Підставка для наручних годинників (20 фото): тримач, вішалка, коробка і стійка для зберігання годинників

Підставка для наручних годинників, тримач, вішалка, коробка і стійка – що краще вибрати для зберігання годин? Що таке тайммувер? Як доглядати за браслетом? Де не можна зберігати годинник?

Для дорогих, рідкісних моделей або примірників, що представляють ювелірну цінність, сьогодні пропонується безліч різних пристосувань для зберігання.

Скриньки

Найпоширеніший варіант. Дерев’яна, металева, пластикова, кам’яна скриня напевно є в кожному будинку. Там зберігаються ювелірні прикраси або цінні речі. Там можна зберігати і хронометри.

Тайммуверы і виндеры

Це теж своєрідні скриньки для зберігання годинника з автоподзаводом. Таке сховище відмінно вбереже аксесуар від потрапляння на нього вологи, пилу, механічних пошкоджень. Крім того, це пристрій являє собою спеціальну обертову чашу, коливання якої дуже точно імітують рухи руки йде людини. Тайммуверы зазвичай мають скляні дверцята, через яку можна спостерігати за маятниковими коливаннями хронометра.

Знаходяться в такому пристрої годинник завжди готові до роботи і мають практично максимальний заряд. Постійний рух необхідно механічних моделей, інакше їх механізм перестає нормально функціонувати.Сейф і сумка-сейф для перевезення

Ідеальне місце для зберігання особоценных примірників, чия вартість або естетична цінність не дозволяє їх зберігати у відкритому доступі. Зовні вони не мають нічого спільного зі звичними громіздкими кодовими ящиками. Вони нагадують, швидше, незвичайні деталі інтер’єру, так що помітити їх сторонньому відвідувачу кімнати не так просто.

Такі сейфи обладнані кодовими замками, спеціальними датчиками, що дозволяють «запам’ятовувати» відбитки пальців, GPS-системою, автопідзаводом та іншими функціями.


Для зберігання хронометрів можна вибрати і менш екзотичні варіанти. Головне, слідувати простим рекомендаціям:

  • не можна зберігати аксесуари з кварцовим механізмом поруч з джерелами електромагнітних хвиль. Це може бути мобільний телефон, радіоприймач, рація або інший предмет;
  • берегти годинник від попадання вологи, пилу, механічних пошкоджень (подряпин, ударів). Це значною мірою продовжить термін їх служби;
  • рекомендується вибрати постійне місце для зберігання хронометра. Це може бути спеціальна підставка для зовнішніх годин, невелика коробка, стійка, тримач або мініатюрна вішалка. Аксесуар завжди повинен бути під рукою.
Дивіться також:  Годинник Orient (69 фото): жіночі наручні моделі з автоподзаводом, механічні, як вкоротити браслет і як відрізнити підробку, відгуки


Для зберігання колекції можна придбати спеціальні скриньки, або сейфи з кількома відсіками. Загальне зберігання ніяк не зашкодить механізму годинника, тим більше що для кожного екземпляра в скриньці передбачений спеціальний відсік.

Власники

Сьогодні вони представлені у величезному асортименті і дозволяють виконувати відразу 2 функції: місця зберігання аксесуара і елементу інтер’єрного декору.

  • Поролонові подушечки, обтягнені атласом, шовком або інший красивою тканиною. Дозволяють акуратно і красиво розмістити годинник, щоб вони весь час залишалися перед очима.
  • Багаторівневі валики, покриті оксамитом. Такий виріб використовується для зберігання та демонстрації ювелірних прикрас, браслетів, ланцюжків і годин.


  • Вертикальна підставка. Цей варіант найчастіше використовується в магазинах. У поєднанні з м’якою підсвічуванням годинник виглядають максимально ефектно.
  • Підставка у вигляді планшета. Такий виріб має м’яку основу і прогумовану основу.
  • Власники у вигляді різноманітних фігурок. Інтер’єрні дрібниці, які дозволяють красиво розмістити годинник і взяти їх в будь-який зручний момент.


В якому положенні зберігати механічні годинники?

Немає чітких рекомендацій з приводу того, як правильно потрібно розташувати годинник. Зазвичай вони розташовуються циферблатом вгору, щоб застерегти годинник від подряпин.

Примірники з рухомими деталями або особоценные моделі найкраще зберігати в спеціальних футлярах, які додаються компаніями-виробниками разом з покупкою. Як правило, вони оснащені всім необхідним для надійного та безпечного зберігання.


Догляд за браслетом

Шкіряний або металевий браслет потребує періодичного чищення, щоб годинник надовго зберегли свій первісний блиск і красу.

Металевий браслет невибагливий у догляді. Достатньо іноді чистити ланки мильною водою за допомогою старої зубної щітки.

Один із способів чищення металевого браслета показаний в даному відео.

Шкіра вимагає більш делікатного і тонкого догляду. Годинник зі шкіряним браслетом треба зберігати подалі від води, а при попаданні на них крапель вологи – відразу ж витерти насухо.

Дивіться також:  Жіночі срібні годинники (122 фото): наручні моделі від Ніка, Чайка і Sokolov з срібним браслетом і з марказитами

Не рекомендується залишати такі годинники під відкритими сонячними променями. Шкіра пересихає, тріскається, змінює інтенсивність забарвлення. Очищати такий браслет слід за допомогою спеціальних засобів, які можна придбати в магазині відразу разом з годинником або віддати їх на професійну чистку в майстерню.