Планета Ваг (14 фото): яка планета є покровителем знака зодіаку

Ваги – один з найбільш прикметних знаків зодіаку. Яка планета є покровителем? Як вона впливає на подібних людей, що дає доброго і поганого? З якими іншими планетами взаємодіє?

Дата народження: 23 вересня – 23 жовтня.

Ваги характеризує прагнення до:

 • гармонійному розвитку;
 • підпорядкування загальним законам всесвіту;
 • справедливості та об’єктивності філософських міркувань.

Це повітряний знак, який можна охарактеризувати такими епітетами:

 • повітряний;
 • живий;
 • поетичний;
 • теплий.


Сакральний камінь Ваг – алмаз, він ідеально гармонують з внутрішнім світом людини, відображаючи його сутність.

Стихія Ваг – це несвідоме вічне прагнення до рівноваги і гармонії. Компроміс і договір – ось ті стихії, в яких почувають себе природно, всіма силами прагнуть їх досягти.

Хороша сумісність простежується з такими знаками:

 • Ваги;
 • Водолій;
 • Близнюки.

Створюючи з ними союзи, Ваги отримують те, чого їм так бракує:

 • бажання йти на ризик;
 • виконувати намічені плани до кінця;
 • не відступати перед труднощами.

Тандем двох Ваг – це вічне витання в мріях і проектах, що прийнятно в юності, але ніяк не в зрілому віці. Найуспішніші комбінації чоловіків Ваг простежуються з Водолієм. Жінок Ваг – з Близнюками.


Корінна відмінність людей Ваг полягає в тому, що для них ідеалом є:

 • гармонія;
 • порядок;
 • краса.

Ці люди завжди миролюбні, бо сварка ніколи не створює конструктивного начала, вона лише посилює відносини. На конфлікт не можна нічого побудувати, реально працює за таких обставин тільки вміння знаходити компроміс. Цим можна пояснити, чому Ваги найчастіше ухиляються від з’ясування стосунків у виробничій сфері або особистого життя.

Майже завжди ці творчі люди, вони созерцательны і обожнюють красу не тільки жіночу або чоловічу, але і будь-яку іншу. Вміння охопити поглядом увесь світ, відчути його, оцінивши його принадність, притаманне тільки Ваг. У них також є дипломатичність, вміння цінувати прекрасне.

Закоханість – це «паливо», яке живить їх душі. Ваг відрізняє інтелект, а також уміння бути душею компанії. Такі люди шляхетні й незалежні.

Якщо говорити про характер Ваг, то не можна не сказати про таку якість, як подяку. Вміють цінувати добро і допомогу, яку вони отримали, ніколи не забувають про це. Також вони завжди пам’ятають несправедливість, при зручному випадку згадують про неї. Нерідко схильні дотримуватися першого враження про людину, вважають, що не можуть помилятися. Дружать і беззавітно люблять, абсолютно щиро, в цьому їх сила і слабкість. Віддаючись почуттям без залишку, можна легко помилитись і розчаруватися.

Дивіться також:  Жінка Терези-Змія (7 фото): характеристика дівчата і сумісність в любові, хто їй підходить за знаком зодіаку

Відрізняються самоїдством, часто не довіряють собі, вічно сумніваються у своїх здібностях і вважають себе нездарами. При цьому такі люди можуть мати феноменальними талантами, які зустрічаються вкрай рідко.

Обожнюють і вміють генерувати ідеї, в цьому їх сила. Вони можуть робити геніальні відкриття, їм в голови приходять нестандартні рішення безлічі складних проблем, але рутинну, а тим більше фізична праця – це не їхній шлях.

Важка робота вибиває Ваг з колії, їм стає нудно, у рутині вони знаходять лише абсурд і занудство. Втілення власних ідей у реальність дається Ваг з величезним трудом. Терезам не подобаються точні науки і все, що пов’язано з технікою.

Вони обожнюють гуманітарні та творчі предмети:

 • музику;
 • літературу;
 • кінематограф;
 • поезію;
 • журналістику;
 • філософію.


Ваги сильні в роботі в тандемі з іншими знаками, коли відбувається «поділ праці»: вони породжують ідеї, а інші працюють над їх втіленням. Володіють стратегічним мисленням, вмінням передбачати розвиток ситуації на багато кроків вперед.

Багатьом людям подібне здається дивом, але це всього лише вроджене мистецтво складати логічні ланцюжки, знаходячи в них гармонію. До таким талантам Ваги схильні з самого народження.

Управитель

Покровитель Терезів – Венера, планета пастухів і закоханих. Добре її видно у вечірні або ранкові сутінки. Ті, хто народився під цією зіркою, мають високий ясний розум, вміння розумно міркувати. У Терезів характер уживчивый, прагне у всьому знайти компроміс. Венера допомагає людям зблизитися, зрозуміти один одного, оцінити красу, саме тому її так вважали в Стародавній Греції і Римі.

Венера дає можливість бути гармонійними як внутрішньо, так і зовні. «Діти Венери» люблять мистецтво і музику. Завдяки планеті Ваги володіють почуттям прекрасного, а також умінням бути привабливим світським співрозмовником. Ваги улюблені в суспільстві і зустрічаються практично скрізь з розпростертими обіймами.

Дивіться також:  Камені для жінок Ваг (21 фото): які підходять по даті народження і знаком зодіаку, талісман для народжених у жовтні

Вплив на знак зодіаку

Характеристики чоловіка, народженого під знаком Терезів, неоднозначні. Людина зовні м’який і ввічливий, він вміє підтримати і розвинути будь-яку розмову. Внутрішньо Ваги завжди вільні та мають власну думку. Найбільше вони не люблять нав’язувати оточуючим свої уявлення про життя, ніколи не нав’язуються зі своїми думками.

Відчуття стилю і гармонії Терезам притаманні навіть у дрібницях (наприклад, миття посуду або нарізування хліба). Відбувається це завдяки Венері, діти, народжені під цією планетою, з дитинства страждають перфекціонізмом. Ваги намагаються знайти красу в усьому, навіть якщо їх охоплюють страхи, наприклад, инсектофобия, вони будуть шукати щось прекрасне у звичайному жука або нічному мотыльке.

Внутрішня сутність Терезів дуже міцна, за уявною піддатливістю варто базальтова основа їх власного Я, зруйнувати ці субстанції не представляється можливим. Саме тому Ваги можуть собі дозволити деяку слабкість, коли йдуть на компроміси, охоче погоджуються з чужою думкою. Слабкість Ваг – найкращий доказ їх фантастичної внутрішньої сили.

Ще одна характерна особливість – це пізніше дозрівання індивідуальності. Особистісний стрижень у Вагах може з’явитися лише до 30 років, тому так часто можуть захоплюватися думками сумнівних авторитетів, слідувати в руслі помилкових концепцій. Подібне знову-таки відбувається завдяки Венері – адже красиві і витончені особистості довго залишаються дітьми. Їх люблять, забезпечують, виконують примхи. Тому-то і дорослішають Ваги пізно, тільки тоді, коли залишаються одні або коли потрібно брати на себе відповідальність за сім’ю і життя.

Іноді такий стан справ призводить до виникнення залежності від того чи іншого авторитету, але явище це частіше тимчасове. Ваг характеризує міцний внутрішній стрижень, який коли-небудь дасть про себе знати.

Так як Ваги неконфліктні, вони не мають явних суперників або недоброзичливців. Потребують партнерів, у тому числі в особистому житті. Без другої половини вони замикаються в собі. Часто в знайомстві з протилежною підлогою більше уваги приділяється зовнішній красі, ніж багатства внутрішнього світу. Подібний факт можна розцінювати як недолік, адже зовнішня краса не завжди збігається з внутрішньою.

Дивіться також:  Жінка Терези-Щур (8 фото): характеристика і сумісність дівчата, які народилися в рік Щура

Володіють феноменальною чуттєвістю, тому еротичні фантазії ніколи не залишають ні чоловіків, ні жінок. Представники цього знака обожнюють закохуватися, спокушати і бути соблазненными, це їх друга натура, яка неймовірно сильна. Одночасно це може бути слабкістю і недоліком. Захоплюючись людиною, який недостойний навіть уваги, можна багато втратити. При цьому не помітити своєї справжньої другої половини, яка просто пройде мимо.

Жінки Терези – це втілення шарму і еротики. У чарівності їм немає рівних. Вони можуть адаптуватися до чоловіка з найжахливішим і погано уживався характером. Як супутниць життя такі жінки надійні і альтруистичны. Дами не можуть без любові – розлучаючись з одним коханою людиною, вони через короткий час знаходять нового супутника життя.

З якими планетами взаємодіє?

Будь-яка людина з’являється на світ в певній декаді знаку. Знаючи саму декаду, можна досить точно усвідомити свій внутрішній світ. На формування психологічного портрета особистості великий вплив надає дію інших планет.

Ваги, народжені в першій декаді, залежать від впливу Венери.

 • вони захоплюються різними проектами;
 • непостійні у шлюбі;
 • швидко змінюють свою думку.

У таких людей можуть поєднуватися, здавалося б, протилежні риси:

 • ввічливість, ввічливість і хамство;
 • фантастична працездатність і безпросвітна лінь.


   Ті, хто народився в другій декаді, залежать від планети Сатурн, таким людям притаманна поміркованість та розсудливість. Вони вміють будувати плани і послідовно їх виконувати. Ці особи здатні справлятися з великими фізичними навантаженнями і виконувати складні проекти. Їм притаманне честолюбство і бажання виділятися серед своїх колег.

   Ваги другої декади бояться залишитися в «середнячках» і бути нікчемними. Вони не потребують розкоші і задовольняються мінімальними побутовими зручностями. В них також можуть поєднуватися протилежні якості: щедрість, яка доходила до марнотратства у матеріальних питаннях, і дріб’язкова жадібність.

   Ваги третьої декади живуть під знаком Юпітера. Такі люди романтичні і созерцательны. Обожнюють мистецтво і літературу. Прекрасно розбираються в хороших винах, моді і живопису. Мистецтво дипломатії, вміння знаходити золоту середину в стосунках у таких людей є вродженими якостями.

   Далі дивіться загальну характеристику людей, народжених під знаком Терези.