Рейтинг кращих відпарювачів для одягу (46 фото): топ-10 виробників вертикальних відпарювачів для дому. Який прилад вибрати?

Рейтинг кращих відпарювачів для одягу включає топ-10 знаменитих виробників вітчизняних і зарубіжних брендів. Який стиммер серед вертикальних приладів краще всього вибрати для дому?

Відпарювачі незмінно уособлюють початок ери парогенераторів в світі. Вперше пристрій було винайдено механіком Томасом Північно в XVII столітті. Спочатку його використовували в металургійній промисловості – для відкачування води з шахт. Пізніше його винахід лягло в основу промислових генераторів на основі пари, а потім перейшло у побутову сферу, ставши основою приладів з подачею пара під тиском для відпарювання і прасування речей.


Самий перший прилад з генератором пари був розроблений в 40-х роках американською компанією Dj. Streamer. Звідси пішло і закріпилося його назва – стример. З тих пір цей прилад з успіхом застосовується у побутовій та професійній сферах життя людини.

У Росії відпарювачі з’явилися в пострадянський період. З 2005 року було налагоджено їх постачання і виробництво. На початку XXI століття основним постачальником цього виду продукції стала компанія «СОТ» («Волого-теплова обробка»). В даний час її відпарювачі реалізуються під маркою Vapor. Це найстаріші моделі стимеров, їх нагрівальний елемент виконаний з латуні.


Призначенням сучасних вертикальних відпарювачів є чищення і прасування білизни, одягу, меблів та предметів побутового текстилю. Електроприлади виробляють пар температурою близько 100 градусів за Цельсієм. Пара подається під тиском на тканину, розпрямляючи волокна і одночасно очищаючи її від пилу. Так що можна з упевненістю сказати, що ці прилади є альтернативою хімчистки вдома.

За допомогою багатофункціонального відпарювача можна:

 • розгладити одяг з різних тканин;
 • очистити предмети меблів;
 • розпрямити килими, килимки і штори;
 • пропарити дитячі іграшки з текстилю, очистивши їх від мікробів, різних вірусів і бруду;
 • очистити напольні килимові покриття від пилових кліщів і шкідливих мікроорганізмів.


 • Деякі моделі забезпечені насадками для миття стін, вікон і важкодоступних місць в режимі пароочисника.

  З допомогою цього приладу можна швидко і без зусиль привести в порядок будь-який предмет одягу незалежно від складності. Наприклад, спеціальні моделі включають режими очищення для верхнього одягу, пальто з натурального і штучного хутра. Спектр дії відпарювача поширюється на вироби з делікатних і синтетичних тканин, а також вовняний одяг і трикотаж.

  Для правильного вибору необхідно враховувати призначення, а вже потім досліджувати основні характеристики приладу. Насамперед це потужність. Так, звичайні відпарювачі мають потужність 1500 Ватт. Такої потужності вистачить, щоб погладити білизну і одяг. Чим вище щільність тканин, тим більш потужним повинен бути прилад. Для верхнього одягу знадобиться стимер потужністю від 1800 Ват. Відпарювання речей проводиться за рахунок пари. Пристрій ємності для води називається бойлером. Він може розташовуватися як на корпусі, так і в спеціальному резервуарі, як у випадку підлоговими отпаривателями, де бойлер прикріплюється окремо. У цьому випадку забезпечується більш професійне відпарювання речей.

  Нагрівальний елемент розташовується під бойлером і регулює температуру і подачу пари. Як правило, це елементи з термостійкою сталі з антикорозійним покриттям.

  Види режимів в отпаривателе залежать від його призначення, класу і вартості. Для кожного виду тканини призначений свій температурний режим. Наприклад, не варто на максимальній потужності розгладжувати тюлеві штори, інакше вони просто згорять.

  Найважливіше якість приладів – рівень подачі пари, який вимірюється в атмосферах. З показників грам пари в хвилину складається якість кожного виду приладу. У таких моделях здійснюється струменевий подача пари в різних режимах, кількість яких залежить від номінанта електроприладу.

  Рейтинг кращих виробників

  Найкращі моделі відпарювачів одягу входять в десятку рейтингу марок виробників цього виду продукції. Представляємо вашій увазі топ-10 сучасних моделей з парогенератором.

  • Список очолюють професійні підлогові відпарювачі одягу «Magic Style» фірми Mia і «Zauber Pro» від вітчизняного бренду потужністю майже 2300 Вт. Це перші прилади в рейтингу найкращих стимеров для одягу. Стартова швидкість подачі пари становить 40 секунд, потужність пари – 50 грам на секунду. Чимала вартість приладу – від 17000 рублів, і багатофункціональний набір дозволяють віднести їх до пароочистителям класу Преміум. Одного разу з’явившись в будинку, ці предмети догляду за речами стануть незамінними помічниками для кожної господині.

  Дивіться також:  Відпарювач для сорочок (14 фото): чим краще прасувати чоловічі сорочки - отпраривателем або парогенератором?  • Друге місце займає прилад італійського виробника Mia «De Luxe». У пристрої розміщений місткий резервуар для води, розрахований на кількість понад двох літрів, що забезпечує більше години безперервної роботи. Висока потужність – понад 2500 Ват, виправдана значною вартістю приладу – від 15000 рублів. У комплектації передбачені спеціальна дошка для відпарювання дрібних частин одягу, наприклад, манжет і комірів. Стимер також забезпечений відсіками для зберігання миючих елементів, що дуже спрощує його зберігання.

  • Наступний рядок у рейтингу найкращих моделей стимеров для одягу займає модель знаменитої торгової марки Tefal. Підлоговий пароочисник має п’ять видів подачі пари, має потужність 1700 Вт, а також спеціальні насадки, що дозволяє прасувати, чистити і відпарювати речі у важкодоступних місцях. Потрібно додати, що всі прилади Tefal цієї лінії забезпечені інноваційним пристроєм подачі води і пари і великим открепляющимся бойлером. Значна вартість – від 14000 рублів і вище, гарантує високу якість і довгу службу приладу.


  • На четвертому місці знаходиться модель знаменитого бренду марки Philips. Вона володіє підвищеною потужністю подачі пари (40 грам води в хвилину), що дозволяє використовувати прилад для догляду за верхнім одягом, килимами і тканинним покриттям меблів. Високотехнологічний підхід виробника передбачає наявність сенсорного управління, а також можливість демонтажу і заміни вийшли з ладу елементів. Прилад забезпечений також захисним пристроєм, що захищає корпус і деталі від перегріву. Коштує близько 12000 рублів.


  • Стимер «Grand Masters» вітчизняної фірми Digital – на п’ятому місці. Відноситься до багатофункціональних приладів з режимом очисника пором. У числі переваг – гарна потужність (1900 Вт) при порівняно невеликій вартості (від 10000 рублів). Спеціальна насадка у вигляді сопла в комплекті з приладом дозволяє використовувати його у важкодоступних місцях при прибиранні приміщень.


  • На шостому місці знаходиться напівпрофесійна підлогова модель стимера світового бренду Mia «Kitfort 910». Він не дарма увійшов в десятку кращих приладів цієї лінії. Електроприлад працює в горизонтальному і вертикальному напрямках. Виробник гарантує простоту і якість за доступною ціною – від 6000 рублів.


  • Сьому позицію в рейтингу займає ручної стимер Philips. Для ручного варіанта він володіє достатньо високим потенціалом потужності – до 1000 Ват, і запасом безперервної роботи до півгодини. Відпарювач виглядає як щітка на ручці з вбудованою ємністю для води, якої вистачить на відпарювання кількох речей. Коштує пристрій 3500 рублів.


  • Для повсякденного застосування також підходить модель марки Mia «Piccolo», яка займає восьму сходинку в рейтингу популярних моделей для догляду за одягом і текстилем. Вона також має свої плюси і мінуси. Модель дуже зручна в подорожах, може навіть служити чайником при необхідності, так як в бойлер можна заливати звичайну воду. Висока якість і низька вартість – 2500 рублів, гарантують хороший споживчий попит на ринку збуту даного виду продукції. Комплектація передбачає захисну поверхню і рукавицю.


  • На дев’ятому місці знаходиться ручний стимер Polaris. В ній оптимально поєднуються компактність, швидка готовність до роботи – протягом хвилини, а також хороша потужність – 1500 Вт. Прилад забезпечений бойлером, розрахованим на 100 грам води, і спеціальним тримачем для одягу. Серед його особливостей – високе розташування кнопки включення. Середня вартість – близько 3000 рублів.


  • Завершує рейтинг кращих моделей портативний прилад італійської фірми Mia «Graze». Це компактний ручний стимер, зручний для подорожей, в дорозі і вдома. Зручний бойлер на 260 мілілітрів води гарантує інтенсивну безперервну подачу пари і захист від протікання при нахилі. Потужність – 1200 Вт. Ціна – 2900 рублів.

  Дивіться також:  Відпарювання (36 фото): вибираємо парова праска для прасування одягу і підлогову вішалку для відпарювання шуби та сукні. Як ними користуватися?


  Існують ще російський виробник економ-класу Kromax, що налічує понад півсотні різних моделей відпарювачів. Вони також з успіхом реалізуються на вітчизняному ринку.


  Варто відзначити, що до цього часу лідером серед кращих відпарювачів вважався шведський бренд Zauber, увійшов на ринок як представник принципово нового крапельного принципу подачі пари. Нові інновації дозволили удосконалити ряд колишніх відпарювачів і значно поліпшити догляд за речами та одягом, позбавивши оброблювану поверхню від надмірного конденсату. Світові виробники здійснили деконструкцію і докорінно поліпшили якість апаратів для відпарювання.


  Найпопулярнішими моделями на сьогоднішній день є прилади світового бренду Mia – лідера у виробництві стимеров і відпарювачів для будь-яких видів тканин. Зустрічаються також дешеві аналоги цього виду продукції на ринку різних виробників вартістю від 900 рублів.

  Варто сказати, що такі прилади навряд чи прослужать довго, не кажучи про їхню якість. Тому не слід економити, але і переплачувати теж не варто. Розумна ціна і оптимальне якість повинні стати орієнтиром при виборі потрібного виду відпарювача.

  Який прилад вибрати?

  Як вибрати і придбати хороший і якісний відпарювач для дому, знають не всі, тому представляємо основні параметри якості та вимоги, які необхідно враховувати при виборі цього виду продукції.

  Насамперед потрібно знати, що техніка не є аналогом праски в прямому сенсі. Тому основними стандартами якості будуть технічні характеристики, а також можливості приладу.

  • Спектр застосування, розрахований на можливість працювати як з важкими, так і з делікатними видами тканин, включаючи тюль, биоволокно і органзу.
  • Велика потужність, що дозволяє розгладжувати навіть самі м’яті тканини, наприклад, лляні і бавовняні.
  • Вертикальне розташування, є найбільш вигідним для відпарювання висять тканин без їх зняття, наприклад, штор і портьєр, а також постільної білизни.
  • Функції пароочисників, що передбачають одночасну дезінфекцію і очищення різних видів тканин.


  У спеціальних магазинах можна взяти різні засоби: від ручних стимеров до багатофункціональних підлогових моделей. Всі вони вважаються вертикальними і мають істотні відмінності в якості і ціні. Головне – взяти відповідну модель. Не помилитися з вибором допоможе невеликий інструктаж.

  Так, всі прилади цієї лінії можна розділити за призначенням: на професійні, оснащені численними опціями і прості, використовувані в побуті. Також всі очищувачі на основі пари поділяються на групи.

  • Підлогові прилади, що працюють виключно для відпарювання висять тканин. Вони діляться на самопливні і парові. У самопливних пар до носика приладу надходить сам і має постійний тиск. В парових тиск регулюється спеціальним клапаном і має декілька режимів подачі, що значно покращує якість оброблюваних тканинних поверхонь.
  • Ручні стимеры є найбільш простими у використанні. Їх призначення – портативне використання в дорозі. Вони легкі, мобільні і прості у використанні. Незамінні в будь-якій поїздці, а також будинки для відпарювання і додання доглянутого виду речей з тканин невисокої щільності.
  • Багатофункціональні стимеры є хорошою альтернативою всім видам відпарювачів. Вони поєднують різні цільові опції і чудово справляються з усіма видами тканин. Кожен з них забезпечений набором функцій прасувальної дошки, відпарювача, пароочищувача, праски, держателем одягу і іншими пристосуваннями.


  Підлоговий

  Ручний

  Багатофункціональний

  Будь-яка з різновидів цих приладів розрахована на виконання своєї спеціалізації, що характеризується областю їх застосування. При виборі слід враховувати специфіку призначення кожного окремо взятого приладу. Так, наприклад, не слід використовувати ручний пароочисник для постільної білизни. У цьому випадку більше підходить підлоговий відпарювач. Правильне використання гарантує позитивний результат.

  Вибираючи стимер, потрібно також дотримуватися деяких професійних порад.

  • Перед покупкою приладу необхідно ознайомитися з типом пристрою і специфікою його призначення. Основну увагу слід приділити технічними показниками, потужності та об’єму води в резервуарі.
  • Також важливо детально розглянути комплектацію, переконатися в конструктивній спроможності приладу, оцінити зручність у застосуванні і практичність.
  • У числі якісної комплектації повинні бути регулятор подачі пари в безпечному місці на рукоятці приладу, автомат регулювання температури нагріву води, функція наповнення бойлера без відключення парогенератора, стійка – телескоп, а в професійних моделях – апаратні колеса для переміщення приладу в потрібному напрямку.

  Перед покупкою також слід подивитися зображення та опис приладів, поспілкуватися з продавцями-консультантами, а також вивчити відгуки покупців на форумах або в магазинах.

  Відгуки

  Парогенератор для чищення і прасування речей, побутового текстилю та меблів є не тільки вигідною покупкою, але і засобом догляду номер один, здатним значно скоротити час і витрати на утримання речей і одягу в належному вигляді. Цей прилад в значній мірі продовжить термін служби речей і тканинної поверхні побутових предметів.

  Дивіться також:  Відпарювач або парогенератор? 24 фото Що краще вибрати для дому? Чим відрізняються прилади? Відгуки

  У числі відгуків про парогенераторах найчастіше тільки позитивні, так само їх призначення, як і різноманітність видів, передбачає незмінну якість і зручність у застосуванні.

  Домогосподарки воліють використовувати стаціонарні моделі пароочисників, так як вони найбільш придатні для обробки різних поверхонь і структур – від сорочки до килимового покриття, включаючи вертикальне використання. У домашньому господарстві функція пароочисника допомагає позбутися від плям, що важко виводяться на підлогових та інших покриттях, м’яких меблів. Проникаючи в структуру тканини, струмені пари знищують всі види грибка, цвілі, хвороботворних бактерій, покращуючи колір і структуру тканини. Це властивість стимера позбавляє від необхідності використання хімікатів різної токсичності, особливо при наявності алергії на них.

  Любителям подорожей більше за смаком ручні портативні пристрої. Причому їх із задоволенням використовують навіть чоловіки у відрядженнях, коли потрібно надати ділової доглянутий вигляд костюму.

  Молоді мами вважають, що для відпарювання і прасування дитячих речей немає кращого приладу, ніж ручний парогенератор. Його зручно носити в сумочці, він чудово доглядає за речами дитини, одночасно розгладжуючи і знешкоджуючи їх. Багато з них вже зовсім не користуються прасками, вважаючи їх приладами, які втратили свою актуальність.


  Багато господинь використовують потужні пароочищувачі для очищення килимових покриттів від комах і різних забруднень. Жінки застосовують властивості очищаючого пара як засіб, що є альтернативою хімчистці.

  У готельному і ресторанному бізнесі ці прилади є незамінними атрибутами прибирання та догляду. З їх допомогою приводять в порядок штори, скатертини, серветки, портьєри та гардини, дивани, стільці та крісла, одночасно розгладжуючи і очищаючи їх від пилу, запаху і бруду.

  Чоловіки вважають, що найкращий подарунок – це ручний стимер для авто. У салонах автомобілів це незамінний помічник. З його допомогою можна очистити текстиль салону, а також без особливих зусиль розгладити пом’ятий одяг перед діловою зустріччю.


   У лікарнях в останні час стали використовувати пароочищувачі для прасування і дезінфекції постільної білизни та одягу. У деяких відділеннях стаціонару цим приладом дезінфікують навіть взуття.

   У театральних і артистичних костюмерних використовують стимеры постійно. Без них неможливо розгладити і привести в порядок складні елементи одягу з численними стразами, паєтками, а також тканини з іншими структурними особливостями тканин.

   Особливі відгуки про застосування стимеров дані продавцями модних магазинів одягу та бутиків. Складні синтетичні тканини, з яких шиють одяг знамениті бренди, особливо потребують спеціалізованого догляду, який можна здійснити тільки із застосуванням спеціалізованих приладів.

   Спеціальні додаткові пристосування, що входять в комплект пароочисників, можуть допомогти при збиранні так званих «важких» місць у приміщенні, наприклад, швів, стиків, внутрішньої поверхні унітазу, плінтусів. За допомогою пари можна швидко і без сліду очистити поверхню духовки від жиру і нагару. Гарячий пар вмить очистить тканинні поверхні від поту, сигаретного диму, слідів кави та інших напоїв.

   Портативні або стаціонарні, ручні та мобільні відпарювачі є на сьогоднішній день лідерами в пристосуваннях для догляду за одягом і текстилем. Вважається, що правильно підібраний апарат значно скорочує витрати і здатний заощадити сімейний бюджет, а також забезпечити належний рівень комфорту і якості життя.

   Про те, чим корисний відпарювач, дивіться далі.