Поєднання кольорів в манікюрі (61 фото): манікюр у два кольори, таблиця поєднання тонів на нігтях і ідеї дизайну

Манікюр у два кольори користується великою популярністю у всьому світі. Які існують оптимальні колірні поєднання в манікюрі? Що таке таблиця поєднання тонів на нігтях? Ідеї дизайну.

В наш час присутній не один десяток самих різних кольорів і відтінків для створення манікюрних композицій – від авангарду до античної класики. Найпопулярнішою зараз є комбінація двох кольорів, коли кольори створюють оригінальний образ.

Важко применшити поєднання кольорів в манікюрі, які дозволяють отримати нескінченну кількість відтінків. Не всім панночкам добре відомо, що за допомогою двох тонів можна створювати дивовижні монохромні поєднання.

Найпростіше – це реалізувати композицію з ефектом градієнта, коли один колер «перетікає» ненав’язливо в інший. Виглядати подібний прийом може досить ефектно.Схожих результатів можна досягти, використовуючи техніку омбре. Вона існує всього сім років, продовжуючи залишатися затребуваним і популярним варіантом оформлення. Її характеризують пластичні переходи різних кольорів з одного в інший.

Реалізується технологія з допомогою звичайних лаків, а в якості декору нерідко використовуються стрази і блискітки. Термін також може бути вживемо, якщо перехід квітів здійснюється в межах одного нігтя.Для подібних композицій рекомендується брати родинні відтінки, в основі яких присутній один колер. Якщо за базовий береться синій, то доречно буде використовувати ультрамариновий, яскраво-блакитний або світло-зелений. Не повинно бути різкого контрасту між різними кольорами, один в інший повинен плавно переходити і ненав’язливо.

Дуже корисний інструмент – це яскравість кольорів, які можуть бути кричущі і камерні. Подібний алгоритм компоновки може приносити бажаний ефект без особливих труднощів і «мук творчості». Важливо зрозуміти свій тренд, зрозуміти, що більше всього поєднується з індивідуальністю дівчини.

Головні кольори носять є ахроматичними:

 • сірий;
 • білий;
 • чорний.

При створенні композиції саме вони розташовуються в підкладці. До них можна прирощувати практично будь-які півтони. Давно помічено і перевірено багаторазово, що при існуванні базових тонів можна складати будь-яку гармонійну композицію, виглядати вона буде практично завжди чудово. Зрештою, навіть з двох основних кольорів, таких як чорний і білий, можна зробити оригінальний неповторний малюнок.

Дивіться також:  Темний манікюр (86 фото): дизайн довгих нігтів на руках лаком в темних тонахНе всім вдається виконати подібні «піруети», тут потрібен природний талант, який є не у всіх. На озброєння в подібних випадках береться спеціальна таблиця, в якій присутні базові шаблони. Вони є відправною точкою для створення власної композиції. В якості прикладу можна назвати один з найуживаніших – це білий колір.

Він поєднується практично з будь-якими квітами, проте ідеально до нього підходять три:

 • синій;
 • червоний;
 • чорний.Ефект контрасту

Два кольори можуть бути простими, при цьому ефект від їх поєднання може бути дуже значним. Можна компонувати, наприклад, синій і зелений, чорний і золотистий, оранжевий і фіолетовий.

Там, де присутня контрастність, обов’язково буде існувати інтрига. Є можливість знаходити несподівані відтінки, наприклад, зелений і червоний. Контраст також можливий у поєднанні з різними фактурами, наприклад, матова і оксамитова поверхні виглядають дуже незвично. Також будь-яку фактуру можна відтіняти блискітками.

У цій справі важливо не переборщити з лаками, яких повинно бути не більше двох видів. Якщо фактури одна з одною різко контрастують, то це не завжди може бути вдало. Зазвичай матові тони виглядають добре в поєднанні з лаком колера мокрого піску. Глянсові лаки виграють при сусідстві з ширменными засобами.

Чорний колір теж є базовим, у поєднанні з білим вони виглядають органічно. Також непогано виглядає золотистий колір у поєднанні з чорним тоном, а червоний – з бузковим. Сірий добре відтіняє різні комбінації – практично завжди нетривіально виглядають сіро-білого або сіро-блакитний. Подібні комбінації безпрограшні, вони можуть порадувати око будь панночці.

Бежевий тон вдало «лягає» з самими різними пастельними і рожевими квітами.
Жовтий колір не може виглядати оригінально і виграшно, але в контрастних комбінаціях йому просто немає ціни. Подібне можна сказати про поєднання жовтого і темно-синього кольорів, а також жовтого і чорного кольорів. Жовтий відтінок стиглого лимона чудово «накладається» на червоний колір. Композиції з цих двох кольорів здатні активно доповнювати один одного. Дуже добре поєднується колір золотий металік з блакитним кольором і темно-вишневим.

Дивіться також:  Манікюр в бузкових тонах (46 фото): ідеї дизайну нігтів бузкового кольору
Червоний «працюють» разом досить непогано. Тут існує незліченну кількість відтінків, які є самодостатніми.

Вони здатні збагачуватися в різних поєднаннях, особливо це можна сказати про кольори:

 • золотий;
 • чорний;
 • попелястий;
 • білий.Тон стиглого томату – це досить рідкісний відтінок, але він може бути дуже ефектним. Його обов’язково слід трохи розбавляти відтінками жовтого або світло-зелених тонів.

Рожевий колір – теж один з базових, він рідко виглядає недоладно. Дозволено в якомусь сенсі його назвати безпрограшним. Рожевий колір обмежений віковими рамками. Панночкам до 20 років носити його цілком доречно, потім починаються питання. У 28 такий відтінок може теж ідеально підходити для дівчини, підкреслюючи її незаперечні переваги. Може, проте, такий манікюр виглядати і неорганічно, що призведе до протилежного результату. У будь-якому випадку, з рожевим кольором пов’язана маса індивідуальних моментів.Коричневий може виглядати «живим» тільки в якихось композиціях. Найкраще він «працює» укупі з пастельними тонами, а також золотистими відтінками.

Помаранчевий колір дуже індивідуальний. Пекучим брюнеткам він протипоказаний, але може підходити дівчатам з русявим або рудим волоссям. Також у поєднанні з синім і блакитним помаранчевий колір може виглядати дуже виграшно.


Відтінки зеленого представлені в широкому розмаїтті. Найчастіше вони поєднуються практично з будь-якими іншими квітами. Навіть коричневий або оранжевий колір може «лягати» дуже природно разом з темно – або світло-зеленим тонами.Класичні дуети

Монохромний дизайн найпростіший і найприродніший, він дозволяє робити правильні розтяжки, а також колірні переходи. При так званому комплементарній манікюрі є можливість поєднувати різні колірні контрасти.

Найчастіше розрізняють:

 • кольору;
 • фактуру;
 • півтони і відтінки;
 • насиченість;
 • асоціативність.

Інструментарій досить багатий, щоб досягти бажаного ефекту. Найлегше компонувати близькі кольори, створюючи подвійну композицію. Два базових відтінку, такі як білий чи чорний, здатні творити справжню творчу феєрію. З їх допомогою можна створити будь-який малюнок і будь-яку композицію – від давньогрецьких мотивів до пізнього рококо. Подібний манікюр може ідеально підходити для будь-якого туалету – від розкішного вечірнього плаття до старого джинсового одягу.

Не буде перебільшенням твердження, що композиція чорного і білого кольору ніколи не вийде з моди.При створенні манікюру власними руками завжди слід згадувати колірний круг, який вивчався в молодших класах на уроках малювання. Постулати з цього кола завжди слід враховувати в роботі по створенню власного образу. Якщо володіти базовими правилами, то неважко буде генерувати власні неповторні композиції.

Дивіться також:  Жовто-фіолетовий манікюр (53 фото): приклади дизайну нігтів в бузковому кольорі з жовтим

Також слід пам’ятати, що кольори можуть бути холодні і теплі. У класичному манікюрі вони завжди превалюють в різних комбінаціях. Слід також застосовувати протилежні лінійні кольори, в яких присутня одна кольорова гама. Існує також класична потрійна комбінація кольорів, яка носить назву тріадної.


Техніки

У дизайні нігтів застосовуються різноманітні техніки. Дуже відомий, наприклад, трафаретний дизайн, до якого відносять популярний французький манікюр – френч, активно використовуваний багатьма модними будинками. Місячний дизайн – протилежний варіант, коли обробляється нігтьове ложе. Арт-дизайн передбачає створення різних композицій на нігті за допомогою акрилових фарб на водній основі.


З різних фрагментів часто складаються оригінальні композиції. Такий стиль носить назву об’ємний дизайн. Дуже поширене нанесення манікюру за допомогою наклейок. Привабливо те, що за лічені хвилини з їх допомогою можуть бути створені оригінальні композиції. Щоб їх намалювати від руки, потрібно багато часу і ще більше терпіння. Стемпинг перекладається як «штампування». Він робиться з допомогою спеціальних пластин методом штампування. При належному практичному досвіді робити подібні композиції не складе великої праці.

Градієнтний метод трохи втратив свою актуальність, хоча їм ще досить часто користуються модниці Європи і Америки. Суть технології полягає в тому, що поєднуються лаки різних кольорів. З використанням губки створюється необхідний перехід. Розтяжка нерідко робиться спеціальними лаками (глиттерными). Виходить цілісна картинка, в якій кольори «перетікають» один в інший. Виглядає такий дизайн досить ефектно.Гарні приклади

 • Приклад вдалого поєднання різних кольорів.

 • Приклад «перетікання» відтінків.

 • Класичні композиції.

Про те, як правильно вибрати колір для манікюру, дивіться у наступному відео.