Планета Діви (22 фото): який покровитель і управитель за знаком зодіаку та дату народження

Діва – вельми неоднозначний знак, який може здивувати оточуючих своєю чесністю і працьовитістю. Яка планета впливає на Дев? Який у них покровитель і управитель за знаком зодіаку і дату народження?

Діву контролюють відразу дві планети, одна зірка. Головує над знаком Меркурій, який наділяє людину дружелюбністю і оптимізмом. У залежності від дати народження особистість відповідає одному з наступних представників.

Перша декада

Управляється Сонцем. До неї належать люди, народжені з 24 серпня по 2 вересня. Їх можна впізнати за елегантному стилю і вміння бачити красу навіть у буденних речах. Діва-Сонце живе за принципом того, що все потрібно робити добре і правильно. Саме це дозволяє особистості розраховувати тільки на власні сили і прагнути до досконалості.

Діва-Сонце по праву вважається трудоголіком. Вона більше інших знаків зодіаку проводить на робочому місці. Іноді представника цього знака здається, що він виконує саму брудну і важку роботу, але насправді це не так.


Друга декада

Знаходиться під владою Венери. До неї належать люди, які були народжені в період з 3 по 11 вересня. Їх можна охарактеризувати як вимогливих і примхливих особистостей, які бажають бачити в оточуючих ідеал. Такі натури прагнуть до самовдосконалення і, не добившись цього, здатні заробити невроз або обзавестися комплексами.

Діва-Венера має здібності у сфері мистецтва, але часто такій людині не вистачає терпіння.

Третя декада

Відповідає Меркурію. Цей період починається з 12 і закінчується 23 вересня. Ті, хто народився в цей проміжок, володіють особливим мисленням, і навіть в похилому віці відчувають себе свіжо і молодо. Такі люди здатні дати слушну пораду і навести порядок не тільки в будинку, але і в голові. Але самі, як правило, можуть зосередитися на чомусь конкретному, зовсім випустивши з виду інший світ.

Кожній декаді відповідає день тижня, який вважається вдалим для Діви. В першій декаді це неділю, в другій – п’ятниця, а в третій – середовище.


Значення та характеристика планети-покровителя

Меркурій рухається зі швидкістю 150 тисяч кілометрів на годину, що дозволяє назвати його найшвидшої планетою в Сонячній системі. Він знаходиться в безпосередній близькості від Сонця і робить один оборот навколо нього всього за 88 днів. А ось навколо власної осі планета рухається дуже повільно, а тому одні добу на ній рівнозначні 58 земним дням.

Діви знаходяться під заступництвом саме цієї планети, яка асоціюється у більшості людей з швидкістю і спритністю. Вплив Меркурія дозволяє наділяти людину товариськістю і працездатністю. Така особистість пов’язана з розумовою діяльністю, так як володіє хорошим сприйняттям і свідомістю. Меркурій посилює слухові і зорові канали Діви, що допомагає людині краще засвоювати інформацію.

Дивіться також:  Діва-Кінь (8 фото): характеристика жінки, які народилися в рік Коня, сумісність знака зодіаку

Завдяки Меркурію Діва здатна швидко усвідомлювати те, що відбувається і негайно приймати рішення. Люди, народжені під цим знаком, володіють розвиненим інтелектом і здатністю до вивчення іноземних мов. Вони вміють співати і танцювати, а також люблять виступати на публіці. Багато представників знаку Дів успішно займаються торгівлею.

Меркурій захищає не тільки Дівчатам, але і Близнюкам. Але, незважаючи на це, обидва знака серйозно відрізняються характерами.

Діва – це уособлення чистоти і непорочності. Планета-покровитель наділяє людину відданістю і спокоєм. Діва ніколи не буде прагнути до лідерства і не стане багато говорити. Такі люди наділені уважністю і розумом, що дозволяє їм помічати навіть найдрібніші деталі.

Меркурій наділяє Дів любов’ю до праці, а тому їм складно розслабитися без роботи. Ці особи не люблять проводити час даремно, а тому завжди шукають собі заняття. Будь-яка робота доводиться їм по плечу. Діви не бояться брудної й важкої праці, здатні ідеально виконати будь-яке завдання.

Люди, що знаходяться під заступництвом цієї планети, завжди точно знаходять вихід з тієї чи іншої ситуації. Вони легко планують власний час і можуть направити сили в потрібне русло. Такі особистості здатні підлаштуватися під будь-яку ситуацію, не відчуваючи дискомфорту від зміни обстановки.

Меркурій серйозно впливає на Дів і деколи робить їх неспокійними і задумливими. Люди, що народилися під знаком Діви, наділені інтелектуальними та комунікаційними здібностями, але іноді можуть пожертвувати всім заради великої мети.


Трохи дані з міфології

Меркурій найближче розташований до Сонця. Він був відомий людям ще в стародавні часи, але з-за того, що влітку і взимку виглядав по-різному, вважався двома окремими планетами. Єгиптяни дали світила назви Сет і Гір, а індійці вважали за краще називати його Будда і Рогинея.

Існує легенда, яка свідчить про Меркурії, як про бога торгівлі і красномовства, злодійства і брехні. Цей бог в Стародавній Греції іменувався Гермесом, і вирізнявся спритністю та інтелектуальністю.

Згідно міфології IV століття до нашої ери, Меркурій був богом магії і астрології. Йому приписується відкриття букв і цифр.

Меркурій з’явився на світ у гроті гори Кіллени завдяки богові неба і грому Зевса і німфи гір Майї. З малих років він відрізнявся неймовірною спритністю і хитрістю. Незважаючи на юний вік, він міг вчинити крадіжку так, що його причетність не була б розкрита. Легенда свідчить, що, будучи немовлям, Меркурій викрав у Аполлона 15 голів худоби, ретельно приховати сліди злочину.

Крім таланту крадіжки, Меркурій володів безліччю інших якостей. Наприклад, вважається, що саме він винайшов ліру. За це Зевс подарував синові сандалі з крилами, керикион і капелюх, завдяки чому героя стали дізнаватися повсюдно. Керикион, жезл примирення, дозволяв Меркурію мирити між собою людей, а крилаті сандалі допомагали йому блискавично переміщатися по світу.

Цей бог був покровителем мандрівників і торговців. Недарма його зображують з важким гаманцем. У той же час він умів домовлятися, а завдяки здатності красиво говорити, міг досягти миру в будь-якій суперечці.


Вплив на людину

Перебуваючи під впливом Меркурія, Діви володіють високим інтелектом і чистими думками. Такі люди мають привабливу зовнішність і неймовірне чарівність, яке дозволяє Дівам обзаводитися корисними зв’язками.

Дивіться також:  Чоловік Діва-Коза (12 фото): характеристика і сумісність в любові, народжених у рік Вівці, яка йому потрібна жінка

Характер

Зовнішність дуже багато значить для представників цього знака. Вони часто критикують власний вигляд і дуже переживають навіть з приводу невдалих фотографій. Щоб скрізь і завжди виглядати бездоганно, ці люди багато часу приділяють підтримці своєї краси.

Більшість Дів наділена гострим розумом і привабливістю, що допомагає їм знаходити вірних друзів і союзників. Але існують представники цього знаку, які настільки зациклені на власній привабливості, що повністю забувають про все інше.

Діви цінують чистоту і порядок. Вони прагнуть до досконалості і не терплять безладу не тільки на робочому столі, але і в думках. У таких людей все має бути розкладено по поличках, інакше вони вийдуть з рівноваги.

Це справжні трудівники, здатні повноцінно віддатися роботі. Вони легко можуть працювати не тільки головою, а й руками. Прагнення до досконалості штовхає таких особистостей до безперервного праці, навіть під час відпочинку від основного виду діяльності Діви знаходять собі нове заняття.

Діви терпіти не можуть недисциплінованих людей. Їх дратує відсутність пунктуальності, забудькуватість. Так як самі вони домагаються ідеалу, то того ж вимагають від оточення.

Завдяки заступництву Меркурія Діви володіють важким характером, який не кожна людина зможе витримати. Любов до точності, стриманості та економності позбавляє представників цього знака простих людських радостей.

Такі натури обожнюють сперечатися і можуть витратити на дискусію масу часу, аби переконати співрозмовника у своїй правоті. Їх дратує людська дурість і лінь, а тому Діви часто критикують оточуючих, і вимагають від них повної покори.


Критикуючи інших, Діва часто не помічає власних недоліків. А якщо такій людині сказати правду, то можна зіткнутися з повним незгодою. Ця особистість не терпить критики і може серйозно нашкодити своїм кривдникам.

До недоліків знака можна віднести:

  • надмірну ощадливість;
  • невміння спокійно реагувати на критику;
  • прямолінійність і нетактовність;
  • концентрування уваги тільки на дрібних деталях;
  • маніакальне прагнення до чистоти і порядку.

Любов і дружба

Діва рідко потребу в друзях. Це самодостатня людина, здатний займати вільний час наодинці з собою. Така особистість любить проводити час на самоті за прочитанням наукової літератури.

Дивіться також:  Жінка Діва-Змія (9 фото): характеристика і сумісність дівчата, які народилися в рік Змії

Іноді подібні люди заводять дружні відносини з метою спрямування заблуканої душі на істинний шлях. Але частіше друзі їм потрібні лише для різноманітності похмурою життя, а тому в якості одного Діви шукають веселих і легких на підйом людей.

Дівам дуже складно виявляти свої почуття, навіть у стані закоханості вони можуть контролювати себе. В якості коханого такі особистості вибирають охайних, вірних і дипломатичних партнерів, які наділені чесністю і порядністю.

Знайти спільну мову Діви можуть з представниками земної або водної стихії. Ідеальною сумісності вони доб’ються з Тільцями і Козерогами. Телець здатний зрозуміти тонку натуру Діви, так як сам любить критикувати чужу поведінку.

Що стосується Козерога, то з ним Діва придбає найкращий союз. Обидва знака не вміють розслаблятися, і постійно зациклені на чомусь. У шлюбі між ними можуть відбуватися часті суперечки, але зате в робочій сфері такий тандем буде побудований на повному взаєморозумінні.

Хороші відносини у Діви можуть скластися і з Раками. Ці знаки мають однаковими поглядами на життя, що дозволяє людям знаходити спільну мову. Але Раки сильно потребують прояв ніжних почуттів, а Діва просто не вміє висловлювати свої емоції.

Ужитися з Дівою можуть також Риби. Риби люблять проявляти турботу і ніжність по відношенню до партнера, здатні зрозуміти непросту вдачу. Дружби в цих знаків може не вийти, але зате вийде прекрасний шлюб.


Успіх і багатство

Діви є практичними і економними особистостями, що дозволяє їм накопичувати хороші грошові кошти. Вони здатні повністю зануритися в роботу, щоб забезпечити собі і своїм близьким безбідне існування. Такі люди не стануть прагнути до нескінченного багатства. Як правило, Діви точно знають, яка їм необхідна сума для реалізації життєвих планів.

Діва ніколи не стане витрачати гроші на непотрібні розваги. Вона завжди знає вартість того або іншого товару, і в разі чого може сторгуватися. Однак, перебуваючи в ролі продавця, ніколи не підуть на поступки і не знизять вартість продаваної продукції.

Представники цього знака вміють раціонально розпоряджатися фінансами. Такий партнер ніколи не обдурить і все розділить порівну. Вони не люблять давати гроші в борг, а тому нерідко прослывают скнарами і нудними.

Здоров’я

Діви здатні витримувати тривалі навантаження. Зазвичай такі люди вміють точно розраховувати власні сили, але при переробці можуть домогтися нервового перенапруження.

Дані особи можуть страждати захворюваннями шлунково-кишкового тракту і неврозами. Це часто відбувається через ненормованого робочого графіка і бажання самовдосконалення.

Загальну характеристику знака Діва дивіться у наступному відео.