Овен і Ваги (51 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя

Овен і Ваги стоять навпроти один одного в зодіакальному колі. Яка сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя? Що стає яблуком розбрату для Овна і Ваг і як подолати труднощі у відносинах цих знаків зодіаку?

Відмінною рисою Овнів є яскраво виражений внутрішній стрижень. Такі люди точно знають, чого хочуть і самі керують своєю долею, не дозволяючи іншим втручатися в прийняття важливих рішень з принципових питань. Вони відкриті і правдиві. Знаходяться в очікуванні подібної реакції від інших, і, не дочекавшись її, часто залишаються розчаровані.

Серед інших яскраво виражених якостей Овна:

 • високий інтерес до життя;
 • доброта;
 • схильність до імпульсивних вчинків і спорів;
 • довіра до оточуючих;
 • ідеалізація людей;
 • вміння діяти безкорисливо.


До недоліків знака можна віднести необов’язковість і часом схильність кидати розпочате на половині. Неудивительная річ, якщо Овен забуде повернути позичені гроші або влаштує скандал в самий несподіваний момент.

При цьому навколишні до цього знаку зодіаку ставляться прихильно і пробачають дрібні недоліки в поведінці.


В протилежність Овну Ваги відрізняються спокоєм і прагненням до рівноваги.

  Серед інших знаків зодіаку цей відрізняється:

  • небажанням швидко приймати рішення, що часто сприймається як лінощі;
  • доброю вдачею;
  • здатність цінувати витончене й тонке;
  • м’якістю;
  • дипломатичністю у відносинах;
  • умінням об’єктивно оцінювати ситуацію.

  Особливістю Ваг є бажання уникати негативних емоцій, із-за чого в складних ситуаціях люди Ваги готові поступитися своїми інтересами, але лише до тих пір, поки не будуть порушені їхні принципові інтереси. В такій ситуації вони можуть показати характер і навіть проявити мстивість і егоїстичність.

  Плюси і мінуси союзу

  Союз чоловіка Овна і жінки, народженої під знаком Терези, можна назвати безпрограшним варіантом пари. Вогненний Овен навряд чи зможе пройти повз врівноваженою пані Терези, будучи натхненним її елегантністю і ніжністю. Враховуючи його розбірливість і вміння домагатися взаємності у відносинах, він буде наполягати на підтримці відносин зі своєю обраницею.


  Його наполегливість виявиться тут дуже до речі, враховуючи схильність Ваг коливатися в прийнятті важливих рішень. Але, впевнившись у тому, що наміри Овна серйозні, дівчина Ваги може оцінити старання представника цього знака зблизитися. До того ж перспектива відчути себе захищеною стане не останнім аргументом у вирішенні відповісти Овну взаємністю.

  Така пара зможе взаємно доповнювати характери один одного, насолоджуючись взаємною довірою і не отруюючи відносини ревнощами.

  Союзи, де чоловіча воля Овнів гармонує з жіночністю і поступливістю Ваг, сильні своєю органічністю, а тому найчастіше стійкі.

  Мінусом таких відносин стає поведінка Овна, яке може шокувати дівчину-Ваги відсутністю в ньому краси і навіть пристойності. Овен, в свою чергу, не стане вислуховувати від партнерки зауваження з цього приводу.

  Якщо мова йде про пару, де Овен – жінка, а Ваги – чоловік, жінку в партнері незмінно підкуповує його ввічливість, а враховуючи переконаність вогняного знаку в тому, що він гідний найкращого, це якість Ваги стає цементом, який утримує таке партнерство від розвалу.

  Лідером у цих відносинах виявиться саме пані.

  Спокійного, сором’язливого, романтичного не любить брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень чоловіка Ваги це цілком влаштує. Овну важливо в цій ситуації не перегнути палицю і не почати приймати рішення, не рахуючись з інтересами партнера.

  В іншому випадку він розірве союз або замкнеться в собі, зберігаючи відносини лише заради власних прихованих інтересів.


  Ваги схильні обережним і не поділяють авантюрних нахилів Баранів. А якщо той всупереч проханням Ваг все-таки вплутається в ризиковану історію і зазнає на цьому шляху фіаско, пригадувати помилки йому будуть ще дуже довго.

  Наскільки сумісні?

  Овни і Ваги можуть бути з’єднані за життя абсолютно різними відносинами – від приємного знайомства до пристрасної любові. У кожному такому союзі свої особливості, пов’язані з характером знаків.

  У дружбі

  Міцними такі відносини бувають часом ще з дитинства. Їх Ваги і Овни можуть пронести через все життя, розуміючи один одного з півслова. Їх однаково дратують гучні компанії і широке коло знайомств. Вони можуть спілкуватися в жартівливій манері, часом розігрувати один одного. Причому чоловіки Ваги володіють у цих питаннях великою фантазією.

  Дивіться також:  Сумісність Овна (52 фото): жінки і чоловіки з іншими знаками Зодіаку, характеристика в любові і з ким сумісні в шлюбі  Оскільки Овен і Ваги чудово обізнані про слабкості один одного, у сварці їм нічого не варто один одного морально знищити, але конфлікти, їх тривають недовго чинності отходчивости і однієї, й іншої сторони.

  В дружніх відносинах між представниками цих знаків зодіаку нерідко встановлюються майже родинні стосунки, підштовхують до взаємної турботи.

  Дружба жінки Овна і чоловіки Ваги урізноманітнює життя обох, зробить її яскравіше. Нерідко в таких відносинах виникають суперечки через прямоти Овна, яка натикається на тихе і в той же час непохитну впертість Ваг. При цьому Ваги незримо можуть керувати вчинками Овна. І ця «партизанська війна» не несе в собі інших завдань, крім тих, що спрямовані на збереження дружби.

  Чоловік Овен і жінка Ваги здатні підтримувати дружній настрій без всякого натяку на взаємодію протилежних статей. Вони щиро піклуються один про одного, приходять на виручку в потрібний момент без жодної задньої думки. Ці відносини можуть приймати форму заступництва з боку чоловіка та довіреної особи з боку жінки. Та з плином років ця система взаємодії стає все міцніше.


  В любові

  В любовних відносинах близьке знайомство хлопця Ваги і дівчата Овна призводить до бажаного для обох результату. Вогненна пристрасть дами Овна до душі більш спокійного чоловіка Ваги. У той же час жінки Ваги з їх бездоганним смаком і елегантністю не можуть не зацікавити темпераментного Овна. При першому знайомстві Овну досить часом задіяти важку артилерію у вигляді модного костюма і бездоганних манер, щоб справити враження на дівчину Ваги і підкорити її серце.


  Овен знаходиться під управлінням Марса, а Ваги – Венери.

  Це ніщо інше, як поєднання чоловічого і жіночого начала, що приховує бурю пристрасті і обіцяє незабутні відчуття в двох закоханих у міру розвитку їх почуттів. Стосунки у ліжку у таких людей не втрачають своєї насиченості і здатні не втратити новизни до похилих років.

  Провідним у справах пристрасті є Овен, здатний вивільнити приховану чуттєвість Ваг до взаємного задоволення обох партнерів. Це влаштовує Ваги, не претендують на лідерство в любовних забавах. Овен повинен завжди мати на увазі, що для терезів в таких речах грає роль зовнішня обстановка і душевний настрій.

  На відміну від Овна Ваги не володіють таким же запасом сексуальної енергії. Щоб налаштуватися на любовну гру, цьому знаку потрібно час, щоб розігрітися і завестися. І тоді обидва партнери будуть на висоті.

  У той же час Овну слід уникати одноманітності в любовних утіхах, інакше його подвиги в ліжку перестануть виробляти на Ваги належне враження.

  Однак якщо буде втрачена щира душевна близькість між закоханими, жодна фізична задоволення не врятує цей союз від розпаду.

  У сімейному житті

  Стосунки у ліжку ще не гарантують ідеального шлюбу. Набагато важливіше взаємини в звичайних справах. В ситуації, коли чоловік – Овен, а дружина – Ваги, запальність дружина може згладжуватися делікатністю в поведінці жінки. Це позбавляє їх від принципових розбіжностей і частих сварок, забезпечуючи в цілому спокійне сімейне життя.

  Чоловік Овен здатний без участі своєї половини вирішити важливі домашні питання і забезпечити спокійне і благополучне життя дружині і нащадкам. Таке положення речей цілком задовольняє жінку Ваги, яка відчуває надійне плече і не забуває про інтереси свого захисника.  З роками в інтимному плані дружина Ваги перестає стримувати свою розкутість, а чоловік з його вогненним характером стає більш чуйною до бажань партнерки. Це забезпечує духовну і фізичну близькість, необхідну для збереження новизни відносин. У цьому сенсі подружжя самодостатні.

  Дивіться також:  Овен і Риби (62 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах, знаки зодіаку в сімейному житті

  Суспільство один одного їх цілком задовольняє і вони часто не бачать сенсу вести активне життя поза сімейного кола. Хоча такі пари здатні домогтися високого положення в суспільстві. З боку ці шлюби виглядають дуже красиво і є предметом заздрості знайомих і родичів.


  Сумісність в шлюбі жінки Овна і Ваги чоловіки – це зовсім інша історія. Партнери спроможні знайти один одного ті риси, якими не володіють самі.

  І це може зміцнювати їх сімейні відносини. Вона знайде в чоловіка джерело рівноваги і спокою, він при розумному поведінці дружини не буде відчувати себе на других ролях.

  Спільність інтересів та поглядів здатна змусити виступити подружжя єдиним фронтом на шляху до досягнення мети. Активна, повна ідей жінка Овен стимулює спокійного і неинициативного дружина Ваги сміливіше братися за діло і без коливань прагнути до поставленої мети.

  Але якщо вона з самого початку звалить на свої плечі тягар турбот заради грошового благополуччя, відставивши убік думку чоловіка на цей рахунок, ні до чого хорошого такий крок не призведе.

  Через якийсь час їй стане здаватися, що чоловік зручно влаштувався поруч з нею і не вкладає в спільну справу стільки ж, скільки вона. Це може стати приводом для серйозних розбіжностей у докорів з боку жінки-Овна. При цьому переконати жінку в тому, що вона сама автор цього сценарію, стане дуже складно.


  У крайніх випадках у такому союзі у подружжя нерідко виникає відчуття, що вони з чоловіком просто не підходять один одному. Бажання ж якось виправити ситуацію буде приводити до спалахів агресії з її боку. Звиклий не проявляти ініціативу чоловік і якщо виявиться здатний заспокоїти подругу, то ненадовго.

  Розлучення в даному випадку – цілком імовірний розвиток подій. Чоловік Терези при цьому може швидко обзавестися новою супутницею життя, а жінка стане ставитися до представників протилежної статі з недовірою і на те, щоб обзавестися сім’єю ще раз, у неї може піти чимало часу.


  В роботі

  Якщо жінку Овна цікавлять безпосередньо самі гроші, то чоловіка Терези – процес їх заробляння.

  Це може бути непоганим підставою для вдалого бізнесу і спільної роботи.  Овну дамі буде не страшно довірити гроші розважливої партнеру повітряного знака, а він, у свою чергу, відрадить ініціативного бізнес-партнера від авантюрних задумів «без запасного плану».

  Овен, не вміє часом довести до логічного завершення розпочату бізнес-схему, може знайти підтримку в особі Ваг, який незважаючи на вміння працювати в парі, здатний зробити все, що належить, самостійно.

  При відносинах, коли жінка Овен – начальник, а чоловік Терези – підлеглий, бізнес-леді не стане брати до уваги нерішучість свого працівника. Їй потрібно однозначне, ясно сформульовану думку на той чи інший рахунок. Така безапеляційність коробить підлеглого Ваги.


  Куди простіше, якщо стратегію і тактику бізнесу визначає представник повітряного знака. Овен в цьому випадку насичує задум своєю енергією і сміливо підходить до здійснення задуманого.

  Єдина умова успіху полягає в тому, щоб Овен чітко уявляв собі запропонований план дій. Жінки Овни з урахуванням своєї природної відкритості вимагають чітко викладених вимог і напівнатяками Ваг-начальників задовольнитися нездатні.


  Можливі причини розбіжностей

  Як і в будь-якій парі, у Овна і Ваг існують потенційні причини для конфліктів.

  У союзі, де Овен – чоловік, а Ваги – жінка, каменем спотикання стає прямолінійність і небажання Овна підбирати вирази в суперечках. Для дружини це особливо болісно, якщо з’ясування стосунків з кимось відбувається на публіці.

  Овен – чоловік, який відрізняється буйною вдачею, здатний і на короткі, але вражаючі своєю яскравістю спалахи агресії, які часто не мають під собою ніякого грунту. Дружині Терезам червоніти за поведінку чоловіка рано чи пізно набридає.

  Причиною розбіжностей можуть стати і смакові переваги у такій парі. Ваги з їх тонким почуттям прекрасного ніколи не придбають у будинок річ, яка стане виглядати в ньому недоречно і смішно. Не будуть вони ходити в позбавленою смаку одязі, навіть якщо та коштує чималих грошей.

  Дивіться також:  Сумісність Львів і Баранів (39 фото): любовні стосунки жінок і чоловіків, сімейне життя і успіх у справах

  Овни, навпаки, прагнуть до показного багатства, яке суперечить уявленням Ваг про елегантності. Те ж саме можна сказати і про смаки Овнів в одязі.


  Для вирішення всіх цих питань не потрібно ніякого чарівництва. Чоловікові Овну досить не лізти ” в питання створення обстановки і довіритися вибору Ваг в одязі. Жінка самостійно сформує стиль чоловіка, а він буде виглядати чудово.

  Що стосується спалахів гніву у Овнів, дружині Терезам слід розуміти, що вони швидко закінчуються, і не намагатися читати чоловікові лекції з питань поведінки в суспільстві. Тим більше чоловік сам просить вибачення за своє погане поведінка і знову стає улюбленим веселим добряком. Загострювати з ним відносини у зв’язку з скороминущої природного різкістю безглуздо, тому що людину все одно не зміниш.

  Обом партнерам необхідно грамотно розподілити сфери впливу в родині, чітко розставити пріоритети, і тоді з плином років такий союз зможе лише зміцнюватися.

  У парі, де Овен – жінка, а Ваги – чоловік, приховане протистояння може початися з самого початку спільного життя або щільного спілкування між представниками таких знаків зодіаку.

  Авторитарна жінка цілком може почати тиснути на делікатного і м’якотілого чоловіка. Але в цей момент включиться його приховане впертість і він перестане бути дружині помічником, замкнувшись у собі і скинувши з себе всяку відповідальність.

  У той же час важкий на підйом чоловік Ваги повинен бути готовий до того, що його нерозторопність і бажання перекладати справи з дня на день рано чи пізно почнуть дратувати активну дружину Овна. З’ясування стосунків у такому разі стане звичною справою. Взаємні повчання, коли кожен намагається нав’язати партнеру власні погляди на «правильна поведінка», при цьому безглузді.


  Небезпечно перетворювати сімейні відносини Баранів і Ваг у такі, де жінка виступає в ролі начальника або суворої матусі, а чоловік – підлеглий або нерозумне дитя. Без рівноправності такий союз приречений.

  Жінці-Овну не слід розпоряджатися роботою дружина-Ваг, підбираючи для нього найбільш перспективну, престижну і високооплачувану службу, яка до того ж потребує від супутника непосильної напруги.

  Невгамовна енергія супутниці вогняного знаку з її бурхливої діяльністю може з часом почати дратувати чоловіка Ваги. Те, що для нього тактовну поведінку і легкість в життя, для неї – лицемірство і лінощі. При цьому зайвий натиск подружжя в бажанні прискорити події і домогтися від чоловіка зрозумілою їй прямолінійності у поглядах на ті чи інші речі – прямий шлях до конфлікту.

  Життя від цього стає тільки гірше, оскільки чоловік Ваги навмисно «включає ручне гальмо» і втрачає всяке бажання підлаштовуватися під дружину. Своєю поведінкою він прагне довести супутниці Овну, що зволікання не зруйнує світ навколо, а відпочинок в комфорті піде подружжю тільки на користь.

  Овну і Терезам краще «на березі домовитися» про те, що в парі немає головного і підлеглого. Не слід ділити територію і владу в сім’ї. Наповнити відносини дами Овна і чоловіка Ваги щастям може спільна справа, хобі та спільне виховання дітей.  Багато чого буде залежати від мудрості жінки, яка, зберігши делікатність і повагу до чоловіка Терезам, зможе підштовхувати його до активності в подоланні спільних проблем у побудові побуту.

  Краще всього, якщо пару будуть пов’язувати міцні дружні відносини. Це допоможе залучити до спільного життя найкращі якості представників цих знаків зодіаку, на яких і може бути побудовано просте людське і сімейне щастя.

  Детальніше дізнатися про тонкощі відносин Баранів і Ваг ви зможете в цьому відео.