Парасолька-напівавтомат (45 фото): різниця між автоматом і напівавтоматом, моделі тростини

Парасолька-напівавтомат вважається самим популярним серед споживачів. Він простий в експлуатації і не займає багато місця. Не рахуючи моделі – тростина. Що врахувати при виборі цього аксесуара? І в чому різниця між механізмами автомат і напівавтомат?

Щоб зрозуміти принципову різницю між цими двома механізмами потрібно зрозуміти, як вони працюють і в чому їх плюси і мінуси.Парасольки з механізмом напівавтомат більш прості в експлуатації. Ручка оснащена кнопкою, яка відкриває парасолю. А ось купол доводиться відкривати вручну, так само як і закривати.

Це і є головна різниця між автоматом і напівавтоматом. Автоматичний механізм більш швидке відкриття. Достатньо лише натиснути кнопку і він вкриє від дощу. Це особливо зручно, якщо руки зайняті іншими речами. Закриття відбувається автоматично і однією рукою.


Швидкість і є головною перевагою перед напівавтоматом.

Парасолька-автомат оснащений спеціальним механізмом, що захищає від сильного вітру і вивертання їм купола. На напівавтоматичних парасолях ця функція не завжди присутня.Крім цього, на деяких автоматичних моделях є система блокування від незапланованого відкриття. Напівавтомат позбавлений цих функцій.

Ціна на напівавтомат знаходиться в середньому ціновому діапазоні. Але по відношенню до повністю автоматичним моделям вона набагато нижча. Ціна також залежить від додаткових функцій, наприклад такий як «антиветер». Саме вона збереже виріб в негоду.

Напівавтомат вважається самим популярним серед споживачів. Розмір варіюється в залежності від дизайну моделі.Як вибрати?

Перше на що слід звернути увагу при виборі парасольки – це механізм. Найміцнішим зі всіх парасольок вважається механічний ручний парасолька-тростина. Головною перевагою такого аксесуара вважається великий купол порівняно з іншими моделями і елегантність дизайну.При виборі важливо враховувати матеріал купола. Для дешевих моделей виробники використовують поліестер. Для більш дорогих і якісних виробів в основу входить суміш поліестеру і бавовни. А в найдешевших моделях, матеріалом для купола є нейлон.

Дивіться також:  Синій парасолька (37 фото): темно синій зонт-трость


Але є і парасольки з більш сучасними матеріалами, які відрізняються високою якістю. З такої поверхні купола вода скочується відразу ж, і поверхня завжди залишається сухою. До них відносяться епонж і матеріал з тефлоновим просоченням.

Що стосується якості, воно визначається за його скелету, а саме спиць і стрижня. Саме від них залежить міцність і зносостійкість виробу. Вся металева конструкція виготовляється з трьох видів матеріалів: сталь, алюміній, скловолокно.

У першому випадку виріб буде набагато важче, але міцніше і стійкіше до поривів вітру. Конструкція з алюмінію менш міцна, ніж інші. А ось скловолокно відповідає всім потребам покупця – воно легке і міцне.Як доглядати?

Як і будь-яка річ, парасолька вимагає належного догляду, щоб термін його служби був довгим.


Перше на що варто звернути увагу при догляді – це правильна сушка.

Ніколи не сушіть парасольки в повністю відкритому вигляді і біля батареї або нагрівальних предметів. Краще, якщо ви просто його расстегнете і повісите в такому положенні на дверну ручку або гачок.

Крім правильного сушіння необхідно правильно чистити виріб від забруднень. Відкрийте парасольку і намильте його милом або миючим засобом, головне, щоб воно було легким. Після протріть м’якою губкою або ганчірочкою і обполосніть теплою водою.


Не можна для чищення використовувати агресивні рідини, такі як гас, бензин або ацетон.

Вони легко зашкодять матеріал, з якого виготовлений купол. Для видалення дрібних подряпин і забруднень можна використовувати м’який ластик.


Після цього залишиться тільки просушити аксесуар, як зазначено вище. При правильній чищення та сушіння, вироби здатне прослужити кілька років.

Сьогодні, крім звичних матеріалів, у виготовленні парасольок використовують мереживо, вініл, гіпюр і багато інших.

Дивіться також:  Прозорий парасольку (43 фото): парасолька-тростина, великий складаний купол з листямОсобливо популярні останнім часом прозорі полівінілові напівавтоматичні парасольки-тростини. Як доглядати за ними?Іноді для виробництва виробники покривають прозорий купол спеціальним порошком, який запобігає склеювання матеріалу. Якщо при чищенні ви видалили весь порошок і купол склеился, то просто акуратно розгорніть його руками, а потім механічно.

Миють парасолю з такого матеріалу прохолодною водою і тільки зовні. А сушать в розкритому вигляді, уникаючи джерел тепла.