Овни (62 фото): гороскоп для знаку зодіаку і опис сузіря, характеристика і дата народження, стихія і щасливі числа

Овни – люди, що відрізняються твердим характером і залізною волею. Який гороскоп для цього знака зодіаку дають зірки? Як опис цього сузір’я? Які характеристики по даті народження властиві Овнам?

Овен – це одне з найвідоміших сузір’їв на небі, незважаючи на те, що зірок яскравіше другої величини в ньому немає. У давнину його називали «сузір’я барана». Вважається, що його послала богиня Нефела, повелителька хмар, щоб врятувати своїх дітей. Овен переніс їх на спині, уберігаючи від загибелі, а сам був принесений у жертву, після чого його золоте руно стало відомим всьому світу артефактом.

Під знаком Овна люди народжуються в період з 21 березня по 20 квітня.

Він вважається самим першим у списку зодіакальних знаків, оскільки коли знаки отримували свої іменні позначення, точка весняного рівнодення знаходилася в сузір’ї Овна.

Загальна характеристика свідчить, що люди, народжені під цим знаком, є працьовитими, впертими і енергійними. Вони сильні та цілеспрямовані, можуть прорватися вперед навіть тоді, коли здається, що шляхи до вирішення проблеми немає.

Ці якості відомі так само, як його і непохитний характер у поєднанні з упертістю. Навіть якщо поступитися необхідно, Овни ніколи не будуть цього робити. Така відмінна риса особистості часто шкодить їм самим, особливо в підлітковому віці, коли вони ще не вміють утихомирити свій запал.

Проте варто відзначити, що незважаючи на сутички з оточуючими через свою нестриманість, Овни є оптимістами, які завжди з радістю і надією заглядають у майбутнє, що дозволяє їм не опускати руки у важкі часи. Ось тільки критика від близьких людей з кола друзів або сім’ї здатна сильно похитнути їх віру в краще, оскільки в силу свого марнославства Овни хочуть заохочення будь-яких своїх досягнень.


Головні правила для щасливого життя Овна:

 • безперервний рух вперед, нові завдання, цілі;
 • вихід за рамки прийнятих стандартів і норм;
 • отримання нових знань і навичок у роботі та хобі.
 • Багато відомі особистості, які домагалися слави в політиці, акторської та музичній кар’єрі, були саме Овнами. Характер цього знака дозволяє її представникам досягати небувалих висот практично на будь-якому терені. У цей список входять такі знаменитості, як Отто фон Бісмарк, Хрущов, Наполеон III і навіть Гітлер. Музичних успіхів під цим знаком зодіаку домагалися композитори – Мусоргський, Рахманінов, а в підкоренні музичної естради досягли успіху Шуфутинський, Пугачова, Лайма Вайкуле і багато інших.


  Гітлер

  Мусоргський

  Пугачова

  Місяць народження теж чинить сильний вплив на особистість Овна. Народжені в березні часто відрізняються не тільки впертістю, але і підвищеною буркотливістю, що може відштовхнути від них оточуючих, якщо людина не навчиться контролювати свою поведінку. Але ці ж люди будуть мати підвищену стресостійкість і витривалість.

  Квітневі Овни рішучі, швидко приймають важливі рішення в своєму житті, легко беруть контроль над справами, іншими людьми і досягають найбільшого успіху у своїй сфері діяльності, але не тільки тому, що добре командують і управляють колективом, а тому, що мають великі здібності до грамотного вирішення проблем.

  Але їм може не вистачати обережності та обачності, що створює складності, так як поради, вони, як правило, слухати не схильні.

  Як і у будь-яких інших знаків зодіаку, у Овнів є свої щасливі числа. Нумерологія говорить про те, що їх числами є 4, 7 і 9. По астрології самими сприятливими вважаються 6 і 7. Щоб досягти успіху, Овни можуть використовувати їх у різних комбінаціях, привертаючи до себе удачу в будь-якому починанні. А вдалим днем тижня вважається четвер.

  Цифра 4 сприятлива тим, що дає ідеям вага і суттєвість. Вона допомагає втілювати мрії в реальність, а в силу відмінною риси знака – працьовитості, ніколи не залишає Баранів, наступних своїм починанням. До того ж всі четверті числа місяця можуть означати для даного знака матеріальні придбання (премії, виграші тощо ).

  7 число допомагає в отриманні нових знань, ця дата кожного місяця буде допомагати легко і просто заводити нові зв’язки і знайомства, так як воно любить надійне оточення.

  Число 9 має по нумерології той же сенс, що і 4 у разі Баранів.  Стихією знаку Овна є вогонь. Він дає їм силу, неприборканість, стрімкий потік енергії. Він же дає і агресію, яку цього знаку зодіаку складно контролювати, а також бажання постійно переключатися з однієї дії на інше.

  Якщо Овен слабкий, то вогонь чинить на нього згубний дію, руйнуючи зсередини. Люди просто не можуть впоратися з власною енергією, в той час як сильним вона допомагає захопити владу над іншими, розвинути спрагу пригод і руху. Таке положення справ показує, що далеко не кожен чоловік здатний грамотно використовувати те, що дано їй природою.

  Вогонь дарує Овнам імпульсивність, невміння слухати інших, робити, а не говорити. Це самий вогненний з усіх знаків. Його полум’я буде горіти яскраво, сильно і непереборно. Людям, народженим під заступництвом стихії Вогню, найкраще жити і частіше знаходитися в просторих приміщеннях, де є камін або будь-які інші варіанти відкритого полум’я.

  Їм не рекомендована робота в тісних, задушливих кімнатах, де мало світла. Це негативно позначається на працьовитість знака, пригнічує і не дає рухатися вперед, затормаживая розумову діяльність.

  Планетою Овнів є Марс, така ж уперта і войовнича, як і сам знак. Але помічником може стати і Сонце, до якого слід звертатися тоді, коли необхідно зібрати всі свої душевні сили і кинути їх на вирішення проблем, конфліктів і досягнення своїх цілей.

  Але покровителем Овна є саме Марс, адже колись ця планета отримала свою назву на честь давньоримського бога війни, і її назва перекладається як «гарячий», «яскравий».

  Марс вважався покровителем воїнів, відважних бійців, заохочував безкомпромісних і нещадних. Планета робить величезний вплив на розвиток в людині таких якостей, як активність, рішучість, бажання боротися і перемагати, вміння стояти на своєму до кінця.

  Люди, в чиїх гороскопах сильний Марс, мають високий запас не тільки душевних, але і фізичних сил, але їм не вистачає терпіння і духовної рівноваги. Вони часто злі, дратівливі, не можуть стримувати свою агресію, роблять необдумані імпульсивні вчинки, стаючи винуватцями суперечок і сварок.

  Незважаючи на те що Марс обдаровує своїх підопічних хорошим здоров’ям, у силу свою гарячковість вони нерідко стають жертвами нещасних випадків і небезпечних для життя ситуацій, які можуть виникнути буквально на порожньому місці. Тому Овнам варто стежити за собою і направляти свою енергію на благі починання, а не на руйнування.

  Рік народження теж здатний вплинути на те, якою буде людина, народжена під знаком Овна.

  Людям цього знака зодіаку, що з’явилися на світ у рік Дракона, притаманна постійна амбіційність, непохитна впевненість у собі, вони здатні швидко приймати рішення навіть в самих критичних ситуаціях, волелюбні і до останнього борються за право бути першим де завгодно. Тут відбувається вкрай вдале злиття двох стихій. Полум’яний Овен, який запалює вогонь своїх ідей і розважливий максималіст – Дракон. У роботі та особистому житті Овен-Дракон не стане проявляти лояльність і робити поблажок, дотримуючись тільки своїм рішенням та покладаючись на власні сили.

  З такими людьми, як Овен, народжений у рік Півня, часто буває складно вибудувати відносини з-за їх складного характеру. Але якщо знайти підхід і добитися їх розташування, можна виявити, що вони є чудовими друзями і супутниками життя. Незважаючи на вроджені гордість і впертість, вони дуже романтичні, хоча часто ведуть себе зухвало бажання спровокувати конфлікт. Тим не менше, їм зовсім не чуже співчуття, а якщо партнер буде чуйний і зможе допомогти Овну розкритися, то знайде пристрасного і чуттєвого партнера.


  Народжений у рік Свині Овен відрізняється імпульсивністю і безтурботністю, легко сходиться з оточуючими і часто стає загальним улюбленцем, легко домагається успіху в творчих професіях. З них так і рветься ентузіазм, оптимізм, їм притаманне спокій, який відсутній у типових Овнів. До того ж замість розвитку конфліктів вони можуть швидко вирішити будь-яку проблему і мотивувати колектив працювати енергійніше. У спілкуванні Овни, народжені в рік Свині, іноді приємні, і кокетливі.

  Таким людям подобається займатися спортом, щоб позбутися від стресу і агресії.

  Овни-Кабани відрізняються сильними емоціями і високою прямолінійністю, вони рідко помічають власні недоліки, тому для них представляє деяку складність інтелігентно вести себе в суспільстві. Їм абсолютно не властивий скептицизм, вони відкриті, не тримають прихованих намірів.

  Овни-Коні хочуть визнання в суспільстві, популярності. Життєрадісні, і вимагають того ж від своїх друзів. Їх пристрасний темперамент може спрацювати в будь-який момент, і ніхто не знає, коли закінчиться подібний «вулкан емоцій». Такі люди завжди мчать вперед, не помічаючи ніяких перешкод і змітаючи їх з шляху. Їм властиво часто ризикувати, ставлячи під загрозу все, що вони мають, починаючи від матеріальних благ і закінчуючи відносинами з коханою людиною. У даному випадку є тільки два варіанти – прийняти їх вибір і підтримати або відмовитися від відносин, давши такій людині повну свободу дій.

  Народження у рік Мавпи гарантує Овну життя, повне пригод і азарту. І Мавпа, і Овен є природженими лідерами у всіх сферах життя, і немає людини, який міг би керувати подібною особистістю. Енергія та цілеспрямованість вживаються з величезним емоційним спектром, такі люди беруться за кілька справ відразу і з успіхом їх виконують, але при цьому потерпають від величезної кількості власних бажань. Сила волі Овна-Мавпи непохитна, але в відносинах вони будуть розраховувати на добре, м’яке ставлення і турботу.


  Людини, народженої під знаками Овен і Коза, переслідують відносини, які тягнуть за собою безліч зобов’язань. Їм постійно доводиться брати участь у вирішенні важливих проблем на роботі, але їх це не хвилює, а скоріше, захоплює і захоплює. При цьому інші оточуючі починають випробовувати стрес, спілкуючись з настільки діяльним і впевненим у собі людиною. У відносинах Овни-Кози здатні викликати у партнера високу чутливість і вразливість.

  Дивіться також:  Жінка Овен-Дракон (9 фото): характеристика і сумісність в любові

  Перше враження від людини Овна, народженої в рік Кролика – вони нічим не виділяються з натовпу. Але величезна помилка думати так. На відміну від інших Баранів, такі люди спокійні і розважливі, люблять суспільство самих себе. Цілеспрямованість ховається за маскою холоднокровності і філософського погляду на життя. Овен-Кролик ігнорує всі дрібні неприємності і легко відкидає в бік все, що здається йому малозначним.

  В спілкуванні з людьми він завжди готовий прийти на допомогу першим.

  Талісмани

  Для народжених з 21 по 22 березня деревом покровителем буде дуб. Він вважається священним, є символ могутності, сили і захищає людей, які перебувають під його заступництвом. Дуб символізує твердість характеру, впертість і силу духу.

  Овни, що з’явилися на світ з 23 по 31 березня, потрапляють під заступництво ліщини. Це дерево захищає їх від необдуманих рішень і вчинків, які тягнуть за собою неприємні наслідки, вчить чуйне сприйняття навколишнього світу і розвиває гостроту розуму.


  Дуб

  Ліщина

  Тим Овнам, які народилися з 1 по 10 квітня, протегує горобина. Вона робить їх ще більш працьовитими і при цьому утихомирює їх гарячий норов, даючи знаку Вогню енергію землі.

  Для народжених з 11 по 20 квітня покровителем і захисником буде клен. Він допоможе знаходити спільну мову з людьми, позбавить від різкості в спілкуванні і додасть Овну гарного настрою, якщо той має запальним і песимістичним характером.


  Горобина

  Клен

  Для енергійних і завжди активних Овнів підійде кілька рослин, які допоможуть заспокоїти їх невгамовну вдачу і дати велику концентрацію на справах.

  Молочай Блискучий. Шипи цієї рослини заряджені енергією Марса. Воно може допомогти Овнам усунути наслідки сварок і неприємних розмов. Молочай також допомагає позбутися від заздрості приходять в будинок людей, зберігаючи атмосферу безтурботності в оселі. Самого Овна він буде утримувати від квапливості і нетерпіння, позитивно впливаючи на загальний душевний стан.

  Блискуча Ехмея. Ця рослина допоможе Овну розвинути його вроджену щедрість і щирість по відношенню до оточуючих, так само як молочай оберігає від заздрості і недоброзичливості інших людей. Ехмея допомагає направити палаючий вогонь всередині на творення і побудову чітких думок.


  Молочай Блискучий

  Блискуча Ехмея

  Бегонія Королівська позбавляє від нерішучості, оновлює енергетику житла та дає Овну ще більше оптимізму і бажання жити, також підсилює розумові здібності, розвиває красномовство, допомагаючи долати складнощі у спілкуванні з людьми, які так часто відчувають цей знак зодіаку.

  Герань звичайна або садова вважається найсильнішим оберегом для Овнів. Це рослина може врятувати емоційний знак від самого себе, своїх внутрішніх суперечностей і конфліктів.

  Герань допоможе з гумором ставитися до будь-яких ситуацій, позбавить навколишнє енергетику від люті, що вирує в неспокійний час, зніме стрес.


  Бегонія Королівська

  Герань звичайна

  Психологічний портрет

  Зовні Овни часто виділяються злегка червонуватим кольором шкіри, рудими або пшеничного кольору жорсткими волоссям. Тіло у них міцне і сильне, але небажаним ознакою у зовнішності вважається ямочка на підборідді, яка видає у її власника хитрість і скритність.

  По своїй натурі Овни дуже влюбливі знаки, що тягне за собою безліч романів, постійний флірт і наявність поклонників. З-за свого темпераменту цей знак часто вступає в шлюб дуже рано, а закінчується все швидким розлученням. Але в дорослому віці Овни стають набагато мудрішими, що робить з них чудових батьків і чуйну другу половину. Кращі знаки для міцного союзу – Стрілець, Водолій, Риби.

  Якщо Овни не слідують визначеному життєвому шляху, то Марс почне послаблювати їх здоров’я, а це дуже небезпечно, якщо врахувати, що ця планета відповідає за роботу головного мозку. Найбільш уразливі в Овнів органи – це голова і очі. Часто вони схильні безсонні, інфарктів, запальних захворювань, що посилюється безпечністю таких людей по відношенню до свого здоров’я.

  Найбільш підходящою роботою для Овна може бути щось не найбезпечніше або робота, що вимагає творчості і креативу. Ці знаки можуть бути як рятувальниками, пожежниками, лікарями, військовими, так і письменниками, акторами, мандрівниками, майстерними ораторами.

  Овни воліють все і завжди робити самі, їм не потрібні подарунки від всесвіту, вони імпульсивні, легко змінюють сферу діяльності, зухвалі і можуть вести інших людей за собою. Ці люди здатні ставити перед собою чіткі цілі і слідувати їм. Головні негативні риси цього знака – егоїзм, запальність, гординя.

  Дитина

  Діти Овни гірше дорослих контролюють свій характер і щодня піддаються сотні зовнішніх впливів, тому виховання дитини, народженої під цим вогняним знаком, вимагає уваги та обліку дитячого темпераменту.

  Овен хлопчик дуже допитливий, обожнює відкривати нове, хоча з першого погляду так не скажеш, але його потреба до знань потрібно буде розвивати. Зі своїми однолітками хлопчик буде проявляти лідерські якості, буде заводієм в іграх, распределяющим ролі серед друзів.

  Така дитина відрізняється сміливістю, що в силу віку означає і повна відсутність почуття самозбереження, так що батькам доведеться бути вкрай уважними і шукати способи пояснити синові, чому небезпечні ті чи інші дії. Виховувати обережність і розважливість у ньому краще з малих років. Іноді здається, що це «важка дитина», оскільки Овни рано починають виявляти нестриманість і агресію, але це не так.

  Юні Овни заспокоюються так само швидко, як і «закипають».

  Хлопчикам цього знака зодіаку властиво постійно йти на ризик, але їх інтуїтивні здібності дозволяють уникати великих неприємностей, проте додому вони частенько повертаються в синцях. Галасливі рухливі ігри для них представляють куди більший інтерес, ніж спокійні і монотонні заняття.

  При вихованні Овна хлопчика ніколи не слід підвищувати голос. Такі діти добре розуміють спокійні грунтовні бесіди, в яких батьки разом з ним шукають вихід із ситуації і допомагають правильно направити почуття і емоції.

  Такі діти потребують в постійному тісному контакті з мамою і татом, тому потрібно завжди проявляти терпіння і намагатися приділити синові достатньо уваги, щоб він бачив, що потрібний, важливий, його дійсно цінують. Не повинно бути різких заборон, постійних нарікань і тим більше рукоприкладства. Також хлопчики Овни легко беруть приклад з оточуючих, що спрощує процес виховання – потрібно тільки показати дитині гідний приклад у батьківській поведінці.


  Батьки обов’язково повинні дати маленькому Овну проявити свою самостійність. Це допоможе хлопчикові реалізувати себе у подальшому і покаже довіру, яку надають йому близькі люди. Якщо ж у родині постійно пригнічують всі дитячі бажання і спроби самореалізації, то, швидше за все, в майбутньому дитина стане властолюбним, самовпевненим і неприємною людиною, або, навпаки, надмірно «забитим» і нездатним відстояти свою точку зору.

  Дівчата, народжені під цим знаком, бувають досить суперечливими натурами. З моменту своєї появи на світ вони починають сильно впливати на оточуючих, які згодом відчувають до неї повагу і прислухаються до її думки у будь-якому питанні.

  У дівчаток Овнів дуже сильний характер, і на перший погляд вони здаються абсолютно «непробивними», але це далеко не так. Такі діти дуже вразливі і гостро реагують на будь-які проблеми, при цьому відрізняються величезним впертістю і ніколи не визнають своїх слабкостей. Це змушує їх навіть в оточенні рідних і друзів показувати тільки свою сильну сторону.

  Так само як і хлопчики Овни, дівчатка цього знака зодіаку енергійні, ніколи не сидять на місці, люблять свободу дій. Батькам доведеться змиритися з гордим характером дочки, так як вона завжди буде відстоювати своє право на незалежність і не стане вислуховувати моралі.

  Такі дівчатка люблять привертати увагу і постійно вигадують нові ігри.

  З самого дитинства Овен дівчинка буде демонструвати любов до активного і насиченого життя. Нудьга для неї – найстрашніше, що може статися. Кожен день дитина буде ділитися своєю життєвою енергією з оточуючими, заряджати їх силами і реалізовувати свої ідеї, будь то ігри або нові захоплення. До того ж вона легко сходиться з хлопчиками, і з задоволенням бере участь в їхніх іграх. При цьому спокійні «дівчачі» забави з ляльками їй абсолютно не цікаві. Вона першовідкривач і затятий противник буденності.

  При вихованні такої дівчинки батьків не повинні бентежити надто вже «чоловічі» риси характеру, її наполегливість і рішучість. Вона завжди буде намагатися доводити свою першість всім навколо, незалежно від віку та ситуації. І перед рідними, перед однолітками, і перед вчителями в школі вона буде однаково сміливо відстоювати власну точку зору. Єдиною перешкодою може стати відсутність терпіння, так як дівчинка може різко охолонути до власним задумам і кинути їх на півдорозі.

  Не варто забувати, що Овни підпорядковуються вогняної стихії, а тому дівчинка з самого дитинства буде нестриманій, запальною, різко реагує на критику або претензії щодо своїх смаків і поведінки. Такі діти не прислухаються до думки оточуючих, вважаючи, що самі легко впораються з усім тим, що відбувається в житті. Внаслідок цього будь-які спроби нав’язати їй чужу думку і досвід будуть припинятися різко.

  Дівчинка Овен рідко прислухається до голосу розуму, що тягне за собою проблеми, оскільки вона не зможе зважити наслідки своєї діяльності. Це можна виправити, але тільки якщо батьки будуть обережно і поступово спрямовувати дитячу енергію. Інакше дитина оцінить такі дії як зазіхання на особисту свободу.

  Вище вже говорилося про те, що незважаючи на свою силу і рішучість, дівчинка, народжена під знаком Овна, буде чутливою і вразливою. Вона не переносить критику в свою сторону, не сприймає обману і зради. Такій дитині завжди буде необхідна емоційна підтримка дорослих, але вона може рано залишити батьківський дім, якщо вирішить, що її не люблять (а таке може статися, оскільки Овни дівчинки схильні перебільшувати проблеми).

  До питання виховання батькам доведеться підійти відповідально вже з самого малого віку дочки.

  Потрібно почати без агресії і причіпок поступово згладжувати такі негативні риси, як агресивність, егоїзм і нетерпіння. Варто привчити дитину до спокійним іграм, які можуть вимагати уважності і зосередженості, щоб дівчинка вчилася доводити почате до кінця, але знову ж таки, головне, не переборщити і залишати їй свободу дій, можливість грати в активні ігри, що викликають більший інтерес.

  Дивіться також:  Камінь для Овна (30 фото): який підходить для жінки, вибираємо талісман по даті народження і знаком зодіаку

  У школі дівчинка буде активно пробувати завоювати високий авторитет у своїх однокласників і якщо не навчити дитину співчуття, розуміння і бажанням допомагати слабким, то з великою ймовірністю вона почне демонструвати силу, зачіпаючи більш слабких духом хлопців. Навчання дається дівчинці Овну легко, але з-за свого нетерпіння вона може отримувати гарні оцінки, відмовляючись вивчати предмети, що не представляють для нього інтересу.

  В спорті може досягати великих успіхів, однак якщо не контролювати це захоплення, воно може привести до травм. Овен дівчинка вкрай підозріло ставиться до лікарів і намагається терпіти біль, не розповідаючи про неї, тому в родині повинні уважно ставитися до здоров’я доньки.

  У підлітковому віці може проявлятися явна агресія по відношенню до батьків і друзів. Сильно помітно вроджене впертість і наполегливість, достатньо навіть самого незначного приводу для догляду дитини з дому. Доведеться проявити терпіння і обійтися без скандалів або погроз, намагаючись вийти на компроміс і домовитися з дочкою.


  Чоловік

  Зовні чоловіки Овни виділяються різкими рисами обличчя, чіткими обрисами брів. Стрижуться вони, як правило, коротко, волосся жорсткі, з рудизною, на обличчі часто присутні родимки, родимі плями. Руху тіла чіткі, швидкі, спритні, повільні люди серед них трапляються нечасто.

  Мають сильно виділяються носогубні складки, що надає особі особливу різкість і кілька агресивний вираз. Більшість чоловіків Овнів високого зросту, добре розвинені фізично, навіть якщо не звертають уваги на свою мускулатуру. Слабких, кволих і худих Овнів практично не буває.

  Хода – швидка, «летить», при цьому корпус нахиляється вперед, що створює відчуття, ніби людина готовий злетіти. При цьому такого чоловіка не можна назвати граціозним або володіє витонченістю, незважаючи на те, що зовні він виглядає впевненим у собі. За зовнішнім виглядом Овна легко визначити його душевний стан.

  У моменти сум’яття і образи його плечі сгорблены, погляд опущений вниз.


  За характером чоловік-Овен дуже артистичний, жадає отримати від життя все, випробувавши весь спектр задоволень і емоцій. Йому подобається робити враження на суспільство, причому як можна більш яскраве. В душі Овен надовго залишається великою дитиною, що відрізняється наївністю, романтичністю, якому важливі компліменти і регулярне увагу.

  Психологічно вони можуть видатись дещо простими, так як викладають свої думки прямо і завжди говорять те, що думають. При тому що такий чоловік буде хотіти влади над іншими людьми, він абсолютно не здатний ними маніпулювати, але ніякого контролю і начальства він над собою не потерпить, так як бажає бути першим.

  Марс і Сонце, постійно впливають на чоловіка Овна, будуть викликати у нього схильність все перебільшувати. Він буде шукати будь-які способи для підтримки свого життєвого оптимізму, оскільки побут і нудьга діють на такого людини гнітюче. Тим не менш, його нетактовну і іноді різке поведінка може відбити у оточуючих бажання спілкуватися, хоча довго сердиться на нього складно, так як відразу ясно, що він сам не тримає зла, не приховує ніяких негативних намірів і веде себе подібним чином не тому, що люди йому неприємні.

  Ні в якому разі не варто вставати у них на шляху і заважати здійсненню планів. Якщо цей чоловік щось задумав, то обов’язково виконає розпочате, навіть якщо для цього доведеться порушити моральні норми. Найгірше в його випадку – втратити ентузіазм по відношенню до справи, яка його захоплювало. Через відсутність терпіння йому легко відбити бажання досягати мети. Втім, якщо він виявить достатню впертість, то отримає бажаний результат.

  Проблеми у Овнів можуть виникнути несподівано, так як вони не звертають уваги на недоброзичливців або накопичуються неприємності із-за того, що їх думки зайняті життєвими планами. Вони часто не бачать і власних помилок, переоцінюють можливості. В силу цих обставин періоди успіху в житті чергуються з «чорною смугою» великих невдач.

  Але природний оптимізм не допоможе, якщо Овен зануриться в депресію, так як цього почуття він теж віддається цілком і повністю, не вірячи в те, що щось може налагодитися. В такі моменти вкрай важливо надати йому увагу, підтримку і турботу.

  До того ж період депресії такий, що людина, що опинилася поруч з Ягням в цей час, може в подальшому отримати контроль над ним.


  Жінка

  Овни жіночої статі відрізняються великим списком достоїнств:

  • це відмінний працівник, часто процвітаючий в чоловічих колективах;
  • працьовитість і амбіційність, що допомагають досягати успіху на роботі, в любові і вихованні дітей;
  • висока планка для оцінки самої себе і своїх досягнень;
  • ніколи не скаржиться на життя, не терпить скарг від інших;
  • не вміє «плисти за течією» і завжди шукає вихід у важких життєвих ситуаціях.

  Ці жінки розумні і логічні, не дадуть залякувати себе і заганяти в кут. Людей, які не сприймають її всерйоз у професійних сферах діяльності, вона буде вважати якщо не ворогами, то точно негідних її уваги. Якщо чоловік робить їй знаки уваги, але вона не реагує, це не означає, що така жінка нічого не помічає, просто чоловік їй зовсім нецікавий.

  Незважаючи на сильний характер, жінка Овен теж потребує турботи і любові, хоча для неї не становить проблеми провести своє життя на самоті. Тим не менш, їй подобається постійно бути в центрі уваги, отримувати компліменти та похвалу від оточуючих.

  У жінок Овнів часто змінюється настрій, з емоційних, приймають участь у всіх заходах активісток вони легко перетворюються в тихих домогосподарок, але періоди такого спокою трапляються нечасто. Вони люблять лестощі в будь-якому прояві, але тільки в тому випадку, коли слова похвали прив’язані до реальних подій або дій. Таким жінкам подобається оточувати себе гарними дорогими речами.

  Відповідні професії та кар’єра

  Для Овна робота – це варіант втілити свої мрії в життя, отримати владу і визнання громадськості. Але його кар’єра може опинитися під загрозою через прямолінійного характеру і невміння мовчати. Ці фактори призводять до регулярних конфліктів з начальством.

  Ще в дитинстві Овен визначається з майбутнім покликанням. Найбільше йому підійде статус керівника, де він буде відчувати себе спокійно і впевнено. При вирішенні питання про вибір професії потрібно врахувати, що Овен дуже витривалий і віддає перевагу професії, де зможе показати гостроту свого розуму, широту мислення. Краще всього підійдуть ті, де потрібно самому як можна швидше генерувати нові ідеї.

  До роботи цей знак підходить дуже відповідально, віддано і трепетно ставлячись до своїх обов’язків.

  Як правило, Овни досягають великого успіху в бізнесі, медицині, легко будують кар’єру в армії та правоохоронних органах. Часто йдуть в професії, пов’язані з автомобілебудуванням, легко прориваються по кар’єрних сходах в політиці. Вони впевнено почувають себе в «екстремальних» сферах, галузях технічних або пов’язаних з великими фінансовими вкладеннями.

  Починаючи з найнижчих посад, Овни швидко і легко піднімаються вгору, знайомлячись з потрібними людьми, встановлюючи зв’язки з інвесторами, які готові вкласти в розвиток їх професійної галузі.

  Оригінальність і підприємливість дозволяють їм швидко оволодіти авторитетом серед колег і начальства, тому вони завжди можуть розраховувати на швидке підвищення до керівних посад, де можуть розгорнутися і почати здійснювати свої задуми.

  На початковому етапі побудови кар’єри Овнам важливо вміти контролювати свої емоції, щоб уникнути сутичок з керівництвом, оскільки не всі люди, які обіймають високі посади на роботі, можуть оцінити оригінальні (і ризиковані ідеї цього знака зодіаку. Так що спочатку доведеться діяти обережно, завойовуючи довіру відмінним виконанням відведених обов’язків.

  Овни знаходяться в безперервному русі і пошуку нового, а тому для них не буде проблемою розширювати свої професійні горизонти, постійно навчаючись чогось нового і застосовуючи отримані знання на практиці, що дає постійний саморозвиток і відкриває нові шляхи.

  Незважаючи на те що в колективі Овнів часто засуджують за їх прямоту і гарячність, їх також і люблять як невтомних оптимістів і відмінних організаторів, які здатні не тільки налагодити робочі процеси, але і привнести щось нове і цікаве в дні свят. На будь-якому святковому заході Овен буде в центрі уваги, і, швидше за все, сам же і пропрацює програму розваг, щоб справити позитивне враження на колег з роботи.

  Любов і відносини

  У відносинах жінка цього знаку буде явною власницею. Вона готова розділити з партнером все, що у неї є, але чекає у відповідь такої ж реакції. Якщо вона хоч на мить сумніватися у вірності свого обранця, то йому доведеться довго доводити протилежне, і не факт, що ці спроби увінчаються успіхом. При цьому не дозволяючи своїй другій половинці навіть дивитися у бік інших жінок, вона буде легко фліртувати з оточуючими її людьми.

  В оточенні такої жінки завжди присутня безліч шанувальників, однак, незважаючи на загравання з ними, вона залишиться вірною своєму обранцеві, так як високо цінує власні почуття і не вважає за потрібне дарувати їх кожному, хто зробить їй комплімент.

  Після заміжжя жінка Овен все одно буде відстоювати своє право на свободу і особистий простір, тому від неї не варто чекати, що вона буде примірної тихій домогосподаркою. Швидше за все, і в шлюбі вона продовжить підкорювати кар’єрні сходи, досягаючи максимальних успіхів на трудовому поприщі. Якщо позбавити Овна постійного життєвого руху, то вона знітиться, впаде в депресію і втратить сенс життя.

  На чолі сім’ї, на думку такої жінки, теж повинна стояти вона сама. Їй необхідно підкоряти людей своїй волі, контролювати полум’я сімейного вогнища. Однак якщо чоловік повністю віддасть їй контроль над собою, відносини зазнають краху, так як жінка вважатиме його слабким. Тим не менше, і бути в повному підпорядкуванні у свого чоловіка жінка Овен не збирається.

  Дивіться також:  Чоловік Овен (47 фото): характеристика знака зодіаку, гороскоп і характер хлопця, що народився в рік Кота

  Дружину найкраще займати нейтральну позицію, готуючись до частих сімейних баталій, і добре вивчити характер своєї дружини, знаючи, коли варто поступитися і віддати прапор першості їй, а коли можна проявити силу характеру і зайняти положення глави сім’ї.

  У більшості випадків всі сварки в родинах з жінкою-Овном відбуваються з-за її сварливого характеру. Але визнавати свою провину вона не стане, чекаючи першого кроку до примирення від партнера. Це дасть їй зрозуміти, що обранець серйозний у своїх намірах, по-справжньому готовий проявляти турботу і щиро любить свою жінку. Якщо ж чоловік не буде дотримуватися її правил, то Овен жінка швидко знайде собі більш гідного, з її точки зору, людини.

  З Овнів виходять хороші матері, які дійсно стежать за матеріальним і моральним благополуччям своїх дітей. Але при цьому вони не можуть проявляти яскраво вираженою турботи і ласки, чекаючи від своїх нащадків поведінки дорослих серйозних людей. Їм важливо хорошу поведінку і неухильне послух. Любов ці жінки вважають за краще доводити діями, але іноді з-за жорсткого контролю у них виростають діти, які не пристосовані до самостійного життя, які звикли покладатися на всезнающую маму.

  В інтимній сфері жінка Овен любить займати домінуючу позицію, що іноді відлякує потенційних партнерів. Навколишнє обстановка для сексу її не хвилює, тому в неї немає заборон на заняття любов’ю в будь-яких місцях, крім спальні. Якщо чоловік не буде влаштовувати свою супутницю в ліжку, то це спричинить за собою швидкий розрив відносин.

  Овни чоловіка у стосунках відрізняються гарячою кров’ю, пристрасно люблять і з усією щирістю.

  Але, на жаль, холонуть вони так само швидко, як і закохуються. Овен не буде чекати, коли жінка його вибере, і зробить свій вибір сам. Його спроби почати відносини можуть бути як боязкими і скромними, так і напористими, агресивними. Те, що йому не відповідають взаємністю, даний знак анітрохи не бентежить.

  При розлученні чоловік-Овен буде брати всю ініціативу на себе, так як якщо жінка кине його першої, то це буде сильним ударом по самолюбству. У такому випадку чоловік обрушить на партнерку весь свій гнів, висловивши самі невтішні слова. Однак його агресія швидко закінчується, і він іде шукати новий об’єкт для своїх залицянь.

  Якщо Овен володіє великою розвиненістю інтелекту, то перетворюється в невиправного романтика, готового стати лицарем для своєї дами серця. Але у відповідь на свої подвиги їм необхідно отримувати захоплення і обожнювання, інакше вони вважатимуть їх безглуздими.

  Після 30 років Овни готові створити міцну сім’ю і завести дітей, до цього воліють «нагулятися». До цього часу він дозріє емоційно і буде здатний приймати відповідальні рішення. Для шлюбу Овни зазвичай вибирають тихих, скромних жінок, що відрізняються деякою безпорадністю. Це дозволяє їм відчувати себе справжнім захисником, чого ніколи не буде поруч з рішучими впертими феміністками, які його тільки відлякають.

  Майбутньої супутниці такого чоловіка варто врахувати, що сімейне життя з ним ніколи не буде простою. Чоловік-Овен трохи деспотичний, дуже ревнивий і в побуті поводиться зухвало. Тиха і затишна життя – зовсім не в його стилі. Якщо дівчина шукає супутника життя, за яким буде почувати себе «як за стіною», то чоловік-Овен для неї не кращий варіант.

  Зради Овен чимось поганим не вважає, що для нього це нормальна практика, оскільки він постійно шукає нових відчуттів. При цьому від своєї жінки він вимагає абсолютної вірності, не дозволяючи їй навіть дивитися на інших чоловіків.

  Головною позитивною рисою даного чоловіка є вміння визнати власну неправоту, першим вибачитися і піти на поступки заради своєї коханої. Він готовий прийти на допомогу в будь-який момент і зробить все, щоб порадувати свою супутницю життя.

  В шлюбі Овен не сприймає ніякої критики в свою адресу, є абсолютним главою сім’ї. Однак правильна тактика жіночої поведінки здатні перетворити його в відданого і слухняного чоловіка.

  Жінці не варто прагнути до рівноправності в таких відносинах, даючи своєму обранцю відчути себе головним.

  В ролі батька чоловік-Овен буде одним з найкращих. Він щиро любить дітей, добрий і турботливий, але може стати занадто нав’язливим, що позбавляє дітей особистого простору і свободи дій.

  До його позитивних батьківських якостей можна віднести вічний пошук пригод та оптимізм. Йому хочеться весело і з користю проводити час зі своїми дітьми. Він буде намагатися якомога частіше гуляти з дітьми, влаштовувати сімейні поїздки, розваги, йому хочеться, щоб діти були такими ж сміливими, наполегливими і позитивними, як і він сам.

  Негативною рисою для виховання дітей є постійне бажання Овна контролювати все і вся. Йому хочеться, щоб будь-які його слова відразу сприймалися як правила, яким необхідно слідувати. Період підліткового віку є найбільш складним, так як батько Овен втратить можливість повністю контролювати дії дитини, що буде викликати у нього гнів і провокувати скандали в сім’ї.

  Також сварки може спровокувати той факт, що діти не відповідають очікуванням їх батьків. У такому випадку батько буде накидатися з претензіями на своїх чад, вимагаючи від них докладного опису їх дії, місцезнаходження та звіту про кожен зроблений крок. За всім цим приховані благі наміри, але вийти на спокійний діалог батькові Овну складно.

  Батько Овен також вважає себе чемпіоном у всьому і впевнений, що таким він і буде залишатися. Йому подобається бути кращим, але при цьому він може пред’являти надмірно високі вимоги до своїх дітей. Важливо вміти м’яко повідомити йому про те, що він перегинає палицю, і постаратися знайти компромісне рішення для залагодження конфліктів.

  Пара з двох Овнів буде означати боротьбу і суперництво протягом усього життя. Цей союз двох енергійних людей створює свого роду змагання, в якому жоден не бажає поступатися. Але є безперечний плюс – у Овнів відмінна сумісність в інтимному плані, тому примирення будуть такими ж пристрасними, як і сварки. Якщо жінка зможе переступити через свою гордість і впертість, трохи поступившись чоловікові, то союз має всі шанси стати благополучною, щасливою родиною.

  Чоловік-Овен добре сходиться з іншими знаками вогняної стихії, це Леви і Стрільці. Але в таких парах не уникнути великих сварок, чоловік-Овен ніколи не пробачить волелюбності і не стане здавати позиції. Для представників стихії землі такі чоловіки дуже неспокійні і нервові.

  З представниками знаків води (Рак, Риби) йому доведеться бути чуйним, вчитися проявляти тактовність по відношенню до своєї другої половинки, щоб не поранити її почуття.

  В шлюбі Овни можуть відчувати себе спокійно тільки зі знаками, що належать до стихії повітря. У цих парах буде довго горіти любов. З Водоліями і Козерогами теж може вийти непогана пара, оскільки ці знаки, так само як і Овен, мисливці до «гострих відчуттів».

  Для жінки Овна найбільш підходящої парою стануть інші представники знаків вогню – Леви і Стрільці. З першими виходять відносини, сповнені гармонії, а з другими – не тільки взаєморозуміння, а й збіг цілей в житті.

  Непоганим варіантом можуть стати союзи з Близнюками, Раками і Козерогами, однак союз позитивний радше з боку інтелектуальних цінностей, ніж сумісності душ. Невдалим союзом будуть стосунки з Вагами. Вони завжди призводять до важкого розриву і сумних наслідків для обох партнерів.

  Гороскоп

  Рік Собаки може стати роком, який допоможе Овнам відкрити в собі нові таланти, почати нову справу, спробувати себе в незвичних сферах діяльності. Важливо уявити собі майбутню мету і впевнено рухатися до неї.

  Люди навколо, особливо сім’я, можуть почати сильно мати потребу в увазі, і не варто їм відмовляти, краще постаратися виявити чуйність, розуміння і турботу. Однак не потрібно вдаватися і кидати все розпочате за першим покликом. Необхідно грамотно розподіляти свій час між захопленнями, кар’єрою і близькими.

  Сфера здоров’я в Овна завжди буде важливою і невід’ємною частиною життєвого плану. Не варто шукати відмовок, щоб ухилятися від спортивних занять, краще всього вибрати певний напрям спорту, секцію гімнастики або, наприклад, боротьбі, і регулярно вправлятися, підтримуючи тіло в тонусі.

  Гороскоп радить уникати Овнам фізичних травм, обходитися без екстриму, але не упускати можливості відпочити в теплих країнах або на природі, знайти нові враження, відволіктися від повсякденного побуту.

  Можливий великий ривок у самоосвіті, що спричинить за собою просування по службі, але після нього варто взяти перерву, набратися сил для нових звершень, початок яким буде покладено ближче до кінця року. Відносини зараз також є однією з найбільш важливих ліній життя, особливо якщо від партнера йде позитивний вплив на Барана, і його справи.

  У роботі краще уникати конфліктів з начальниками, але намагатися справами доводити, що нові рішення допоможуть домогтися набагато більшого, ніж думає керівництво.

  Не варто довіряти колегам свої ідеї і таємниці, так як гороскоп говорить про те, що в цій справі можуть знайтися недоброзичливці, які прагнуть зайняти ласу посаду або просто позбутися від неприємного для них людини.

  Фінанси у Овнів у сімейному житті будуть йти по більшій частині тільки на родину, якщо вона є, але є шанс отримати великі суми або цікаве і прибуткове пропозицію про роботу. Тому варто ретельно продумувати свої витрати і планувати бюджет родини, щоб в один момент не залишитися біля розбитого корита, якщо довгоочікуваного пропозиції не буде.

  Десять незвичайних фактів про знак зодіаку Овен дивіться у наступному відео.