Овен-Змія (21 фото): характеристика гороскопу чоловіки і жінки, народжені в цей рік, як вести себе з ним, сумісність з іншими знаками

Овен-Змія: характеристика гороскопу чоловіків і жінок, народжених в цей рік. Чоловік-Овен-Змія – як вести себе з ним? З якими знаками сумісні Овни-Змії? Які зовнішні риси характерні для людей, народжених під цим знаком?

Овен і баран – одне і те ж… На його думку, він завжди прав. Переконанню не підлягає. Відрізняється самобутньої чесністю, тобто завжди щиро скаже, що вам не вдалася стрижка або що ви виглядаєте неважливо. З цим нічого не можна зробити, залишається змиритися.

Овен-Змія – втілення Змія Горинича. Це невгамовна, пашіла жаром самовпевненість і непомірна гординя. Такий Овен володіє унікальною всюдисущістю – будучи затичкою у всіх бочках, він одночасно намагається стати їх господарем і бути володарем їх вмісту.

Має містичну схильність постійно опинятися в центрі подій.

Швидко заробляє гроші без особливих зусиль, але принципово ненавидить багатство, тому кошти моментально випаровуються.

Своєю зовнішністю більшість Овнів віддалено нагадують бойскаутів. У нашому випадку елегантний «зміїний» стиль з його шедеврами робить володаря більш гламурним, відкритим світському суспільству. Зовнішній вигляд цього знака сформований комплексним впливом Марса, Плутона і Сонця, як наслідок – яскравий і помітний вигляд. Зазвичай це високі, з вузькими стегнами (незважаючи на стать), добре складені люди з незмінним рум’янцем на щоках. Чоловіки малоразборчивы в одязі і віддають перевагу надійності – шкіряним і джинсових виробів.

Жінки комфортно почувають себе в стилі «підліток» – джинси, кросівки, футболки та светри-балахони. І ті й інші воліють коротку стрижку, але якщо у жінки з’явилося бажання відростити волосся, то вони будуть до колін». Те ж і з косметикою. Жіноча частина знака, м’яко кажучи, перебільшує з цим. Чоловіки індиферентні до парфумерії, в противагу до протилежної статі, який готовий вилити на себе половину флакона парфумів.


Характерні риси

У дитячому віці представники цього знака потребують постійної уваги. Дитина-Овен, народжений у рік Змії, – спритний і рухливий, але схильний до пасивності, яка категорично протипоказана йому. Якщо така дитина читає з ліхтариком під ковдрою, значить «зміїна» мрійливість пригнічує вогняну сутність. Слід вчити дитину активно проводити час, грати в динамічні ігри, це зміцнить особистісні характеристики Овна.

Народжені під цим знаком люди непосидючі, прозорливі і мають схильність до фанатичности.

Симбіоз двох сутностей Овна і Змії «породив» багатьох знаменитостей. Представники цього знака відзначені мудрістю і чарівністю. Практичність Змії правильно формує та направляє невгамовність Овна, що дозволяє істотно скоротити відстань до намічених цілей. Таке втілення робить Овна-Змію неквапливим у справах. Акцент зміщується на продуманість і глибокодумність. Спокій і ретельність стають ключами до вирішення будь-яких завдань.

Дивіться також:  Чоловік-Овен-Дракон (15 фото): характер і яка жінка йому потрібна

Подібна спеціалізація Змії-Овна – агітація, депутатська діяльність, громадянська активність і провокативність. Цей знак може сконцентрувати всі сили, щоб досягти поставленої мети. Для вирішення обраної завдання він здатний на несподівані вчинки.

У гонитві за результатом Овен нехтує своїми і чужими правилами і законами, повторюючи ті ж помилки.

Народжений під цим знаком здатний маніпулювати людьми, часто проводячи їх по самому краю. Слід зазначити тягу до всіляких задоволень, що при його поривчастої і фанатичности, нерідко завдає шкоди здоров’ю.

Парадоксальність Змії-Овна укладена в його суті. Обидва знака управляються вогнем. Стрімка жадоба діяльності і невгамовна тяга до нового зустрічають на своєму шляху таку ж палке прагнення докопатися до суті, розібратися у всьому, не сходячи з місця. Верх бере той, хто в даний момент сильніший. Особливий вплив «зміїної» мрійливості на нестримну амбіційність «барана» народжує унікальні таланти, методики заробітку і отримання знань.

Однак зустрічаються серед представників цього знаку і ледачі нероби, базіки і брехуни. Щоб не стати такою людиною, необхідно пам’ятати – лінь, головний ворог Баранів.

Чоловік

Інтелігентність та вишуканість – головні відмінності Овна-Змії. Відносини з ним насичені і не завжди прості, тому що він уміло вуалює справжні почуття. Ставлення до шлюбу серйозне. Дитина в сім’ї Овна займає домінантне значення в шкалі пріоритетів.

Ставлення до обраниці завжди буде уважно-вибірковим.

Але всі ці «ідеальності» будуть мати місце лише в разі повного збігу образу пасії з внутрішнім ідеалом, намальованим свідомістю хлопця Овна.

Спостережливість, бажання ділитися враженнями, пошук новизни – це супутники вічно молодого і привабливого людини. Сильний характер, цілеспрямованість у досягненні бажаного служать ефективним засобом одержання престижного місця в колективі і суспільстві. Свої уподобання чоловік-Овен віддає професіями технічної спрямованості або медицини. Уважність до деталей і посидючість, копітка праця допомагають йому досягти успіху в будь-якій інтелектуальній роботі.


Правильний вибір сфери діяльності може сприяти великим досягненням і нівелювати деякі небажані особливості. Наприклад, зайва правдивість не зашкодить роботі в чоловічому поліцейському колективі, тим більше що у нього все підпорядковується розпорядку і внутрішнім правилам. Робота над розвитком якостей, які приносять «дивіденди» і стримування зворотних – запорука успіху в будь-якому середовищі.

Романтичні відносини у Овнів розвиваються неквапливо. Ретельно вибравши об’єкт обожнювання, він починає активну, добре продуману завойовницьку операцію. Розмова про офіційних зобов’язання можливий тільки при доскональному вивченні недоліків і достоїнств обраниці.

Спокій, розуміння і взаємоповага – синоніми шлюбу для Овна.

Його здорова прагматика і приземленість зазвичай забезпечують провідну роль у сім’ї, а прагнення до гармонії – затишну життя без конфліктів і сварок. Такий партнер вимагає до собі уваги і постійно жадає нових відчуттів. Не отримуючи необхідних емоцій, він може замкнутися в собі.

Дивіться також:  Чоловік-Овен-Тигр (17 фото): характеристика, сумісність по гороскопу в любові і яка жінка йому потрібна

Ретельний вибір партнера, відповідність внутрішньому зведення вимог, дотримання правил, які необхідні для взаємного виконання коханцями, часто стають каменями спотикання у відносинах. Тим більше що «сторона заявника» не надто обтяжує себе цими «умовами», залишаючи за собою право на волю в словах і діях.

Жінка

Яскрава зовнішність, гарячий темперамент, замішані на товариськості і мудрості, породжують впевнену в собі сильну жінку, яка не шукає легких шляхів. Вона висловить свою думку, незважаючи ні на що, якщо визнає це необхідним і зможе піти проти правил, якщо вони не відповідають реальному стану справ. Дівчина з мудрістю змії знає собі ціну, надходить обачно і неквапливо.

На жаль, для життя є звичайним, коли людина, що досяг успіху в чомусь одному, втрачає в іншому. Таке «не проходить» з жінкою Змією-Овном. Керують її життям планети забезпечують втілення повній гармонії. Надійна підтримка з одного боку і щедрий дар любові і теплоти – з іншого.

Міцна сім’я для такої жінки і мета, і засіб, і основне завдання. Інтуїтивно усвідомлюючи це, дівчинка Овен ще в юності здійснює свій вибір. Ні до чого марні очікування казкового принца. Та й думку обранця малоцікаво. Вона справить таке враження, що «предметом уваги» залишиться тільки перебувати в стані щастя.

Головне життєве завдання – зробити вибір між добром і злом.

Будь-яка дорога по силам такій жінці. Природна кмітливість і спритність дозволяють будь-якого співрозмовника залучити в союзники. У крайньому випадку в хід йде чарівність, якого жінці-Овну не займати.

Безпосередньо-наївна крихкість сприймається за чисту монету і викликає природне розташування і поступливість. Проте за такий крихкістю ховаються твердий характер і вірний розрахунок. Працьовитість і пошук нового роблять кар’єрне зростання легким і захоплюючим. Вміння розподіляти сили і правильно визначати цілі робить жінку Овна-Змію успішною на роботі.

Романтична сторона життя нерідко перетворюється на поле битви. Дівчата цього знака активні та пристрасні, прагнуть взяти ініціативу в свої руки, що не завжди сприяє сприятливому розвитку стосунків. Проявляючи неабияку турботу про членів сім’ї, жінка-Овен не терпить нещирості. Вона потребує сильного і самостійному чоловікові, на якого не потрібно чинити тиск, який одним присутністю нівелює виникає імпульсивність.

Жінка Овен-Змія зважена і мудра, однак, сильно ображена, зачеплена за живе, вона буде пам’ятати образу довгі роки. Будьте впевнені, вона обов’язково дочекається того моменту, коли зможе завдати удару, і він доведеться саме незахищене місце. Її можна назвати мстивої. Це варто брати до уваги суперницям і конкурентам як у звичайному житті, так і у професійних відносинах.

Дивіться також:  Характеристика чоловіка Овна-Бика (13 фото): гороскоп сумісності в любові, як завоювати народжених у рік Бика

Не слід пасувати під пильним і впевненим поглядом жінки Овна-Змії. Через пару хвилин ви забудете про нього і будете ніжитися в потоці ласки, спрямованої прямо у вашу душу, слухати сокровенним словами, які ви завжди мріяли почути.

Не хитрите з нею, як Овен вона не стане це терпіти, а як Змія не буде сваритися, а просто забуде про вас.

Сумісність з іншими знаками

Вибір партнери людини, народженої під знаком Близнюки в рік Бика або Півня, дозволить Овну вести себе з ним природно і почувати максимально комфортно. Щоб поєднати приємне з корисним, знайти компаньйона і коханця, варто уважніше подивитися на Львів (Драконів) і Стрільців. Що стосується одружених/заміжніх Баранів, їх постійний стан закоханості зовсім не означає, що він зраджує, це допомагає залишатися в тонусі.

У коханні можливі варіанти з народженими у рік Кабана. Непогано, якщо Овен закоханий в Водолія, що народився в рік Бика. Якщо не вдається уникнути зради з Водолієм-Півнем, не біда. Можливо, це і є ваш заповітний попутник. У цьому випадку гороскоп вас прощає.


Жінка Лев і Овен чоловік зможуть жити в любові за умови, що другий буде м’яким і зможе бути поступливим. Інші складові в наявності: це взаємна пристрасність, спільність інтересів, акцентованість на дітях.

У разі союзу Діви і Овна, перша буде відчувати тиск і зупиняти потік безглуздих жартувань, сприймаючи їх за образи. Такі взаємини будуть жити, поки не «лопне» терпіння Діви. Якщо вона зможе своєчасно навчитися приймати Овна таким, який він є, такий союз буде довгим і плідним.

Не варто спокушатися і думати, що у відносинах Овна і Козерога всі розбіжності вирішуються в ліжку. Ставка на це неминуче призведе до краху союзу. Нетактовність і напір Овна бентежать чуттєвого Раку. Головна проблема цих відносин – надмірна відкритість першого і закритість другого.


Гіпотеза про те, що сумісність знаків залежить від стихій, неспроможна в нашому випадку.

Рівнозначна запал і пристрасть знаків вогняної стихії зводяться нанівець постійним прагненням перемогти, хоча саме протиборство відіграє визначальну притягальну роль. Як тільки один з партнерів відкрито продемонструє перевагу, союзу прийде кінець. Єдине цілющий засіб для подібних відносин – обов’язкові регулярні індивідуальні канікули.

Чоловікам і жінкам, народженим під цим знаком, варто уникати можливості зв’язків з Раками-Тиграми, Вагами-Кабанами і Зміями.

Більше про сумісність Овна з іншими знаками дивіться у відео.