в дитячий сад на ранок. А також на дні народженні у малюка або на сімейному відпочинку.

Більш екстравагантні моделі з використанням скла і шкіри чудово підходять для етнічного стилю бохо. А класичні варіанти сережок прикрасять будь елегантні або ділові образи.

Дивіться також:  Сережки обманки (19 фото): стильні сережки, які можна носити без проколу

З допомогою таких незвичайних прикрас можна передати настрій і продемонструвати оригінальний смак.

Невипадково в рідній Іспанії цей бренд прозвали «місцевим Tiffany».