Прасувальна дошка-стремянка (13 фото): складана дошка з сходами два в одному, відгуки

Що собою являє прасувальна дошка-драбина? Чому зручна складана дошка з драбиною «два в одному»? Як вибирати такий виріб? Які правила зберігання? Відгуки користувачів.

Це універсальний пристрій – 2 в 1. Поставивши в горизонтальне положення, ми отримаємо саму звичайну, так добре знайому нам прасувальну дошку. Вона дуже стійка і надійна. Процес прасування на неї може тривати довгий час, так як пара і жар від праски, а також навантаження їй не страшні.

Але варто вам поставити її у вертикальне положення, як дошка перетворюється на драбину. Раніше поверхня для прасування тепер служить опорою, а ніжки дошки стали сходинками. Така драбина дозволяє подолати висоту до 70 сантиметрів.

Каркас виготовлений з міцної сталі, що забезпечує стійкість і не шкодить підлоговому покриттю. Максимальне навантаження, яке може витримати таке пристосування, становить 150 кілограмів.


Особливості дошки – трансформера

Такий виріб володіє цілим рядом достоїнств.

 • Чохол цієї дошки дуже зручний, виконаний з бавовняної тканини. Це допомагає уникнути утворення заломів при прасуванні і є запорукою м’якого ковзання.
 • В даному виробі передбачена підставка під праску, також вона підходить і для парогенератора. Підставка зроблена таким чином, щоб під час трансформації з прасувальної дошки на драбину, вона не заважала.
 • Пристосування досить легке у зберіганні і транспортуванні, так як має невелику вагу.
 • Допоможе заощадити ваші гроші, адже замість двох речей ви купуєте одну.

 • Важливі фактори

  Всім нам відомо, що чим більший попит, тим більше і вибір. Потреба в цих універсальних дошках серед населення зростає. Цим чудово користується виробник. Тому і на сучасному ринку їх вибір досить великий.

  Перш ніж зробити таку важливу покупку потрібно знати певні моменти акцентуватися на них.

  Дивіться також:  Прасувальна система (35 фото): рейтинг кращих установок з парогенератором для дому. Як вибрати обладнання? Відгуки


  Звертаємо увагу на такі нюанси.

  • Маса. Якщо конструкція легка, є ймовірність, що при виготовленні використовувалися неміцні матеріали і це може погано вплинути на її характеристики. Важка ж дошка не надто зручна в транспортуванні і використанні.
  • Можливість регулювати виріб: якісний продукт має функцію зміни висоти відповідно вашому зростанню.
  • Міцність. Конструкція повинна бути стійкою і як драбина, і як прасувальна дошка. Зверніть увагу, чи є на ніжках антиковзні накладки і виступають вони за межу прасувальної дошки.
  • Розміри виробу. Сьогодні така складна конструкція може бути великої, середньої і компактною за габаритами. Тут вибір за вами.
  • З якого матеріалу зроблена. Дуже важливі метал і тканина, з яких виготовлена конструкція. Але також слід оглянути стики, перевірити на відсутність вм’ятин і деформацій.
  • Накидка (чохол). Практично всі моделі мають знімний чохол. Він може бути виконаний з різних матеріалів. Найпопулярніші – термостійкі і водонепроникні.


  Знаючи і керуючись цими порадами, ви зможете правильно і швидко підібрати для себе прекрасний варіант прасувальної дошки-трансформера.

  Додаткові атрибути для дошки-драбини

  На жаль, будова дошки-драбини обмежує користування різними аксесуарами, але є й ті, які все ж можна використовувати:

  • підставка під парогенератор і праска;
  • сітка для прасування;
  • подовжувач;
  • закріплювач шнура.

  Є аксесуари, які йдуть в комплекті з виробом, але це вже залежить від самого виробника. З-за інженерних особливостей прасувальних дощок-драбин, відсутня можливість додати в комплектацію подрукавники. Але їх можна купити в спеціалізованих магазинах.

  Як зберігати

  При правильному зберіганні можна збільшити термін експлуатації будь-якого товару. Дошка-стрем’янка не виняток.

  Основні правила по догляду:

  • приміщення, в якому збираєтеся зберігати або вже зберігайте, повинно бути сухим;
  • уникайте перепаду температур в місці зберігання;
  • обов’язково перевіряйте на міцність стики.
  Дивіться також:  Прасувальна дошка (74 фото): як вибрати настільні моделі з функціями для прасування білизни будинку з Італії та Туреччини? Відгуки


  Відгуки споживачів

  Таке нововведення, як прасувальна дошка-стрем’янка користується великим попитом. Перед купівлею товару багато вивчають всі за і проти, дивляться на характеристики. Є такі споживачі, які покладаються на досвід інших і вірять відгуками покупців.

  Детально вивчивши їх, можна зробити висновок, що ті, хто вже став власником такого пристрою, описують його тільки з позитивної сторони, захоплюючись якостями.

  Огляд прасувальної дошки-драбини JATA Hogar 848S дивіться у відео нижче.