Прасувальна дошка-трансформер (12 фото): особливості складних конструкцій з тумбою, поради з вибору

Серед усіх домашніх справ окремо стоїть прасування білизни. Для цих цілей потрібно прасувальна дошка або її сучасний аналог – дошка-трансформер. Які особливості складних конструкцій з тумбою? Які поради з вибору варто врахувати?

Сьогодні існує декілька різновидів прасувальних дощок, які можуть трансформуватися в інші предмети інтер’єру або вбудовуватися в меблі.

  • Прасувальна дошка – дзеркало. Дана конструкція, як можна помітити з назви, має два призначення. У той час, коли вам не потрібно прасувати білизну, вона з легкістю перетворюється в настінне або підлогове дзеркало, а в разі необхідності виконання домашніх обов’язків – дошка без проблем відкидається.
  • Не менш практичний варіант – прасувальна дошка, вбудована кухонні шафки. Діставати її слід тільки при необхідності, а в звичайні дні вона прихована за дверима кухонних меблів.


  • Конструкція, оснащена тумбою. Це варіант не вдасться заховати або приховати, але зате з’являється додаткова функціональність конструкції, яка тепер може виступати ще й у ролі місця для зберігання.
  • Схожа на попередню різновид – прасувальна дошка-стіл. Трохи модифікуючи цитату з відомого радянського фільму, скажімо, що легким рухом руки прасувальна поверхня перетворюється в стіл (і навпаки).


Переваги і недоліки

Насправді позитивні і негативні сторони подібних конструкцій мають досить суб’єктивний характер. Наприклад, з одного боку, дошка-трансформер – ідеальне рішення для тих, кому лінь постійно збирати і розбирати класичну конструкцію (в першу чергу це відноситься до тих, хто займається прасуванням кожен день, наприклад, мами новонароджених). З іншого боку, деякі з моделей можуть займати досить багато місця, наприклад, модифікації з тумбами і столами, а більш компактні конструкції досить складні в збірці і вимагають серйозних фінансових витрат. У будь-якому випадку вибір залишається за вами.

Дивіться також:  Прасувальна дошка (74 фото): як вибрати настільні моделі з функціями для прасування білизни будинку з Італії та Туреччини? Відгуки


Як вибрати?

В першу чергу свій вибір слід засновувати на розмірах приміщення в якому ви живете. Так, для когось підійде класичний варіант, який можна складати й класти на шафу. Для інших же більш прийнятним варіантом стане дошка-трансформер. Свій вибір слід засновувати на площі вашого приміщення і його функціональності.


Наприклад, для коридорів і холів відмінним варіантом стане дошка-трансформер, для кабінетів – дошка-стіл. Однак важливо враховувати не тільки особливості вашого будинку, але і ваші індивідуальні переваги.


Наприклад, якщо під час прасування білизни ви звикли дивитися телевізор, то для вас підійде дошка-тумба, яку можна лаконічно вписати в дизайн вашої вітальні.

Як зробити прасувальну дошку-трансформер самостійно, дивіться у відео нижче.