Рак і Водолій (37 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя

Що може об’єднувати знаки різних стихій, такі як Рак і Водолій? Може бути присутнім сумісність жінки і чоловіки, народжені під цими символами? Допустима гармонія в любовних відносинах і сімейного життя такої пари?

Знак Водолія відноситься до стихії повітря, знаходиться під управлінням планет Урана і Сатурна. Більшість Водоліїв, як правило, є сангвініками. Головними амулетами є срібні крила і руки. Сприятливі колірні переваги – фіолетовий і всі відтінки сірого. Нещасливий колір – чорний. Камені цього знака – аметист, гранат, сапфір. Щасливі числа – 13, 17, 22, 26, крім того, всі без винятку числа, подільні на 4. Вдалі дні – неділю і четвер.Водолій є одним з найбільш суперечливих і складних знаків зодіакальної плеяди, який завжди перебуває в пошуку чогось нового. Він прагне до незалежності. По першому судження Водоліїв можна вважати добросердими, податливими і нерішучими в собі людьми. У будь-який момент Водолії готові надати підтримку і допомогу другові, дружба для них священна. Хоч вони і нехтують багатством і престижем, але в глибині є матеріалістичними, підвладними фінансів і зручностей, незважаючи на те, що їх головна філософія життя – це рівноправність і демократія.

В основному Водолії є дуже сприйнятливими людьми, які володіють чуйною душею, здатні болісно переживати розчарування і образи. Їм характерно мати багато друзів, серед яких може і не бути по-справжньому близького друга. Цікаво, що з числа знайомих Водоліїв знайдеться один або кілька досить-таки легковажних і неординарних в поведінці людей. Однією з відмінних рис цього знака вважається чималу цікавість і прагнення пізнавати нове. Дане вельми корисне якість не дає можливості сконцентруватися на виконанні поставленого завдання, витрачаючи сили в непотрібному напрямку.

Прагнення до навчання і знань може обернути людей, що народилися під знаком Водолія, в чудових наукових працівників і геніїв. З-за високої сприйнятливості Водолії вразливі і ранимі, а також виділяються відмінною пам’яттю. Ось тільки вона зникає, коли необхідно виконувати свої обіцянки. Народжені в період з 21 січня по 18 лютого мають схильність до благодійної роботи. Засобами чужих людей Водолії розпоряджаються набагато краще, ніж своїми.

До позитивних якостей відноситься добросердечність і уважність. Водолії вміють висловлювати співчуття до інших, відрізняються відданістю, тому завжди прийдуть на допомогу ближньому. Серед негативних якостей варто відзначити брак точного розпорядку, хаотичність вчинків. Страх втратити самостійності змушує Водолія вкрай рідко довіряти людям. Багато Водолії хочуть мати свій бізнес, хоча досвід вказує, що в основному успіх у роботі настає у вигляді найнятого працівника. Безпосередньо в цьому статусі Водолії готові повністю реалізувати себе в роботі.

Хоробрості Водоліям не вистачає. Багатих людей з їх числа майже не трапляється. Досягти популярності, успіху і популярності він зможе в різних творчих течій, таких як театр, література, живопис. Суттєві можливості розкриваються перед ним у сферах, пов’язаних з потребою контактувати з людьми, наприклад, журналістика, соціологія та інші. Успішними професіями даного знака вважаються лікар, фахівець з психології, туроператор.

Водолій не відрізняється міцним здоров’ям. Не володіючи природженим резервом, він протягом життя стрімко витрачає те, що у нього є. З малих років є можливість придбати зайву стомлюваність або постійну безсоння. Особливу турботу Водолії зобов’язані виражати до власної нервової системи. Труднощі з’являються у них із зором і судинами (особливо у старих людей).

Гарантією відмінного самопочуття вважається міцний сон, повний спокій, слід більше часу проводити на свіжому повітрі, менше хвилюватися через дрібниці. Нерідко негативно позначаються на стані здоров’я досліди з нетрадиційним лікуванням. Не дотримуючись правильне харчування, часто набувають складності з шлунком. Водолії не люблять ходити по лікарям, навіть при серйозних захворюваннях.

Чоловіки Водолії – ліниві від природи, але з них виходять хороші живописці і скульптори. Вони відчувають всі пишність і можуть донести його оточуючим. Дар досить швидко проявляється. Якщо маленький Водолій проявляє зацікавленість до мистецтва, варто розвивати його в цьому напрямку. Активним жіночим зодіакальним знакам він нецікавий, так як вони жадають придбати коханого і компаньйона.

З багатьма знаками Водолій важко сумісний, виняток становлять Водолій, Овен і Близнюки. Між собою Водолії чудово дружать, так як прекрасно усвідомлюють власні труднощі. Починаючи нові відносини, він прагне створити гарне враження бесідою, прогулянками, походами в кіно, ресторани, музеї. Отримавши розташування, вщухає. У нього грандіозні плани: дружина, будинок і дітки. У цього знака слабка енергетика. Йому потрібна дівчина, що зуміє направляти його, спонукати до дії. Водолій, народжений у рік Дракона, може стати сильною особистістю, так як Дракон наповнить енергією, додасть мужність і мудрість.

Жінки Водолії в більшості випадків зовні привабливі. Вони не соромляться виділитися в натовпі власною неповторністю і унікальністю. Жінки відрізняються тонким інтелектом, готові проявити себе з кращого боку. В основному діють за власним рішенням, хоча нести відповідальність за вчинене не хочуть, намагаючись покласти обов’язки на інших. Жінки Водолії не довіряють людям, а один раз зрадили почуття виключають зі свого життя.

З іншими знаками в дружбі жінки Водолії мають відмінну сумісність, що не скажеш про кохання. Вони не мають навички заманювати чоловіків, хоча з-за своєї миловидності і боязкості здатні відшукати для себе партнера. Якщо з’явиться шанс, Водолій може рано створити сім’ю. Вона стане чудовою господинею і матір’ю. Такий представниці дуже важливо для щастя мати 2-3 дітей, щоб оточити їх теплом і турботою. Вона не любить вчитися і працювати, не прагне до кар’єрного росту, готова плисти за течією. У сексуальному плані вона дуже спокійна, так як цілком довіряє обраному партнеру.

Рак

Згідно з характером Раки відносяться до типу флегматиків, належать до стихії води. Планети покровителі цього знака – Місяць і Юпітер. Амулети для нього – олива, слон, конюшина. Відповідні йому кольори – білий, зелений, синій і сріблястий. Негативним є сірий відтінок. Камені-обереги даного символу – агат, берил, сапфір. Метал – олово, срібло і біле золото. Вдалими числами є 2, 4, 5, 8, а дні тижня – четвер, п’ятниця і понеділок.

Дивіться також:  Діва, Водолій (33 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя


Рак – це натура чутлива і ранима. Люди, народжені під цим знаком, дуже мінливі настрої, що пояснюється впливом планети покровителя – Місяця. Раки часто перебувають у песимістичному стані, болісно сприймають образи, навіть ненавмисно доставлене смуток може перерости в депресію. Образившись, такі люди замикаються в собі, як рак, заховавшись у панцирі. А також Раки люблять посміятися і пожартувати, є вірними хранителями секретів і таємниць, що володіють сильно розвиненою інтуїцією, неимпульсивны, емоційні та вразливі.

Раки як чоловіки, так і жінки, дуже прив’язані до будинку і сім’ї.

Життєвий шлях Раку не проходить по рівному напрямку. Успішні періоди життя по черзі змінюють безуспішні, і навіть в моменти зльоту Рак здатний зупинитися, щоб перепочити. Він не піде агресивно напролом до заданої мети, а, швидше за все, вибере хитрий обхідний шлях. У прийнятті рішень вони виділяються великою стрімкістю. Перед завершальним кидком Рак гранично точно продумає всі ходи і намагається прорахувати всі варіанти відступу, не любить ризикувати.

У бізнесі, яким би не був надійним проект, Рак ніколи не вкладе всі свої фінанси, адже для нього важливіше мати резерв коштів, щоб виключити абсолютний провал при поганому розвитку подій. Нерідко представники даного знака мстиві по натурі. Але з-за своєї обачності й небажання загострювати обстановку рідко комусь мстять. Більшу частину своїх поганих діянь Раки здійснюють потайки, для того щоб їх оточення не дізналося про цю сторону їх характеру. Значною мірою завдяки цьому у них досить-таки мало заклятих ворогів.

До позитивних характеристик відноситься вірність, чудова проникливість, вміння до кінця враховувати інтереси рідних людей. Раки є дуже чутливими, готові в розмові співпереживати співрозмовнику. Негативні особливості виявляються у надмірному легковір’ї, прихильності песимістично оцінювати обстановку. У часи нерідких стрибків настрою Раки готові обернутися справжнім кошмаром для оточення, висловлюють своє обурення, чіпляються до дрібниць і легко дратуються. Недовірливість до знаходяться навколо не дає можливість Ракам обзаводитися друзями за короткий термін.

Представники цього знака більше займаються розумовою працею, ніж фізичним. Раки володіють аналітичним складом розуму, висловлюють пристрасть до історичних подій. Власне, тяга до античного звертає Раків в чудових антикварів, уміють оцінити по достоїнству об’єкт, не тільки з його зовнішнього вигляду, але і згідно з історичними даними. Вони не схильні до творчості. Завдяки здатності вселяти довіру поряд з даром берегти таємниці можуть бути успішними адвокатами, крім того, відбутися як лікар-психіатр або фахівець з психології.

Раки виділяються високим запалом, хоча везінням обділені. Внаслідок чого значно більше з них виходять успішні комерсанти, ніж інвестори. Незважаючи на займану посаду, Раки дуже серйозно ставляться до роботи, виконуючи її дуже ретельно. Із-за пристрасті до роботи на землі мають всі шанси стати чудовими фермерами та садівниками. Раки – це чудові кулінари.

Надмірна сприйнятливість Раків може негативно позначитися на психічному стані, приводячи до розладів та депресії. У той же час хвилювання негативно позначаються на можливості організму чинити опір різним захворюванням та інфекціям. А також присутність значного капіталу здатне в найкоротші терміни вилікувати його і гарантувати йому здоров’я і життєрадісність на довгі роки, аж до старості. Головними проблемними зонами Раку вважаються грудна клітка і шкіра. Його чутлива шкіра часто піддається запалень, у тому числі і найбільш незначні подряпини затягуються довгий час. Значні труднощі можуть доставити шлунок і нирки.

Гарантувати Раку чудовий стан здоров’я здатні водні загартовування і чисте повітря. Морська прогулянка здатна звільнити представників цього знака зодіаку від тілесних і душевних хвороб. При цьому морська гладь більш значима, ніж домашнє добробут або досягнення в роботі. Благородство і схильність до безкорисливої підтримки проявляються з народження. Однак часто він не використовує дані якості, з цієї причини численне оточення переконане в його егоїзм. Раки віддають перевагу бути в центрі уваги, мають високу самооцінку. Даний зодіак воліє безтурботний сімейний побут світським розвагам. Часто Раки висловлюють великодушність у ставленні до рідних і близьких йому людей, але стримані до стороннім в прояві почуттів.

Чоловік Рак – дуже поважає, володіє чудовими манерами, у спілкуванні виявляє тактовність і розсудливість. Він має дуже мінливий настрій, може ставати недовірливим, грубим і безглуздим. Рак воліє прикрашати дійсність, може створити драму з нічого. Його вчинки значною мірою залежать від його оточення, тому при ньому переважно бути стриманим і вести себе гідно. Основною характерною рисою представників сильної статі вважається прагнення до накопичення. Він не звик розкидатися грошима, дбайливо ставиться до своїх витрат. Рак відчуває впевненість в собі, якщо за його спиною є достатній запас коштів.


По першому враженню Рак здається мовчазним і замкнутим. Але дізнавшись його добре, розумієш, який він турботливий, романтичний і вірний. Дім і сім’я для нього завжди стоять в пріоритеті. Рак чоловік – це власник, дуже ревнивий, не виносить конфліктів, намагається чимось поступитися. З них виходять турботливі батьки.

Чоловікові Раку дуже необхідно відчувати себе коханим. Часто в його житті багато романів, воліє супутниць молодше себе. Чоловік Рак керується принципами, що жінка повинна підкорювати партнера, а не чоловік. Зустрівши свою другу половинку, робить все красиво, для того щоб домогтися її розташування. Представник цього зодіаку орієнтований на вірність у стосунках, любить дівчат, обожнюють дітей і зайнятих їх розвитком і навчанням. Йому вкрай необхідна щира любов, догляд і турбота.

Такий чоловік постійно готовий берегти своїх дітей від різних життєвих негараздів, висловлює щиру радість за їх успіхи, нехай навіть самі незначні.

Жінка Рак може здаватися зовні спокійною, але її настрій так само мінливий, як і фази Місяця. За вдачею вона дуже романтична, ніжна, ранима, віддає перевагу знаходити в сторонніх словах приховані значення, з цієї причини нерідко сумує без прийменника. Вона любить відчувати за собою провину, регулярно думає про скоєних вчинках. Жінка Рак не виставляє свої почуття напоказ. Про неї можна знати тільки те, що вона дозволяє побачити. Образивши одного разу, дівчина Рак закриється і більше ніколи не довіриться своєму кривдникові. В житті вона чудова мати, і подруга, а від чоловіка ні в якому разі не допустить зрад.

Дивіться також:  Сумісність Водоліїв і Львів (41 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і сімейного життя

Дівчина Рак є чарівною і сором’язливою. Вона може уважно вислухати співрозмовника, здатна сприймати його труднощі як свої. Якщо полюбить по-справжньому, все зробить для коханого. Головна мета в житті жінки Раку – це будинок, діти і любов. Часто в шлюб вступає пізно, так як має сильну прихильність до батьківського житла.

Плюси і мінуси союзу

Водолій і Рак прагнуть відшукати свою дорогу на життєвому шляху і прожити гідне життя. Обидва не люблять конфлікти, але часто між ними виникають суперечки по дрібницях і не залишається нічого іншого, як посваритися. Проте все швидко забувається. Раки не люблять зміни, прив’язані до звичаїв, буденності. Водолії дуже сучасні. У ділових та інтелектуальних відносинах їм немає рівних. В роботі вони здатні доповнювати один одного.

Між цими символами часто з’являються труднощі в спілкуванні і розумінні один одного. Рак керує Місяць – це найбільш стрімка планета на небозводі, хоча він досить повільний, для того щоб визначити, що ховається за текстами Водолія. Тому що Рак має складності з усвідомленням, Водолію складно показати свій душевний настрій. Уран і Сатурн керують Водолієм. Промениста Місяць має жіночої енергетикою, а холодний і стриманий Сатурн струмує чоловічою силою.

Під час повного місяця Рак чуттєвий і загадковий, при повноту місяця неспокійний, одна четверта фаза Місяця змушує Раку сумувати і нудьгувати, а третина Місяця робить його люб’язним і забавним. Мінливий настрій Раку передбачити значно легше, ніж у Водолія. На непередбачувану поведінку Водолія надають великий вплив блискавки планети Уран. Даний союз ніяк не здатний бути похмурим і тьмяним. Незалежно від того вони приятелі, рідні, компаньйони в роботі або подружня пара Водолій постійно стане насміхатись над Раком, щоб згодом споглядати його реакцію.

Особа Раку, як відкрита книга, на якому відображається вся палітра почуттів – радість або смуток, тривога або посмішка, чуйність чи злість, смуток або віра. У нього дуже мінливий настрій: може зараз посміхатися, а через хвилину заплакати. Спостерігати за таким проявом почуттів доставляє Йому неймовірну насолоду. Однак Йому не по душі надмірна стурбованість Раку. Водоліїв засмучує замкнутість Раків, а Раків – стрімкість Водоліїв.

Рак відноситься до кардинальних символів, а Водолій – до постійних. З цієї причини Рак постійно намагається керувати Водолієм, а Водолій намагається ніяк не опинитися під його управлінням. Рак впливає таємно заради досягнення власної мети. Однак примусити Урану чинити всупереч його влада просто марно. З цієї причини майже постійно Рак безглуздо витрачає власні сили. І внаслідок цього Ракам потрібно визнати дану, так як вони не воліють даремно витрачати свої сили ще більше, ніж фінанси.

Проте підсумок ніяк не передбачуваний, адже якщо Рак вчепився в когось, то не випустить власний видобуток.


Секс між ними часто фантастичний, незважаючи на їх відмінності. Близькість дівчата Раку і хлопця Водолія як електричний струм, емоційний, непередбачуваний, експериментальний. Кожен з них здатний бути домінантом в ліжку, а також вони воліють коритися один одному. У спальні вони подібні акторам. Однак у повсякденному житті не показують свої чуттєві захоплення.

Бездоганна порівнянність цього тандему – це такий шлюбний союз, в якому буде велика кількість ніжності і симпатії, бажання йти на компроміс, пристосовуватися один до одного. У такому разі треба бути розумними дипломатами, які обережно і дбайливо будуть створювати власні взаємини. Досить непогано, коли дану пару пов’язує визначена єдина мета, до якої вони удвох будуть прагнути. У даному випадку пара може рухатися в одному напрямку, зосередившись на досягненні спільної мрії, що згладить всі виникаючі між ними розбіжності. Якщо їх об’єднає спільна мета, такого роду серцевий союз здатний існувати тривалий час, незважаючи на слабку емоційну і моральну порівнянність.

Інша ймовірність збереження світу і згоди в цій парі – якщо Рак чоловік і Водолій жінка проживають на відстані один від одного. Це можуть бути різні спальні або вдома. В даному випадку наявні численні домашні проблеми зникнуть самі по собі, що дозволить зберегти позитивні властивості союзу. Чоловік стане прагнути до навіженого і захоплюючій жінці, а вона – шукати в ньому тепло, комфорт і сталість, що допоможе збалансувати неспокійний характер дами. Кохана стане на підсвідомому рівні відчувати в ньому спокій і розсудливість, якого їй не вистачає, і не нехтувати його мудрими порадами.

Успішний союз дівчата Раку і хлопця Водолія трапляється дуже рідко. В очах суспільства вони виглядають унікальною і незвичайною парою. Пристосувавшись існувати спільно, вони знаходять багато вигоди від власного об’єднання. Рак, живучи поблизу з Водолієм, збільшує власний кругозір, внаслідок чого життя дівчини стане яскравішим і цікавішим. Водолій – це безмежний джерело нових думок. Близько дами Раку молодий чоловік Водолій робиться реальним здобувачем готівкових коштів, а жінка Рак майстерно ними керує. В результаті така парочка домагається багато як в духовному, так і в матеріальному плані. Часто подібні пари створюються, якщо вони одного кола, звичок і суджень, коли їх пов’язує щось спільне, єдина мета, наукова діяльність або єдина битва з нещастям.


Наскільки сумісні?

У дружбі

Дружба між чоловіком Раком і жінкою-Водолієм небажана. Довіри з-за різного світосприйняття в такій парі не буде. Якщо ж все-таки хлопець і дівчина контактують між собою, у відносинах буде завжди бути дистанція. Рак ні в якому разі не розкриє душу разговорчивому і компанійських Водолію. А Водолій зважаючи на своїй товариськості не захоче контактувати з замкнутим співрозмовником.

Дивіться також:  Терези і Водолій (34 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя

Не можна сказати, що дружба між чоловіком Водолієм і жінкою Рак буде міцною. Водолій дуже товариський і легко заводить нових друзів. Але через свою недовірливість жінка Рак може не проявити зацікавленість у чоловікові, їй потрібен час, щоб освоїтися. Водолій не розуміє цього, адже він вірить і дружить з першої хвилини. З цієї причини чоловік подумає, що жінка не бажає з ним бути в дружніх стосунках, і втратить до неї зацікавленість раніше, ніж вона буде йому довіряти. Дівчині відповідно не сподобається, що у хлопця велика кількість приятелів, адже вона, як правило, воліє мати кілька близьких подруг. Вона не стане вірити Водолію, вважаючи, що він легковажний, тому за рахунок різних інтересів не буде спільних захоплень.

В любові

В парі чоловіки Раку і жінки Водолій відносини, побудовані на взаємній прихильності, можуть бути вдалими і довговічними. Все залежить від прагнення залишатися разом. Ракам не вистачає невпевненості, а Водоліям – відповідальності. Ворогувати вони не стануть, так як хлопець не захоче партнерку, яка буде його гнобити і дошкуляти, а дівчина має поступливим характером. Як тільки хлопець Рак зупинить свій вибір на дівчині, буде її контролювати і ревнувати.

За своєю природою Рак – це власник, з цієї причини він захоче бути головним у житті коханої. Подібний розвиток відносин не доставить волелюбної дівчини радості, яка не сприймає втручання в особисте життя. Подальший результат взаємин буде цілком залежати від рішення дівчата. Якщо їй дороги почуття, вона не стане спонукати коханого до ревнощів, йдучи на компроміси.

Якщо вона не готова до цього, то такий союз недовговічний.

Спілкування між чоловіком Водолієм і жінкою Рак може бути приємним. Рак завжди уважно вислухає активного і веселого Водолія. У любові вони відмінно підходять один одному. Компанійський хлопець зможе швидко розташувати до себе необщительную дівчину. Якщо кохані насправді цінують власне щастя, з часом будуть пристосовуватися один до одного, знаходити порозуміння. У такому союзі Водолій буде відповідальним і серйозним, а Рак – більше довіряти людям.

У сексуальному плані сполучуваність між чоловіком Водолієм і жінкою Рак чудова. Вони обидва люблять романтику. Інтерес один до одного не пропаде навіть через багато років спільного проживання. Якщо не сперечатися по дрібницях і не пред’являти нездійсненних вимог, любов між подружжям буде міцною і взаємною. Незважаючи на різницю поглядів, вони будуть ідеально доповнювати один одного.


У сімейному житті

Шлюб між чоловіком Раком і жінкою-Водолієм не буде щасливим. З-за різних цінностей і поглядів на життя не уникнути частих сварок. Раки люблять тишу, будинок, затишок, ставлять сім’ю на перше місце. А Водолії воліють спілкування і свободу. Така дружина не стане гарною господинею домашнього вогнища.

Фінанси теж можуть стати причиною частих конфліктів. Чоловік не звик тринькати кошти, а дружина не знаходить необхідним дотримуватися економію і обговорювати дорогі покупки. Тому в розпалі сварки будуть звинувачувати один одного у жадібності та марнотратстві. Сильніше стане цей шлюбний союз, якщо чоловік буде старший за дружину.

Жінка Рак прагне до створення звичайної сім’ї, де чоловік Водолій – це господар, годувальник, захисник, а жінка – це берегиня сімейного вогнища. Однак у Водолія подібна модель сім’ї, як правило, не викликає інтересу. Він бажає мати дружину-подружку, дружину-компаньйона, тому їх переконання про сімейне життя не сходяться. І знадобиться багато старань, щоб зберегти власний шлюбний союз. Вони можуть створити бездоганний союз.

В роботі

Водолію і Раку буде непросто працювати разом. Рак жінка – це консерватор, вона не любить зміни, експериментувати. А Водолій завжди прагне до нового. Одну і ту ж роботу він щоразу прагне здійснити по-новому. З цієї причини вони не зможуть спрацюватися.

Можливі причини розбіжностей

У відносинах між чоловіком Раком і жінкою-Водолієм постійно будуть виникати розбіжності. Рак стане сподіватися, що Водолій залишить вже власні примхи і цілком присвятити себе сім’ї, дітей та дому. Однак через свою товариськість і компанійського характеру вона постійно прагне бути в оточенні людей, намагається чогось досягти, проводить свій час за межами дому. Чоловіка стане дуже обтяжувати чимала чисельність нових приятелів дівчини. Він є більш обачним, тому намагається обмежити своє спілкування лише найбільш рідними людьми. Йому зручно в такій обстановці.

До того ж Рак ревнивий і не сприймає спілкування дружини з чужими – все це породжує у нього занепокоєння і відчуття невдоволення. Дівчина стане обурюватися, що хлопець прагне обмежити її спілкування домашніми клопотами, регулярно наставляє і каже, як потрібно жити, як правильно себе вести. Кохана, не відчуваючи допомоги та підтримки від власного обранця, стане віддалятися від партнера.

Якщо і далі так піде, то жінка здатна залишити сім’ю заради власної свободи.

Можлива складність порівнянності символів зодіаку Водолій і Рак полягає в тому, що їм подобаються абсолютно різні предмети. Рак відчуває себе безтурботно лише у своєму домі, а Водолій постійно ходить по гостям, віддає перевагу далекі поїздки. З-за таких відмінностей у цього союзу з’являються розбіжності, в тому числі і в проміжку початку взаємин. Водолію виходить і цілого світу мало, а Раку досить тепла сімейного вогнища. З першого погляду й не визначити, як можуть скластися стосунки в парі Водолій і Рак. Водолій віддає перевагу свободу, Рак – домашній затишок. Різниця в життєвих судженнях і інтересах, не маючи спільних точок дотику, буде відштовхувати їх, хоча протилежності завжди тягне один до одного, з цієї причини інтерес між ними не пропаде.

У кожного знака зодіаку своя доля. Створити спільну долю на двох – це нелегка справа. Сумісність по гороскопу має значення, але ніяк не основне. Астрологічні прогнози ніяк не вказують, який буде життєвий шлях.

Детальніше про союз Раку і Водолія ви дізнаєтесь із наступного відео.