Рожево-бірюзовий манікюр (52 фото): дизайн нігтів в бірюзовому кольорі в поєднанні з рожевим лаком

Рожево-бірюзовий манікюр – тренд серед інших колірних рішень сезону. Яким повинен бути дизайн нігтів в бірюзовому кольорі в поєднанні з рожевим лаком? Що потрібно враховувати, щоб оформлення нігтів виглядало красиво і виразно? Які покриття можна поєднувати?

Блакитний і рожевий тони мають різне емоційне забарвлення – це дозволяє збагатити цибулю новими і свіжими фарбами. Однак, для того щоб зробити дует бірюзи і рожевого кольору гармонійним, один з тонів повинен поступатися іншому. Найчастіше роль домінанти в такому контрасті відводиться бірюзовим кольором. Він більш насичений і яскравий. Але рожевий відтінок нерідко пом’якшує сприйняття бірюзи, за рахунок чого манікюр вдало вписується в різні образи сучасних жінок.



Домінування рожевого виражається у використанні більш яскравого кольору.

При цьому, для того щоб манікюр не втрачало свою витонченість, доводиться дозувати бірюзу. В цілому ж поєднання двох красивих відтінків колірної палітри можна використовувати для жінок різних вікових груп і приверженностей в стилістиці одягу. Однак для гармонійного доповнення лука кольору манікюру повинні бути спорідненими конкретних речей гардеробу або наявним аксесуарів.



Техніки

При наявності досвіду і фантазії зробити манікюр в рожево-бірюзовому кольорі можна, використовуючи всі відомі техніки його виконання. Наприклад, це може бути:

 • класика з притаманною їй забарвленням нігтьових пластин одним кольором і виділенням акценту контрастним тоном;
 • френч, при якому можна обіграти різними кольорами основу і «посмішку»;


 • зворотний френч, де буде красиво виглядати контрастна обведення зони кутикули;
 • місячний манікюр, де можна акцентувати різними кольорами лунки і акценти;


 • градієнт, для якого можна додати ще тон бірюзи і троянди, виконуючи шикарну розтяжку не тільки знизу вгору, але і між бічними валиками;
 • вуаль з використанням більш темного компаньйона для створення ефекту капронової панчохи;
Дивіться також:  Мятно-рожевий манікюр (40 фото): дизайн нігтів кольору мяти


 • бите скло, при якому можна акцентувати ніготь манікюрної плівкою;
 • пудра, яка дозволить поєднувати на одному акцентном нігті два кольори порошку, якщо це задумано дизайном.


Типи покриттів

Щоб манікюр в контрасті описуваного дуету був не тільки красивим, але і статусним, до вибору лаку варто підходити особливо ретельно. Важливо набувати гелієві або лакові продукти з щільною пигментированностью.

Вдалими поєднаннями покриттів будуть дуети:

 • матового з матовим (у різному кольорі);
 • матового і глянсового;
 • глянсового та шиммерного (глиттерного, перламутрового);
 • желейного і матового;
 • глянсового та дзеркального;
 • хамелеонового і глянцю;
 • температурного і глянсового.





  Для основи ідеальними варіантами будуть матові і глянсові покриття. При цьому простіше працювати з глянцевими варіантами – вони не полосят, а також рівніше розтікаються по нігтьовій пластині. Якщо надалі захочеться їх матувати, то для цього достатньо придбати топ з матовим ефектом.

  Процес матування буде відбуватися в момент сушіння нігтя під спеціальною світлодіодною лампою.



  Модні тенденції

  Згідно модним примх сьогодні вітаються різні прийоми оформлення нігтів рук. При цьому в тренді:

  • нігті середньої або помірної довжини з плавним краєм;
  • овальна форма нігтів, пряма, «балерина» і «мигдаль»;
  • акцентування зони кутикули, в тому числі асиметричне;
  • використання в дизайні прийомів сезонності, вираз конкретного часу року;
  • мінімалізм декору і ставка на легкість дизайну;
  • прикраса в манікюрі не більше чотирьох нігтів з десяти;
  • нарощування і дизайн форми, повний відмова від накладних нігтів.





   І рожевий, і бірюзовий колір відноситься до відтінкам, акцентує жіноче начало, тому ніякої асиметрії спила краю і тим більше пірсингу нігтів бути не може. Якщо хочеться проявити креатив, краще зробити ставку на незвичайність фактури, ніж лякати нігті неправильною формою та проколи, вішаючи чіпляється декор.

   Дивіться також:  Чорний з рожевим манікюр (51 фото): дизайн нігтів за допомогою яскравих і ніжних лаків, манікюр з малюнками та візерунками, матовий френч з мереживом



   Ідеї та варіанти оформлення

   Треш нового нейл-сезону – прикраса нігтів безіменних пальців. Виразність манікюру досягається зменшенням кількості акцентних нігтів, на яких виконують дизайн. Наприклад, негарно виглядає манікюр, всі нігті якого виконані з малюнком або в контрасті. Навіть френч у рожево-бірюзовому варіанті здасться нецікавою, якщо всі нігті будуть обліплені строкатим візерунком.



   Тут діє правило: чим менше, тим краще. Акцент тоді виразний, коли він неповторний і виділяється на загальному тлі. На руці може бути два акцентних нігтя, при цьому один повинен бути менше іншого – це виконується меншим малюнком або фіксуються декором.


   Знаючи, що самі тони досить ніжні, оформляти нігті доведеться з урахуванням жіночності. При цьому бажано, щоб, крім малюнка, було видно фон. Так створюється ілюзія легкості, яка дозволить манікюру гармонійно доповнювати жіночий образ. Кращими варіантами прикраси акцентних нігтів сьогодні є камифубуки, стемпинг, наклейки, трафарети, а також ручний розпис і стрази.



   Що стосується малюнків, то варто відзначити: красиво вони будуть виглядати тільки при професійній промальовуванні. Для цього необхідно постійно тренуватися, проводити лінії за спеціальним тренувальним заготівлях. Якщо навичок малювання немає, а хочеться прикрасити манікюр професійним принтом, краще використовувати наклейки – сьогодні вони здатні імітувати навіть акварель. Наклеївши їх на акцентний ніготь, можна підібрати до дизайну кілька страз.

   Наприклад, їх можна зафіксувати в місці серединки квітки, на «очку» пера павича, замість зерняток колоска – варіантів може бути багато.


   Що стосується прикраси рожево-бірюзового манікюру стразами або каменями, то необхідно робити це правило. Не будуть красиво виглядати кристали, хаотично розкидані по всій площі. Сьогодні ця тенденція безнадійно застаріла, як і викладання об’ємних композицій на половину нігтя з блискучого декору. Гармонійно виглядають стрази, коли їх комбінують з бульонками або точками, поставленими золотим або срібним гелієвим глітером.

   Дивіться також:  Салатовий манікюр (106 фото): дизайн нігтів яскраво-салатового і ніжно-салатового кольору з білим лаком



   Спрощують вид акцентів ліпні візерунки, а також кілька нашарувань одного принта на інший. Красиво виглядають в такому поєднанні мотиви квіткової тематики, геометричні візерунки, рослини, листя. Модно використовувати для бірюзово-рожевого поєднання тему морського узбережжя або пляжу. Одними з кращих малюнків на нігтях такого манікюру є метелики, бабки, черепашки, а також мехенді. Модними принтами можна назвати мережива, етнічні орнаменти, а також вензелі і логоманию.


   Логотипи на світло-пастельному тлі виглядають особливо виразно, наповнюючи дизайн високим статусом. Ценительницам милих дизайнів сподобається зефірна тематика, яку можна втілити за допомогою малюнків морозива, цукерок, милих котиків. Ті, хто віддає перевагу стилю декору, можуть прикрасити нігті лаком більш яскравого кольору, при цьому може домінувати не тільки бірюза, але і рожевий пігмент. Відмінно виглядає на такій основі манікюрна фольга або навіть втирка. Ефект порошку може бути самим різним: від перламутру і травневого жука до голографії і дзеркала.



   Про те, як зробити рожево-бірюзовий градієнтний манікюр, дивіться у наступному відео.