Пальто з соболем (33 фото): жіноче пальто з соболиним коміром

Пальто з соболем є шикарною верхнім одягом, яка є мрією багатьох жінок. Але чи багато ми знаємо про неї? Наприклад, як вибирати пальто жіноче з соболиним коміром? З якою взуттям та аксесуарами носити?

Переваги соболиного хутра величезні і різноманітні:

 • Він довго носиться, демонструючи високу зносостійкість, є універсальним, добре поєднується з іншими матеріалами.
 • Соболиний хутро по красі не має собі рівних, будучи разом з цим теплим і ветронепроницаемым. Ще б вартість цього хутра була трохи нижче, адже навіть пальто з соболем коштують дорого, не кажучи вже за шуби.


 • Хутро соболя використовується в елітній одягу, яка має відповідну вартість. Така ціна виправдана бездоганною якістю хутра, який часто порівнюють з м’яким золотом. Соболиний хутро відливає м’яким, магнетичним блиском, гладкий і дуже ніжний. Цей хутро рідко піддається обробці, оскільки його первозданний вигляд представляє велику цінність для дизайнерів та модниць.


Модні варіанти

Не всі моделі пальто з хутряною обробкою, зокрема, з соболем, однаково актуальні і модні. Уваги заслуговують лише деякі варіанти, які будуть розглянуті нижче.

 • Що стосується довжини, то краще всього вибирати пальто до коліна. Такий одяг має універсальністю, тому може бути використана з будь-якого приводу (для походу на роботу або побачення, для виходу в світ, на прогулянку, зустріч з подружками). Хоча і укорочені варіанти знаходять своїх власниць.


 • Варто придивитися до моделі пальто, виконаний в ретро-стилі. Такі варіанти одягу з соболячої обробкою впізнавана по рукавах одночетвертного фасону і шикарним комірцям, які закінчуються під грудьми.

 • Подібне жіноче пальто здебільшого створюється на основі контрастів матеріалів. Благородство хутра і елегантна простота основного матеріалу примножується за рахунок використання шкіряних вставок. Цей прийом стає все більш популярним серед дизайнерів.
Дивіться також:  Пальто з мутона (34 фото): моделі із стриженого мутона, популярні різновиди мутонових пальто
 • На перше місце в нинішньому сезоні виходять пальто з великими хутряними комірами або капюшонами. Ще однією особливістю є укорочені рукава, які вимагають покупки довгих рукавичок. В такому пальто ви не тільки будете мати виразний вигляд, але і не замерзнете в будь-яку погоду. • Хутро соболя в сучасних пальто часто використовується не тільки для коміра та манжетів. Все більше стають популярними пальто, в яких вся передня частина зроблена з хутра, а звичайний матеріал присутній тільки на спині та на рукавах. Виходить проміжний варіант між шубою і пальто.


Вибір матеріалу

З соболиним хутром питань не виникає, оскільки альтернативні варіанти тут недоречні. Зовсім інша справа – основний матеріал, з якого створюється пальто. Не кожна тканина буде гармонійно виглядати з шикарним соболем:

 • Замша є шляхетним матеріалом, який сам по собі виглядає шикарно. У цьому випадку кращим вибором є саме соболиний хутро. Таке пальто можна поставити в один ряд з шубами.

 • Драп піддається модернізаціям, різних змін на протязі всього періоду існування, але все одно залишається модним і актуальним у всі часи. З драпу створюються демісезонні пальта і повноцінні зимові варіанти. Кращі з них обов’язково мають хутряну обробку, яка найчастіше представлена у вигляді комірів.

Є щось магічне і вишукане у поєднанні драпу з соболиним хутром, тому до такого пальто потрібно обов’язково придивитися.


 • Кашемір є найбільш вдалим і поширеним матеріалом для створення демісезонного верхнього одягу. Більш того, кашемір відмінно поєднується з різними видами хутра, в тому числі і з соболиним.


Виробники

Італійські пальто – це верх досконалості, наймодніша та актуальна одяг. З цим ніхто не сперечатиметься. Будь-яка жінка, одягнена в вовняне, кашемірове або замшеве пальто з соболиним коміром, створене Dior, Fendi або Max Mara, автоматично перетворюється в богиню стилю. Їй услід будуть обертатися чоловіки з захопленням, а жінки – з заздрістю.

Дивіться також:  Пальто Personne (30 фото): жіночі моделі класу люкс від фірми ПерсонаНеобов’язково їхати в Італію чи віддавати всі свої заощадження за пальто від відомого бренду. На просторах Росії представлені відмінні варіанти пальто з хутряним коміром, які виглядають нітрохи не гірше західних аналогів. Одяг від бренду Royal Fashion, Come Prima і Charisma обов’язково повинна зацікавити вас. До того ж такий одяг можна створювати на замовлення у відповідності зі своїми перевагами і особливостями фігури.