Подяка мамі на весіллі (7 фото): подяки від дочки і сина в день весілля

Весілля – свято не тільки для молодят, але і для їх батьків. Виділити час на торжестві і висловити свою любов і вдячність мамі – природне прагнення дітей, заслуговує на повагу. Які слова подяки від дочки і сина важливо почути мамі на весіллі?

Найкращою подякою мамі на весіллі будуть щирі добрі слова, вимовлені від серця. Момент цей дуже хвилюючий. Навіть досвідчених ораторів, які звикли виступати перед публікою, захоплюють емоції, і мова виходить зім’ятою. Дар імпровізації може залишити у відповідальну хвилину, тому важливо заздалегідь підготуватися.

Знайдіть трохи часу, щоб усамітнитися і побути наодинці з собою і зі своїми почуттями до мами. Згадайте кумедні випадки з дитинства, ситуації, коли рятував мамин пораду або допомогу. Не завжди все буває гладко у стосунках між батьками і дітьми. У цей день не варто згадувати про образи і претензії.

Накидайте текст на папері. Можна їх взяти за основу готові заготовки, але краще обійтися без шаблонів. Незважаючи на те, що вимовляється мова при великій кількості гостей, вона призначена насамперед для мами. Від помпезних, пафосних фраз слід відмовитися, вибравши найбільш прості теплі слова і образи, зрозумілі для неї.

Підберіть для звернення до мами найніжніші слова: мила, дорога, рідна, кохана, золота. Дайте зрозуміти, що рідніше або ближче мами немає вас на світі людини.

Готовий текст вивчіть напам’ять, відрепетирувавши кілька разів. На всякий випадок приготуйте шпаргалку, записавши подяку на святковій листівці. Прекрасним доповненням стануть гарні вірші. А виконана пісня стане яскравим і зворушливим прикрасою свята.

Хороша ідея – показати слайди з дитячими фотографіями із сімейного альбому.


Від дочки

Висловлюючи подяку, донька може розповісти гостям про прекрасні якості і достоїнства своєї мами, назвати успадковані від неї риси характеру, придбані навички та вміння, подякувати за те, що своєю любов’ю оберігала від усіх бід і печалей. За м’якість і ніжність з одного боку, і строгість і вимогливість – з іншого. Мамин труд і старання, безсонні ночі, благі побажання і благословення не пройшли даром. Всім талантам тепер належить розкритися в сімейному житті. І кращим винагородою мамі за подароване життя, радісне дитинство і світлу юність буде материнство дочки, яке дасть можливість зробити те ж саме для свого чада.

Дивіться також:  Весільна клятва (12 фото): зворушливі романтичні та прикольні варіанти мови на весіллі для нареченого і нареченої, приклади

Мамі приємно буде почути, що незважаючи на постійні клопоти по господарству, працю, турботу про близьких, вона прекрасна і талановита, є еталоном дружини і матері, зразком для наслідування юної нареченої.

Обов’язково підкресліть, що незважаючи на те, що на перший план дорослої дочки вийшов чоловік і нова сім’я, мамина підтримка, мудрість, життєвий досвід дуже важливі на цьому етапі її життя не менше, ніж раніше.

Щире «дякую» варто сказати мамі за участь у передсвяткових клопотах і підготовки нареченої до торжества, за подарунки та матеріальну допомогу.

В день весілля наречена знаходить другу маму – свекруха. Дуже приємно мами нареченого отримати від нареченої слова вдячності за виховання сина. Говорячи про достоїнства свого чоловіка і визнаючи заслугу в цьому його мами, наречена виявляє не тільки повагу, але і вчиться будувати відносини з майбутніми родичами.

Від сина

Чоловіки найчастіше небагатослівні. Тут важливо впоратися з хвилюванням, не затиснутися і бути собою, чітко і ясно висловити свої думки, проявивши при цьому щирі почуття: повагу, визнання і любов.

Син дякує мамі за ніжність, турботу, розуміння, за терпіння і витримку, за корисні уроки і поради. За те, що у важкі хвилини дорослішання мама втішала, говорила ніжні слова, намагалася підбадьорити, і в неї це виходило. За те, що часом потреби та інтереси дитини ставила вище своїх. За те, що виховала захисника і годувальника і привела його до того, що він тепер може сам взяти відповідальність за свою нову сім’ю і подбати про юної дружині.

Можна попросити вибачення за бунтарські витівки і небажання слухати. Чого тільки не траплялося в дитинстві і особливо в період «важкого віку». Відчувши свою силу, бажаючи звільнитися від опіки, часто хлопчики своїми різкими словами заподіюють біль мамам, навіть не помічаючи цього.

Дивіться також:  Весілля в червоному кольорі (67 фото): оформлення весільного фону в червоно-білих і червоно-синіх тонах, декор свічок і пляшок на столі нареченого і нареченої

В його серці тепер царює інша жінка – дружина. Важливо запевнити, що любов до мами і раніше велика і син – її опора і захист у всі часи.

Це той випадок, коли не варто соромитися своїх емоцій і можна дати волю почуттям.

Мамі нареченої нареченому також не просто буде сказати слова вдячності. Адже відтепер її розумниця і красуня переходить в іншу сім’ю. Нареченому важливо дати зрозуміти, що під його заступництвом молода дружина буде щасливою, жити в достатку і достатку. Причин для тривоги і занепокоєння немає. Можна подякувати за красу і легкий характер нареченої. А закоханий повний обожнювання погляд, кинутий на молоду дружину, буде краще будь-яких слів.

Проливши море сліз, завершити ритуал можна поклоном від нареченого і нареченої або теплими обіймами.


Приклад слів подяки мамі від доньки на весілля дивіться у відео нижче.