Подяку гостям на весіллі від молодих (10 фото): промова нареченого і батьків для гостей за те, що прийшли

Як висловити подяку гостям від молодих? Що говорять на весілля батьки в подяку тим, хто прийшов на урочистості? Пропонуємо готові варіанти вдячній промові нареченого.

Без гостей не буде пишного весілля. Близькі і рідні люди прийдуть, щоб привітати молодих і їх батьків. Кожен з них витратить чимало зусиль, щоб підготуватися до такої значущої події. Тому мова, звернена до гостей, повинна виражати особливу повагу.


Безумовно, слова подяки, вимовлені від душі і своїми словами, будуть мати великий успіх. Але в таких випадках навіть самі красномовні люди від хвилювання плутаються у виразах. Щоб не потрапити в халепу, можна накидати кілька опорних виразів у вигляді плану своїй промові, на які згодом ви будете спиратися. Однак і в цьому випадку може статися казус з непідготовленою людиною.

Що ж тоді робити? Відповідь одна: самостійно підготувати промову заздалегідь. Звичайно, зробити це непросто, для цього необхідно мати певний талант. Тому не потрібно витрачати час даремно. Просто скористайтеся готовим шаблоном, але щоб звернення вийшло більш «теплим», від душі, його слід доопрацювати самостійно. Внести щось своє, що підкаже оточуючим щирість вашого побажання. Мова повинна бути короткою і невимушеній — від довгих слів подяки гості можуть занудьгувати.

Якщо у вас ідеальна пам’ять, то звернення до гостей найкраще вивчити напам’ять. Але краще не сподіватися на пам’ять, вона може підвести з-за надлишку почуттів. Не мучте себе, скористайтесь безвідмовним варіантом — візьміть красиву велику листівку і напишіть (великими літерами) потрібні слова. Але не потрібно забувати, що листи промови, звернені до гостей, вимовляються в самому кінці святкового заходу.

Слова подяки гостям від батьків

Можна скористатися одним з наступних варіантів готових текстів.

Дивіться також:  Весілля в блакитному кольорі (62 фото): ідеї оформлення весільного фону біло - і ніжно-, сіро - і небесно-, синьо - та персиково-блакитних тонах

Варіант 1

Дорогі родичі і друзі! У цей важливий день, ми висловлюємо вам безмежну любов і повагу за участь у нашому святковому заході. Сьогодні наші дорогі діти створили сім’ю. Ви розділили з нами цю радість. Без вашої активної участі весілля не була б такою веселою. Сьогодні кожен з вас висловив найщиріші побажання щастя нашим дітям. Дякуємо за принесені подарунки. На таке здатні лише самі близькі люди. Сподіваємося, що і надалі наша дружба триватиме, і ми будемо зустрічатися багато, багато разів в тісному колі.

Варіант 2

Дорогі гості! Сьогодні народилася нова сім’я, яку створили наші діти. Від усього серця хочемо висловити вам величезну подяку за те, що прийшли і розділили з нами радість. Найтеплішими словами ми говоримо вам спасибі за подарунки та побажання щастя молодим. Побажання обов’язково збудуться, так як були сказані від чистого серця. Кожен з вас нам доріг по-своєму. Давайте не будемо втрачати ту міцну нитку дружби і спорідненості, яка пов’язує нас. Ми завжди будемо поруч і будемо підтримувати один одного. Ще раз величезне спасибі.

Варіант 3

Шановні родичі, близькі, друзі та колеги! Кожен з вас віддав частинку душі, поприсутствовав на нашому весіллі. Вона вийшла веселою та яскравою. Наші діти виросли і створили родину. Ваші щирі побажання на адресу молодих дадуть основу їх сімейному щастю. Хочемо висловити вам вдячність за те, що розділили з нами цей світлий день, подарували чудові і потрібні подарунки. Ще раз висловлюємо подяку за те, що проявили любов і повагу і прийшли на наше свято.

Варіант 4

Шановні гості! Сьогодні наші діти знайшли одне одного. Їх шлюб стане основою щасливого життя. Дякуємо кожному з вас за активну участь у нашому урочистому заході. Ви всі сьогодні гарні і веселі. Вручили подарунки, квіти та листівки з побажаннями щастя молодим. За це висловлюємо вам велику вдячність. Кожен з вас доріг для нас по-своєму. Сподіваємося, що й надалі ми будемо з вами дружити і дуже часто зустрічатися з приводу і без приводу. Будьте завжди здорові і радісні.

Дивіться також:  Мова свідка на весіллі (7 фото): весільна мова свідка для найкращої подруги або молодих з гумором


Промова молодих

Зазвичай дякує гостей наречений від себе і від імені нареченої на правах новоспеченого глави сім’ї. Але якщо наречена більш промовиста, то її мова тільки прикрасить ваше свято. У будь-якому випадку можна вибрати готовий варіант, що здасться вам найбільш зворушливим.

Варіант 1

Шановні родичі, друзі і колеги! Від імені нашої молодої сім’ї висловлюємо найбільшу подяку за участь у торжестві. Завдяки вам наш весільний вечір став незабутнім. Від усієї душі дякуємо за позитивний настрій, за полум’яні промови і за цінні подарунки. Сьогодні всі гості виглядають «на всі сто». Наряди вражають уяву. Спасибі за те, що ви прикрасили наше весілля своєю присутністю. Всім здоров’я, любові і радості!

Варіант 2

Дорогі рідні і близькі друзі! Спасибі, що прийшли і розділили з нами цей урочистий вечір. Сьогодні було подаровано безліч квітів і передано велику кількість вітальних листів. Ми збережемо їх на пам’ять, щоб час від часу діставати і перечитувати ваші побажання. Клятвено обіцяємо прагнути до їх втілення і бути щасливими. В цей незабутній день ми хочемо ще раз висловити вам величезну подяку за любов і повагу до нашої молодої сім’ї. Коли народиться наш первісток, ми знову зберемося разом нашою дружною компанією. Хочеться побажати всім здоров’я і найкращого настрою.


Варіант 3

Дорогі гості! Тут зібралися самі близькі люди, щоб привітати нас з урочистим днем. Сьогодні народилася наша сім’я. А ви намагалися прикрасити цей день своєю присутністю. Ви оточили нас своєю турботою та привітаннями. В цей день було сказано багато побажань щастя і любові в нашу адресу. Урочисто обіцяємо ретельно виконувати всі побажання. Дякуємо наших рідних, друзів і близьких за прекрасні подарунки. Сподіваємося, що і надалі будемо зустрічатися з вами з приводу і без приводу. Ще раз кажемо щире спасибі за вашу любов і повагу.

Дивіться також:  Весільні келихи своїми руками (72 фото): ідеї по прикрасі фужерів на весілля, покроковий майстер-клас з оформлення келихів для нареченого і нареченої

Варіант 4

Гості дорогі! Ви наші найближчі люди. Дякуємо вас за те, що прийшли привітати нас з одруженням. Ми щиро раді бачити вас на нашому весіллі. Спасибі за ваші квіти, усмішки і привітання. Подарунки, листівки і листи, подаровані вами від усієї душі, ми збережемо пам’ять про прекрасне дні. Сподіваємося на те, що ми будемо з вами разом ще довгі, довгі роки. Живіть щасливо, не хворійте, всіх вам благ.

На закінчення потрібно додати, що слова подяки треба вимовляти чітко і в той же час урочисто. В голосі повинна бути непідробна простота і душевність. У будь-якому випадку ви краще знаєте характер кожного гостя, тому потрібно підібрати такі слова, які сподобаються всім присутнім на весіллі.

У наступному відео вас чекають кілька прикладів мови молодят у фіналі весільного вечора.